SPS AUTO SIA

Nortel Reģ.: 16.03.2007
 
1 2 3 4 5 6
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Atbrauc, Slinkais, es tev parādīšu depo lukturus, abus, jaunus uz Audi. Atbrauc vakarā,kad tumšs.

un ko mees dariisim kad buus tumsh? ))) esmu redzejis depo lampas, vienu pat vienreiz nopirku, un peec pirmaa TA izmetu. tas bija miglas lukturis uz audi C4. smuks taads, no labiem materialiem, bet stara nebija nemaz, spideja kaa kabatas lukturis, uz visaam puseem, bet neko neapgaismoja.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

un ko mees dariisim kad buus tumsh? ))) esmu redzejis depo lampas, vienu pat vienreiz nopirku, un peec pirmaa TA izmetu. tas bija miglas lukturis uz audi C4. smuks taads, no labiem materialiem, bet stara nebija nemaz, spideja kaa kabatas lukturis, uz visaam puseem, bet neko neapgaismoja.

Tas vispār ir intersanti, jo tehniski jebkurai lampai ieliekot lampiņu mazliet dziļāk vai seklāk kā vajadzētu tieši šādu efektu var panākt.

Bet nu manuprāt ka tas par ko te gāja runa un arī tie DEPO kas man bija trāpījušīes tomēr nav DEPO ražojums, bet gan k-kād nezinamas izcelsmes ķīnīzers ar jamo uzrakstu !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: depo ir ljti ok vienkarshajos ispildijumos kas nav ne par ko atbildiigi, kaa pagriezieni, pakaljas lampas. bet priekshas lukturus pirkt ir galiigi garam. ne spiid, ne kalpo

man ir audī 80 (b4 2.8q) viņam tur priekšā ir specifiski lākuturi oriģinālie - tādi gari.... kopā ar to vietu, kur citiem audī ir pavarotņiks.... a šitam pavarotņiki ir buferī....

īsti nespīdēja jo tas auto arī nav nekāds jaunais....

tad nu man paveicās - reiz mani pavilka pāris kilometrus pa zemes ceļu un visi īstie lukturi tika sasisti... miglas, pagriezienu un lielie...

tad nu vienā bezbožnajā kodienā ampēram mēneša garumā.... es biju tik tālu nodzēris skopumu, ka biju gatavs uzlikt jaunus lukturus.... iesipjot sani viss lukturu komplekts tika iepirkts pie sviestca un pašrocīgi pagalmā uzinstalēts.... nez kāpēc man sanāca pat saregulēt jamos uz aci, neskatoties uz servisa meistaru pasniedēju iztrūkumu blakus....

neatminos vairs cik maksāja, bet sakarā ar to, ka maksātājs bija sijā, tad pavadzīme man tika izsniegta točno....

godīgi sakot gaisma ir daudz labāka, kā bija ar "īstajiem" lākturiem un TA arī neviens nepiesipās par greizumu vai stara iztrūkumu....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: tie DEPO kas man bija trāpījušīes tomēr nav DEPO ražojums, bet gan k-kād nezinamas izcelsmes ķīnīzers ar jamo uzrakstu !!!

a tu domā, ka depo ražo germāns?

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

DEPO ir Taivānas Man vienam mazauto ar šamie jauni tika uzlikti - viss OK. Galvenais spuldzes labas ielikt! Starpība starp Narvu un labu Philips ir labi redzama!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Bet nu manuprāt ka tas par ko te gāja runa un arī tie DEPO kas man bija trāpījušīes tomēr nav DEPO ražojums, bet gan k-kād nezinamas izcelsmes ķīnīzers ar jamo uzrakstu !!!

+1.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

WALA rakstīja: tie DEPO kas man bija trāpījušīes tomēr nav DEPO ražojums, bet gan k-kād nezinamas izcelsmes ķīnīzers ar jamo uzrakstu !!!

a tu domā, ka depo ražo germāns?

Redzi manās acīs DEPO (šķiet ka Taivānas kas ir mazliet "cita Ķīna" produkts) ir diezgan kvalitatīvs produkts, taču par tiem lukturiem kas bija manās rokāš es tā nevarētu teikt. Pie kam man škeit man pat bija 2 versijas DEPO produktiem - vieni kas nebija sertificēti ES tirgum ( staru kūlis arī izplūdis, kaut kur pēc izgaismojuma līdzīgi amerikāņu "native" produktiem) un otri kas tipa bija. Tās kas nebija ES certified - tās izskatījās daudz kvalitatīvāķas un ar regulējumu viss "kedās", ko par tām otrām nevarētu teikt - gan regulējums sux, gan paskats varēja būt labāks, bet nu bija vajadzigais sertfikāts utt.

Protams var jau būt ka ir spēkā "sazvērestības" teorija, ka mūsu tirgū visi kam nav slinkums mēģina lielākos sū tirgot, un tas kas bija a ļā USA tirgum dēl viņu spēcīgās patērētāju aizsardzības sistēmas acīmredzami pāºāks kvalitātes ziņā.

Pēcāk sķiet vēļ vienu lukturi nošķīlu un ieliku TYC( ja atmiņa neviļ - bija kvalitatīvāks produkc.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

TYC - arī tā pati Taivāna vai kā viņu tur pareizi sauc.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a huļiš tas ķerpila krošī batonu uz Sviestcu un SPSauto sia, ja patiesībā ķīnieši to šķibo lampu uzražoja nemaz nejēdzot kur patiesībā autora neķīnas tačkai ir regulēšanai caurums uzsists????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pēdējais laiks pieteikt karu ķīnai... nu vai vismaz boikotu

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Tu redz kā- reklāmraksta www.iauto.lv/... komentēšanas iespējas ir nogrieztas! Ko gan tas varētu nozīmēt?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Tas tāpēc, ka daži no jums nemāk mierīgi nosēdēt un raksta visur - vajag, vai nevajag. Un piedevām - ne par tēmu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Tu redz kā- reklāmraksta www.iauto.lv/... komentēšanas iespējas ir nogrieztas! Ko gan tas varētu nozīmēt?

Tā ir visīstākā cenzūra…

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Tu redz kā- reklāmraksta www.iauto.lv/... komentēšanas iespējas ir nogrieztas! Ko gan tas varētu nozīmēt?

Tā ir visīstākā cenzūra…

pie demokrātijas nav cenzūras...

..... tā ir visīstākā demokrātija

Dirigents Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Da nav ta nekada cenzura,ja te butu viss,kas SPS-am ne ipasi patik,cenzets,tad nebutu ari sis topiks.Kritika,ka tada,patiesiba ir laba lieta,ja cilveks nav pilnigs cirvis,tas ta dot iespeju atzinat darbiba pielautas kludas un tas noverst. Konstruktiva,protams,kritika,bet ne jau no temas, tjipa es perku pie Vasjas,jo tas ir mans coms,a parejie tapec visi tirgotaji tapec ir pidarasi. Nu vai kaut ka ta. Un vispar,tas tak bija reklamraksts, par kuru reklamdevejs laikam jau ka maksaja. a topiks ir seit,un te ,ka redzat,komentet var,tad kur problema? Var rakstit te. SPS to visu lasa un ko vares,to visticamak ka ari ,no savam kludam,noversis. P.S. Tas vien,ka Cilveki nav vienaldzigi un pauz attieksmi,jau ir labi. Visiem jau nav iespejams izpatikt,tas ta ka butu skaidrs,bet vismaz rodas infa par Pateretaju nostaju,ir viela pardomam. P.P.S. Ta ari Reds nepiesledza atpukal normalu Nokia pieeju iauto,tapec ,sorry,bet diemzel garumzimju naf.

Dirigents Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Da nav ta nekada cenzura,ja te butu viss,kas SPS-am ne ipasi patik,cenzets,tad nebutu ari sis topiks.Kritika,ka tada,patiesiba ir laba lieta,ja cilveks nav pilnigs cirvis,tas ta dot iespeju atzinat darbiba pielautas kludas un tas noverst. Konstruktiva,protams,kritika,bet ne jau no temas, tjipa es perku pie Vasjas,jo tas ir mans coms,a parejie tapec visi tirgotaji tapec ir pidarasi. Nu vai kaut ka ta. Un vispar,tas tak bija reklamraksts, par kuru reklamdevejs laikam jau ka maksaja. a topiks ir seit,un te ,ka redzat,komentet var,tad kur problema? Var rakstit te. SPS to visu lasa un ko vares,to visticamak ka ari ,no savam kludam,noversis. P.S. Tas vien,ka Cilveki nav vienaldzigi un pauz attieksmi,jau ir labi. Visiem jau nav iespejams izpatikt,tas ta ka butu skaidrs,bet vismaz rodas infa par Pateretaju nostaju,ir viela pardomam. P.P.S. Ta ari Reds nepiesledza atpukal normalu Nokia pieeju iauto,tapec ,sorry,bet diemzel garumzimju naf.

Dirigents Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Da nav ta nekada cenzura,ja te butu viss,kas SPS-am ne ipasi patik,cenzets,tad nebutu ari sis topiks.Kritika,ka tada,patiesiba ir laba lieta,ja cilveks nav pilnigs cirvis,tas ta dot iespeju atzinat darbiba pielautas kludas un tas noverst. Konstruktiva,protams,kritika,bet ne jau no temas, tjipa es perku pie Vasjas,jo tas ir mans coms,a parejie tapec visi tirgotaji tapec ir pidarasi. Nu vai kaut ka ta. Un vispar,tas tak bija reklamraksts, par kuru reklamdevejs laikam jau ka maksaja. a topiks ir seit,un te ,ka redzat,komentet var,tad kur problema? Var rakstit te. SPS to visu lasa un ko vares,to visticamak ka ari ,no savam kludam,noversis. P.S. Tas vien,ka Cilveki nav vienaldzigi un pauz attieksmi,jau ir labi. Visiem jau nav iespejams izpatikt,tas ta ka butu skaidrs,bet vismaz rodas infa par Pateretaju nostaju,ir viela pardomam. P.P.S. Ta ari Reds nepiesledza atpukal normalu Nokia pieeju iauto,tapec ,sorry,bet diemzel garumzimju naf.

Dirigents Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Trisreiz? Blin ka ta opera gljucji.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Rakstu no nokijas,švakākas kā Tev-glāžšķūņu rūķīši. Meklē vainu trubā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Rakstu no nokijas,švakākas kā Tev-glāžšķūņu rūķīši. Meklē vainu trubā.

kauč kur ºakstības valodā

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

A kapē reklāmrakstā nav tel. Nr?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tomc rakstīja: A kapē reklāmrakstā nav tel. Nr?

Redaktora? vai cita?

Tālrunis pasūtījumiem 67545444, 67558246 vai mob. 20392248, 29613466. Ar klientiem no citiem Latvijas reģioniem katras piegādes jautājums tiek risināts individuāli.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DEPO ir japerk ieksh "divi auto". lukturiem kaa taadiem nav nekada vaina. bet man vienreiz ari gadijas brakjis, ka nevareja noregulet, jo ta plastmasas detalja kas notur reflektoru bija kautada galjimaa. neko, shiem pazvaniju, shie tikai davai brauc pakalj jaunai lampai. aizbraucu, iedeva. pat nekadus chekus neprasiija, neko. normala attieksme, viss kaa vajag.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: DEPO ir japerk ieksh "divi auto". lukturiem kaa taadiem nav nekada vaina. bet man vienreiz ari gadijas brakjis, ka nevareja noregulet, jo ta plastmasas detalja kas notur reflektoru bija kautada galjimaa. neko, shiem pazvaniju, shie tikai davai brauc pakalj jaunai lampai. aizbraucu, iedeva. pat nekadus chekus neprasiija, neko. normala attieksme, viss kaa vajag.

depo jāpērk vienkārši kur lētāk

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Pareizi, iekš divi auto!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti