Motocikls+tālās gaismas

Dzēsts lietotājs Reģ.: 16.04.2024

Pareizi dari! Es ar nevaru ciest, ka motobraucēji brauc ar tālajiem

 
1 2 3 4
feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

staar rakstīja: Kas teica, ka mocis nespiež acīs? Spiež un pamatīgi. Tiešām jāpiekrīt tiem, kas saka ka nav ko gaidīt, ka mūs motociklistus cienīs ja izrādām necieņu pret citiem. Mans princips ir braucu tā lai netraucētu pārējos. Ja neviena nav vai satiksme ir prognozējama, tad nav ko vilkties, bet ja blīva satiksme nekad nepaļaujos uz to, ka mani ieraudzīs. Bet vot tas man nav ienācis prātā braukt ar tālajiem lai pievērstu uzmanību. Ja sastrēgumā starp mašīnām stiep uz 80 un tev kāds pārkātojoties aizgriež priekšā, tad nav ko apbižoties, bet ja ir vēl tāda iespēja, tad izdarīt secinājumus priekš sevis.

Līdz savstarpējai cieņai un kultūrai uz LV ceļiem vēl ļoti tāls ceļš ejams. Kamēr viss ir tā kā ir nedomāju atteikties no tālajiem. Ja kultūra būtu jau pašu autovadītāju starpā tad vel kautko varētu raudāt ka motobraucēji ir baigi nekulturālie ar saviem tālajiem.

Neloloju cerības uz to ka autovādītāji sāks reāli respektēt motociklus uz ceļa ja motocikli braukās tikai ar tuvajiem un nelīdīs starp rindām.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tieši tāpēc ka motociklistus neciena un neredz šie arī sāka braukt ar tālajām gaismām!

Ta izrādās ka dīvānā pirdējiem nepatīk?!!

Un ko motociklistiem ir jāpatīk, ka šos spiež bordjūrās, nogriež ceļu deguna priekšā?

Tad kad beidzot sāks ievērot, tad arī izslēgsim tālās gaismas. Kamēr tas nav noticis saņemiet ko esiet pelnījuši - pilnīgu necieņu.

Dots pret dotu.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ... Kamēr tas nav noticis saņemiet ko esiet pelnījuši - pilnīgu necieņu.

Dots pret dotu.

Tu tikai raksti vai reizēm arī padomā? Katru vasaru sastopos ar atsaldētiem motopraideriem un normāliem braucējiem, kuri māk pat paldies pateikt, man nav kompleksu piebremzēt, pabraukt drusku nost un palaist moticiklu. Pēc tekstiem par necieņu un dots pret dotu, laikam jāmēģina speciāli nosist kādu atsaldētu pidarasu ar moci, kurš 2x pārkāpj atļauto ātrumu, mauc ar tālajiem un vēl pāri dubultai baltajai līnijai, DOTS pret DOTU tak, viņš jau ar citus neciena.

P.S. Kādam ir jāsper pirmais solis, lai rastos savstarpēja cieņa.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tieši tāpēc ka motociklistus neciena un neredz šie arī sāka braukt ar tālajām gaismām!

Ta izrādās ka dīvānā pirdējiem nepatīk?!!

Un ko motociklistiem ir jāpatīk, ka šos spiež bordjūrās, nogriež ceļu deguna priekšā?

Tad kad beidzot sāks ievērot, tad arī izslēgsim tālās gaismas. Kamēr tas nav noticis saņemiet ko esiet pelnījuši - pilnīgu necieņu.

Dots pret dotu.

aha

pagāšgad arī tas busiņa vadītājs bija vainīgs, ka neievēroja motociklistu, kas apdzīvotā vietā pārsimts metrus no skolas nolauza jau stāvošam busiņam purnu nost līdz ar riteni

būtu viņš ieslēdzis tālos, tad busiņa vadītājs būtu laicīgi pamanījis un spējis ne tikai apstāties (savā ceļa pusē) bet varbūt arī pārbraukt grāvim pāri un atbrīvot tam orgānu donoram ceļu

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tieši tāpēc ka motociklistus neciena un neredz šie arī sāka braukt ar tālajām gaismām!

Ta izrādās ka dīvānā pirdējiem nepatīk?!!

Un ko motociklistiem ir jāpatīk, ka šos spiež bordjūrās, nogriež ceļu deguna priekšā?

Tad kad beidzot sāks ievērot, tad arī izslēgsim tālās gaismas. Kamēr tas nav noticis saņemiet ko esiet pelnījuši - pilnīgu necieņu.

Dots pret dotu.

Tā tik netā sēžot liekas, ka dots pret dotu.

Piemēram, pirms pāris gadiem vienai fūrei ielika purnā mocis, kad fūre griezās uz šosejas ārā. Onkulis ap 50-60, šoferis veterāns, avāriju nav bijis. Motociklistam paveicās, ka dzīvs, taču kauli lauzti, laikam jau ātrums nekāds salīdzinoši lielais nebija. Un tad sākās. Krimiķis, ekspertīzes, staigāšana pa policiju, $$$$ u.c. līdz beidzot apsūdzība pret fūres šoferi. Fūres šoferis nelaimīgs, viens, ka pārdzīvo avāriju kā tādu, otrs viss minētais + vēl ja atzīs par vainīgu, tad vadītāja apliecība tiks atņemta, attiecīgi darba nebūs, bet kredīts paņemts utt. Šamajs apgalvo, ka mocim vispār gaismas nebija, ekspertīze saka pretējo - lampa sadursmes brīdī ir degusi. Kā bija, kā nebija to tik paši zin, taču dzīves sabojātas abiem. Nez vai tomēr nebūtu bijis labāk, ja fūres šoferim nebūtu iespīdināts acī ar to tālo gaismu..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā "ekspertīze" ir elementāra.... ja pēc avārijas kvēldiegs ir vesels, tad spuldze nedega....

a varbūt tas pamuļķis jau mēnesi brauca ar izdegušu lampiņu

varbūt bija parāvis ratā un spīdināja debesīs....

un interesanti, ka viņš varēja iebraukt fūrai purnā??? ko viņs darīja svešā joslā?

ja fūra griezās pa kreisi, tad sānā viņs varēja iebraukt ne purnā.....

ja pa labi, tad pagriezienrādiusa dēļ purns varētu būt pretējā joslā, bet motopelei vajadzētu pietikt vietas lai gar maliņu smuki nobrauktu garām

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tieši tāpēc ka motociklistus neciena un neredz šie arī sāka braukt ar tālajām gaismām!

Ta izrādās ka dīvānā pirdējiem nepatīk?!!

Un ko motociklistiem ir jāpatīk, ka šos spiež bordjūrās, nogriež ceļu deguna priekšā?

Tad kad beidzot sāks ievērot, tad arī izslēgsim tālās gaismas. Kamēr tas nav noticis saņemiet ko esiet pelnījuši - pilnīgu necieņu.

Dots pret dotu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man tikai jautājums cienījamiem "dots pret dotu" atbalstītājiem - ja es redzu fiderasu motociklistu vai drīkst viņam braucošam mest akmeni virsū, jo ir te viens tāds kas uz kaut ko tādu uzprasās.

Nedomāju ka braukšana starp pretējām joslām kad abos virzienos ir intensīva satiksme ir seviški gudra un citus ceļu satiksmes dalībniekus cienoša attieksme !!! Labi kamēr pa ceļmalām nav gājēju un tādiem idiņiem pietiek vietas !!!

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tieši tāpēc ka motociklistus neciena un neredz šie arī sāka braukt ar tālajām gaismām!

Ta izrādās ka dīvānā pirdējiem nepatīk?!!

Un ko motociklistiem ir jāpatīk, ka šos spiež bordjūrās, nogriež ceļu deguna priekšā?

Tad kad beidzot sāks ievērot, tad arī izslēgsim tālās gaismas. Kamēr tas nav noticis saņemiet ko esiet pelnījuši - pilnīgu necieņu.

Dots pret dotu.

Man pa LV ar moci nesanāk bieži braukt, bet vismaz pagājušajā vasarā divas dienas sanāca pabraukt pa Rīgu un no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ nu nebija kur piečakarētiesviss LV braucējiem viss štokos.

Kā to saprast spiež pie barģūra?? Mocis nav veļuks, mierīgi var braukt kā mašīnā pa visu joslu.

Ja apbrauc rindu un ignorē vietu, kur kreisais pagrieziens, tad nav ko stresot ja nogriež ceļu, jo autovadītāji pilsētā bieži neskatās uz aizmuguri taisot kriso pagriezienu. A ja pa labo apbrauc tad nu sorry, pats vainīgs. Tiesa šeit arī no noteikumu viedokļa autovadītājam visādi var sanākt. Es pats pirmajā gadā, kad noliku tiesības reāli lohnulsa un droši mizoju garām pa labo pusi mašīnu rindai, bet tā pieredzīte bija nekāda un neparedzēju, ka kād varētu stāvietā izdomāt iegriezties, ķipa tanī laikā pie Metropoles viesnīcas bija skujiņas stāvieta, nu tā nu es neuzspēju pasprukt garām un viena kundzīte man iebrauca sānos, griezôties parkingā. Uzšāva no sāna pa pakaļējo riteni un rezultātā pāris metri uz sāna pa asfaltu. Ātrums bija neliels tāpēc tikai bleķii apskādēti, bet mācība laba. Starp citu toreiza kundzīte bija vainīga, cik sapratu no CP, tas tāpēc ka pa pakaļējo riteni uzšāva. Bet patīsībā avārija bija likumsakarīga, un manis izraisīta.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Es redzu ka te visi ir tikai dīvānā pirdēji, un neviena kas ar moci ir nobraucis kaut vai 1000 km.

1. Saplīst tikai tas kvēldiegs, kurš nedega!!

2. Polijā laikam neviens nekad nav bijis - tur vienmēr visas apdzīšanas notiek pa vidu (ieskaitot par fūres), jo savādāk apdzīšana nebūs iespējama visā Polijas garumā. Tur nez kāpēc šoferi ir spējīgi palaist, bet te redziet vietas par maz.

3. Ja es braucot ar moci redzu ka kāds grib mani apdzīt, es pavirzos uz labo malu cik iespējams, lai jau šis brauc garām pa to pat joslu... Bet lielum lielākā daļa pēc tam pasā deguna priekšā nogriež ceļu, tā ka jābrauc uz apmales virsū! Esmu tā pa Latvijas ceļiem pat fūres laidis garām. Nezi kādēļ fūres šoferis vienmēr zolīdi ir spējīgs apdzīt. Un tagat pēc pēdējā teikuma vēl kāds pasakiet ka tā fūre mani apdzina, jo mans ātrums bija 2 x lielāks par atļauto!!

Šitā pat tas idiņš kas nespēja saskatīt pretīmbraucošu moci arī teica... uz cik Tu lidoji. Nu dien, ja nebūtu spēcīgi apdauzījies ap šā kapotu, bez komentāriem būtu mēzis pa purnu!! Uz 50!!!!!!!!!!!

4. Re ka 35 gadi pie fūres stūres nav iemācījuši, ka vajag pārliecināties vai galvenais ceļš ir brīvs... Tad nebūtu mocim jāmēž fūres purnā. Ja esi akls, tad sēdi mājās un nebrauc.

5. Taisni brīnos, kā es esmu vienmēr spējīgs ieraudzīt moci, gan priekšā, gan aizmugurē (aiz 4 - 5 mašīnām), lai vai ar kādu ātrumu tas brauktu. nekad mocis mani nav pārsteidzis no nez kurienes uzrodoties.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

2. Polijā laikam neviens nekad nav bijis - tur vienmēr visas apdzīšanas notiek pa vidu (ieskaitot par fūres), jo savādāk apdzīšana nebūs iespējama visā Polijas garumā. Tur nez kāpēc šoferi ir spējīgi palaist, bet te redziet vietas par maz.

...

puisīt ko tu pīpē ??? Te ir Polija??? Te ir ceļi kā Polijā ???

Kā pie velna kaut ko tādu var darīt uz ceļiem kur pa nomali var iet gājēji, ja gājējam būtu atsevišķs celiņš, da kaut va i ietve un ceļa platums to ļauj, tad var saprast ka var palaist moci, un var palaist pat smago apdzīt pa vidu. Te lielākajā daļā ceļu neviens no iepriekšminētajiem nosacījumiem, lai to varētu darīt droši, neizpildās, tadēl atvēsinies un padomā !!!

Nevajag domāt ka "divriteņu lidoņi" ir neaizsargātākie uz ceļiem - neaizsargātakie ir velobraucēji un gājēji, tadēļ braukt pa nomali pa mūsu ceļiem ir pieļaujams tikai uz atsevišķiem ceļiem.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pa 33 gadiem un gandrīz 200 000 km uz moča

Var jau būt, ka taisnība, bet mazliet izklausās pēc pārspīlējuma...

un 50 gadu vecumā normāli cilvēki tik bravūrīgi neuzvedās un ar tādiem tekstiem nemētājās...

Tas tā.

Un vēl - cieni citus un lielāka iespēja, ka cienīs tevi...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

chinkstulju topiks. autors - sleeptais gejs

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Es redzu ka te visi ir tikai dīvānā pirdēji,

Nē nu protams labāk ir piepirst kombenzonu, pēc tam mājās izvēdinās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

..... Saplīst tikai tas kvēldiegs, kurš nedega!!....

ahā

uztaisi eksperimentu....paņem 2 vienādas spuldzītes un piestiprini tās pie viena objekta... ieslēdz vuenu spuldzīti un nomet to objektu zemē.... apskaties kurā spuldzē kvēldiegs būs pušu

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Tam super mocistam i-edgaram ieteiktu izurbināt caurumu ķiverē, pirdienu gāzes slikti uz saprātu, acīmredzot, iedarbojušās

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, uztaisi pats eksperimentu... paņem div vienādas spuldzītes, vienu ieslēdz un piesit tā labi spēcīgi pie abām, bet tā lai stikla kolba nepārplīst... un apskati!

Ar pamatskolas fizikas kursu ir biku pa maz lai par ekspertu strādātu.

Tie kas nav spējīgi saprast kā var apdzīt mocis vai moci uz divām joslām, ja abas ir aizņemtas, tad labāk paklusiet. Vēl kad lielākā daļa karājās tēvam starp kājām vietas mocim vienmēr pietika vienā joslā ar auto, bet pašreiz redziet laikam ceļi ir šaurāki palikuši.

Kā jau teicu Polijā tā fūres apdzen fūri, pat ja fūre pretīm nāk - un visiem vietas pietiek. Bet te redziet ir par maz!

Liela daļa te ar visiem trasportiem kopā (sabiedrisko ieskaitot) nav nobraukusi tik cik es ar vienu moci, tā ka turpiniet vien sēdēt savos dīvānos un labāk paklusējiet.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi, nu tev jau nedraud - nesatraucies, jo tāda saprāta vispār nav.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex, izlasi vēl reizi, tad varbūt sapratīsi kādēļ es pārstāju cienīt, it sevišķi aklos, kas nav spējīgi saskatīt neko par 2 m2 mazāku.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgar, impotentais demagog, tu esi suds uz kocina, nekas vairaak

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Kā jau teicu Polijā tā fūres apdzen fūri, pat ja fūre pretīm nāk - un visiem vietas pietiek. Bet te redziet ir par maz!

Bļe tu pimpi jobanais, ko tu dirs pa PL, pats laikam neesi braucis. Vieni pazīstamie izvēlējās pļavu, kad vietējie poļi fūri dzina pēc tavas pieminētās shēmas. Tāpat arī PL ir nosists zināms cilvēks, viņu auto jau pret kokiem spoguļus lauza braucot pa savas joslas apmali, jo redz kādam tādam pimpim kā tev vajadzēja šaurā ceļā garām dzīt. Es nerunāju par PL ceļiem ar vairākām braukšanas joslām katrā virzienā.

Kaut tu savus mazbērnus pārdzīvotu un sagaidītu autobraucēju cieņu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

recluse, vot ko Tu te tirs!!! Tev tikai pazīstamie ir bijuši, bet es pats esmu bijis, un ne vienu reizi!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: recluse, vot ko Tu te tirs!!! Tev tikai pazīstamie ir bijuši, bet es pats esmu bijis, un ne vienu reizi!

Nemīz saujā, esmu izbraukājies. Nekad netiku redzējis, ka fūre fūri dzītu tādā pohujā kā daļa LV motožurku garām. Tāpat PL braucēji nemaz tik labprātīgi malā nebīdās. Varbūt man vnk naff ņe reizi paveicies pēdējos 10 gados.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu tad pabraukā vēl kādus 10 gadus, bet man redz pēdējo 10 gadu laikā ir paveicies ne tikai redzēt, bet Polijā gan palaist tādus garām, gan pašam tā apdzīt.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Tie kas nav spējīgi saprast kā var apdzīt mocis vai moci uz divām joslām, ja abas ir aizņemtas, tad labāk paklusiet. Vēl kad lielākā daļa karājās tēvam starp kājām vietas mocim vienmēr pietika vienā joslā ar auto, bet pašreiz redziet laikam ceļi ir šaurāki palikuši.

Ja paskatās, kādā stāvoklī pašlaik ir vairums ceļu, nerodas jautājums, kāpēc vienā joslā vietas pietiek tikai auto.

Pateikšu priekšā - pa savu joslu nākas braukt slalomā, lai apbrauktu bedres.

Par tālajām gaismām runājot, šodien bariņš apdāvināto posmā Daugmale - Ķegums pretī mauca.

Pirmajā brīdī aš izskatījās, ka kāds ar kreiso ksenonu brauktu(tas tiem, kas saka, ka nežilbina/netraucē).

Nu nekas, paspīdināju šiem pretī - nav jau žēl.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti