SPS AUTO SIA

Nortel Reģ.: 16.03.2007
 
1 2 3 4 5 6
Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Kas taa par lampu, kura jaasuuta ar kurjeru, bet nevar iebraukt da jebkuraa autoveikalaa un nopirkt???

Otrs jautaajums - tev tika apgalvots, ka taa ir orizhinal lampa?

Ja ne, tad PN.

Nav man rezona aizstaaveet internetbodes, bet ja gribeeji iesipt santiimu un dabuuji suudu, tad ko suudzies te ?

Pats tak zinaaji, ka peerc leetu suudu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nekas tur neregulējās tam Depo lukturim normāli. Citi varianti netika piedāvāti, tikai ar un bez korektora. Servisā nočakarējās pusotru stundu, kameº izdevās noregulēt. Lika palāksnes zem kronšteiniem. Un joks tāds, ka ja izdevās noregulēt tuvo gaismu, tad tālā bija gaisā un otrādi. Beigās nācās locīt pašas spuldzes pamatni.

Un tas nav vienīgais gadījums ar šīs firmas lukturiem. Kolēģis darba pasātam arī mocījās ar regulēšanu un joprojām stars nav normāls.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: Kas taa par lampu, kura jaasuuta ar kurjeru, bet nevar iebraukt da jebkuraa autoveikalaa un nopirkt???

Otrs jautaajums - tev tika apgalvots, ka taa ir orizhinal lampa?

Ja ne, tad PN.

Nav man rezona aizstaaveet internetbodes, bet ja gribeeji iesipt santiimu un dabuuji suudu, tad ko suudzies te ?

Pats tak zinaaji, ka peerc leetu suudu.

Līdz šim saskares ar lampām man nebija. Citi veikali piedāvāja aidīt vismaz divas nedēļas. Bet tā kā to lampu vajadzēja steidzami, tad izvēlējos dotā interneta vaikala piedāvājumu un uzrāvos uz uzmetienu.

Nesakau, ka pats esmu bez vainas. Sajēga par lukturiem maza un uz ielas viss izskatījās ok. Vienīgā škrobe par to, ka nepaprasīju čeku.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Jā mēdz gadīties brāķi DEPO lukturiem. Bet vispār viņiem tik tiešām nav ne vainas.

Un noteikti tu viņu varēji samainīt tajā pašā veikalā, ja tam lukturim nebija stara (protams ja nebijāt viņu sačakarējuši). Visu vienmēr var sarunāt.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Jā mēdz gadīties brāķi DEPO lukturiem. Bet vispār viņiem tik tiešām nav ne vainas.

Un noteikti tu viņu varēji samainīt tajā pašā veikalā, ja tam lukturim nebija stara (protams ja nebijāt viņu sačakarējuši). Visu vienmēr var sarunāt.

Stars jau bija, bet bija problēmas ar noregulēšanu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Redz, autoram NAV bijusi iepriekš pieredze...bet viņš ZIN. Redz, serviss nočakarējies. A varbūt servisā strādā TIZEŅI, kuri NEJĒDZ ??

Esmu dažādām mašīnām uzlicis kādus 50 šitos Depo lukturus, nevienam neesmu novērojis problēmas ar regulēšanu.

Drīzāk tev tas auto ir līks, ja jāliek apakšā plāksnītes zem luktura.

Serviss regulēja manā klātbūtnē. Līdz augšai paceļot staru, tas ne tuvu nebija normas robežai, kautgan orģinālajam lukturim viss bija ok (nācās mainīt dēļ izsista stikla). Depo lukturim nesakrita pat regulēšanas skrūves atrašanās vieta ar regulēšanas caurumu virsbūvē.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Iespējams, ka gadījās brāķīgs lukturis, vajadzēja ar pārdevēju par to parunāt, varbūt, būtu samainījuši.

Pašam līdz šim tikai pozitīva pieredze ar šo kantori (lukturus gan neesmu pircis).

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Sapratu, ka lampu pircis esi

Tad taa arii vajag rakstiit - lukturi, nevis lampu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

1kārt .SAVAM auto liktu jaunu waj mazlietotu 'origin'fāru

2kārt.DEPO jau nu gan nau tas sūdīgākais bezizejas variants.

3kārt. Sviescta 'Germans' ļoti ciešami zin valsts valodu .

4kārt.-Kakai - Sviescts , vismaz man , apzinati nau provējis ieberzēt sū du par rozīni .Vienmēr tiek piedāvāta rezerves daļa nu ļoti plašā cenas amplitūdā , ja nu kaksis -īpašs gadījums ...............

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: Sapratu, ka lampu pircis esi

Tad taa arii vajag rakstiit - lukturi, nevis lampu.

HEAD LAMP

LAMP tulkojas gan kā lampa, gan kā lukturis.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: izrādās, regulējas tomēr...

Pastāsti,kas tas par auto,kura gada, vai bijis sists .

Visticamāk, pirms tam jau tur bijis samuģīts kaut kas, tagad tas pašdarinājums, ņemot nost iepriekšējo lukturi, ir zudis... nu un tagad šitais neder,loģiski.

Un smaidiņu izraisa pats autors ar atziņu pirms tam- 'es neko no lukturiem nejedzu' , bet 'serviss regulēja manā klātbūtne'.

Davai, ja sāki dirsties, nofotografē to vietu mašīnā, kur ielika lukturi, vai, vislabāk, piebrauc,paskatīsimies. Varam aizbraukt uz to Depo vairumkantori un lai tur džeki paskatās un tad te raksti vēlreiz,ok ?

Autiņam pirms tam stāvēja orģinālais rūpnīcas lukturis, ar kuru problēmu nebija. Sists nav. Kā jau teicu, lukturi vajadzēja steidzami, tāpēc pirki pirmo, kurš piedāvāja visātrāk. Un nopirku nekvalitatīvu, bez čeka.

Kas vēl nav saprotams?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Secinājums viens - DEPO ir sūds un veikals, kurš tādus var atļauties tirgot, nav ne par matu labāks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu praider - dajoš to priekšējo stiklu aktrosam un steidzami !

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a pircējam es iesaku

ja lukturis ir normālā paskatā (neko neesi salauzis to uzstādot) tad zvani tam šaraškinu germanu kantorim un tev piegādās tavu samaksāto naudu atpakaļ apmaiņā pret preci......

p.n.

neticu, ka Sviestcs tos depo lukturus ražo tramvaju un trolejbusu parkā.... viņš ir tikai tirgotājs un piegādātājs.....

vai autoram ir pretenzijas pret to, ka šis sulturi saņēma tajā pašā dienā, nevis gaidīja 2 nedēļas?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

starp citu gaismas nevar noregulēt arī tad, ja lampiņu nekorekti iestūķē lukturī

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: [c Un nopirku nekvalitatīvu, bez čeka.

Atzīšos - tāpat kā daudzi šejienieši esmu grēkojis pret valsti...arī esmu pircis detaļas SPS bez čeka.

Bija viens gadījums, kad trāpījās defektīvs bremžu cilindrs. Bez ierunām apmaiņā pret defektīvo detaļu dabūju atpakaļ savu naudu. Nassing spešel.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ceks kurjeram(pavadziime) vienmeer bijusi liidz,un vienmeer man vinja meegjinaata iegruust,tiesa esmu atrunaajies,ka man vinju nav kur likt(taapat likshu miskastee !).

taa ka,ko saprotam ar to ka ceka nav,vai neprasam/nenjemam ???

arii RIMI un citos veikalos(NESTE tankshtellee),es ceku pat nenjemu,un daudzi to nedara. Centi tad sanaak ,ka arii es esmu noziedzies pret VALSTI ???

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

nu nav tas pats kvalitatīvākais lukturis no Depo, nav arī pēdējais, bet ko var gribēt no šķībacainajiem, man Fokusam vecajam modelim ar ir nomainīts lukturis, bet stars ir diezgan izkliedēts un drīzumā paredzu ka lukturis būs jāmaina, jo kontrasts arvien švakāks paliek

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

TG/AM !

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

a TG/AM vareeja njemt to DEPO lukturi veikalaa(2-3Xlielaaku cenu,un 2 nedeelju gaidiishanu),un tad atkal suudzeeties

SPSauto RAŽO ŠO lukturi ????????????????????

un braaljeeto detalju bez IERUNAAM SPSauto ir njeemi atpakalj,vai nu atdodot NAUDU,vai samainot preci. un nekad nav prasiijis kur ir vinja dotaa pavadziime.

P.S. man pat izjaucot mezglu konstateets,ka esoshaa detalja ir perfektaa staavoklii. tiesa es samainiijupret kaadu citu vajadziigu lietu(lai kurjeru pa tuksho nedzenaatu) elju ,vai filtru,vai citaadi.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Pieredze ar DEPO:

www.audi-style.lv/...

www.saabclub.lv/...

ko tad peerc DEPO ??? un tad vaino SPSauto ???

mazaakais,kas tev jaadara jaatvainojas par NESLAVAS celshanu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: . Centi tad sanaak ,ka arii es esmu noziedzies pret VALSTI ???

Protams, brāli Ilmār, protams.....tu pats to nebiji sapratis?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

ursis rakstīja: . Centi tad sanaak ,ka arii es esmu noziedzies pret VALSTI ???

Protams, brāli Ilmār, protams.....tu pats to nebiji sapratis?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Nortel rakstīja: Pieredze ar DEPO:

www.audi-style.lv/...

www.saabclub.lv/...

ko tad peerc DEPO ??? un tad vaino SPSauto ???

mazaakais,kas tev jaadara jaatvainojas par NESLAVAS celshanu.

Par ko man jāatvainojas?

Par to, ka pārdevējs man iesmērēja brāķētu lukturi?

Žēl ka pie mums nav attīstīta pārdevēju feedback sistēma.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti