Auto akumulatori

Joekid Reģ.: 24.08.2001

Esmu dzirdējis, ka esot kaut kādi pie mums pašiem ražoti auto akumulatori. Manējais nomiris un tagad domāju par jaunu, bet ja ražo pie mums, tad labprātāk gribētu savējos pabalstīt. Kādam nav nojausma kas, kur, kad?

 
1 2 3
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

jā bija kādu laku atpakaļ Liepājā, bet šķiet ka to rūpnīcu aizklapēja ciet.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Labak noperc normalu akumulatoru – kas darbosies tev kadus gadus piecus.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Ir, ir kautkādi. Pirku liekas Viadā pirms kādiem 3 gadiem. Tāds zils bija, nosaukumu diemžēl neatceros, bet liekas, ka varbūt ar S burtu sākās un ražots iespējams bija Daugavpilī.

Nobraucu ar to aķīti kādus 2 gadus, tad pērdevu mašīnu ar visu aķi kopā. Nekādas vainas un nevienas problēmas. Darbojās teicami gan ziemā, gan vasarā.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Pie reizes jautājums - kur un pa cik $ uzpērk vecos AKB ?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Stalkers -tatos aķus sauca .

šķiet Autostartā viņus joprojām var iegūt

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Pareiz tiešāk Stalkers, tieši tāds man bija.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Vienu gemoroju gan atceros - līdzi bija garantijas talons uz 2 gadiem, bet ar nosacījumu - lai garantija būtu spēkā Akulumators reizi pus gadā jāved uz apkopi pie ražotāja - tip pieliet ūdeni.

Protams, ka es nevedu, pats pielēju , bet ja būtu vajadzība pēc garantijas, nezinu kā būtu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

tas nozime ka garantija beidzas pec pusgada

Es labak izvelos BOSH Silver un aizmirstu problemas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: tas nozime ka garantija beidzas pec pusgada

Es labak izvelos BOSH Silver un aizmirstu problemas

paņem depo lētāko aķi, uzraksti ar flomasteru ko tev vajag un aizmirsti problēmas

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

HIPPY rakstīja: tas nozime ka garantija beidzas pec pusgada

Es labak izvelos BOSH Silver un aizmirstu problemas

paņem depo lētāko aķi, uzraksti ar flomasteru ko tev vajag un aizmirsti problēmas

Ieteica visu zinošais speciālists. Tas tev renim der jebkas.

Paskaidrošu. Pirmais- tipāžs, kurš uzskata, ka vienāda nosaukuma preces ne ar ko neatšķiras, tās ir vienādas, tikai dārgākajām ir uzlīmētas cita veida uzlīmes,kurās pircējs pārmaksā par 'vārdu'. Patiesībā tās lietas visas ir vienādas

Nu, tā šis te tips domā.

kā reiz akumulātoru jautājumā jamam tipam ir taisnība var jau būt, ka pēc pieciem gadiem V10 dīzeli pie -30 tāds "no-name" arī nespēs pagriezt, bet nu... nebrauksi jau mūžīgi arī ar to auto.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

HIPPY rakstīja: tas nozime ka garantija beidzas pec pusgada bļarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...... var jau būt, ka pēc pieciem gadiem V10 dīzeli pie -30 tāds "no-name" arī nespēs pagriezt, bet nu... nebrauksi jau mūžīgi arī ar to auto.

tas 5gadīgais noname drīzāk piešķils to Vdauxja dīzeli , nekā visadi megacalciumsilverxujilveri

megacalciumsilverxujilveri , start/stop nedaladēšanas utt. nerežīmos , ātri zaudē starta strāvas atdeves spēju pie kam neglābjami

a 'akku vulgaris' , ja nau maukc sauss waj uzvārīc , līdz plates fiziski izjūk , ir paceļams - tas ir darīc

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ja gribat Vartas/Bosh "kvalitati" par leeetu cenu, tad njemat BERGA.

man gan personigi nekas nav preti ari pret galigi leta gala akjiem, par cik tapat ilgak par 2 gadi ar vienu auto nekad nebraucu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

aeg rakstīja: Pie reizes jautājums - kur un pa cik $ uzpērk vecos AKB ?

cik ir dzirdēts, parasti tirgonis piemaksā par utilizāciju.... kaut gan te varētu būt savādāk...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Vienu gemoroju gan atceros - līdzi bija garantijas talons uz 2 gadiem, bet ar nosacījumu - lai garantija būtu spēkā Akulumators reizi pus gadā jāved uz apkopi pie ražotāja - tip pieliet ūdeni.

Protams, ka es nevedu, pats pielēju , bet ja būtu vajadzība pēc garantijas, nezinu kā būtu.

tjipa reizi gadā uz Taivānu vai Noriļsku....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

akumulatorucentrs.lv dod gan atlaides,gan nomet cenu,ja atstaaj vinjiem savu veco akji.

un visu laiku reklaama,ka paarbauda arii bez maksas,gan akji,gan laadeeshanu,gan veel kaut ko.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

www.akumulatorucentrs.lv/...

- Akumulatoru mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība

- Akumulatoru piegāde pēc individuāla pasūtījuma

- Jūsu akumulatoru diagnostika/ pārbaude

- Akumulatora apkope ( izlāde, uzlāde, destilēta ūdens pieliešana)

- Akumulatoru uzstādīšana

- Ģeneratoru sprieguma kontrole

- Akumulatora noma

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: www.akumulatorucentrs.lv/...

- Akumulatoru mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība

- Akumulatoru piegāde pēc individuāla pasūtījuma

- Jūsu akumulatoru diagnostika/ pārbaude

- Akumulatora apkope ( izlāde, uzlāde, destilēta ūdens pieliešana)

- Akumulatoru uzstādīšana

- Ģeneratoru sprieguma kontrole

- Akumulatora noma

karoče, piemet vēl piecīti un minjetu uztaisīs....

diagnostika/pārbaude - tiek pievienota kaut kur ražota "slodzes dakša", kuras rādījumus nespēj pat ražotāja pārstāvis nolasīt...

izlāde (atstāj cimdu nodalījumu vaļā vai lampiņas ieslēgtas)

uzlāde (nav pat ko piebilst)

destilēta ūdens uzliešana.... XO kristāla karafē, zidraba paplāte un melnu muti...

negribas rupjam kļūt, bet top jautājieni.... ģeneratora spriegumu kontrolē pirms dzinēja pielaišanas vai pēc viņa izslēgšanas?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jebkuram ražojumam var uzlīmēt jebkuru bļambu. Te pat pagrīdē saražotajam akumulatoram mierīgi uzlīmē Varta vai Boš līdzīgu bļambu... a Tu brīnies ko tas aķītis jau 3. gadā sprāgst nost! Ja izvelk 4 gadi, tad jau lielās pa visu pagastu.

Ja gribi patiesi labu mantu, tad dodies uz Fāterlandi, tur vari pirkt kaut Turcijā ražoto, vienalga ilgāk nokalpos ilgāk par Latvijā nopirkto. Pie kam lētāk ar sanāks.

Vācijas Motorkraft aķis uz dīzeļa godam nokalpoja 7 gadi (pirkts Beļģijā)!!!

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Mefistofels rakstīja: Vienu gemoroju gan atceros - līdzi bija garantijas talons uz 2 gadiem, bet ar nosacījumu - lai garantija būtu spēkā Akulumators reizi pus gadā jāved uz apkopi pie ražotāja - tip pieliet ūdeni.

Protams, ka es nevedu, pats pielēju , bet ja būtu vajadzība pēc garantijas, nezinu kā būtu.

tjipa reizi gadā uz Taivānu vai Noriļsku....

2 adreses bija. Liekas Daugavpilī un vēl vienā vietā, tuvāk pa 200 km no Rīgas nebija.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: ...

2 adreses bija. Liekas Daugavpilī un vēl vienā vietā, tuvāk pa 200 km no Rīgas nebija.

es negribu darīt pāri nevienam... vienkārši teksti smīdina....

it ka visā EU ir aizliegta svinu saturošu accu ražošana... tādejādi vienīgā legālā iespēja ir žuihui province Ķīnā, Taiwāna vai en.wikipedia.org/... ... smiedi vai raudi...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

taa vish i. es gan izvelos brendus. varta un Deta. bet pats galvenais, KAD akjiits piedzima. no pazinjas peerku, parasti izdodas dabuut shiigada razhojumu, kas ir arkartiigs getums ikdienas pircejam. pedejam Varta pat divi meneshi tik bija.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kāda hren razņica, kur to ražo ?? Galvenais ir, KAS ražo un KAS uzrauga.

nu nav tā...

Sviesta bodē (bez aizvainojumiem), kad pēdējo reizi ir redzēts "Banner"izplatītājs?

Nupat, ostā ienāca 20' konteiners no Chaina... tika ņemti paraugi un nosūtīti zīmoliem uz kontrofaktu... zini, ko pateica cilvēks, kurš konteineru saņēma?

divi sotaki zaļš un iebāz to savu konteineru.... man nav žēl, ka kāds pelna naudu... "rubī" ārā veids KĀ to dara....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

t.b. tas cilvēks maksāja citam cilvēkam, kurš LV pārstāv kaut kādus zīmolus... ir brendi,kuri it kā mēģina cīnīties ar pakaļdarinājumiem, tajā pašā laikā, viņu algotie, apmācītie, cilvēki ir sapujuši līdz kaula smadzenēm...

P.S. Itālijā, par, it kā, tirgū iegādātu zīmola preci soda pircēju...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Manam V6 dīzelim ir joprojām oriģinālais akumulators. Hrenviņzin kā ražots, bet ar uzrakstu SAAB un nu jau 8 gadus vecs. Tā kā varu teikt droši, ka IR starpība satrp kārtīgu mantu un pakaļdarinājumu. Diemžēl tas, ko nevaru pateikt, ir, kur droši iegādāties to īsto - kā jau te daži piezīmēja, smuka uzlīme jau pati par sevi neko nenozīmē.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man līdzīga vēsture...

manam auto ir 6 gadu vēsture, tika iegādāts autohausā, diezgan bieži aizmirstu lukturus izslēgt, bet, pie - 20C lec kā sunis pie kājas (dīzelis),un šķiet, ka tuvākajā nākotnē netaisās "beigties"....vienīgais nākošo accu gan vēlētos iegādāties iekš DE.... te nav ticība "manu patērētāja tiesību sargam"....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti