Pārdod zemi pie Salacgrīvas

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Pārdodu zemes gabalu Salacgrīvas lauku teritorijā, Vecsalacas ciematā 2,5 km no Salacgrīvas centra, 3 km no jūras, 400 metrus no gleznainās Salacas upes. Zemes gabala platība 2500 kvadrātmetri, cena 5500 lati jeb Ls 2,20 par kvadrātmetru. Tuvumā plaši, skaisti meži un Salaca - paradīze medniekiem, makšķerniekiem, ogotājiem, sēņotājiem. Līdz Rīgai 105 km - tuvāk nekā agrāk, pateicoties lieliskajam Saulkrastu apvedceļam. Līdz Pērnavai 75 km. Zvanīt Pēterim pa tālruni 29536031.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..16
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet zemes gabaliņš ir ciematā, nevis pavisam laukos - tādos, kur viensētas.

Nu bet tieši par to jau ir sāpe. Kāda jēga dzīvot ciematā? Nav ne ērtības, ko nodrošina pilsēta, ne arī brīvība, ko nodrošina lauki. Īsāk sakot figņa. Der vienīgi cilvēkiem, kam patīk "uz soliņa sēdēšanas un kaimiņu aprunāšanas" dzīvesveids. Bet tādiem nekad nebūs nauda tavas zemes pirkšanai.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Seene rakstīja: P.S. Un ko tev tādu SAABi nodarījuši, ka vienmēr jāreklamē?

Tev to nesaprast......

Kāpēc? Tāpēc, ka pats nemaz nesaproti?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

VWfans rakstīja: Bet zemes gabaliņš ir ciematā, nevis pavisam laukos - tādos, kur viensētas.

Nu bet tieši par to jau ir sāpe. Kāda jēga dzīvot ciematā? Nav ne ērtības, ko nodrošina pilsēta, ne arī brīvība, ko nodrošina lauki. Īsāk sakot figņa. Der vienīgi cilvēkiem, kam patīk "uz soliņa sēdēšanas un kaimiņu aprunāšanas" dzīvesveids. Bet tādiem nekad nebūs nauda tavas zemes pirkšanai.

Šim piekrītu par visiem 100%, ja uz tādiem laukiem jāpārceļas, tad foršāk, lai apkārt vismaz kādi 5ha paša zemes un vēl labāk, ja tas vismaz daļēji ir mežs.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

5ha negarantē to, ka kāds biznestesmens/preiders ,neuzbliež 'viesu namu' pie pašas robežas un katru vīkendu , cauru nakti , neiet vaļā 'prazdņik žizņi'

labā ziņa ir tā , ka sakarā ar 'neesošo' dižķibeli , koorporatīvi 'spirta' svetki u.c. handõnu aktivitātes ira stipri rimušās

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tad Jūs uzskatāt, ka mans zemes pleķītis ir necils, ja ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tad Jūs uzskatāt, ka mans zemes pleķītis ir necils, ja ?

Nē jel. Tikpat lielisks un baudāms, kā Meriva.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

VWfans rakstīja:

Seene rakstīja:

Nu nesaprotu šito... Kas ir tie cilvēki, kas ir gatavi pārvākties prom no pilsētas un visām ērtībām un komunikācijām, lai tāpat dzīvotu uz kakla kaimiņam. 6500 m2 laukos??? Man vecākiem piemājas zāliens ir lielāks.

Man tur nav 6500 kvadrātmetri, bet gan 2520 kvadrātmetri. Kaimiņi ir blakus tikai vienā zemes gabala malā, citās malās ir pļavas un lauki.

Opā... Šitā kļūdīties. Nu bet 2520 vispār ir izsmiekls. Un kaimiņi laukos vispār, manuprāt, drīkst būt ne tuvāk par 1km aiz meža vai 5km pār pļavām.

Lai gan, no otras puses- pirms gadiem, kad padomju vara bija samazinājusi mūsu ģimenes lauku īpašumus uz 0,25ha, tad šajā platībā mierīgi satilpa māja, kurā sadzīvoja 2 ģimenes, kūts ar lopiem un putniem, daudz augļu koku un ogu krūmu, puķu dobju, pāris kartupeļu "lauki" u.c. - tā teikt sanāca gan pašu iztikai, gan uz tirgu ko aizvest. Bet nu plašuma gan nekāda - riktīgs kolhozs..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja: Tad Jūs uzskatāt, ka mans zemes pleķītis ir necils, ja ?

Ir ļoti daudz cilvēku ar ļoti dažādām vēlmēm. Kādam tavs gabals liksies ļoti labs. Atrodi pircēju un būs ok.

Un vēl ieteikums tagad, kad viss ir sazaļojis, sakopt (nopļaut) un safotografēt jaunas bildes. Patreizējās galīgi sabojā gana labi izdevušos tekstuālo piedāvājumu.

Un vismaz man liekas, ka cena patreizējam tirgum ir neadekvāta. 2,20Ls par m2 man liekas ne pārāk reāli, lai gan kopsumma, ņemot vērā nelielos izmērus, nav briesmīgi liela. Bet nu tas tā - tikai no malas skatoties, neesmu saistīts ar NĪ tirgošanu nekādā veidā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Lai gan, no otras puses- pirms gadiem, kad padomju vara bija samazinājusi mūsu ģimenes lauku īpašumus uz 0,25ha, tad šajā platībā mierīgi satilpa māja, kurā sadzīvoja 2 ģimenes, kūts ar lopiem un putniem, daudz augļu koku un ogu krūmu, puķu dobju, pāris kartupeļu "lauki" u.c. - tā teikt sanāca gan pašu iztikai, gan uz tirgu ko aizvest. Bet nu plašuma gan nekāda - riktīgs kolhozs..

Kāda nu tur otra puse. Komunālie dzīvokļi ar rullē. Tikai nez kādēļ neviens negrib tādos dzīvot

Jautājums jau ar atšķirībā starp eksistenci un dzīvošanu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tad Jūs uzskatāt, ka mans zemes pleķītis ir necils, ja ?

Nesāc raudāt, turies kā vīrs!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Runājot par dzīvesveidu - no mana zemes gabala tā nākamais iedzīvotājs var uzreiz doties pusmaratonā pa meža ceļu līdz Sarkanajām klintīm un atpakaļ.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Runājot par dzīvesveidu - no mana zemes gabala tā nākamais iedzīvotājs var uzreiz doties pusmaratonā pa meža ceļu līdz Sarkanajām klintīm un atpakaļ.

Bet no manas dzīvesvietas sanāk uzreiz pilns maratons līdz Baltajai kāpai. Ko nu?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: Tad Jūs uzskatāt, ka mans zemes pleķītis ir necils, ja ?

Nesāc raudāt, turies kā vīrs!

+1

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Un vēl ieteikums tagad, kad viss ir sazaļojis, sakopt (nopļaut) un safotografēt jaunas bildes. Patreizējās galīgi sabojā gana labi izdevušos tekstuālo piedāvājumu.

Varbūt man labāk nogaidīt ziemu, kad balta sniega sega pārklās skaisto Ziemeļvidzemes nostūri un fotografēt tad?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es domāju, ka tieši zaļumus jābildē.. un mazliet lai redz apkārtni ne tikai krūmus..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es domāju, ka tieši zaļumus jābildē.. un mazliet lai redz apkārtni ne tikai krūmus..

Labs padoms!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nopērc finiera plāksni, uzraksti 'PĀRDOD,zvanīt Pēterim ' un uzspraud tādu plakātiņu uz tā zemes gabala. Vietējais kāds varbūt ieinteresēsies.

Teicams padoms! Paldies!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šodien dodu 48.5 saņi par kvadrātmetru (joprojām nemaksāju par to Yonāsa zemes gabaliņu)

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tad Jūs uzskatāt, ka mans zemes pleķītis ir necils, ja ?

no uzturēšanas viedokļa (apkopšana, zemes nodoklis,.u.t.t) tas zemes gabals ir izcils.

Tur kā reiz sanāk virsū viss kas privātmājai vajadzīgs (māja, garāža, laukums priekš auto,daiļdārzs, mazdārziņs mājas dārzeņiemu.t.t) un tādu paltību kas bezjēdzīgi jāpļauj katru otro nedēļu tur gandrīz vai nebūs.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

VWfans rakstīja: Tad Jūs uzskatāt, ka mans zemes pleķītis ir necils, ja ?

no uzturēšanas viedokļa (apkopšana, zemes nodoklis,.u.t.t) tas zemes gabals ir izcils.

Tur kā reiz sanāk virsū viss kas privātmājai vajadzīgs (māja, garāža, laukums priekš auto,daiļdārzs, mazdārziņs mājas dārzeņiemu.t.t) un tādu paltību kas bezjēdzīgi jāpļauj katru otro nedēļu tur gandrīz vai nebūs.

Nekustamā īpašuma nodoklis tam gabalam pagaidām ir 70 santīmi gadā.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

cik tālu līdz elektrībai.. cik dziļi ūdens, cik tālu līdz pirmajam normālajam ceļam (tas ir, cik metrus pievadceļš būtu jābūvē)..

vai zemesgabalā tikai krūmi vai kāds normāls koks arī ir? vai ceļi lai tiktu uz jūru ir braucami.. vai kamiņi trokšņaini?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. cik fāžu elektrība ir tuvuma?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: cik tālu līdz elektrībai.. cik dziļi ūdens, cik tālu līdz pirmajam normālajam ceļam (tas ir, cik metrus pievadceļš būtu jābūvē)..

vai zemesgabalā tikai krūmi vai kāds normāls koks arī ir? vai ceļi lai tiktu uz jūru ir braucami.. vai kamiņi trokšņaini?

1. Elektrība, kā jau pie normāliem cilvēkiem, ir blakus esošajiem kaimiņiem, kuru māja atrodas kādus 25-30 metrus no mana zemes gabala vienas malas.

2. Cik dziļi ūdens, diemžēl nezinu, jo neko pats urbis vai racis neesmu. Vispār tuvākais apvidus ir līdzens, ja neskaita Salacas ieleju, kas sākas 300-400 metrus no mana zemes gabala.

3. Līdz pirmajam normālajam ceļam (labā stāvoklī esošam grants ceļam) ir 15 metri, jo mans zemes gabals nepieguļ tam.

4. Diemžēl lietaskoku zemes gabalā nav. Ir tikai malkā izmantojami krūmi.

5. Ceļi, lai tiktu uz jūru, ir labi braucami. Tie ir 150 metru grants ceļa un 2,5 km labas kvalitātes asfalta līdz Salacgrīvas centram. Pa to asfaltu taisnākajā posmā ir droša ieskriešanās līdz 90 km/h.

6. Par kaimiņu trokšņainību nevaru spriest, jo zemes gabaliņu apmeklēju reti - apmēram reizi gadā uz dažām stundām.

7. Cik fāžu elektrība tur ir, to es nepateikšu. Tomēr esmu novērojis, ka blakus esošie kaimiņi, kā arī otrā pusē grants ceļam esošie vairāku Līvānu māju iemītnieki piekopj visnotaļ normālu, tradicionālu dzīvesveidu ar elektrības izmantošanu. Redzēju, ka otrpus ceļam dzīvojošs vīrs pļāva zāli ar elektrisko pļaujmašīnu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

4. par kokiem domāju vairak skatam nevis koksnei.. forši, ja laukos pagalmā aug kāds liels koks..

7. par elektrību , ka laukos noder vairākas fāzes.. paskaties kadreiz cik vadi stabos

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

7. par elektrību , ka laukos noder vairākas fāzes.. paskaties kadreiz cik vadi stabos

Tak palasi bik atpakaļ....viņš saka ka 0,4kV (nevis 0,22)līnija iet caur īpašumu!

0,4 kV var dabūt tikai no 3 fāzēm.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti