Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1 2 3 4 5 6 7 ..14
Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Kosmoss. toč čuras galvā

Rīgas guļamrajona, 5min no līdz cetram, ņem un pērc pa padsmit latiem zemi ar komunikācijām. Kur pasaule dodas?!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vai tas nozīmē, ka dzīvot Rīgas guļamrajons (vai centrs) ir vienīgā pareiza iespēja.. un Rīga ir etelons visai pārējai Latvijai?

tiešām, kur tā pasaule dodas?

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Protams, protams, Rīga nav visiem vienīgais etalons. Bet nu ir tak starpiība vai tu dzīvo galvaspilsētā vai pie pašas tās, vai laukos, un izrietot no tā arī ir cenu kategorijas. A te tipisks latvietis, kas mēģinu kādu atkal apčakarēt. Bēdīgi, ka komsmoss turpinas .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Izskatās,ka Pirmais ir nevis spekulants, bet pajolis Pirmais, dodu par tavu reni 29 latus.

dod šurpu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

karoče

visi, kas tirgo zemi bauskā ir praideri

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

vopšem ir zeme 12 km aiz Alūksnes, 2 aiz Malienas ciema, 2 fektāri ar sabrukušu māju, bez meža..

Pirmais var dabūt par 50 santjikiem kvā-kvā metrā.

Un pa 20, ja vedīsi zemi prom!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

prime rakstīja:

Sretsked rakstīja: Seene, renaultus nepieņem Tolmetā, tos pieņem Tolplastā.

lasu un briinos, cik gan gadu ir tam sretsked? 17 ?

nav briinums, ka Latvija ir taadaa bedree, ja mums ir shaadi tirgotaji

Brīnies , bet tomēr nav brīnums ?? Par vecumu nedaudz kļūdies, man jau ir 21.

Wahahā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es arī esmu tikai par cilvēku attieksmi, ka Latvijā ir daudz normālu, attīstītu pilsētu, kur ir liela perspektīva gan darbam, gan biznesam.. gana audzet ūdensgalvu, jāatīsta reģioni!

nez kas tāds ir Rīgā, kā ikdienā pietrūktu, Bauskā, Vamierā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā vai Alūksnē

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Laiks rakstīja: Protams, protams, Rīga nav visiem vienīgais etalons. Bet nu ir tak starpiība vai tu dzīvo galvaspilsētā vai pie pašas tās, vai laukos, un izrietot no tā arī ir cenu kategorijas. A te tipisks latvietis, kas mēģinu kādu atkal apčakarēt. Bēdīgi, ka komsmoss turpinas .

Ar ko atšķiras dzīvošana pļavā PIE GALVASPILSĒTAS no dzīves rajona pilsētas centrā ????

Tev nav galvā čuras gadījumā ietecējušas ??

Ah Tu mans gonorejas mociitais ezi (skat foto), beidz savu piemaajas izkashnjaato zemi tirgot godiigiem pilsonjiem nu nevajag! 11Ls metraa??? ir jaabuut slimam lai tagad par taadu naudu pirktu! pagaidam gadu - pa 1.11 ls metiis pakalj, kas arii ir reaalaa cena!

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

nez kas tāds ir Rīgā, kā ikdienā pietrūktu, Bauskā, Vamierā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā vai Alūksnē

Riigaa noteikti vairs nav taadu uzpirceju, parpirceeju ka shis stretsed.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Karoč - zeme sūc , pārdevējs .... nūū pirmais jau rakstīja , kas ir pārdevējs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

nez kas tāds ir Rīgā, kā ikdienā pietrūktu, Bauskā, Vamierā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā vai Alūksnē

Veikali, ja vajag ko vairāk par lupatām un paiku

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu un cik bieži vajag? un tādeļ ir vērts pakārtot dzīvi Rīgai? bet nu tas mans viedoklis, pats ar dzīvoju Rīgas rajonā

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pārdevējs nav nekāds zemes uzpircējs - spekulants. Viņam to zemes pleķīti mantojumā atstāja tante no Toronto, bet ar vienu nosacījumu - jāpāºdod par 11 latiem metrā un trīs dienu laikā.

Tad viņš var to naudu paturēt sev. Ja nepārdod, tad zemes pleķis tiek novēlēts Pamelas Andersonas krūšu atbalsta fondam.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es arī esmu tikai par cilvēku attieksmi, ka Latvijā ir daudz normālu, attīstītu pilsētu, kur ir liela perspektīva gan darbam, gan biznesam.. gana audzet ūdensgalvu, jāatīsta reģioni!

nez kas tāds ir Rīgā, kā ikdienā pietrūktu, Bauskā, Vamierā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā vai Alūksnē

Tieši tā. RIMI Bauskā ir baudāmāks nekā Rīgā - mazāk cilvēku, plašāka autostāvvieta. Un Bauskā var nopirkt pat jaunu Peugeot automobili, nebraucot uz Rīgu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Un šo zemes gabalu cena nav pārāk liela - par to pašu naudu sanāk tikai viens trekno gadu simbols Toyota-Land Cruiser.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu un cik bieži vajag? un tādeļ ir vērts pakārtot dzīvi Rīgai? bet nu tas mans viedoklis, pats ar dzīvoju Rīgas rajonā

Noteikti ka nē, bet vienalga krīt uz nerviem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

turbopiile rakstīja:

nez kas tāds ir Rīgā, kā ikdienā pietrūktu, Bauskā, Vamierā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā vai Alūksnē

Veikali, ja vajag ko vairāk par lupatām un paiku

Ko var vajadzēt LV veikalos vairāk par paiku un degvielu? Tos Bauskā var dabūt bez problēmām. Visa pārēja iegāde LV ir vienkārši izšķērdība.

Bet ir lietas, kas Bauskā nav - biznesa kontaktu, izklaižu u.c. dzīvesveida elementu tuva pieejamība. Vispār jau pat Rīga ir viena provinciāla mazpilsēta. Un ja prom no pilsētas, tad kārtīgi - lai nav par kaimiņu dzīvi piespiedu kārtā jāinteresējas.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Kņigu ņečital, no mņeņije imeju.

Man čoms nopirka Bauska māju pie tās ziltorņainās baznīciņas. Ir pie viņa tusēts, ir vispār pa Bausku tusēts. Man sķiet, ka ļoti pat normala pilsēta un ir daudz pozitīva salīdzinot ar dzīvi Rīgā.

Manuprāt galvena problema - jo mazāka pilsēta, jo šaurākas iespejas atrast darbu un nodrošināt sev iztikas avotu, bet, ja šinī sfērā viss ir kartībā ar (cik nu iespējams) drošām prognozēm nakotnē, tad tiešām labak māju Bauska nekā par to pašu naudu dzīvoklīti Rīgā.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,kuram vēl ir kas sakāms ?

Tas,ka esmu 17 gadīgs praiders, tas jau skaidrs. Ir kas vēl ?

Nu nezinu.. nezinu, bet vēll klīst baumas, ka Tu itkā čurājot tupus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Kņigu ņečital, no mņeņije imeju.

Man čoms nopirka Bauska māju pie tās ziltorņainās baznīciņas. Ir pie viņa tusēts, ir vispār pa Bausku tusēts. Man sķiet, ka ļoti pat normala pilsēta un ir daudz pozitīva salīdzinot ar dzīvi Rīgā.

Manuprāt galvena problema - jo mazāka pilsēta, jo šaurākas iespejas atrast darbu un nodrošināt sev iztikas avotu, bet, ja šinī sfērā viss ir kartībā ar (cik nu iespējams) drošām prognozēm nakotnē, tad tiešām labak māju Bauska nekā par to pašu naudu dzīvoklīti Rīgā.

tā māja vēl ir jāuzceļ

es tev varu pateikt priekšā cik TAS maksā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,kuram vēl ir kas sakāms ?

Tas,ka esmu 17 gadīgs praiders, tas jau skaidrs. Ir kas vēl ?

ahā..... praiders tu esi jau 17 gadus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Laiks rakstīja: Protams, protams, Rīga nav visiem vienīgais etalons. Bet nu ir tak starpiība vai tu dzīvo galvaspilsētā vai pie pašas tās, vai laukos, un izrietot no tā arī ir cenu kategorijas. A te tipisks latvietis, kas mēģinu kādu atkal apčakarēt. Bēdīgi, ka komsmoss turpinas .

Ar ko atšķiras dzīvošana pļavā PIE GALVASPILSĒTAS no dzīves rajona pilsētas centrā ????

Tev nav galvā čuras gadījumā ietecējušas ??

tu varbūt vēl neesi informēts, bet latvijā vairs nav administratīvā vienība :rajons:

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu,kuram vēl ir kas sakāms ?

Tas,ka esmu 17 gadīgs praiders, tas jau skaidrs. Ir kas vēl ?

ahā..... praiders tu esi jau 17 gadus

+1

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Viss jau būtu nekas,tikai šobrīd ir maz tādu kas var atļauties pasapņot par nekustamā īpašuma pirkšanu.

1 2 3 4 5 6 7 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti