Pārdod zemi pie Salacgrīvas

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Pārdodu zemes gabalu Salacgrīvas lauku teritorijā, Vecsalacas ciematā 2,5 km no Salacgrīvas centra, 3 km no jūras, 400 metrus no gleznainās Salacas upes. Zemes gabala platība 2500 kvadrātmetri, cena 5500 lati jeb Ls 2,20 par kvadrātmetru. Tuvumā plaši, skaisti meži un Salaca - paradīze medniekiem, makšķerniekiem, ogotājiem, sēņotājiem. Līdz Rīgai 105 km - tuvāk nekā agrāk, pateicoties lieliskajam Saulkrastu apvedceļam. Līdz Pērnavai 75 km. Zvanīt Pēterim pa tālruni 29536031.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..16
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Vai tajā Salacgrīvas pleķī kartofeļi aug? Tur ie kāds grams melnzemes ar jebšu tikai plika smilts?

Melnzeme arī ir, jo līdz jūrai ir taisnā līnijā 2,5 km. Nav taču tas gabals gluži kāpās.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: līdz jūrai ir taisnā līnijā 2,5 km. Nav taču tas gabals gluži kāpās.

Bet vai valdošie rietumu vēji no jūras nenes siļļku/reņģu smārdu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: līdz jūrai ir taisnā līnijā 2,5 km. Nav taču tas gabals gluži kāpās.

Bet vai valdošie rietumu vēji no jūras nenes siļļku/reņģu smārdu

Nē, nenes. Tur gaisā vispār ir liels svaigums, jo dzīvā Tallinas šoseja ir 2 km attālumā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tātad ziemā līdz tuvākajām civilizācijas pazīmēm jābrien 2 km.....

Pirmais neapdomīgi tev sasolījis pārāk lielu cenu.

Neesi dumš, pārdod viņam to pleķi kamēr viņš nav iznācis no dušas un izlasījis šo diskūziju.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Mļe, visi tik gudri fana mācītāji ka nav ko tirst pasūtīt...

Valdiņ, Pasaules Naba tak arī ir pie jūras, nav tev tur pretīgi dzīvot? Un kur vispār var cilvēks iedomāties šādus vārdus - "pretīgi atrasties pie jūras"? Protams, cita lieta ka visādiem mīkstmiešiem patīk ieķert kaut kur kaut kādas vasaras būdas, un tad nu šitādi teksti panesas.

P.N. Šodien nejauši gadījās palasīt vienu psiholoģisku literatūru par fana tēmu - laikam es vairs nekad par fana mierīgajiem tekstiem nesmiešos, lai arī gribas.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pretīgi pie jūras.. dzīvoju, nekāda vaina

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: pretīgi pie jūras.. dzīvoju, nekāda vaina

Nav vis pretīgi. Tieši otrādi - ir jauki ievilkt plaušās kādu relatīvi svaigāka gaisa malku.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: ir jauki ievilkt malku.

Malkas ievilcējs......

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: pretīgi pie jūras.. dzīvoju, nekāda vaina

Nav vis pretīgi. Tieši otrādi - ir jauki ievilkt plaušās kādu relatīvi svaigāka gaisa malku.

3 km attaalumaa no juuras

man arii pa taisno juura tikpat atrodas. ta es arii varu uzskatiit ka dziivoju juuras malaa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Jēga pirkt dārgāk zemi pie jūras ir tad, ja to jūru redz pa logu. Ja objekts ir 2 km...tad pofig, kur dzīvot. Pajautā,cik reižu tie pie jūras mītošie guļ pludmalē.

aha...nu maksimums 500 metru attaalumaa.

taalaak vairs nav noziimes...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Visi te spriedelē tā, it kā fans par zemi prasītu 100 000 LVL. Runa ir par ~ 7 000 EUR. Ja negrib pirkt, ta nav ko te diskutēt. Katrs cenšas zemi pārdot par tādu cenu, kādu uzskata par sev vēlamu.

Es, piemēram, šodien vispār nepārdotu nekādu nekustamo īpašumu, bet man arī, paldiesDievam, nav tādu apstākļu, ka būtu jācenšas ko notirgot.

Jāatzīst, ka krīzei ir viena laba lieta - pateicoties tai es arī varēju iegādāties sev tīkamā vietā zemesgabalu, kurā kādreiz noteikti sliesies mana ģimenes māja. cena ir aptuveni 2,5 mazāka nekā pirms dižķibeles.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tā gan ir.. es dzīvoju 15-20 min gājienā no jūras, un par priekšrocību uzskatu vairak meža tuvumu.. uz jūru gan tomēr aizeju vismaz 3-4 reizes nedeļā ar suni.. vasara gandrīz katru dienu peldu.. kaimiņi gan ir daži, kas desmit gadus dzīvo tur un pie jūras bijuši labi ja pāris reizes

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Visi te spriedelē tā, it kā fans par zemi prasītu 100 000 LVL. Runa ir par ~ 7 000 EUR. Ja negrib pirkt, ta nav ko te diskutēt. Katrs cenšas zemi pārdot par tādu cenu, kādu uzskata par sev vēlamu.

Es, piemēram, šodien vispār nepārdotu nekādu nekustamo īpašumu, bet man arī, paldiesDievam, nav tādu apstākļu, ka būtu jācenšas ko notirgot.

Jāatzīst, ka krīzei ir viena laba lieta - pateicoties tai es arī varēju iegādāties sev tīkamā vietā zemesgabalu, kurā kādreiz noteikti sliesies mana ģimenes māja. cena ir aptuveni 2,5 mazāka nekā pirms dižķibeles.

nu bet taa vieta arii nekaa nav veerta...

cik saprotu, tas ir privaatmaaju rajona pasaa galaa

kur bij praats pirkt kaut vai par 50 santiimiem, ja reaali tur pat salacgrivas aborigeens negrib dziivot

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Visi te spriedelē tā, it kā fans par zemi prasītu 100 000 LVL. Runa ir par ~ 7 000 EUR. Ja negrib pirkt, ta nav ko te diskutēt. Katrs cenšas zemi pārdot par tādu cenu, kādu uzskata par sev vēlamu.

Nē, taisni ir par ko spriest. Mani interesē tautas pārdomas par mana zemes gabala pārdošanas izredzēm. Patika ValdisM un Sretsked šāsdienas konstruktīvie komentāri.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ja runājam par izredzem pardot, tad domāju, ka jāturas pie cenas un gan atradīsi īsto pircēju..

ne visiem ir darbs Rīgā.. un ja ne aborigēniem, tad dačņikiem vieta perfekta.. salīdzonoši, zeme tiešā ūdens tuvumā ir retums un cena pavisam cita..

piedevam apvidus patiešām ir "baudāms"

P.S. foto gan derēja

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ozz

Nē, tā vieta nav pašā Salacgrīvas pilsētā. Tā ir Vecsalacā - ciematā, kas atrodas 2 km no Salacgrīvas robežas. Un Dieva pamests nostūris tas nav. Pēdējo reizi tur esot, redzēju pie vienas no mājām stāvam jaunā modeļa Toyota-RAV4.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

aa, nu skaidrs, tas ir veel pa labi.

vnk man dakujaa radu tai salcgriivaa, pagaajuso gadu uz pozitivus festivaalu aizbraucu, satuseejaam.

agraak viniem klaajaas ok, jo praktiski lielaakaa daļa straadaaja ziwu kombinaataa. tagad tur pat taa nav. šamiem tur reaals bezdarbs bija, kuģus grieza luužņos, ražošanas nekaadas . tai salacgriivaa ir 2 utainas paartikas bodiites, paaris bazniicas, statoil benziintanks un tas arii viss. iesprostoti 101. kilometraa.

kaapeec tur nekas nenotiek- hvz, it kaa miests pa trasei utt.

Bet nu i lai staav tas rav4, ja labi staav, mošk kaads muitnieks no ainažiem vai kaads ciemos pie radiem atbraucis.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: .... Un Dieva pamests nostūris tas nav. Pēdējo reizi tur esot, redzēju pie vienas no mājām stāvam jaunā modeļa Toyota-RAV4.

Kāpēc Tu domā, ka Dievs brauc ar jaunā modeļa Toyota-RAV4?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

VWfans rakstīja: .... Un Dieva pamests nostūris tas nav. Pēdējo reizi tur esot, redzēju pie vienas no mājām stāvam jaunā modeļa Toyota-RAV4.

Kāpēc Tu domā, ka Dievs brauc ar jaunā modeļa Toyota-RAV4?

+1!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

hvz kas un kaa buus.

manaa krajaa viena kļuška pa trekno bija sadomaajusi "attiistiit", vairaakas pļavas uzpirkusi un ik pa 600 m2 saspraudusi zemee elektriibas skapjus. kaa viņai tagad klaajas hvz, bet tirgu jamaa ir sadrisusi kapitaali.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Saprotams, ka es neloloju īpašas ilūzijas par šābrīža Limbažu rajona ziemeļu daļas iedzīvotāju pirktspēju. Viņi manu zemes pleķīti nepirks... Tomēr ceru uz pārtikušiem pircējiem no Rīgas vai citām ekonomiski aktīvākām vietām - tādiem kā Nomiks, tikai 25-30 gadus vecākiem... Tādiem, kas darba mūža nogalē, kad bērni būs izaudzināti, vēlēsies pārcelties tuvāk pie dabas, prom no drūzmas pavadīt rimtas vecumdienas...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Saprotams, ka es neloloju īpašas ilūzijas par šābrīža Limbažu rajona ziemeļu daļas iedzīvotāju pirktspēju. Viņi manu zemes pleķīti nepirks... Tomēr ceru uz pārtikušiem pircējiem no Rīgas vai citām ekonomiski aktīvākām vietām - tādiem kā Nomiks, tikai 25-30 gadus vecākiem... Tādiem, kas darba mūža nogalē, kad bērni būs izaudzināti, vēlēsies pārcelties tuvāk pie dabas, prom no drūzmas pavadīt rimtas vecumdienas...

nu vieniigais...kad kaads pensioneets vidusslaaņa pilsonis gribees ietuseet meža viduu romantiku baudiit.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

švaki ar to vidusslāni (pēc definīcijas Latvijā)..

bet nu cena patiešām nav liela, ja tas gabals patiešām ir gleznains.. bildes v studiju gan neskādēja

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kad jau tad es ar

zeme 3ciemaa, kam interesee siikaak-PM

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kad jau tad es ar

zeme 3ciemaa, kam interesee siikaak-PM

jaa, taadam kas prieks sevis grib buuveet.Abibas trennuškās terptos uudzu netrauceet.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti