Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..14
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Kam patīk dzīvot meža vidū, jācer ka attīstīsies tehnoloģija, kas interneta pieslēgumu nodrošina, izmantojot elektrības vadus:

fizmati.lv/...

Ir jau droši vien jauki dzīvot sava 15 hektāru gabala vidū, bet jādomā līdzi, ka tie 15 hektāri ir arī jāapsaimnieko, lai neaizaug ar krūmiem, jāpļauj utt., kas kopumā var nebūt lēts prieks.

Nu nez kā lauksaimnieki ar savu zemi iemanās vēl nopelnīt, ja jau apsaimniekošana ir tik dārgs prieks

Dārgi tas ir tikai tad, ja prāta nav. Ja pļauj, tad atsevišķi ar krūmiem nav jācīnās. Un pļaušanu var nodrošināt elementāri - atdodot kaimiņam, kam ir atbilstoša vajadzība un tehnika, sienu, ko var ievākt nopļaujot.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

karoče - eu Vadoni - kuļiš tev nav 15 hektāri bauskas centrā?

p.n.

pa tv vakar redzēju vienu krievu eksperimentu - viņi paņēma vienu skuķi un 1 dienā lielveikalā visiem džekiem prasīja vai jamiem tas skuķis patīk un ko vajadzētu jamai pamainīt, jamie tur stāstīja, ka acis jākrāso, matus vaig melnus, nagus garus, pupus lielākus un miņukus vaigot, melnus zābakus un zeķes....

uztaisīja to skuķi tā, ka izskatījās pēc lētas šļuškas

otrajā dienā ar sapucēto skuķis tajā pašā lielveikalā prasīja džekiem vai viņiem patīk tas skuķis un vai ko vajadzētu mainīt

p.p.n.

skābas vīnogas (ceru, ka vismaz daži zina fabulu)

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Teorijas ir viena lieta un dzīvē pavisam ctādi notiek.

Ja dzīvo lauku sētā, tad ir kur roku pielikt 365 dienas gadā, katrs, kurš ir dzīvojis laukos man piekritīs.

Kaut vai par zāli- vai kaimiņš augustā pļaus sienu?, bet zāle tur būs varena.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

incanti, kad deksters pēdējo reizi bija to savas bagātās tantes zemi skatīties?

varbūt jau ir nosperta un aizvesta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Teorijas ir viena lieta un dzīvē pavisam ctādi notiek.

Ja dzīvo lauku sētā, tad ir kur roku pielikt 365 dienas gadā, katrs, kurš ir dzīvojis laukos man piekritīs.

Kaut vai par zāli- vai kaimiņš augustā pļaus sienu?, bet zāle tur būs varena.

tu domā, ka sēnei ir kāda nojausma par to, kā aug zāle un kad pļauj sienu?

viņš toties braucot pa eiropu labi zina, kur konkrētajā brīdī atrodas tuvākais sāba autorizētais serviss... ja nu vaig ķēdi nomainīt

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: khe, kāds sakars tai zemei centrā ar iAuto portālu?

tāds, ka jefinjam gribas palieliities, jo vinjsh vieniigi tadaa iauto var izcelties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

prime rakstīja:

Conqueror rakstīja: khe, kāds sakars tai zemei centrā ar iAuto portālu?

tāds, ka jefinjam gribas palieliities, jo vinjsh vieniigi tadaa iauto var izcelties

man gan vairāk liekas, ka viņam gribas lai viņa izsaka līdzjūtību par to, ka jams bijis tāds losis un savulaik iegrūdis naudu tādā pilnīgā drisā kā zeme pašā centrā tai pilsētai, kas atrodas tajā vietā, no kurienes var jau redzēt pasaules malu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

STALINS rakstīja: Teorijas ir viena lieta un dzīvē pavisam ctādi notiek.

Ja dzīvo lauku sētā, tad ir kur roku pielikt 365 dienas gadā, katrs, kurš ir dzīvojis laukos man piekritīs.

Kaut vai par zāli- vai kaimiņš augustā pļaus sienu?, bet zāle tur būs varena.

tu domā, ka sēnei ir kāda nojausma par to, kā aug zāle un kad pļauj sienu?

viņš toties braucot pa eiropu labi zina, kur konkrētajā brīdī atrodas tuvākais sāba autorizētais serviss... ja nu vaig ķēdi nomainīt

Ir krietni lielāka nojausma par lauku darbiem, nekā tu varētu iedomāties.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Es tā arī sapratu, ka nojausma

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

recluse rakstīja:

turbopiile rakstīja: cik pētīju tās saules baterijas, cenas un guvuma attiecība šķiet apšaubāma, varbūt ne tur pētīju

www.urgentspeed.com/...

Oficiāli vēl pētījumi nav publiskoti, bet vairāki uzņēmumi jau cenšas aizstāt "dārgos un retos" metālus ar salīdzinoši bezmaksas materiālu - Zn, kas ļautu ievērojami samazināt saules bateriju ražošanas izmaksas.

Ne tikai cenšās, bet reāli jau ir aizstājuši un tirgo visai pasaulei.

Mūsu pašu kantoris: www.sidrabe.com/...

Ja nezini, tad labāk neraksti maldinošu informāciju. Un vispār sidrabe taisa iekārtas ražošanai, nevis ražo saules baterijas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Es tā arī sapratu, ka nojausma

Laikam jau pats neko daudz vis no tā nejēdz. Bet nu prieks, ka saprati.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Bet nu prieks, ka saprati.

Prieks, saki? Prieks par tādu sīkumu, ka Tevis uzrakstīto teikumu saprata kāds cilvēks, kuru Tu nekad nēesi redzējis? Tik plašas sirds cilvēks? Manam sunim tikko vēders labi izgāja, vai arī par to prieks? Vai tik tālu prieka sajūta nesniedzas?

Vai prieks par to, ka Tevi kāds saprata? Tad jāsaprot, ka parasti tā nenotiek? Varbūt mēģini nedot padomus par sev svešām lietām?(Ar to es domāju izcilo komentāru par prāta nebūšanu)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Seene rakstīja: Bet nu prieks, ka saprati.

Prieks, saki? Prieks par tādu sīkumu, ka Tevis uzrakstīto teikumu saprata kāds cilvēks, kuru Tu nekad nēesi redzējis? Tik plašas sirds cilvēks? Manam sunim tikko vēders labi izgāja, vai arī par to prieks? Vai tik tālu prieka sajūta nesniedzas?

Vai prieks par to, ka Tevi kāds saprata? Tad jāsaprot, ka parasti tā nenotiek? Varbūt mēģini nedot padomus par sev svešām lietām?(Ar to es domāju izcilo komentāru par prāta nebūšanu)

Un kā ir ar tavu izcilo komentāru par to, kas ir svešas lietas cilvēkam, kuru TU nekad neesi redzējis? Acīmredzot nespēj pamanīt pats savu rīcību un uztvert ironiju. Nē man NAV prieks par to ko tu saprati vai nesaprati, bet nepatīk tava pārliecība par to, ko es zinu vai nezinu - tas tā, lai vēlreiz nepārprastu.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Kam patīk dzīvot meža vidū, jācer ka attīstīsies tehnoloģija, kas interneta pieslēgumu nodrošina, izmantojot elektrības vadus:

fizmati.lv/...

Ir jau droši vien jauki dzīvot sava 15 hektāru gabala vidū, bet jādomā līdzi, ka tie 15 hektāri ir arī jāapsaimnieko, lai neaizaug ar krūmiem, jāpļauj utt., kas kopumā var nebūt lēts prieks.

Nu nez kā lauksaimnieki ar savu zemi iemanās vēl nopelnīt, ja jau apsaimniekošana ir tik dārgs prieks

Dārgi tas ir tikai tad, ja prāta nav. Ja pļauj, tad atsevišķi ar krūmiem nav jācīnās. Un pļaušanu var nodrošināt elementāri - atdodot kaimiņam, kam ir atbilstoša vajadzība un tehnika, sienu, ko var ievākt nopļaujot.

Tāds ir tīra veida teorētiska spriešana, kas praksē izrādīsies tīrās muļķības- no tā arī mana pārliecība, jo praktiķis tādu komentāru nekad nerakstīs.

Tāds pamats ir maniem spriedumiem, tagad paskaidro, kāds pamats ir Tavam priekam?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: ******* vispār pļaut? Es rudenī pa perimetru atpļauju drošības joslu un pavasarī visu ******* nodedzinu.

+1

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Tāds ir tīra veida teorētiska spriešana, kas praksē izrādīsies tīrās muļķības- no tā arī mana pārliecība, jo praktiķis tādu komentāru nekad nerakstīs.

Tāds pamats ir maniem spriedumiem, tagad paskaidro, kāds pamats ir Tavam priekam?

Priekam? Atkārtoju vēlreiz - NEKĀDS, TĀ BIJA IRONIJA, ko acīmredzot vēl joprojām neesi spējis aptvērt. Bet par taviem secinājumiem - galīgi garām, tapēc, ka tas praksē jau šobrīd tiek darīts, līdz ar to nekādi neizrādīsies muļķības.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Jā..

Es runāju par to, ka uz argumentu, ka uzturēt 15ha lauku sētu ir dārgi un darbietilpīgi Tu atbildi par zāles nopļaušanu, kas ir 0,5% no veicamā

Labi te ir auto portāls, aizvietošu māju ar auto, izlasi tagad, varbūt sapratīsi savu argumentu mērogu

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja: ...

Ir jau droši vien jauki ikdienā braukāt ar Cadillac limuzīnu, bet jādomā līdzi, ka tam limuzīnam ir jāveic apkopes, jāuzpilda, jāmazgā utt., kas kopumā var nebūt lēts prieks.

Nu nez kā autonomas firmas ar saviem auto iemanās vēl nopelnīt, ja jau apsaimniekošana ir tik dārgs prieks

Dārgi tas ir tikai tad, ja prāta nav. Ja lej stiklu šķidrumu, tad logi jāmazgā nav. Un mazgāšanu var nodrošināt elementāri - iznomājot kaimiņam, kam ir vajadzība aizlaist uz kāzām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es rudenī pabrīdinu kaimiņus, ka pavasarī nah dedzināšu savu gabalu un tie paši nopļauj pa perimetru drošības joslu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es rudenī pabrīdinu kaimiņus, ka pavasarī nah dedzināšu savu gabalu un tie paši nopļauj pa perimetru drošības joslu

mēs ar kaimiņiem ieliekam "latvijas Vēstnesī" slidinājumu ar datumu kad dedzināsim.... pzrasti kāds jau ir smuki visu nopļāvis un satīrijis uz to datumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā vot!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Jā..

Es runāju par to, ka uz argumentu, ka uzturēt 15ha lauku sētu ir dārgi un darbietilpīgi Tu atbildi par zāles nopļaušanu, kas ir 0,5% no veicamā

Labi te ir auto portāls, aizvietošu māju ar auto, izlasi tagad, varbūt sapratīsi savu argumentu mērogu

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja: ...

Ir jau droši vien jauki ikdienā braukāt ar Cadillac limuzīnu, bet jādomā līdzi, ka tam limuzīnam ir jāveic apkopes, jāuzpilda, jāmazgā utt., kas kopumā var nebūt lēts prieks.

Nu nez kā autonomas firmas ar saviem auto iemanās vēl nopelnīt, ja jau apsaimniekošana ir tik dārgs prieks

Dārgi tas ir tikai tad, ja prāta nav. Ja lej stiklu šķidrumu, tad logi jāmazgā nav. Un mazgāšanu var nodrošināt elementāri - iznomājot kaimiņam, kam ir vajadzība aizlaist uz kāzām.

Hmm, kas gan vēl tavuprāt tajos 95,5% būtu darāms ar apkārtējo teritoriju papildus tiem darbiem, kas ir darāmi ap māju - t.i. tam, kas ir jādara arī pilsētas mājā? Pļavas pareizā laikā jānopļauj un mežā jāveic sanitārā ciršana - kaimiņiem vajag gan sienu gan malku, visa problēma koordinācijā.

Nu nekādi nesaprotu ar ko lauku mājas uzturēšana ir sarežģītāka par pilsētas māju. Daudz kas notiek pat vienkāršāk - piemēram, rudenī sagrābtās lapas var bez problēmām nodedzināt, nebaidoties, ka atbrauks municipāļi un uzliks sodu. Vai sniega laikā ir daudz ērtāk iztīrīt piebraucamo ceļu pēc savas vajadzības, nesatraucoties, ka kāds pensionārs un laikus nenotīrītās ietves būs salauzis kāju. Vai domāt, ka nenokavēju kaut kādam pajolim par godu pirms saules ausmas karogu izkārt?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sidrabe gan taisa iekārtas cinka oksīda uznešanai uz plēvēm, kuras izmanto saules bateriju ražošanā, gan arī reāli paši tās plēves pārklāj.

Baterijas paši neražo.

Ja Tu tur strādā, tad noteikti zini, ka pārklātās plēves nav eksporta produkcija, bet tikai eksperimenti un mazi pasūtījumi pētniecībai, nevis ražošana.

P.S. Dažiem pazīstamiem zeme ap lauku mājām izīrēta kaimiņiem, tie arī visu apkopj, bet formāli apkārt neviens bez tavas ziņas neko tavā īpašumā nedara.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

P.S. Dažiem pazīstamiem zeme ap lauku mājām izīrēta kaimiņiem, tie arī visu apkopj, bet formāli apkārt neviens bez tavas ziņas neko tavā īpašumā nedara.

Pilsētnieku izdarības - paraduši viens otru apfist un tāpēc visam jābūt uz papīra.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

esmu dzīvojis gan riktīgos laukos, gan piepilsetas laukos, tipa - pislētas mājā.. abās var gan luni laist gan rukāt no rīta līdz vakaram, ja ir vēlešanās..

arī dzīvoklī var atrast ko pačakarēties

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pilsētnieku izdarības - paraduši viens otru apfist un tāpēc visam jābūt uz papīra.

Labāk ar papīru, nevis tā kā šajā sizētā sanākusi \"nesaprašanās\" www.tvnet.lv/...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti