Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 27.04.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..14
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Sarežģītāka nav, bet ir atšķirība, piemēram, starp 0.5 hektāriem, un 15 hektāriem, kas jāapsaimnieko.

Nu tak varbūt tu paskaidro, kādas problēmas tas rada - jo diskusija ir par to, ka pļavas apsaimniekošanā zāles nopļaušana esot tikai 0,5% no darāmajiem darbiem. ĻOTI gribu uzzināt, kas tad vēl tur būtu darāms, bet šī paziņojuma autors vairs diskusijā nepiedalās.

vēl jau ir tāda nejauka lieta kā zāles savākšana tāpēc labāk dedzināt

Hmm, kas ir jāsavāc pēc tam, kad kaimiņš tavā pļavā ir novācis un aizvedis sienu?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Jautājums, kāpēc man vajag zemi 13 ha, kuru pļauj cits?

Ja māja ir 15 ha gabala vidū, līdz koplietošanas ceļiem ir kāds gabaliņš. Tātad jābūvē piepraucamais ceļš. Un ziemā puteņa laikā, kad sabiedrotais melanais stārķis sauļojas Ēģiptē, man pašam jādomā kā iztīrīt piebraucamo ceļu. Nu labi, var nopirkt kādu džipmašīnu....

Priekš kam man tas viss?

Priekš tam, lai varētu dzīvot savu dzīvi, nedomājot par to, vai tas patiks kaimiņam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Jautājums, kāpēc man vajag zemi 13 ha, kuru pļauj cits?

Ja māja ir 15 ha gabala vidū, līdz koplietošanas ceļiem ir kāds gabaliņš. Tātad jābūvē piepraucamais ceļš. Un ziemā puteņa laikā, kad sabiedrotais melanais stārķis sauļojas Ēģiptē, man pašam jādomā kā iztīrīt piebraucamo ceļu. Nu labi, var nopirkt kādu džipmašīnu....

Priekš kam man tas viss?

Priekš tam, lai varētu dzīvot savu dzīvi, nedomājot par to, vai tas patiks kaimiņam.

man tāpat ir pokui ko domā kaimiņi

man rigā apakšējais dzīvokļa kaimiņš klausījās muzonu, kamēr es mēģināju gulēt - es viņa vienkārši atslēdzu elektrību

Sviestcs regulāri klausās paula muzonu pārpālī.... sakarā ar to, ka jams slikti dzird un kad dzer, tad dara to bez dzirdes aperāta...

kaimiņš sākumā nāca pats uz razborkām, tika regulāri sūtīts nakui. tad jamais sauca mentus.... mentiem Sviestcs iestāstīja, ka kaimiņš ir pilnīgs krievs, kam nepatīk latviešu mūzika

karoče kaimiņš nu ir sapratis, kādu laimi ir nopircis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: lai varētu dzīvot savu dzīvi....

a tev nesanāk pilnvērtīgi paonanēt, ja kaimiņš skatās pa logu iekšā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Jautājums, kāpēc man vajag zemi 13 ha, kuru pļauj cits?

Ja māja ir 15 ha gabala vidū, līdz koplietošanas ceļiem ir kāds gabaliņš. Tātad jābūvē piepraucamais ceļš. Un ziemā puteņa laikā, kad sabiedrotais melanais stārķis sauļojas Ēģiptē, man pašam jādomā kā iztīrīt piebraucamo ceļu. Nu labi, var nopirkt kādu džipmašīnu....

Priekš kam man tas viss?

Priekš tam, lai varētu dzīvot savu dzīvi, nedomājot par to, vai tas patiks kaimiņam.

man tāpat ir pokui ko domā kaimiņi

man rigā apakšējais dzīvokļa kaimiņš klausījās muzonu, kamēr es mēģināju gulēt - es viņa vienkārši atslēdzu elektrību

Sviestcs regulāri klausās paula muzonu pārpālī.... sakarā ar to, ka jams slikti dzird un kad dzer, tad dara to bez dzirdes aperāta...

kaimiņš sākumā nāca pats uz razborkām, tika regulāri sūtīts nakui. tad jamais sauca mentus.... mentiem Sviestcs iestāstīja, ka kaimiņš ir pilnīgs krievs, kam nepatīk latviešu mūzika

karoče kaimiņš nu ir sapratis, kādu laimi ir nopircis

Nu vot tieši tapēc, lai kaimiņos nedzīvotu tādi, kā tu vai sviestcs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja: lai varētu dzīvot savu dzīvi....

a tev nesanāk pilnvērtīgi paonanēt, ja kaimiņš skatās pa logu iekšā?

Šaura gan tev tā dzīves izpratne. Bet neskumsti - mani dzīvē interesē daudzas citas lietas. Un man netraucē tava onanēšana.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pradažnijs praiders tas mežsargs

Neklūpi nu krāgā mežsargiem. Pie pateizējiem uzstādījumiem vispār ir jābrīnās, kā mežsargi paspēj mežā ieiet.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Normālā pagalmā ir jābūt pirtiņai uz salas ezera vidū, futbola laukumam, mototrasei, peintbola laukumam. Nu karoče visam, ko sirds kāro un tā, lai kaimiņš neredz, un lai viņam netrāpa nejauša lode.

Hi ho. gandrīz pilnībā aprakstīji manas ieceres vecāku saimniecībā Vienīgi futbola vietā būs volejbols. Tā lūk.

Bet dzīvošu citur.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: To futbolu es tikai tā, man nepatīk futbols. Bet ezeru jau sāku rakt.

Vo - labi, ka atgādināji, jāsāk sarunāt, kas manu ezeru uz vasaras otru pusi paraks lielāku.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uz vasaras otru pusi ar rakšanu var būt švaki. manu peļķi augustā rokot ekskavatoru salauza - māls diezgan sakaltis bij

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Jautājums, kāpēc man vajag zemi 13 ha, kuru pļauj cits?

Ja māja ir 15 ha gabala vidū, līdz koplietošanas ceļiem ir kāds gabaliņš. Tātad jābūvē piepraucamais ceļš. Un ziemā puteņa laikā, kad sabiedrotais melanais stārķis sauļojas Ēģiptē, man pašam jādomā kā iztīrīt piebraucamo ceļu. Nu labi, var nopirkt kādu džipmašīnu....

Priekš kam man tas viss?

Priekš tam, lai varētu dzīvot savu dzīvi, nedomājot par to, vai tas patiks kaimiņam.

man tāpat ir pokui ko domā kaimiņi

man rigā apakšējais dzīvokļa kaimiņš klausījās muzonu, kamēr es mēģināju gulēt - es viņa vienkārši atslēdzu elektrību

Sviestcs regulāri klausās paula muzonu pārpālī.... sakarā ar to, ka jams slikti dzird un kad dzer, tad dara to bez dzirdes aperāta...

kaimiņš sākumā nāca pats uz razborkām, tika regulāri sūtīts nakui. tad jamais sauca mentus.... mentiem Sviestcs iestāstīja, ka kaimiņš ir pilnīgs krievs, kam nepatīk latviešu mūzika

karoče kaimiņš nu ir sapratis, kādu laimi ir nopircis

Nu vot tieši tapēc, lai kaimiņos nedzīvotu tādi, kā tu vai sviestcs.

NĒ.... nevis tev kaimiņos nedzīvo Sviestcs vai es, bet tādi lohi, kā tu nedzīvo mums kaimiņos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Normālā pagalmā ir jābūt pirtiņai uz salas ezera vidū, futbola laukumam, mototrasei, peintbola laukumam. Nu karoče visam, ko sirds kāro un tā, lai kaimiņš neredz, un lai viņam netrāpa nejauša lode.

nekui kaimiņam vazāties laikā, kad es šauju nigerus savā pagalmā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: Normālā pagalmā ir jābūt pirtiņai uz salas ezera vidū, futbola laukumam, mototrasei, peintbola laukumam. Nu karoče visam, ko sirds kāro un tā, lai kaimiņš neredz, un lai viņam netrāpa nejauša lode.

Hi ho. gandrīz pilnībā aprakstīji manas ieceres vecāku saimniecībā Vienīgi futbola vietā būs volejbols. Tā lūk.

Bet dzīvošu citur.

lai vecīši mokās ar kurmjiem tavā volejbola laukumā

MALACIS

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Normālā pagalmā ir jābūt pirtiņai uz salas ezera vidū, futbola laukumam, mototrasei, peintbola laukumam. Nu karoče visam, ko sirds kāro un tā, lai kaimiņš neredz, un lai viņam netrāpa nejauša lode.

nekui kaimiņam vazāties laikā, kad es šauju nigerus savā pagalmā

peintbols ir štrunts. Kad es šaudos ar arbaletu, tad gan nekui kaimiņiem vazāties vismaz puskilometra attālumā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Normālā pagalmā ir jābūt pirtiņai uz salas ezera vidū, futbola laukumam, mototrasei, peintbola laukumam. Nu karoče visam, ko sirds kāro un tā, lai kaimiņš neredz, un lai viņam netrāpa nejauša lode.

nekui kaimiņam vazāties laikā, kad es šauju nigerus savā pagalmā

peintbols ir štrunts. Kad es šaudos ar arbaletu, tad gan nekui kaimiņiem vazāties vismaz puskilometra attālumā.

tad tev vajag vismaz 78.53981634 hektārus

15 hektāri tevi neglābj, tur sanāk tikai riņķis ar rādiusu 218.5096861 metri

kautkur taču vēl ir jāuzslien trušubūda un pirts

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: uz vasaras otru pusi ar rakšanu var būt švaki. manu peļķi augustā rokot ekskavatoru salauza - māls diezgan sakaltis bij

Nu apstākļi visur nav vienādi. Man Jāņu brīvdienās tur vēl ūdens līmenis virs zemes turējās - līdz patreizējā dīķa malai nācās brist.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

lai vecīši mokās ar kurmjiem tavā volejbola laukumā

MALACIS

Par to viņi tikai priecāsies. Šobrīd tur tādus ekskluzīvus dzīvniekus kā kurmjus un vardes praktiski vairs nevar atrast - pateicoties sērgai, ko sauc par STĀRĶIEM.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

lai vecīši mokās ar kurmjiem tavā volejbola laukumā

MALACIS

Par to viņi tikai priecāsies. Šobrīd tur tādus ekskluzīvus dzīvniekus kā kurmjus un vardes praktiski vairs nevar atrast - pateicoties sērgai, ko sauc par STĀRĶIEM.

'sērga' nelīdz

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man ir bebrs

varbūt kādam vajag?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dzīvs bebrs

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man ir bebrs

varbūt kādam vajag?

Sagādā labāk sev ūdru. Palīdz.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man nav iebildumu pret to, ka viņš tur pie manis dzīvo.... bet man nepatīk, ka jams dzīvo meliorācijas grāvī

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: man ir bebrs

varbūt kādam vajag?

Sagādā labāk sev ūdru. Palīdz.

varbūt labāk stārķi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man nevai ūdru.... man jau tas bebrs ir lieks

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man nevai ūdru.... man jau tas bebrs ir lieks

Tapēc jau arī ūdru. Ielaid bebru dīķi ūdru pāri un būs normāla sadzīvošana ar bebru. Šamējie jau tik traki savairojās tieši sava vienīgā dabiskā ienaidnieka trūkuma dēļ. Kopš tā izdarījām, bebri nav pavisam pazuduši, bet ari nekādus lielos postījumus vairs nespēj izveikt.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti