SPS AUTO SIA

Nortel Reģ.: 16.03.2007
 
1 2 3 4 5 6
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: ak jā - man ar ,Germans uzražoja līku FULDA riepu ??!! un vel nepakautrējās samainīt pret taisnu

un vel bij stõrijs ar svecēm un svečvadiem -manam OOOO AMX 2,8 dībelim , Germans atveda ,un neuxja nederēja pat neskatoties uz to , ka pēc kakaloga ir jāder !!! scuka ,dzinējs , bleķa gabals , neuxja tos kakalogus nerubī Un Sviescts, riebeklis tāds , savāca tos loriņus atpakaļ

Karoč maita .

wot/

vo vo

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

ursis rakstīja:

Nortel rakstīja: Pieredze ar DEPO:

www.audi-style.lv/...

www.saabclub.lv/...

ko tad peerc DEPO ??? un tad vaino SPSauto ???

mazaakais,kas tev jaadara jaatvainojas par NESLAVAS celshanu.

Par ko man jāatvainojas?

Par to, ka pārdevējs man iesmērēja brāķētu lukturi?

Žēl ka pie mums nav attīstīta pārdevēju feedback sistēma.

vinjam ir feedback sisteema ! es jau rakstiiju !

ta ka pats esi MUDAKS !

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ak jā - man ar ,Germans uzražoja līku FULDA riepu ??!! un vel nepakautrējās samainīt pret taisnu

un vel bij stõrijs ar svecēm un svečvadiem -manam OOOO AMX 2,8 dībelim , Germans atveda ,un neuxja nederēja pat neskatoties uz to , ka pēc kakaloga ir jāder !!! scuka ,dzinējs , bleķa gabals , neuxja tos kakalogus nerubī Un Sviescts, riebeklis tāds , savāca tos loriņus atpakaļ

Karoč maita .

wot/

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

ursis rakstīja: . Centi tad sanaak ,ka arii es esmu noziedzies pret VALSTI ???

Protams, brāli Ilmār, protams.....tu pats to nebiji sapratis?

Tu gribi teikt ka esi absolūti bez grēka

Tad tu neesi riktīgs....es uz kolēģu jobelejām puķes pērku tirgū pie pazīstamas pensionāres un arī bez čeka, un abi esam apmierināti.....santīmu neiefisīsi - pie lata nemūžam netiksi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

ursis rakstīja:

Nortel rakstīja: Pieredze ar DEPO:

www.audi-style.lv/...

www.saabclub.lv/...

ko tad peerc DEPO ??? un tad vaino SPSauto ???

mazaakais,kas tev jaadara jaatvainojas par NESLAVAS celshanu.

Par ko man jāatvainojas?

Par to, ka pārdevējs man iesmērēja brāķētu lukturi?

Žēl ka pie mums nav attīstīta pārdevēju feedback sistēma.

saderam, ka pārdevējs tev iedeva lukturi, kurs bija kastītē un kaste bija ciet.....

ja viņi vērs vaļā katru kasti un pārbaudīs vai stars regulējas, tad tu par to nespēsi vienkārši samaksāt

huļiš ņaudēt internetā - zvani pārdevējam un risini to problēmu.... dod viņa lukturi atpakaļ vai prasi citu.... varbūt citas firmas ņem..... varbūt paprasi pavadzīmi lai tev iedod.....

ja esi to lukturi salauzis, tad tā ir tava problēma....

tagad tam kantorim ir arī savs veikals, kur ejošākās daļas var dabūt uz vietas... specifiskas detaļas vari pasūtīt uz to veikalu....

es zinu ko runāju, jo esmu šī veikala pats pirmais pircējs (to var apstiprināt pārdevējs)

viņi tirgo detaļas ar piegādi jau daudzus gadus.... cik es zinu tajā firmā rūpīgi pieraksta kas kuram klientam un kad ir pārdots.... tavu problēmu atrisinās arī tad, ja tev nebūs pavadzīmes....

p.n.

pieredze par depo (no sps auto)- man audī miglas lukturiem depo bija sarakstījis virsū nepareizās puses.... uzliekot kreisajā pusē R, labajā L viss nostājās savās vietās....

p.p.n.

patreiz tas kantoris man piegādā aktrosa (merša vilcējs) priekšējo stiklu.... un tas nu točno nav maza kastīte ar lukturīti iekšā

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Īstenībā nesaprotu, par ko tad īsti Autors tagad gāna manu uzņēmumu

Par to, ka tirgojam Depo

Tak to tirgo pus Rīga.

Jā, gadās Depo brāķi, reti ,bet gadās reizēm, ( pat uz saules ir plankumi ).

Bet mēs nekad neesam ateikušies samainīt vai pieņemt atpakaļj preci, NEKAD!!!

Tu tak pat mums neesi pazvanījis un izstasījis par šo problēmu..

būtu tak operatīvi to lampu samainījuši uz citu, jo piedāvajam tak autodetaļas ar bezmaksas piegādi, atiecīgi arī problēmas visas risinam Klientam ērtā laikā un vietā.

Tiešām nesaprotu kāpēc Tu te tagad bļausties un centies mūs nomelnot...

Varbūt kāds konkurents ir pasūtījis antireklāmu

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Šķībs meistars un tizls auto

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār izskatās, ka Sviestcs ir pasūtījis sava kantora bezmaksas reklāmu....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār izskatās, ka Sviestcs ir pasūtījis sava kantora bezmaksas reklāmu....

vo vo

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es pirms kāda mēneša runāju ar Sviestcu - viņs esot redaktoram apsolījis samaksāt par reklāmrakstu... tikai redaktors nekādi nevarot atvēzēties un izdomāt reklāmas tēmu....

tad nu laikam jau šitas būs apsolītais reklāmraksts

lai reklāma būtu pilnvērtīga. es ielikšu šeit dažas lietiņas

te nu būs

www.spsauto.lv/...

Tālr.: 67545444 , 67558246 Mob.: 20392248 , 29613466

www.spsauto.lv/...

VIŅI TEV PALĪDZĒS

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: depo toč ir mēsls pēdējais. Gribēju te vienai miskastei ielikt, pamēģināju, nu i *******, stars izkliedējās hvz kur, tikai ne vajadzīgajā virzienā. Beigās ieliku b/y orģinālos ksenonus un auto brauc vēl šodien ar ideālām gaismām nu jau n-tajam saimniekam.

Nu tikai nevaig.Depo ir vienes no kavitatīvākajiem "lēto" optiku ražotājiem un pus Latvija braukā apkārt ar Depo lampām.

Cenu starpība pret ,nu piemēram, Bosch vai Valeo lampām ir vidēji 5 reizes.

Turklāt, Depo tirgo katrā otrā veikalā, ko loģiski ka nedarītu, ja šai precei būtu liels brāķa procents.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais, a napig tad rēcošš ģīmis beigās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Pirmais, a napig tad rēcošš ģīmis beigās

tāpēc, ka Tu man neesi samaksājis par reklāmu....

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Atkal kapeikfisēji bļaustās ...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mani arī vienreiz Sveists piečakarēja:

vajadzēja kreisās puses luktura stiklu,

piezvanu pļapādams saputroju puses un pasūtu labo pusi.. atveda, pielaikoju, bļin, galīgi neder!!

beidzās tā, ka arī labā puse bija apskrāpēta, nomainīju abas..

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Nortel rakstīja: [c Un nopirku nekvalitatīvu, bez čeka.

Atzīšos - tāpat kā daudzi šejienieši esmu grēkojis pret valsti...arī esmu pircis detaļas SPS bez čeka.

Bija viens gadījums, kad trāpījās defektīvs bremžu cilindrs. Bez ierunām apmaiņā pret defektīvo detaļu dabūju atpakaļ savu naudu. Nassing spešel.

Ar ir bijis gadījums, tikai nevis brāķis, bet gaisa filtrs no citas modifikācijas. Sadabūju vajadzīgo filtru un ieliku, bet to kas nederēja, man laipnais SPS kantoris samainīja pret agrgātu siksnu, kuras beigu sākumu pamanīju tikai ķeroties pie autosa remonta un iesākumā nebju uzsūtījis.

Un tas viss bez čeka... Nebija nekādu problēmu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ak dies - nu sapņojat vien ka tie lētie "lākturi" ir DEPO ražojums !!!!

Ja nopirki ķīnīzeru "nospiešanas" tehnoloģijas brīnumu - nekuj brīnīties. Sķiet pašām ar k-kād tādi pat bija jo orginālos koijota nebija velmes iegādāt (aºī izņemot dīleri - nepiedāvāja) un arī tad to pakļdarinājumu ar lielām pūlēm izdevās atrast. Jā aºī bija probza noregulēt, kaut gan bija vienkārši jāņem vērā, ka šamiem tāš skrūves/stiprinājumi ir nejēdzīgi vārīgas - vītni ātri aprauj!!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Serviss regulēja manā klātbūtnē. Līdz augšai paceļot staru, tas ne tuvu nebija normas robežai, kautgan orģinālajam lukturim viss bija ok (nācās mainīt dēļ izsista stikla). Depo lukturim nesakrita pat regulēšanas skrūves atrašanās vieta ar regulēšanas caurumu virsbūvē.

TO problēmu pie esošās situācijas var risināt vienkāršāk - samaini stiklu !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man reiz laipnais SPS kantoris apmainīja eļļu.... es nomainīju ķerrai filtru, ielēju un tad pamanīju, ka uz kanniņas bija rakstīts nevis 5w40, bet 5w30.... ielēju atpakaļ kanniņā, piezvanīju un man laipni samainija pret pareizo....

filtru gan es nemainīju... varbūt vajadzēja arī to?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaadam nortelam ir jaabuut lai apvainotu paardeveeju ka kaut kaads ķīniešu pusaudzis ir to lampu taisiijis ar kreiso roku (jo labaa bija aizņemta ar svariigaakaam lietaam)

buutu risinaajis probleemu ar SPSauto un viss butu ok.

man nekaadu pretenziju nav bijis, lai gan ir gadījies viens Latvijas mērogam Unikāls pasūtijums.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Sretsked rakstīja: Redz, autoram NAV bijusi iepriekš pieredze...bet viņš ZIN. Redz, serviss nočakarējies. A varbūt servisā strādā TIZEŅI, kuri NEJĒDZ ??

Esmu dažādām mašīnām uzlicis kādus 50 šitos Depo lukturus, nevienam neesmu novērojis problēmas ar regulēšanu.

Drīzāk tev tas auto ir līks, ja jāliek apakšā plāksnītes zem luktura.

Serviss regulēja manā klātbūtnē. Līdz augšai paceļot staru, tas ne tuvu nebija normas robežai, kautgan orģinālajam lukturim viss bija ok (nācās mainīt dēļ izsista stikla). Depo lukturim nesakrita pat regulēšanas skrūves atrašanās vieta ar regulēšanas caurumu virsbūvē.

ar jaunu stiklu nevarēja iztikt?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nortel rakstīja:

Sretsked rakstīja: Redz, autoram NAV bijusi iepriekš pieredze...bet viņš ZIN. Redz, serviss nočakarējies. A varbūt servisā strādā TIZEŅI, kuri NEJĒDZ ??

Esmu dažādām mašīnām uzlicis kādus 50 šitos Depo lukturus, nevienam neesmu novērojis problēmas ar regulēšanu.

Drīzāk tev tas auto ir līks, ja jāliek apakšā plāksnītes zem luktura.

Serviss regulēja manā klātbūtnē. Līdz augšai paceļot staru, tas ne tuvu nebija normas robežai, kautgan orģinālajam lukturim viss bija ok (nācās mainīt dēļ izsista stikla). Depo lukturim nesakrita pat regulēšanas skrūves atrašanās vieta ar regulēšanas caurumu virsbūvē.

ar jaunu stiklu nevarēja iztikt?

Pārlikt līmēto stiklu ir diezgan lielas problēmas.

Lai nu kā, bet gaismas tagad ir noregulētas un mācība nākotnei arī gūta, nepirkt depo lukturus, un neiepirkties apšaubāmos veikalos.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Lai nu kā, bet gaismas tagad ir noregulētas .

Tad par ko tāda brēka

Tak ietaupīji kārtīgu kāpostu salīdzinot ar dīlera oriģinālo piedāvājumu!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Nortel rakstīja: Lai nu kā, bet gaismas tagad ir noregulētas .

Tad par ko tāda brēka

Tak ietaupīji kārtīgu kāpostu salīdzinot ar dīlera oriģinālo piedāvājumu!

Būtu zinājis, būtu arī ņēmis to dīlera piedāvāto.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Nortel rakstīja: Lai nu kā, bet gaismas tagad ir noregulētas .

Tad par ko tāda brēka

Tak ietaupīji kārtīgu kāpostu salīdzinot ar dīlera oriģinālo piedāvājumu!

Būtu zinājis, būtu arī ņēmis to dīlera piedāvāto.

vajadzēja pasūtīt to depo lampu komplektā ar uzstādīsanau un regulēšanu

un ja jau tev bija tāds kruts serviss, ko jamie paši tev depo lampu nenotirgoja? vai gribēja notirgot, bet tu iesipi sani un paņēmi 2reiz lētāk pie sviestca?

et servisa veči jau savu varku garām nepalaidīs

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti