nepieciešams ornitologa padoms

did33 Reģ.: 26.08.2003

Sveiki,

šodien bija šāda situācija: radās iespēja notriekt vārnu (corvus corone), kura lidoja automobilim pa priekšu. Diemžēl auto nespēja tik ātri paātrināties, un vārna veica sekmīgu izvairīšanās manevru. Sapratis, ka netrāpīšu, lietoju skaņas signālu. Lūdzu pasakiet, ko šāds putns par mani padomāja.

 
1 2 3 4 5 6
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

a i kāds normāls ar te

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

es šo tofiku pārstāstīju kolēģim medniekam, kurš atzīmēja, ka pēc naidīguma pakāpes spriežot, robotskuvējs varētu būt īsts ornitologs

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

Saturīgs sludinājums attiecīgā sadaļā. Tas tā, kad par -logiem un -patalogiem runājam.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Zinu ko tas Corvus coronus par tevi padomāja! tas latīniski skanētu: IDIOTUS ŠAUSMIGUS!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

uupis rakstīja:

tas ir domāts kā apvainojums vai seksuāla uzmākšanās?

neesi sasapņojies

kāda vēl uzmākšanās

Jums nedaudz vajadzeetu pamaaciities labas uzvediibas manieres pirms meetaajaties ar sevišķi smagiem lietvārdiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

did33 rakstīja: es šo tofiku pārstāstīju kolēģim medniekam, kurš atzīmēja, ka pēc naidīguma pakāpes spriežot, robotskuvējs varētu būt īsts ornitologs

Ir tak latviešiem īsta ornitologu dziesmiņa…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

…ār māni runā kaijas…

…ār māni runā kaijas…

…ār māni runā kaijas…

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Jums nedaudz vajadzeetu pamaaciities labas uzvediibas manieres pirms meetaajaties ar sevišķi smagiem lietvārdiem…

dinamiskajā humora portālā jāiztiek bez manierēm

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: …ār māni runā kaijas…

…ār māni runā kaijas…

…ār māni runā kaijas…

www.youtube.com/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Edgar davai šovakar uzņemsim video par to, kā Tu dejo un dziedi kopā ar kaijām

Es suflēšu...

Sredskednis lai filmē.

Cikos un kur tiekamies

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Edgar davai šovakar uzņemsim video par to, kā Tu dejo un dziedi kopā ar kaijām

Es suflēšu...

Sredskednis lai filmē.

Cikos un kur tiekamies

tiekamies pie kaijām, ap 20:00, uzvelc galvā melnu miskastes maisu, lai varu Tevi pazīt ( {c}Shīrs)

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

robotbarbers rakstīja:

Sretsked rakstīja:

kliks rakstīja: www.diena.lv/...

Tas droši vien bija robobarbers

Nesmilksti amēba!

Ej nu atpakaļ pie savējiem, kuri miljoniem apsēduši poda malu.

Regulari to laizi, ka zini to, ka tur ir amēbas ?

Nu tas kas podu nekad nav laizījis, pat neko tamlīdzīgu izdomāt nav spējīgs... tā kā laizi pats savu,omītes, opīša, sunīša un kaķīša podu.

Podlaizis lielmēļmikrobs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

uupis rakstīja: …ār māni runā kaijas…

…ār māni runā kaijas…

…ār māni runā kaijas…

www.youtube.com/...

Es visu saprotu – bet kāds sakars tiem dzelteniem slarbenājiem ar kaijām nu tas nu gan manā šaurā galvā nelīmējas – apgaismojiet

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Būtu vismaz kādu pīļdīķi vai nu sliktākā gadījumā "vētru glāzē" iemetinājuši. Ja arī tas ir par traku tad vismaz magoņlauku – bet no šitiem dzeltenajiem slarbenājiem pat ugunskuru kurinot kaijas nevar saskatīt…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: bet no šitiem dzeltenajiem slarbenājiem pat ugunskuru kurinot kaijas nevar saskatīt…

… kur nu vēl sarunāties ar viņām…

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kas notika ar kaiju?

NOSPRĀGA !

(no kino filmas "Mans draugs nenopietns cilvēks")

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

iesaku ieviest kukaiņu nodokli!

katru gadu ejot TA, transportlīdzeklim TA ispektors pieraksta odometra rādijumu!

Pēc gada nobraukuma, vajadzētu sastādīt tabuliņu, piemēram:

nobraukums līdz 10000km/gadā - 3,50Ls

10000 - 20000km/gadā - 5,25Ls

20000-30000km/gadā - 7,00Ls

>30000km/gadā - 9Ls

tas attiecas uz vieglajiem un džipiem!

busiem koificients 1,3, smagajiem 2,3!

iegūtos līdzekļus izmantosim zinātnei!

....

Šitā gan ir laba doma, kuru var attīstīt un budžeta robs būs aizpildīts ar kaudzi(Ja es pareizi sapratu, ka izcenojumi ir par gab. ...Nu kaut vai par stundām, arī pieklājīgi salasīsies.) Zive varētu savus fotoradarus iestādīt, ka tiklīdz uz stikla vairāk par, teiksim, 3 gab. tā zibsnis un vēstulīte.

Automazgātuves plauktu, šampūnu tirgoņi savu biznesu vadītu no Karību salām pa telefonu, mūsu zaļie kļūtu populārāki pasaules mērogā par Holivudas , mūsu CSDD kukaiņu un putnu saudzības licenci (KUPSL) uzsistu gaisā TUV, Dekrai, utt., utjpr.

Kāds zin, vai Luksts uz vietas vai āfrikā vai dienvidamerikā kaut kur?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

did33 rakstīja: O! nakamais jautājums: ka pareizi mākslīgi elpināt beigtus putnus?

No knābja - knābī.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ja saliek 30 zvirbuljus rindaa un tie puush viens otram dibena, tad sanak tieshi tada pati elpa kaa robokaturvinjusauca...

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Beidzot nopietna tēma par dabu un ekoloģiskām problēmām ................

Prieks lasīt ............. Visur citur tikai par dižķibeli un zilskābi gaudo ............

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: starpcitu, vai Latvijā ir iespējams ieaudzēt ceidru priedes?

man dārzā viena aug - stādīta pagājušā gs 60tajos. Katru gadu birst ciedru rieksti. A kas?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

edgars80 rakstīja: riekstus pats sev pakasi, praider

tas ir domāts kā apvainojums vai seksuāla uzmākšanās?

drīzāk jau izklausās pēc pakalpojuma.. un tā kā katrs pats sev skaitās ģimenes loceklis, algu un nodokļus par to var nemaksāt

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Par putniem runājot. Nedēļas pāris atpakaļ ofisā ieklīda kaijas mazulis iz šāgada perējuma. Drosmīgs maita! I maizi izklanchiija i paklaaju aptaisiija. Taa nu mees to izfiireejaam aaraa. Tas turpnaaja ganiities pa trotuaaru. I sunim ieknaaba, i cilveekiem celju negrieza. Tikai ar lidoshanu gan jamam bija pasuudiigi. Taa nu es izgaaju aaraa uzpiipeet un noleemu principaa pazvaniit Zoo, jo jamais galigi jau savargt saka no nemitigas ardishanas. nepaspeju. Paskriedams malaa no viena liela sunja, jamais trapija uz tramvaja sliedem un tieshi trambulis brauca. Jams it ka meginaja mukt bet durnis saaka ne perpendikulaari skriet un celties gaisaa bet pa sliedeem uz priekshu. Protams ka trambulis sho nobrauca un samala maltajaa galjaa.... Isteniba skumji palika..

Moraale - ja iekliist putna mazulis - nedziit to aaraa bet pazvaniit zoo...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: starpcitu, vai Latvijā ir iespējams ieaudzēt ceidru priedes?

ne tikai ir iespeejams, bet veel shur tur ir saglabaajushaas paliekas no kaadreiz muusu platuma graados it biezhi sastopamaam koku audzeem. netaalu no Vijceima čiekurkaltes aug 3 ciedru priedes, man braaleens ieaudzeejis dazhaadus ciedrus savaa daarzaa ala mezhaa, shkjiet, ka arii Kalsnavas mezhnieciibaa audzee. jaa, pirms 200 300 gadiem te bij plashas ciedru priezhu audzes.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti