SPS AUTO SIA

Nortel Reģ.: 16.03.2007
 
1 2 3 4 5 6
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Nortel rakstīja: nākotnei nevis mākotnei

Kāpēc tu izvairies no diskusijas par tēmu: KĀPĒC NEZVANĪJI PĀRDEVĒJAM UN NERISINĀJI PROBLĒMU?

Es problēmu atrisināju. Man tas lukturis bija vajadzīgs steidzami un jebkura kavēšanās viņa nomaiņā izmaksātu dargāk nekā pats lukturis. Tādēļ arī tas tika "pielāgots".

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Ja tā Lampa Tevi neapmierina, un Tu vienkārši kautrējies mums pazvanīt un par to izstāsīt, bet labāk raksti par to šeit, tad arī šeit varu atbildēt

varam piebraukt jebkurā Tev vēlamajā laikā un vietā Rīgā, paņemt atpakaļ to lampu ( protams ja tai kaut kas nav nolauzts un ir saglabājies iepakojums ), atgriezt naudu un vēll prezentēt Tev no firmas , nu piemēram ziemas loga škidrumu, par tām neērtībām, kuras Tev radās dēļ tā, ka aizvērtajā iepakojumā bija nekvalitatīvs produkts.

Nu kaut kā tā....

Ja Tu biji tas pārdevējs, tad turpmāk pārliecinies par to, ko Tu tirgo.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Sviestc rakstīja: Ja tā Lampa Tevi neapmierina, un Tu vienkārši kautrējies mums pazvanīt un par to izstāsīt, bet labāk raksti par to šeit, tad arī šeit varu atbildēt

varam piebraukt jebkurā Tev vēlamajā laikā un vietā Rīgā, paņemt atpakaļ to lampu ( protams ja tai kaut kas nav nolauzts un ir saglabājies iepakojums ), atgriezt naudu un vēll prezentēt Tev no firmas , nu piemēram ziemas loga škidrumu, par tām neērtībām, kuras Tev radās dēļ tā, ka aizvērtajā iepakojumā bija nekvalitatīvs produkts.

Nu kaut kā tā....

Ja Tu biji tas pārdevējs, tad turpmāk pārliecinies par to, ko Tu tirgo.

pzdec kāds lohs var būt.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kā pārliecināties?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: kā pārliecināties?

Pirms piegādes aizbraukt uz šrotu un mēģinat iestutēt pārdodāmo detaļu atbilstošajā auto

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt!

Man tiesām apsolūti nekas nav skaidrs.

1.Tev atveda detaļu un Tu nepaņēmi čeku, ( pats. tak tā rakstīji),

vai Kurjērs ir vainīgs ka Tev to neiesprauda kabatā

Ja problēma ir čekā, tad atbrauc kaut šodien ( strādājam no 9.00-19.00 ) un iedosim Tev to čeku, bet cik saprotu no Tavirm tekstiem, Tev nemaz to čeku nevaig.

?

2. Uzstādot lampu, Tu konstatēji ka tā ir brāķis, bet tā vietā lai pazvanitu piegādātājam un pieprasītu to apmainīt, vai paņemt atpakaļ, Tu tur kaut ko pārbūvē tur un cep te topiku, un cik izskatās,tad nemaz nevēlies to lampu samainīt vai atgriezt.

3. Par ko īsti tad Tu gribētu

" sūdzēties kaut vai PTAC, VIDam un EP. ", ja tā lampa maksātu dārgāk

Vari man lūdzu izskaidrot par ko, es tiešām nesaprotu.

tev tam ķerpilam to lampu vajadzēja pārdot nevis par 28, bet vismaz 99 lai tad pajolim būtu iemesls skriet uz PTAC starp citu ptacs tāpat viņu atšūtu, ja būtu ārī čeks.... viena iemesla dēļ - pracam vajag tirgotāja atteikumu samainīt brāķi vai atdot naudu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār tam pamuļķim vajadzēja atdot atpakaļ to 28latu lampu pirms atdošanas ar krītu uzvelkot tai krustiņu.....

tad pagaidīt kamēr tu nodod atpakaļ to savam piegādātājam un tad braukt un nopirkt to lukturi pa 50 latiem citā veikalā....

un notīrīt no tā sevis paša ar krītu uzvilkto krustu un mēģināt iestutēt to lampu pepelacā.....

interesantu kādu topicu sakopojums tad būtu sapostēts iauto

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Nortel rakstīja: nākotnei nevis mākotnei

Kāpēc tu izvairies no diskusijas par tēmu: KĀPĒC NEZVANĪJI PĀRDEVĒJAM UN NERISINĀJI PROBLĒMU?

Es problēmu atrisināju. Man tas lukturis bija vajadzīgs steidzami un jebkura kavēšanās viņa nomaiņā izmaksātu dargāk nekā pats lukturis. Tādēļ arī tas tika "pielāgots".

Tev 28.0 rubuļi pa zemi mētājās?

Toč kaut kāds idiņš...

Okei, steidzmi vajadzēja... uz 1-2-3-7 dienām? Pēc tam varēji zvanīt tam kantorim un stāstīt savu bēdu.

Viss būtu atrisinājies.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Sviestc rakstīja: Ja tā Lampa Tevi neapmierina, un Tu vienkārši kautrējies mums pazvanīt un par to izstāsīt, bet labāk raksti par to šeit, tad arī šeit varu atbildēt

varam piebraukt jebkurā Tev vēlamajā laikā un vietā Rīgā, paņemt atpakaļ to lampu ( protams ja tai kaut kas nav nolauzts un ir saglabājies iepakojums ), atgriezt naudu un vēll prezentēt Tev no firmas , nu piemēram ziemas loga škidrumu, par tām neērtībām, kuras Tev radās dēļ tā, ka aizvērtajā iepakojumā bija nekvalitatīvs produkts.

Nu kaut kā tā....

Ja Tu biji tas pārdevējs, tad turpmāk pārliecinies par to, ko Tu tirgo.

Nu diemžēl nav mums tādu iespēju pārbaudīt apsolūti visas rezerves daļas kuras mēs tirgojam, nu nav reāli katru lukturi likt uz stenda pirms pārdošanas, un es pat nezinu nevienu pārdevēju, kurš tā darītu.

Es nesaku ka Depo ir aukstākās kvalitātes produkts, ir bijuši brāķi, bet kā jau minēju, tādā gadījumā mēs to panemam atpakaļ vai samainam pret citu,un ja brāķi gadītos bieži, tad loģiski ka vispār atteiktos tirgot ši ražoāja preci,bet Tu tak pat nepazvanīji mums, bet uzreiz taisi te topiku un centies mūs nomelnot.

SIA SPS Auto strādā jau 10 gadus , un nebūt necenšamies kādam iesmērēt "sūdu", gluži pretēji, vienmēr esam godprātīgi izturējušies pret saviem Klientiem un rūpējušies par to, lai Klients vienmēr būtu apmierināts un vēlētos izmantot mūsu pakalpojumus vēll un vēll.

Tieši tāpēc loģiski ka mūs satrauc tas, ka kāds cenšās par mums publiskajā telpā izplatīt nomelnojošus tekstus.

Es tiešām nesaprotu, ko tad Tu vēlies panākt

Atriebties par to, ka meistars tur kaut ko pusotru stundu regulēja, jo pats necenties šo jautājumu risināt savādāk

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Eu nu beidziet apcelt to sviestu! Viņam jau tā ir problēmas...

Atceros to gadījumu Kuršu benzīntankā... Sviest, tu to arī atceries?

Es vēl tagad te stāvu un gaidu Tevi..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

auhjeķ ku laba reklāma

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pļē... nu es tak saku

Sviestcs ir samaksājis redaktoram par sava veikala reklāmu....

redaktors izmantojot savas privilēģijas tagad pircēja vārdā postē pilnīgu kuiņu....

ir uzradies kautkāds mistisks spsauto internetveikals...... pirmo reizi par tādu dzirdu

nepārbaudīta depo lampa aizlīmētā kastē.... es reiz atteicos ņemt amortizatoru pie viņiem, jo tam bija atplēsta kaste.....

rezultāts ir sasniegts.... www.spsauto.lv/... ir izreklamēts un viņiem beidzot ir nauda ne tikai baudāmajam CUBA alum, bet arī kautkam vairāk

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tas bija kārtējās darbadienas rīts. Iestūrēju Kuršos uzpildīt savu dranduļetu. A tur lepns stāv sviesta firmas sābs. Nedaudz šķībs, bet reklāmas piesedz visas buktes un caurumus. Sviests pats iepērkas, iehavojis divus aliņus (darba dienas rītā!!! poha odnako) lepns dodas pie kases. Velk ārā maku, bļe tik biezu maku vēl nebiju redzējis . Dastajot vienu kreģitku, dod pārdevējam. A uz tās nepietiek piķa. Labi, kā kārtīgs vecis, sviests dastajot nākamo kreģitku. Liels bija viņa izbrīns, ka arī uz tās ir ņihvatka...

Nu tad sviests sakrita tikpat šķībs kā sābs, ar skumju skatienu nolika aliņus uz letes un teica, ka piebraukšot vēlāk samaksāt...

A ko ta šams nepaņēma vienu

Tam arī pietrūka

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Par tālāko situācijas gaitu vēsture klusē...

es pēc tam par tiem aliem samaksāju..... naļikā.... parāvu big saulaino un samaksāju....

a fiška bija tāda - mēs visu nakti pie sviestca kantorī kodām.... apmēram ap pulksten 8 no rīta beidzās alus.... palika tikai kandža apmēram 2 litri.... nu un kādi 5 grami baltās dosjas....

nu tad es apmēram stundu jamo kaunināju vārdiem - kas tu pa pīzdnesnmeni, ja tev pat alus nav.... pēkšņi jamais ieplēsa veselu gramu un teica, ka tūlīt būs atpakaļ....

pēc 20 minūtēm atgriezās nelaimīgs un saskumis.... tagad es sapratu kāpēc.....

a man viņš teica, ka bencīntankā viņam nepārdeva alu, jo pārdevējam likās, ka viņam jau ir gana..... tad nu es aibraucu ar to pašu sābu līdz bencīntankam un paņēmu kastīti ar aliem..... tajā dienā visi klienti bija laimīgi..... mēs viņiem pa telefonu saucām dežūrcenas visām detaļām....

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vai tomēr nepastāv iespēja aplūkot to visu ? Nu tā, interesanti. Jau jau reiz tu, Nortel, te to jezgu sataisīji, tad davai līdz galam. Tu uztaisi kašķi,davai, dod aplūkot to pasākumu. Ja reiz publiski,tad publiski.

Jo pat te topikā kaut kā viss velk uz to,ka tu esi ar pirkstu mākoņos bakstītājs.

viš ira ar pirkstu taisīts. Un lūk sekas.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

eu Sviests - pastāsti lūdzu kuram autiņam tas lukturis bija domāts...

lai pārējie zinātu ka Astoniem un Passatiem DEPO lukturi neder...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: eu Sviests - pastāsti lūdzu kuram autiņam tas lukturis bija domāts...

lai pārējie zinātu ka Astoniem un Passatiem DEPO lukturi neder...

Mēs jau samērā daudz esam pēdējā laikā notirgojuši Depo lampas pa līdzīgu cenu, tā kā topika Autors nav vērsies ne ar kādām pretenzijām pie mums, tad man tiešām ir grūti spriest par kura auto lampu iet runa...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

modena rakstīja: eu Sviests - pastāsti lūdzu kuram autiņam tas lukturis bija domāts...

lai pārējie zinātu ka Astoniem un Passatiem DEPO lukturi neder...

Mēs jau samērā daudz esam pēdējā laikā notirgojuši Depo lampas pa līdzīgu cenu, tā kā topika Autors nav vērsies ne ar kādām pretenzijām pie mums, tad man tiešām ir grūti spriest par kura auto lampu iet runa...

pēdējais laiks pacelt cenu - redzi, visi pārējie jau tirgo 2reiz dārgāk

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu bet pa ko tad runa ?? Vai kāds noliedz,ka var gadīties brāķis ?? Vai kāds attiecša brāķi samainīt ?? NĒ. Pat piedāvāja gan samainīt,gan kompensēt radušās neērtības.

Vismaz man škiet, ka vienīgais ko Autors ir velējies šajā topikā, tas ir nomelnot SPS Auto, jo kā redzams, nekādi problēmas risinājumi Viņam nemaz nav vajadzīgi.

Tāpēc, kā jau sākumā minēju, domāju ka šeit "roku" ir pielicis kāds konkurējošs uzņēmums...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

varbūt, ka 28latus vērtie depo lukturi turpmāk jāpērk pie konkurenta pa 50 latiem....

tikai kā lai uzzina pareizo vietu, kur ir kvalitatīvs pārbaudīts depo aizlīmētās kastītēs?

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

1) Man pirmā un [iespējams] pēdējā pieredze ar SPS auto

Beidzās RAV4 stabilizators priekšējais - uzzvanu- jā esot, maksā tk un tik. OK- ņemu.

Kurjers atveda ātri [respekt par šo], bez čeka protams.

Aizbraucu mājās, pārlaimē noņemu ritenu un vala - aplauziens.

Jaunais stabilizators par kādiem 10 cm garāks kā esošais.

Pat foto ir rekur:

content1-foto.inbox.lv/...

Pavadīju pilnu dienu sazvanoties/sarakstoties līdz beidzot- ja gribot naudu atpakaļ - lai braucot pie šā us SPS, atdošot naudu.

Ko darīt- kratijos arī no Pārdaugavas uz to Teiku.

Lielākais humors bija Sviesta piedāvājums \"Davai- nomaini otru arī uz garāku\"

Vēlāk aizdzinu auto uz Autovaforītu mainīt eļļu- pie reizes nomainija stabilizatoru uz normālu un cena bija pat pa kādu latu zemāka detaļai kā pie Sviesta.

2) Pieredze ar DEPO.

Pirku Mazdai 323F priekšējo lukturi- stāsts identisks kā šī foruma autoram. Pat TA nevarēja iziet, arī noregulēt nevarēja. Pats stulbenis biju- nopirku lukturi, bet uzliku tikai pēc kāda mēneša- čeks par šo laiku jau bija pazudis.

Nopirku lietotu oriģinālo šrotā- nekādu problēmu.

Tikko pirku RAV4 miglinieku- cena super, kvalitāte super. Ar regulēšanu sīkas problēmas bija- bet tas iespējams dēļ sasistā bampera kur\'[s netika pietiekmai precīzi salabots.

3) Par SPS joprojām- tepat mans kolēģis pērk no SPS daļas savai Opel Vectra un ir apmierināts.

Tapēc saku kad:

\"pirmā un [iespējams] pēdējā pieredze ar SPS auto\"

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nortel – Ja jau brīdini, tad līdz galam. Pasaki kuriem Autosiem (marka, izlaiduma gads) ir jāuzmanās no DEPO lukturiem. Tā būtu daudz lietderīgāka Infa, nekā teikt ka SPS ir vainīgs.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

P.S. Nevienu no DEPO brīnumiem nepirku pie Sviesta- tapēc sorry par OFFTOPIC un foruma piegānīšanu ar SPAMU- šis bija vairāk teksts par pieredzi ar DEPO.

japcar rakstīja: 1) Man pirmā un [iespējams] pēdējā pieredze ar SPS auto

Beidzās RAV4 stabilizators priekšējais - uzzvanu- jā esot, maksā tk un tik. OK- ņemu.

Kurjers atveda ātri [respekt par šo], bez čeka protams.

Aizbraucu mājās, pārlaimē noņemu ritenu un vala - aplauziens.

Jaunais stabilizators par kādiem 10 cm garāks kā esošais.

Pat foto ir rekur:

content1-foto.inbox.lv/...

Pavadīju pilnu dienu sazvanoties/sarakstoties līdz beidzot- ja gribot naudu atpakaļ - lai braucot pie šā us SPS, atdošot naudu.

Ko darīt- kratijos arī no Pārdaugavas uz to Teiku.

Lielākais humors bija Sviesta piedāvājums "Davai- nomaini otru arī uz garāku"

Vēlāk aizdzinu auto uz Autovaforītu mainīt eļļu- pie reizes nomainija stabilizatoru uz normālu un cena bija pat pa kādu latu zemāka detaļai kā pie Sviesta.

2) Pieredze ar DEPO.

Pirku Mazdai 323F priekšējo lukturi- stāsts identisks kā šī foruma autoram. Pat TA nevarēja iziet, arī noregulēt nevarēja. Pats stulbenis biju- nopirku lukturi, bet uzliku tikai pēc kāda mēneša- čeks par šo laiku jau bija pazudis.

Nopirku lietotu oriģinālo šrotā- nekādu problēmu.

Tikko pirku RAV4 miglinieku- cena super, kvalitāte super. Ar regulēšanu sīkas problēmas bija- bet tas iespējams dēļ sasistā bampera kur'[s netika pietiekmai precīzi salabots.

3) Par SPS joprojām- tepat mans kolēģis pērk no SPS daļas savai Opel Vectra un ir apmierināts.

Tapēc saku kad:

"pirmā un [iespējams] pēdējā pieredze ar SPS auto"

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

depo ir ljti ok vienkarshajos ispildijumos kas nav ne par ko atbildiigi, kaa pagriezieni, pakaljas lampas. bet priekshas lukturus pirkt ir galiigi garam. ne spiid, ne kalpo

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

a es pirku no sviescta Depo lukturi,brilles,bamperu un vēl kadus lētos sū dus no sprintera purna un vis bij o.k.

vienīgi priekš OOOO šams mani mēgināja apsipt un ,kā izradijās , katalogs bij pie vainas

gan jau ka tam RAVam ar , visi sū di , sabrūķējās caur kakalogu

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti