Autobusa stāvvieta

TRD25 Reģ.: 08.11.2009
 
KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Eksperts - demagogs

Pavisam perversi pedantiski ņemot daļēji var piekrist, bet tici - rīt Tevi šeit apēdīs "bez sāls" ...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

papildplāksnīte norāda uz ko zīme attiecas. Uz autobusu. Neesi autobuss - uz Tevi neattiecas.

Gan jau kāds pamatos arī zinātniskāk, ar visiem likuma punktiem, bet tas ir kā es to saprotu.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Vari argumentēt, ka ja var stāvēt autobuss, tad vēl jo vairāk var stāvēt vieglais, tas tāču citiem traucē vēl mazāk. Tāpēc satiksmes drošība netika apdraudēta....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Domāju ka pi iespējas var mēģinat pierādīt ka tu tur tikai apstājies uz laiku līdz 5 min. lai iekrautu kravu vai uzņemtu pasažieri. Tiesa tā kā pats nebiji klāt kad tevi sodīja, tad pasažiera uzņemšanas fakc tev visdrīzāk neies krastā. Tāpat arī ja viņi var pierādīt ka tur tu sabiji vairāk par 5.min. Apstāšanos šī zīme nekādi neregulē !!!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Autobusa stāvvietas ir paredzētas autobusiem, lai tie garantēti var apstāties un sagaidīt savu reiza laiku,lai nav jāblandās pa pilsētu un jāmeklē kur stāvet.

Nākamreiz topika autors to zinās,ka viņš traucē autobusiem.

Idejiski jau pareizi. Bet organizatoriski pilnīgā pakaļā. NEkad tajā noliktavas ielā neesmu redzējis kādu autobusu. Tāpat arī vakar uzjautrinājos par invalīdu stāavietām tērbatas ielā - pie krustojuma ar matīsa ielu ir veselas trīs. Tieši pie ugunsdzēsēju depo. Tā vietā, lai ierīkotu pa vienai dažādos kvartālos, kur tām varētu būt daudz lielāka vajadzība, veseliem trim invalīdiem ir nodrošināta ērta iespēja iestāties ugunsdzēsējos...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Autobusa stāvvietas ir paredzētas autobusiem, lai tie garantēti var apstāties un sagaidīt savu reiza laiku,lai nav jāblandās pa pilsētu un jāmeklē kur stāvet.

Nākamreiz topika autors to zinās,ka viņš traucē autobusiem.

Lūk šī gan ir mazliet aplama domāšana, ja autobuss tur patiešām stāveš nevis tika apstāsies - tad jēga šais tāvvietai ir nekāda !!! Man te blakus darbam ar ir šāda stavvieta + papildzīme ar "apstāšanās uz laiku" (cerams pareizi jamo apsaucu). Luk tad tam ir jēga, ka šeit autobuss drīkst apstāties un stāvēt pietiekami ilgi lai uzņemtu pasažierus, bet tajā pat laikā netraucēt pārāk citiem tādiem pat tr-ta līdzekļiem. Sajā gadījumā iemesls šadai zīmei ir tuvumā esoša viesnīca !!!

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu, tas man atgādināja piedzīvojumu reiz braucot uz prāmja, lai nonāktu Vācijā. Šiem bija tāda ķibele, ka biļete pierezervēta minivenam. Bet atbraucis 2-stāvu sarkanais Londonas autobuss... kam pasē norādīts "Minivens" (LV numuri...) Laba manta tāds vismaz 70-vietīgs minivens... Tik laikam ne uz katra prāmja tāds virsū tiek — augsts tomēr.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tieši tam bija mana ideja- izveidot to SO Par kārtību uz ceļiem, kura varētu nodarboties ar šitādu dīvainību apkopošanu un iesniegšanu pēc piederības.

Ideja tas ir labi. Bet vai ir ticība realizācijai?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tāpat kā pašlaik esmu paveicis to,ko NEVIENS Latvijā nedara...un ir prieks par to.

Ko tādu?

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Ja autobusa stāvvietā nevar vieglo atstāt, jājautā,kur tad moci var atstāt, nekad neesmu redzējis stāvvietas zīmi ar papildzīmi, uz kuras mocītis būtu attēlots, tikai vieglais autiņš, autobuss, invalīdi vai kaut kādu atļauju īpašnieki?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

alus_veeders rakstīja: Ja autobusa stāvvietā nevar vieglo atstāt, jājautā,kur tad moci var atstāt, nekad neesmu redzējis stāvvietas zīmi ar papildzīmi, uz kuras mocītis būtu attēlots, tikai vieglais autiņš, autobuss, invalīdi vai kaut kādu atļauju īpašnieki?

CSN šajā jautājumā IR definēta moču novietošana, ja ir papildzīme ar auto. Izlasi jau nu pats

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Tāpat kā pašlaik esmu paveicis to,ko NEVIENS Latvijā nedara...un ir prieks par to.

Ko tādu?

Nav būtiski, ne šeit ar to. Ir pierādījums tam, ka VAR ja grib.

Es jau neko. Tikai interesanti - par spīti brīžiem dīvainajai virtuālajai uzvedībai, esi daudz sakarīgas idejas uzrakstījis

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti