Pārdod zemi pie Salacgrīvas

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Pārdodu zemes gabalu Salacgrīvas lauku teritorijā, Vecsalacas ciematā 2,5 km no Salacgrīvas centra, 3 km no jūras, 400 metrus no gleznainās Salacas upes. Zemes gabala platība 2500 kvadrātmetri, cena 5500 lati jeb Ls 2,20 par kvadrātmetru. Tuvumā plaši, skaisti meži un Salaca - paradīze medniekiem, makšķerniekiem, ogotājiem, sēņotājiem. Līdz Rīgai 105 km - tuvāk nekā agrāk, pateicoties lieliskajam Saulkrastu apvedceļam. Līdz Pērnavai 75 km. Zvanīt Pēterim pa tālruni 29536031.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..16
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Mļe, visi tik gudri fana mācītāji ka nav ko tirst pasūtīt...

Valdiņ, Pasaules Naba tak arī ir pie jūras, nav tev tur pretīgi dzīvot? Un kur vispār var cilvēks iedomāties šādus vārdus - "pretīgi atrasties pie jūras"? Protams, cita lieta ka visādiem mīkstmiešiem patīk ieķert kaut kur kaut kādas vasaras būdas, un tad nu šitādi teksti panesas.

P.N. Šodien nejauši gadījās palasīt vienu psiholoģisku literatūru par fana tēmu - laikam es vairs nekad par fana mierīgajiem tekstiem nesmiešos, lai arī gribas.

ir, ir pretīgi. gan ziemā dēļ pretīgā mitruma, gan vasarā dēļ tā paša mitruma.

Pamēgini vienu ekspertimentu: pastaigā drēgnā janvārā dienā pa rīgu, ielēc mašīnā un aizbrauc kaut līdz tai pašai Piebalgai, Pļaviņām, vai Ērgļiem, izkāp un salīdzini klimatu.

Tur ir ZIEMA !!! kā mēs to visi saprotam, Rīgā ziemā ir hu*nja ne klimats. Vasarā līdzīgi kaut gan vairs ne tik traki.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: aa, nu skaidrs, tas ir veel pa labi.

vnk man dakujaa radu tai salcgriivaa, pagaajuso gadu uz pozitivus festivaalu aizbraucu, satuseejaam.

agraak viniem klaajaas ok, jo praktiski lielaakaa daļa straadaaja ziwu kombinaataa. tagad tur pat taa nav. šamiem tur reaals bezdarbs bija, kuģus grieza luužņos, ražošanas nekaadas . tai salacgriivaa ir 2 utainas paartikas bodiites, paaris bazniicas, statoil benziintanks un tas arii viss. iesprostoti 101. kilometraa.

kaapeec tur nekas nenotiek- hvz, it kaa miests pa trasei utt.

Bet nu i lai staav tas rav4, ja labi staav, mošk kaads muitnieks no ainažiem vai kaads ciemos pie radiem atbraucis.

Ja caur salacgrīvu ietu cauri dzelzsceļš , tad tas pasākums kombinācijā ar ostu varbūt kaut ko dotu pilsētas attīstībai, pašlaik tur ir tikai daudz caurbraucošā tranzīta un daudz CO izmešu.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Saprotams, ka es neloloju īpašas ilūzijas par šābrīža Limbažu rajona ziemeļu daļas iedzīvotāju pirktspēju. Viņi manu zemes pleķīti nepirks... Tomēr ceru uz pārtikušiem pircējiem no Rīgas vai citām ekonomiski aktīvākām vietām - tādiem kā Nomiks, tikai 25-30 gadus vecākiem... Tādiem, kas darba mūža nogalē, kad bērni būs izaudzināti, vēlēsies pārcelties tuvāk pie dabas, prom no drūzmas pavadīt rimtas vecumdienas...

Prom no drūzmas ir labi dzīvot vecumdienaš, bet te vēl jāņem vērā faktors, ka veci cilvēki bieži vien vēlas lai blakus īpašumam būtu sabiedriskais transports, vismaz kaut kāds. lai veikals nebūtu tālu, lai ir kaut kāda ambulance, aptieka.

Ja tas viss ir, tad

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

VWfans rakstīja: .... Un Dieva pamests nostūris tas nav. Pēdējo reizi tur esot, redzēju pie vienas no mājām stāvam jaunā modeļa Toyota-RAV4.

Kāpēc Tu domā, ka Dievs brauc ar jaunā modeļa Toyota-RAV4?

NU BET AR KO TAD VĒL????????????????

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Te būs bildes (fotografēts agrā pavasarī):

foto.inbox.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Te būs bildes (fotografēts agrā pavasarī):

foto.inbox.lv/...

permission denied, album is private

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Atvainojos, parole 12345.

Varat mēģināt atvērt vēlreiz:

foto.inbox.lv/...

Te skats uz kaimiņu īpašumu aiz grāvīša:

foto.inbox.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Te vēl bildes:

foto.inbox.lv/...

foto.inbox.lv/...

Un te skats uz blakus esošajiem laukiem (tiem, kas nerobežojas ar kaimiņu mājas pagalmu):

foto.inbox.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

ir, ir pretīgi. gan ziemā dēļ pretīgā mitruma, gan vasarā dēļ tā paša mitruma.

Pamēgini vienu ekspertimentu: pastaigā drēgnā janvārā dienā pa rīgu, ielēc mašīnā un aizbrauc kaut līdz tai pašai Piebalgai, Pļaviņām, vai Ērgļiem, izkāp un salīdzini klimatu.

Tur ir ZIEMA !!! kā mēs to visi saprotam, Rīgā ziemā ir hu*nja ne klimats. Vasarā līdzīgi kaut gan vairs ne tik traki.

Netaisos kaut kur braukāt lai pārbaudītu tavas muļķības, vien atgādināšu, ka taisnā gabalā rēķinot jūra no manis ir kādus piecus kilometrus. Neko īpašu neredzu. Ja tevi traucē mitrums, uzticamo japānīti uz tolmetu un tā vietā audī, audī mitrums tik ļoti nekaitē

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ValdisM rakstīja:

ir, ir pretīgi. gan ziemā dēļ pretīgā mitruma, gan vasarā dēļ tā paša mitruma.

Pamēgini vienu ekspertimentu: pastaigā drēgnā janvārā dienā pa rīgu, ielēc mašīnā un aizbrauc kaut līdz tai pašai Piebalgai, Pļaviņām, vai Ērgļiem, izkāp un salīdzini klimatu.

Tur ir ZIEMA !!! kā mēs to visi saprotam, Rīgā ziemā ir hu*nja ne klimats. Vasarā līdzīgi kaut gan vairs ne tik traki.

Netaisos kaut kur braukāt lai pārbaudītu tavas muļķības, vien atgādināšu, ka taisnā gabalā rēķinot jūra no manis ir kādus piecus kilometrus. Neko īpašu neredzu. Ja tevi traucē mitrums, uzticamo japānīti uz tolmetu un tā vietā audī, audī mitrums tik ļoti nekaitē

tu jau savā kurzemē normālu ziemu neesi redzējis, tāpēc tā izrunājies!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

tu jau savā kurzemē normālu ziemu neesi redzējis, tāpēc tā izrunājies!

Un? It kā Pasaules Nabā būtu baigi normālā ziema, gan jau tas pats liepājas variants vien ir Gribi ziemu, brauc uz maskavu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Te vēl bildes:

foto.inbox.lv/...

foto.inbox.lv/...

Un te skats uz blakus esošajiem laukiem (tiem, kas nerobežojas ar kaimiņu mājas pagalmu):

foto.inbox.lv/...

pie bildēm gan ieteiktu piestrādāt..

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Te vēl bildes:

foto.inbox.lv/...

foto.inbox.lv/...

Un te skats uz blakus esošajiem laukiem (tiem, kas nerobežojas ar kaimiņu mājas pagalmu):

foto.inbox.lv/...

dzes,maini bildes .brrrrr

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bildes ataino realitāti - kādas nu atradās, tādas ievietoju. Nav man tur nekāds angļu mauriņš.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ValdisM rakstīja:

ir, ir pretīgi. gan ziemā dēļ pretīgā mitruma, gan vasarā dēļ tā paša mitruma.

Pamēgini vienu ekspertimentu: pastaigā drēgnā janvārā dienā pa rīgu, ielēc mašīnā un aizbrauc kaut līdz tai pašai Piebalgai, Pļaviņām, vai Ērgļiem, izkāp un salīdzini klimatu.

Tur ir ZIEMA !!! kā mēs to visi saprotam, Rīgā ziemā ir hu*nja ne klimats. Vasarā līdzīgi kaut gan vairs ne tik traki.

Netaisos kaut kur braukāt lai pārbaudītu tavas muļķības, vien atgādināšu, ka taisnā gabalā rēķinot jūra no manis ir kādus piecus kilometrus. Neko īpašu neredzu. Ja tevi traucē mitrums, uzticamo japānīti uz tolmetu un tā vietā audī, audī mitrums tik ļoti nekaitē

tavs audi tur būs ātrāk kā mana mazda

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Te vēl bildes:

foto.inbox.lv/...

foto.inbox.lv/...

Un te skats uz blakus esošajiem laukiem (tiem, kas nerobežojas ar kaimiņu mājas pagalmu):

foto.inbox.lv/...

iesaku paņemt trimmeri, zāgi un pāris stundas tur pastrādāt.

Sakoptu īpašumu būs daudz vieglāk pārdot, lai gan ieguldāmās pūles sakopšanai nav lielas un neko daudz neizmaksās.

Tādā skatā kā tas ir tagad, reti kurš pat brauks to zemi vispār skatīties.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

VWfans rakstīja: Te vēl bildes:

foto.inbox.lv/...

foto.inbox.lv/...

Un te skats uz blakus esošajiem laukiem (tiem, kas nerobežojas ar kaimiņu mājas pagalmu):

foto.inbox.lv/...

iesaku paņemt trimmeri, zāgi un pāris stundas tur pastrādāt.

Sakoptu īpašumu būs daudz vieglāk pārdot, lai gan ieguldāmās pūles sakopšanai nav lielas un neko daudz neizmaksās.

Tādā skatā kā tas ir tagad, reti kurš pat brauks to zemi vispār skatīties.

Paldies, labs ieteikums !

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: krābiņa turētājs kabatslakatiņā-

Kaut arī man nav SAABs, šito tekstu es nesapratu.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: krābiņa turētājs kabatslakatiņā-

Kaut arī man nav SAABs, šito tekstu es nesapratu.

Tātad nēesi kurzemnieks!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: krābiņa turētājs kabatslakatiņā-

Kaut arī man nav SAABs, šito tekstu es nesapratu.

Manir SAABs un es sapratu. Lai arī neesmu kurzemnieks.

P.S. Un ko tev tādu SAABi nodarījuši, ka vienmēr jāreklamē?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

VWfans rakstīja: Te vēl bildes:

foto.inbox.lv/...

foto.inbox.lv/...

Un te skats uz blakus esošajiem laukiem (tiem, kas nerobežojas ar kaimiņu mājas pagalmu):

foto.inbox.lv/...

Par šitādu čuhņu nemaksātu pat 1Ls par m2. Tur taču nekā nav, džungļi, augsts gruntsūdens, komunikāciju nav.

Nu nesaprotu šito... Kas ir tie cilvēki, kas ir gatavi pārvākties prom no pilsētas un visām ērtībām un komunikācijām, lai tāpat dzīvotu uz kakla kaimiņam. 6500 m2 laukos??? Man vecākiem piemājas zāliens ir lielāks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nu nesaprotu šito... Kas ir tie cilvēki, kas ir gatavi pārvākties prom no pilsētas un visām ērtībām un komunikācijām, lai tāpat dzīvotu uz kakla kaimiņam. 6500 m2 laukos??? Man vecākiem piemājas zāliens ir lielāks.

Man tur nav 6500 kvadrātmetri, bet gan 2520 kvadrātmetri. Kaimiņi ir blakus tikai vienā zemes gabala malā, citās malās ir pļavas un lauki.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Seene rakstīja:

Nu nesaprotu šito... Kas ir tie cilvēki, kas ir gatavi pārvākties prom no pilsētas un visām ērtībām un komunikācijām, lai tāpat dzīvotu uz kakla kaimiņam. 6500 m2 laukos??? Man vecākiem piemājas zāliens ir lielāks.

Man tur nav 6500 kvadrātmetri, bet gan 2520 kvadrātmetri. Kaimiņi ir blakus tikai vienā zemes gabala malā, citās malās ir pļavas un lauki.

Opā... Šitā kļūdīties. Nu bet 2520 vispār ir izsmiekls. Un kaimiņi laukos vispār, manuprāt, drīkst būt ne tuvāk par 1km aiz meža vai 5km pār pļavām.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bet zemes gabaliņš ir ciematā, nevis pavisam laukos - tādos, kur viensētas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: P.S. Un ko tev tādu SAABi nodarījuši, ka vienmēr jāreklamē?

Tev to nesaprast......

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti