Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.03.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..14
Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu,kuram vēl ir kas sakāms ?

Tas,ka esmu 17 gadīgs praiders, tas jau skaidrs. Ir kas vēl ?

Nu nezinu.. nezinu, bet vēll klīst baumas, ka Tu itkā čurājot tupus.

jautaajums iz seerijas KAS ES ESMU??? man man buut??? kam par geju kjuut.... aaaa Mr. Zatl.... nu tas kas galva

atzinies manu gonorejas mociito eziiti (foto) kas esi? ai ai ai...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lētākais vaids kā uzzināt kas tu esi un kur tev jāiet

ievieto stulbu pārdošanas topicu iauto

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: lētākais vaids kā uzzināt kas tu esi un kur tev jāiet

ievieto stulbu pārdošanas topicu iauto

ProVento stilā....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tu varbūt vēl neesi informēts, bet latvijā vairs nav administratīvā vienība :rajons:

Līdz 30.jūnijam (ieskaitot) vēl šāda administratīvā vienībā ir spēkā. Tas tā, diskusijai

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ko var vajadzēt LV veikalos vairāk par paiku un degvielu? Tos Bauskā var dabūt bez problēmām. Visa pārēja iegāde LV ir vienkārši izšķērdība.

Bet ir lietas, kas Bauskā nav - biznesa kontaktu, izklaižu u.c. dzīvesveida elementu tuva pieejamība. Vispār jau pat Rīga ir viena provinciāla mazpilsēta. Un ja prom no pilsētas, tad kārtīgi - lai nav par kaimiņu dzīvi piespiedu kārtā jāinteresējas.

Labi, piemērs. Man vajag kaudzīti ar krievu radiodetaļām, kur tādas ārpus latvijas pirkt? Un cik rentabli tas būs?

Un joprojām - kas tev ir pret kaimiņiem? Kaimiņi tevi sit, aptirš tavu sābu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tu varbūt vēl neesi informēts, bet latvijā vairs nav administratīvā vienība :rajons:

Līdz 30.jūnijam (ieskaitot) vēl šāda administratīvā vienībā ir spēkā. Tas tā, diskusijai

zinu, bet kui tas praiders pārdos to zemes gabalu līdz otrdienai

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: .....aptirš tavu sābu?

tu esi redzējis kādu neaptirstu sābu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: .....aptirš tavu sābu?

tu esi redzējis kādu neaptirstu sābu?

Sen neesmu redzējis kādu sābu. Opeļus gan

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: .....aptirš tavu sābu?

tu esi redzējis kādu neaptirstu sābu?

Sen neesmu redzējis kādu sābu. Opeļus gan

deksteram viens ir..... varu sarunāt apskati

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Ko var vajadzēt LV veikalos vairāk par paiku un degvielu? Tos Bauskā var dabūt bez problēmām. Visa pārēja iegāde LV ir vienkārši izšķērdība.

Bet ir lietas, kas Bauskā nav - biznesa kontaktu, izklaižu u.c. dzīvesveida elementu tuva pieejamība. Vispār jau pat Rīga ir viena provinciāla mazpilsēta. Un ja prom no pilsētas, tad kārtīgi - lai nav par kaimiņu dzīvi piespiedu kārtā jāinteresējas.

Labi, piemērs. Man vajag kaudzīti ar krievu radiodetaļām, kur tādas ārpus latvijas pirkt? Un cik rentabli tas būs?

Un joprojām - kas tev ir pret kaimiņiem? Kaimiņi tevi sit, aptirš tavu sābu?

Nu jā... Krievu radiodetaļas gan labāk Latvijā pirkt. Un vēlams arī zviedru zirgu pļaujmašīnu remontkomplektus.

Un pret kaimiņiem man ir vēlme dzīvot savu dzivi. Nevis domāt, vai netraucēju viņiem gulēt, skatoties vēlu vakarā kādu filmu, jeb pohu rītā klausīties kā kaimiņš jautri svin savam bērnam dzimšanas dienu. Kautkātā.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pirmajam tas pleķis blakus skolai būtu kā radīts.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Un pret kaimiņiem man ir vēlme dzīvot savu dzivi. Nevis domāt, vai netraucēju viņiem gulēt, skatoties vēlu vakarā kādu filmu, jeb pohu rītā klausīties kā kaimiņš jautri svin savam bērnam dzimšanas dienu. Kautkātā.

Tad uzliec skaņas izolāciju un dzīvo. Man ir vēl labāk, istaba robežojas tikai ar kāpņu telpu, kaimiņi sliktākajā gadījumā varētu sadzirdēt pilnā ručkā ejošas deviņdesmitnieces un es varu dzirdēt vienīgi to, kā kāds virina durvis.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Un pret kaimiņiem man ir vēlme dzīvot savu dzivi. Nevis domāt, vai netraucēju viņiem gulēt, skatoties vēlu vakarā kādu filmu, jeb pohu rītā klausīties kā kaimiņš jautri svin savam bērnam dzimšanas dienu. Kautkātā.

Tad uzliec skaņas izolāciju un dzīvo. Man ir vēl labāk, istaba robežojas tikai ar kāpņu telpu, kaimiņi sliktākajā gadījumā varētu sadzirdēt pilnā ručkā ejošas deviņdesmitnieces un es varu dzirdēt vienīgi to, kā kāds virina durvis.

nabags.... pie aardurviim dziivo... brauc ciemos - pabaroshu...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Pirmajam tas pleķis blakus skolai būtu kā radīts.

Mani vairāk piesaista morga tuvums....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Un pret kaimiņiem man ir vēlme dzīvot savu dzivi. Nevis domāt, vai netraucēju viņiem gulēt, skatoties vēlu vakarā kādu filmu, jeb pohu rītā klausīties kā kaimiņš jautri svin savam bērnam dzimšanas dienu. Kautkātā.

Tad uzliec skaņas izolāciju un dzīvo. Man ir vēl labāk, istaba robežojas tikai ar kāpņu telpu, kaimiņi sliktākajā gadījumā varētu sadzirdēt pilnā ručkā ejošas deviņdesmitnieces un es varu dzirdēt vienīgi to, kā kāds virina durvis.

Jā, skaists varbūt tu esi, bet gudrs gan ne. Kādu skaņas izolāciju tu uzliksi starp blakus privātmāju pagalmiem? Tak dzīvo savā kolhozā, ja tev tā patīk un nemāci citus, kā dzīvot - kas ir vēl viens iemesls negribēt kaimiņus, kuri ļoti bieži uzskata, ka labāk par tevi zin, kas tev ir vajadzīgs.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Mja, man mazpilsētas māja ir uz 0,36 ha zemes, kaimiņi nav gluži pie lieveņa. Bet kad vējš no kaimiņa puses pūš grila aromātu īsi pirms vakariņām, tad gribās iet kauties.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kurš idiots pirks zemi bauskā, ja mārupē par 8 eirikiem HEKTĀRĀ var dabūt labu labo zemi

www.nams24.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pievienojos Seenem. Ja gribi dzīvot MĀJĀ, tad ,manuprāt, tas ir uz hektāriem 10-15 vai vairāk, lai nav neviena tuvumā, lai nav vajadzīgi žogi baigie ,lai ir mežs blakus, ezeriņš vai upes krasts. Tad ir brīva sajūta.

Lai gan, labāk par dzīvokli Imantā ir dzīvot rindu mājā, kurā vismaz ir kaut kāds savs pagalms. Ja dzīvo pilsētā, tad uz pilsētas ērtību fona var upurēt mājas brīvības sajūtu un dzīvot 5 m no kaimiņa sētas. Bet šitos māju pircējus, kas nopērk dvīņu māju Pierīgas pļavās...Lapsās vai tamlīdzīgi un dzīvo tā,ka redz, ko kaimiņš ēd pusdienās...buļļa kaka tas ir.

Ja kaimiņos dzīvo tāds sēne, kam nekas nav labi, tad protams ka slikti Toties tajos 10-15 hektāru nomaļajos nostūros parasti iztrūkst kaudze ar pierastām ērtībām

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pievienojos Seenem. Ja gribi dzīvot MĀJĀ, tad ,manuprāt, tas ir uz hektāriem 10-15 vai vairāk, lai nav neviena tuvumā, lai nav vajadzīgi žogi baigie ,lai ir mežs blakus, ezeriņš vai upes krasts. Tad ir brīva sajūta.

Lai gan, labāk par dzīvokli Imantā ir dzīvot rindu mājā, kurā vismaz ir kaut kāds savs pagalms. Ja dzīvo pilsētā, tad uz pilsētas ērtību fona var upurēt mājas brīvības sajūtu un dzīvot 5 m no kaimiņa sētas. Bet šitos māju pircējus, kas nopērk dvīņu māju Pierīgas pļavās...Lapsās vai tamlīdzīgi un dzīvo tā,ka redz, ko kaimiņš ēd pusdienās...buļļa kaka tas ir.

Ja kaimiņos dzīvo tāds sēne, kam nekas nav labi, tad protams ka slikti Toties tajos 10-15 hektāru nomaļajos nostūros parasti iztrūkst kaudze ar pierastām ērtībām

Piemēram kādām? Salīdzinājumā ar visparastāko privātmāju čupu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pievienojos Seenem. Ja gribi dzīvot MĀJĀ, tad ,manuprāt, tas ir uz hektāriem 10-15 vai vairāk, lai nav neviena tuvumā, lai nav vajadzīgi žogi baigie ,lai ir mežs blakus, ezeriņš vai upes krasts. Tad ir brīva sajūta.

Lai gan, labāk par dzīvokli Imantā ir dzīvot rindu mājā, kurā vismaz ir kaut kāds savs pagalms. Ja dzīvo pilsētā, tad uz pilsētas ērtību fona var upurēt mājas brīvības sajūtu un dzīvot 5 m no kaimiņa sētas. Bet šitos māju pircējus, kas nopērk dvīņu māju Pierīgas pļavās...Lapsās vai tamlīdzīgi un dzīvo tā,ka redz, ko kaimiņš ēd pusdienās...buļļa kaka tas ir.

Ja kaimiņos dzīvo tāds sēne, kam nekas nav labi, tad protams ka slikti Toties tajos 10-15 hektāru nomaļajos nostūros parasti iztrūkst kaudze ar pierastām ērtībām

Piemēram kādām? Salīdzinājumā ar visparastāko privātmāju čupu?

tālu jāiet lai saskandinātu glazīti ar kaimiņu

p.n.

piemēram 10 megu internets daudzzīvokļu mājā maksā 5 lati mēnesī, bet dziņā čuhņā vai nu vispār nav pieejams vai maksā pārdesmit latus vismaz

stacionārais telefons jau arī nav nekāda pamatērtība, bet tomēr, ja nu ievajagās

pastās ērtības varētu būt elektrība - pieslēgums vien čuhņā maksās vairāk kā visi tie 10 hektāri zemes

ūdens - jāierīko kāds urbums (vai spica).... katrā gadījumā var rēķināties minimums ar 1000 latiem.... ja nepaveicās ar vietu un jāurbj dziļāk par 20 metriem, tad oficiāli ir jāliek skaitītājs un jāmaksā valstij par dabas resursu izmantošanu

papildus vēl būs jāliek kautkāda attīrīšana (latvijā ir labs ūdens, bet parasti ar dzelzi iekšā)

notekūdeņi.... ja paveiksies, tad bioloģisko kanalizāciju ierīkosi par 2000latiem, bet ja nepaveiksies?

gāze (nav jau nekāda pamatērtība, bet tomēr) vispār ir atsevišķs stāsts..... pat ja pāri taviem hektāriem ies zemspiediena gāzes truba, vajadzēs vairākus gadus lai tu pie jamās tiktu

apkure un karstais ūdens - pa tiešo ar elektrību sildīt tomēr ir dārgi... gāzi jau mēs nupat atrunājām...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pievienojos Seenem. Ja gribi dzīvot MĀJĀ, tad ,manuprāt, tas ir uz hektāriem 10-15 vai vairāk, lai nav neviena tuvumā, lai nav vajadzīgi žogi baigie ,lai ir mežs blakus, ezeriņš vai upes krasts. Tad ir brīva sajūta.

Lai gan, labāk par dzīvokli Imantā ir dzīvot rindu mājā, kurā vismaz ir kaut kāds savs pagalms. Ja dzīvo pilsētā, tad uz pilsētas ērtību fona var upurēt mājas brīvības sajūtu un dzīvot 5 m no kaimiņa sētas. Bet šitos māju pircējus, kas nopērk dvīņu māju Pierīgas pļavās...Lapsās vai tamlīdzīgi un dzīvo tā,ka redz, ko kaimiņš ēd pusdienās...buļļa kaka tas ir.

Ja kaimiņos dzīvo tāds sēne, kam nekas nav labi, tad protams ka slikti Toties tajos 10-15 hektāru nomaļajos nostūros parasti iztrūkst kaudze ar pierastām ērtībām

Piemēram kādām? Salīdzinājumā ar visparastāko privātmāju čupu?

tālu jāiet lai saskandinātu glazīti ar kaimiņu

p.n.

piemēram 10 megu internets daudzzīvokļu mājā maksā 5 lati mēnesī, bet dziņā čuhņā vai nu vispār nav pieejams vai maksā pārdesmit latus vismaz

stacionārais telefons jau arī nav nekāda pamatērtība, bet tomēr, ja nu ievajagās

pastās ērtības varētu būt elektrība - pieslēgums vien čuhņā maksās vairāk kā visi tie 10 hektāri zemes

ūdens - jāierīko kāds urbums (vai spica).... katrā gadījumā var rēķināties minimums ar 1000 latiem.... ja nepaveicās ar vietu un jāurbj dziļāk par 20 metriem, tad oficiāli ir jāliek skaitītājs un jāmaksā valstij par dabas resursu izmantošanu

papildus vēl būs jāliek kautkāda attīrīšana (latvijā ir labs ūdens, bet parasti ar dzelzi iekšā)

notekūdeņi.... ja paveiksies, tad bioloģisko kanalizāciju ierīkosi par 2000latiem, bet ja nepaveiksies?

gāze (nav jau nekāda pamatērtība, bet tomēr) vispār ir atsevišķs stāsts..... pat ja pāri taviem hektāriem ies zemspiediena gāzes truba, vajadzēs vairākus gadus lai tu pie jamās tiktu

apkure un karstais ūdens - pa tiešo ar elektrību sildīt tomēr ir dārgi... gāzi jau mēs nupat atrunājām...

Nu pag, es parasīju, kas pietrūks, nevis cik tas izmaksās. Internets - nu jā, tā ir nedaudz problēma, bet risināma. Parastais telefons? Tak man dzīvoklī pat nav, lai gan ir līnija interneta vajadzībām - nafig tādu? Ūdens - protams, ka spice ar filtriem, bet citādi, nekādu problēmu - urbums privātmājas vajadzībām ir nevajadzīga greznība. Bioloģiskā kanalizācija ar jau ir nedauz pārspīlēta - pietiek ar normālu septiķi, ja vien ir pietiekami plašs izplūdes tīkls. Apkure un karstais ūdens - esi kaut ko dzirdējis par siltumsūkņiem? Kam man tavu gāzi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ūdens - protams, ka spice ar filtriem, bet citādi, nekādu problēmu - urbums privātmājas vajadzībām ir nevajadzīga greznība. Bioloģiskā kanalizācija ar jau ir nedauz pārspīlēta - pietiek ar normālu septiķi, ja vien ir pietiekami plašs izplūdes tīkls. Apkure un karstais ūdens - esi kaut ko dzirdējis par siltumsūkņiem? Kam man tavu gāzi?

par ūdeni - pamēģini, piemēram sauriešies iedzīt spici

par kanalizāciju - pamēģini pņemt vienreiz tehniskos noteikumus un tad paskatīsies

par siltumsūkņiem labāk nerunāsim - nedomāju, ka tu tajā jautājumā zini vairāk par mani

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais jau samērā normāli uzskaitīja. Vēl tik piemirsa to, ka elektrība visdrīzāk būs gaisa vadi, kas vējā var sisties kopā, nerunājot par to, ka, nedod dievs, vēl var iespert zibens, internets labākajā gadījumā ir iespējams apollo mDSL [es pats to lietoju, ārpus pilsētām nekā sakarīgāka nav], bet ja pie mājas kāds nav padomijā pievilcis telefonu, tad pieslēgums maksā kosmosu, lasīt, lietosi kaut kādu mobīlo interneta pieslēguma parodiju.

P.N. Pirmais, redzot to, kas interneta pieslēgumu sfērā darās rietumos, agrāk vai vēlāk tā Pasaules Nabas haļava beigsies

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja: Ūdens - protams, ka spice ar filtriem, bet citādi, nekādu problēmu - urbums privātmājas vajadzībām ir nevajadzīga greznība. Bioloģiskā kanalizācija ar jau ir nedauz pārspīlēta - pietiek ar normālu septiķi, ja vien ir pietiekami plašs izplūdes tīkls. Apkure un karstais ūdens - esi kaut ko dzirdējis par siltumsūkņiem? Kam man tavu gāzi?

par ūdeni - pamēģini, piemēram sauriešies iedzīt spici

par kanalizāciju - pamēģini pņemt vienreiz tehniskos noteikumus un tad paskatīsies

par siltumsūkņiem labāk nerunāsim - nedomāju, ka tu tajā jautājumā zini vairāk par mani

Nevajag dzert ūdeni no spices pa tiešo. Filtri maksā 1000 ls, ūdens ok.

Kanalizācija- bio nemaksā nekādu megapiķi, it sevišķi tagad.

Siltumsūknis rulz,atšķirībā no gāzes, visi,kas uzlikuši un ar kuriem runāts- ir ok.

sauriešos 3 metros sākas dolomīts kāda spice????

attīrīšana tāpat ir jāliek...vismaz atdzelzošana

biokanalizācijas cenas sākās no 1400latiem+uzstādīsana

par siltumsūkņiem jau teicu - mankautko jaunu pastāstīt par jamajiem ir ļoooti grūti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš kāds te ir eksperts par telpu signalizācijas sistēmām?

1 2 3 4 5 6 7 8 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti