Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..14
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Kungi, vispār jau ir interesanti palasīt jūsu viedokļu apmaiņas, mīlas apliecinājumus utt., bet vai jums tomēr nešķiet, ka šis portāls ir par transportlīdzekļu tēmu un būtu tikai loģiski un pieklājīgi, ja forumos dalībnieki pie tā arī pieturētos?

Topika pamattēma noturas 1, 2 lapas(ja ļoti paveicas).

Tālāk, arī citos portālos, sākas offtopiks.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

msh rakstīja: Pilsētnieku izdarības - paraduši viens otru apfist un tāpēc visam jābūt uz papīra.

Labāk ar papīru, nevis tā kā šajā sizētā sanākusi "nesaprašanās" www.tvnet.lv/...

Kāda tur nesaprašanās - viens poskujā izmanto otra īpašumu.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Kungi, vispār jau ir interesanti palasīt jūsu viedokļu apmaiņas, mīlas apliecinājumus utt., bet vai jums tomēr nešķiet, ka šis portāls ir par transportlīdzekļu tēmu un būtu tikai loģiski un pieklājīgi, ja forumos dalībnieki pie tā arī pieturētos?

Precizēšu- šis portāls tā bija sākotnēji iecerēts, bet nu tas praktiski pilda nelielas īpatnēju ļaužu grupas publiskas čata vietnes funkciju.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Kungi, vispār jau ir interesanti palasīt jūsu viedokļu apmaiņas, mīlas apliecinājumus utt., bet vai jums tomēr nešķiet, ka šis portāls ir par transportlīdzekļu tēmu un būtu tikai loģiski un pieklājīgi, ja forumos dalībnieki pie tā arī pieturētos?

Precizēšu- šis portāls tā bija sākotnēji iecerēts, bet nu tas praktiski pilda nelielas īpatnēju ļaužu grupas publiskas čata vietnes funkciju.

+1

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Kungi, vispār jau ir interesanti palasīt jūsu viedokļu apmaiņas, mīlas apliecinājumus utt., bet vai jums tomēr nešķiet, ka šis portāls ir par transportlīdzekļu tēmu un būtu tikai loģiski un pieklājīgi, ja forumos dalībnieki pie tā arī pieturētos?

Precizēšu- šis portāls tā bija sākotnēji iecerēts, bet nu tas praktiski pilda nelielas īpatnēju ļaužu grupas publiskas čata vietnes funkciju.

+1

+2

Ko var gribēt, ja nekādus auto jaunumus te sen vairs nevar uzzināt.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kāda tur nesaprašanās - viens poskujā izmanto otra īpašumu.

Nu jā, tā sižetā ir teikts.

Kā bij īstenībā - skuj viņu zin.

Vienk., ja nav papīra - neko nepierādīsi arī tad, ja viss bij sarunāts un kāds pēkšņi pārdomā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Labvakar. Nē, neviens nav aiznesis to zemi, sestdien redzēju, viss vietā,

Nav kāds izracis alu apakšā? Varbūt, ka visu vecmāmiņas zeltu jau aizstiepuši - parbaudi kārtīgāk.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: ******* vispār pļaut? Es rudenī pa perimetru atpļauju drošības joslu un pavasarī visu ******* nodedzinu.

Eu, davai vācam parakstus, lai atceļ tos debīlos sodus par kūlas dedzināšanu.???

Man jau arī zb katru gadu pļaut.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad nepļauj.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Labvakar. Nē, neviens nav aiznesis to zemi, sestdien redzēju, viss vietā,

Nav kāds izracis alu apakšā? Varbūt, ka visu vecmāmiņas zeltu jau aizstiepuši - parbaudi kārtīgāk.

Kad es biju maziņš, tur bija bērnudārza teritorija , bet blakus bija mentūra. Bedre apakšā nebija nedz tad, nedz tagad.

nauhj nevienam nevaidzēs tādu tavā bērnībā sačurātu zemi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Labvakar. Nē, neviens nav aiznesis to zemi, sestdien redzēju, viss vietā,

Nav kāds izracis alu apakšā? Varbūt, ka visu vecmāmiņas zeltu jau aizstiepuši - parbaudi kārtīgāk.

Kad es biju maziņš, tur bija bērnudārza teritorija , bet blakus bija mentūra. Bedre apakšā nebija nedz tad, nedz tagad.

nauhj nevienam nevaidzēs tādu tavā bērnībā sačurātu zemi

Kāpēc ne ? Tad es dzēru ekoloģisko limpampiņu 'Lapsiņa' un ēdu Vāverītes. Viss tīrs.

nu nezinu kādas lapsiņas limpampiņu tu tur dzēri no vāverītes un ko par to redaktors teica?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu Vadoni, logus atveda- kad līs lietus varēsi atbraukt pataustīt

viņiem starp stikliem nav tradicionālie alumīnija profiliņi, bet tāda balta figņa, ķipa termix saucas.

kā jau teicu, paketes kopējais biezums ir 44 (4+16+4+16+4) milimetri ar 2 selektīvajiem stikliem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nezinu,kādi tev tur termīti starp stikliem dzīvo, te ir runa par zemi. ZEMI.

pokui stikli.... davai labāk koļījies par to lapsu un viņas limonādi un vāverītēm

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

STALINS rakstīja: Jā..

Es runāju par to, ka uz argumentu, ka uzturēt 15ha lauku sētu ir dārgi un darbietilpīgi Tu atbildi par zāles nopļaušanu, kas ir 0,5% no veicamā

Labi te ir auto portāls, aizvietošu māju ar auto, izlasi tagad, varbūt sapratīsi savu argumentu mērogu

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja: ...

Ir jau droši vien jauki ikdienā braukāt ar Cadillac limuzīnu, bet jādomā līdzi, ka tam limuzīnam ir jāveic apkopes, jāuzpilda, jāmazgā utt., kas kopumā var nebūt lēts prieks.

Nu nez kā autonomas firmas ar saviem auto iemanās vēl nopelnīt, ja jau apsaimniekošana ir tik dārgs prieks

Dārgi tas ir tikai tad, ja prāta nav. Ja lej stiklu šķidrumu, tad logi jāmazgā nav. Un mazgāšanu var nodrošināt elementāri - iznomājot kaimiņam, kam ir vajadzība aizlaist uz kāzām.

Hmm, kas gan vēl tavuprāt tajos 95,5% būtu darāms ar apkārtējo teritoriju papildus tiem darbiem, kas ir darāmi ap māju - t.i. tam, kas ir jādara arī pilsētas mājā? Pļavas pareizā laikā jānopļauj un mežā jāveic sanitārā ciršana - kaimiņiem vajag gan sienu gan malku, visa problēma koordinācijā.

Nu nekādi nesaprotu ar ko lauku mājas uzturēšana ir sarežģītāka par pilsētas māju. Daudz kas notiek pat vienkāršāk - piemēram, rudenī sagrābtās lapas var bez problēmām nodedzināt, nebaidoties, ka atbrauks municipāļi un uzliks sodu. Vai sniega laikā ir daudz ērtāk iztīrīt piebraucamo ceļu pēc savas vajadzības, nesatraucoties, ka kāds pensionārs un laikus nenotīrītās ietves būs salauzis kāju. Vai domāt, ka nenokavēju kaut kādam pajolim par godu pirms saules ausmas karogu izkārt?

Sarežģītāka nav, bet ir atšķirība, piemēram, starp 0.5 hektāriem, un 15 hektāriem, kas jāapsaimnieko.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kas JĀAPSAIMNIEKO tajos 15 hektāros ???? Ja dikti gribi, reizi gadā nopļauj. Vai 2x. Ko taisies, sliekas skaitīt vai ar lāpstu rakt ???? Jefiņi...

no tiem 15 hektariem ir regulāri jānosūc izžuvusī kūdra

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Sarežģītāka nav, bet ir atšķirība, piemēram, starp 0.5 hektāriem, un 15 hektāriem, kas jāapsaimnieko.

Nu tak varbūt tu paskaidro, kādas problēmas tas rada - jo diskusija ir par to, ka pļavas apsaimniekošanā zāles nopļaušana esot tikai 0,5% no darāmajiem darbiem. ĻOTI gribu uzzināt, kas tad vēl tur būtu darāms, bet šī paziņojuma autors vairs diskusijā nepiedalās.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Iedomāšos ainu:

Kaut kur klusā nostūrī, kur vasarās mīt melnais stārķis, esmu ieķēris 15 ha zemes savas ģimenes mājas būvniecībai.

Mežsargs melnā stārķa esamību nav pamanījis, tāpēc nu esmu uzlējis māju, pirti, garāžu un izracis nelielu dīķi, iestādījis augļu dārzu un iekopis nelielu zemeņdobi. Kaut kā nebūt esmu atbivilcis elekttro līniju līdz mājai. Līdz ar to pārēju var atrisināt - ūdens, apkure utt. pēc gaumes un patikšanas

Domāju, ka pat ar redzervi iekļautos 1 - 1.5 ha. Ja vien nav nodoma nodarboties ar lauksaimniecisko ražošanu, ko man iesākt ar pārējiem apmēram 13 ha? Reizi gadā apstaigāt un patīksmināties, ka tas ir mans?

Nu labi, varu reizi nodedzināt pērno zāli. Ja nav piromāna tieksmes, varu reizi gadā nopļaut. Ja paveicas, kāds manu zāli nopļauj par velti un paņem manu zāli sev. Pēc tam augustā palaiž govju baru noēst atālu. Varu atļaut kādam iekopt druvu manā zemē....

Jautājums, kāpēc man vajag zemi 13 ha, kuru pļauj cits?

Ja māja ir 15 ha gabala vidū, līdz koplietošanas ceļiem ir kāds gabaliņš. Tātad jābūvē piepraucamais ceļš. Un ziemā puteņa laikā, kad sabiedrotais melanais stārķis sauļojas Ēģiptē, man pašam jādomā kā iztīrīt piebraucamo ceļu. Nu labi, var nopirkt kādu džipmašīnu....

Priekš kam man tas viss?

Gaumes dažādas, bet man labāk patiktu pieklājīgs, ne pārāk liels gabaliņš kaut kur citur. Kur jādomā tik kā no savas sētas tikt ārā, kur var izvēlēties vai šodien uz darbu braukšu ar auto vai kāpšu vilcienā, kur elektrība nav jāvelk kilometriem tālu, kur melnais stārķis nav mans kaimiņš utt.

Karoga izkāršanu noteiktajos datumos pārdzīvošu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Iedomāšos ainu:

Kaut kur klusā nostūrī, kur vasarās mīt melnais stārķis, esmu ieķēris 15 ha zemes savas ģimenes mājas būvniecībai.

Mežsargs melnā stārķa esamību nav pamanījis, tāpēc nu esmu uzlējis māju, pirti, garāžu un izracis nelielu dīķi, iestādījis augļu dārzu un iekopis nelielu zemeņdobi. Kaut kā nebūt esmu atbivilcis elekttro līniju līdz mājai. Līdz ar to pārēju var atrisināt - ūdens, apkure utt. pēc gaumes un patikšanas

Domāju, ka pat ar redzervi iekļautos 1 - 1.5 ha. Ja vien nav nodoma nodarboties ar lauksaimniecisko ražošanu, ko man iesākt ar pārējiem apmēram 13 ha? Reizi gadā apstaigāt un patīksmināties, ka tas ir mans?

Nu labi, varu reizi nodedzināt pērno zāli. Ja nav piromāna tieksmes, varu reizi gadā nopļaut. Ja paveicas, kāds manu zāli nopļauj par velti un paņem manu zāli sev. Pēc tam augustā palaiž govju baru noēst atālu. Varu atļaut kādam iekopt druvu manā zemē....

Jautājums, kāpēc man vajag zemi 13 ha, kuru pļauj cits?

Ja māja ir 15 ha gabala vidū, līdz koplietošanas ceļiem ir kāds gabaliņš. Tātad jābūvē piepraucamais ceļš. Un ziemā puteņa laikā, kad sabiedrotais melanais stārķis sauļojas Ēģiptē, man pašam jādomā kā iztīrīt piebraucamo ceļu. Nu labi, var nopirkt kādu džipmašīnu....

Priekš kam man tas viss?

Gaumes dažādas, bet man labāk patiktu pieklājīgs, ne pārāk liels gabaliņš kaut kur citur. Kur jādomā tik kā no savas sētas tikt ārā, kur var izvēlēties vai šodien uz darbu braukšu ar auto vai kāpšu vilcienā, kur elektrība nav jāvelk kilometriem tālu, kur melnais stārķis nav mans kaimiņš utt.

Karoga izkāršanu noteiktajos datumos pārdzīvošu.

ja tev ir 15 ha, tad uz labākajiem 5 ha tu uzbliez māju, sacel riņķī sētu un iestādi ābeļdārzu....

bet atlikušos 10ha sagriez gabaliņos pa 1500 metriem (nu vai 600, ja tev kautkas nav kārtībā ar galvu), saspraud zemē elektrības kastes un mēģini notirgot visādiem kakšiem un sēnēm kā perspektīvu privātmāju ciematu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lai pļautu 2ha ar krūmgriezi jābūt diezgan ilgi bez cepures saulē sēdējušam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ja tev ir 15 ha, tad uz labākajiem 5 ha tu uzbliez māju, sacel riņķī sētu un iestādi ābeļdārzu....

bet atlikušos 10ha sagriez gabaliņos pa 1500 metriem (nu vai 600, ja tev kautkas nav kārtībā ar galvu), saspraud zemē elektrības kastes un mēģini notirgot visādiem kakšiem un sēnēm kā perspektīvu privātmāju ciematu

Tu domā, kā tas izdarīts Stobriņu pagasta mežā ?

nu cik reizes jāsaka - es nezinu kā lietas dara TAJĀ pagastā

es tur nedzīvoju un man tajā pagastā nekas nepieder - man tas pagasts nepieder - tā ir tikai sakritība nosaukumā

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu nevar melnā stārķa sabiedrību izbaudīt bez zināmām neērtībām...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Nopļauju es 2 ha ar krūmgriezi, kur man likt to zāli? Kaltēt sienā un barot deksteru vai? Grābt un dedzināt? Tad jau lētāk ir pavasarī visu tāpat nodedzināt.

Var atstāt sapūšanai.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Mežsargs melnā stārķa esamību nav pamanījis......

cik TAS tev izmaksāja?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pradažnijs praiders tas mežsargs

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Mežsargs melnā stārķa esamību nav pamanījis......

cik TAS tev izmaksāja?

droši vien viena bundža ar balto krāsu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti