Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

 
1 2 3 4 5 6 7
LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

ilis rakstīja: Ja gribi vēl ietaupīt, tad drīzumā jau ir klāt Dacīte (gan ar vīrieša vārdu Dusters), bet tur nebūs īpaši jaālauza galvu ko piepirkt klāt bāzītei- viss papildaprīkojums jau konkrētā komplektācijā. Viss vienkārši un saprotami, pie tam ar fantastiski ekonomisko dīzeļdzinēju "VWfans maney save edition". Franči jau stāv rindā, lai šo iehavotu!!

rindā stāv ne tikai franči

vispār jau tai ķerrai tā īsti nemaz konkurentu nav būs ritīgs "dižpārdoklis"

bet diemžēl fana sapņa - 1.3 dīzeļdzinēja tur nebūs

cik es lasīju, tad būs pieejams tikai 2001 gadā radītais k9k 1.5 dCi vairākās jaudas versijās ko renaults tūlīt bāzīs pat žigulī....

un "antīkais" k4m 1.6 16v benzīns, ko sērijā sāka likt 1998 gadā (lagūnā)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ja jautājums ir par Dacia-Duster iegādi, tad jāsaka, ka šo auto kā iegādes vērtu es apsvēršu tikai gadījumā, ja pie stūres būs laba sēdēšanas pozīcija - ja stūre un pedāļi attiecībā pret ķermeni būs optimāli novietoti un stūres augšmala neaizsegs mērinstrumentus. Un vēl gribēšu, lai Duster ar mazāko 1,5 dCi dīzeļmotoru un kondicionieri nemaksā virs 10500 latiem (15000 eiro).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Noskatījos šo video un secināju, ka labprāt pirkšu Dacia-Duster. Kā jau teicu - ja vien sēdēšana pie stūres būs ērta:

www.youtube.com/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kur atradu par Dacia-Duster cenām Vācijā:

auto.delfi.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Atradu aktuālāku informāciju. Mans sapņu Duster ar 85 zirgu dīzelīti maksā 1475o eiro jeb 10366 latus:

www.dacia.de/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Patiesībā būs jāmaksā par 300 eiro vairāk, jo bez šīs paketes nu nekā:

Modularitäts-Paket (Rücksitzbank, Lehne asymmetrisch 1/3-2/3 umklappbar; Fahrersitz, Lenkrad und Sicherheitsgurte vorne höhenverstellbar)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Un tā starp maniem nākamā auto kandidātiem izkristalizējas trīs kandidāti:

1) jaunā modeļa Opel-Meriva 1,3 CDTI;

www.whatcar.lv/...

2) Škoda-Yeti 1,6 TDI;

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

3) Dacia-Duster 1,5 dCi;

auto.delfi.lv/...

www.youtube.com/...

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja jautājums ir par Dacia-Duster iegādi, tad jāsaka, ka šo auto kā iegādes vērtu es apsvēršu tikai gadījumā, ja pie stūres būs laba sēdēšanas pozīcija - ja stūre un pedāļi attiecībā pret ķermeni būs optimāli novietoti un stūres augšmala neaizsegs mērinstrumentus. Un vēl gribēšu, lai Duster ar mazāko 1,5 dCi dīzeļmotoru un kondicionieri nemaksā virs 10500 latiem (15000 eiro).

viņam nemaz cita dīzeļa nav

tikai 1.5 un tikai dCi

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad tirgū parādījies ārkārtīgi kārdinošs piedāvājums - jaunais pilnpiedziņas Hyundai-ix35, kuru es vislabprātāk izvēlētos ar vājāko 136 zirgspēku dīzeļmotoru par 17781 latu:

www.skandimotors.lv/...

Vai arī labprāt ņemtu šādu lietotu Hyundai-Tucson par 7730 latiem:

www.ss.lv/...

18000 jau maksā Micuks Lancers Ralliart izpildījumā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

18000 jau maksā Micuks Lancers Ralliart izpildījumā

Mitsubishi-Lancer ir tāds auto, pie kura pie stūres nespēju labi iekārtoties. Un vispār sportiski auto mani nesaista.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Lancers un sportisks :

Sportisks ir Evo, nevis Lancers lai arī izskatās gana agresīvs un man tādi patīk !!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Patiesībā jau šādas diskusijas ir labas, cilvēki dalās pieredzē utt...palīdz viens otram izdarīt izvēli,iesaka...

BET. Šajā gadījumā viens no ierēdņu rindām izmests liekēdis to vien spēj,kā braukāt pa auto saloniem un jāt prātu to darbiniekiem, prasot visādas herņas un jūsmojot par jebko, kura izmērs ir starp dārza ķerru un celtnieku tualeti.

Jēga visām šitām fana jūsmošanām?? Tas skaists,šitas skaists, tas baudāms utt.

TG/AM

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Lancers un sportisks :

Sportisks ir Evo, nevis Lancers lai arī izskatās gana agresīvs un man tādi patīk !!!

LAncers Ralliart izpildījumā ir ļoti līdzīgs Evolūcijai

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

WALA rakstīja: Lancers un sportisks :

Sportisks ir Evo, nevis Lancers lai arī izskatās gana agresīvs un man tādi patīk !!!

LAncers Ralliart izpildījumā ir ļoti līdzīgs Evolūcijai

Lancers Ralliart izpildījumā ir nevajadzīgi jaudīgs un dārgs - 25900 eiro. Ja man būtu tāda nauda, tad labāk pirktu Volkswagen-Tiguan ar vājāko 110 zirgspēku 2,0 TDI par 22900 eiro.

www.skandimotors.lv/...

www.volkswagen.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mitsubishi-Lancer Ralliart 2 litru 240 zirgspēku turbo benzīna dzinēja lielā jauda nav vajadzīga, bet 10,0 litru benzīna patēriņš uz 100 km ir pārmērīgs.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

fan, pasaki godīgi, tu esi baigais jokupēteris un visus nes cauri?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: fan, pasaki godīgi, tu esi baigais jokupēteris un visus nes cauri?

Nē, nenesu cauri. Priekš kam man tādu Mitsubishi-Lancer Ralliart ar neērtu sēdēšanas pozīciju pie stūres, cietu gaitu, mazu un neērtu bagāžnieku, nevajadzīgi jaudīgu un rijīgu motoru? Tad jau labāk nopirkt šādu mazlietotu Volvo-XC70 universālu:

www.ss.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sajaucu - tas nebija Volvo-XC70, bet gan Volvo-V70. Bet baudāms vienalga...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

shmurger rakstīja: fan, pasaki godīgi, tu esi baigais jokupēteris un visus nes cauri?

Nē, nenesu cauri. Priekš kam man tādu Mitsubishi-Lancer Ralliart ar neērtu sēdēšanas pozīciju pie stūres, cietu gaitu, mazu un neērtu bagāžnieku, nevajadzīgi jaudīgu un rijīgu motoru? Tad jau labāk nopirkt šādu mazlietotu Volvo-XC70 universālu:

www.ss.lv/...

Korektāk būtu teikt - TEV LABĀK!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

arba rakstīja:

WALA rakstīja: Lancers un sportisks :

Sportisks ir Evo, nevis Lancers lai arī izskatās gana agresīvs un man tādi patīk !!!

LAncers Ralliart izpildījumā ir ļoti līdzīgs Evolūcijai

Lancers Ralliart izpildījumā ir nevajadzīgi jaudīgs un dārgs - 25900 eiro. Ja man būtu tāda nauda, tad labāk pirktu Volkswagen-Tiguan ar vājāko 110 zirgspēku 2,0 TDI par 22900 eiro.

www.skandimotors.lv/...

www.volkswagen.lv/...

Bet fans ir baigais kadrs.

Protams, ka bezpiedziņas Tiguan HolyCrap komplektācijā ar manuāli kruķījāmiem logiem un bleķa 13' diskiem var izrādīties pat nedaudz labāks par lielisko DaciaDuster, bet kakuva skuja visu laiku salīdzināt elektrību ar māla podu man nu nekad nesaprast...

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Sajaucu - tas nebija Volvo-XC70, bet gan Volvo-V70. Bet baudāms vienalga...

priekškam tev jaunu auto skatīties. labāk ņem mazlietotu ar 50k km nokrējienu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kad vwfans apmekle autosalonu, visi paardeveeji miizh karstu, jo latvija idiotu paliek aizvien mazaak

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Izbraucu ar Hyundai-ix35 2,0 CRDi. Atstāja ārkārtīgi kvalitatīva auto iespaidu. Klusa, līgana gaita - baudāmāka nekā Ford-Kuga un Nissan-X-Trail dīzeļiem. Ļoti kluss dīzeļmotors - maigi ņurrā kā mīļš kaķēns.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Te par jauko Hyundai-ix35 varat pasmelties informāciju:

www.skandimotors.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: - mūk kā no Hiacintes Burkā,....

labs

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti