Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Škoda-Yeti - vai laba izvēle?

 
1 2 3 4 5 6 7
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tu tak TIK niknu dzinēju NENOVALDĪSI !

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Novaldīšu. Ieskrējiens līdz 100 km/h ir 11,6 sekundēs, maksimālais ātrums 177 km/h.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

hmmm...bāzes versijā sapņu auto? zemi standarti...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kāds vēl džipiņš? fana minētais variants ir FWD...

un tad jau cipars vairs nav tik pievilcīgs...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Bet pilnpiedziņu man nevajag. Ļoti līdzīgs pēc tehniskajiem rādītājiem ir Nissan-Qashqai, bet tas ir vairāk kā tūkstoš latus dārgāks, bez aizmugurējo sēdekļu bīdīšanas un izņemšanas iespējām un ar mazāku bagāžnieku.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Roomster + lāpsta sorre- labas riepas

taču par veseliem 0.6L uz 100 mazāk ēd... pie tādas pašas dinamikas un mazākas cenas un par veseliem 70L ietilpīgāks grabažnieks...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Roomster + lāpsta sorre- labas riepas

taču par veseliem 0.6L uz 100 mazāk ēd... pie tādas pašas dinamikas un mazākas cenas un par veseliem 70L ietilpīgāks grabažnieks...

Roomster arī ir labs. Redz, kur viens labs 1,4 TDI aizķēries ar krietnu atlaidi:

www.skoda.lv/...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

neiedziķinājos komplektācijā, bet nav vērts uz reiz ņemt Ambient komplektāciju?

elkoņbalsts laba lieta---bet 160 Eiras,,,izspiedēji

Maxi dot=protams

nepieminēji maģīti, tie jau ar par papildus Ls

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad mūsu čehu draugi ir izstrādājuši un laiduši pārdošanā lielisku nelielu džipiņu - Škoda-Yeti. Es sev tādu gribu un esmu izdomājis vēlamo komplektāciju. Tātad labprāt pirktu auto knapākajā Active komplektācijā ar 2,0 litru TDI 110 zirgspēku dīzeļmotoru, kura degvielas patēriņš ir nieka 5,3 litri uz 100 km. Cena šādam auto - tikai 16261 eiro. No papildaprīkojuma izvēlētos tumši zilu, metālisku krāsu par 350 eiro, miglas lukturus par 165 eiro, elkoņbalstu par 160 eiro, aizsargu zem dzinēja un ātrumkārbas par 140 eiro, info sistēmu MAXI DOT par 100 eiro, rezerves riteni par 95 eiro, sietu starp bagāžnieku un salonu par 90 eiro un aizmugurējos dubļu sargus par 10 eiro. Tādā veidā manas sapņu Škoda-Yeti cena būtu 17371 eiro jeb 12208 lati.

www.skoda.lv/...

atliek tikai pārdot mazlietoto opeli par nieka 12000 eiro

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: neiedziķinājos komplektācijā, bet nav vērts uz reiz ņemt Ambient komplektāciju?

elkoņbalsts laba lieta---bet 160 Eiras,,,izspiedēji

Maxi dot=protams

nepieminēji maģīti, tie jau ar par papildus Ls

Nē. Ne visu, kas nāk klāt Ambition komplektācijā, man vajag. Piemēram, lietos diskus nevajag.

Kaut kāds knapāks maģītis jau ietilpst bāzes komplektācijā. Niknāku neņemtu, jo braucot neklausos mūziku.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

atliek tikai pārdot mazlietoto opeli par nieka 12000 eiro

Mana Meriva vairs nav mazlietota - tai ir cienījams 4 gadu vecums un 99054 km nobraukums.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

atliek tikai pārdot mazlietoto opeli par nieka 12000 eiro

Mana Meriva vairs nav mazlietota - tai ir cienījams 4 gadu vecums un 99054 km nobraukums.

par cik tu būtu gatavs šķirties no savas merivas?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

pāris mēnešus atpakaļ Auto-Bildā bija salīdzināti Qashkais un Yetijs. palasi!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Patiesībā jau šādas diskusijas ir labas, cilvēki dalās pieredzē utt...palīdz viens otram izdarīt izvēli,iesaka...

BET. Šajā gadījumā viens no ierēdņu rindām izmests liekēdis to vien spēj,kā braukāt pa auto saloniem un jāt prātu to darbiniekiem, prasot visādas herņas un jūsmojot par jebko, kura izmērs ir starp dārza ķerru un celtnieku tualeti.

Jēga visām šitām fana jūsmošanām?? Tas skaists,šitas skaists, tas baudāms utt.

TG/AM

žetons tev

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: pāris mēnešus atpakaļ Auto-Bildā bija salīdzināti Qashkais un Yetijs. palasi!

kaškaja 2 litru dīzelim ir vismaz 150 ēzelīšu no zavoda.... vispār atkarīgs no pārdošanas reģiona...

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Ņem droši. Yeti ir arī mans favorīts starp kompaktajiem SUV. Informāciju par testu rezultātiem pameklē autozeitung.de un autobild.de mājaslapās, tur Yetijs varonis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: Ņem droši. Yeti ir arī mans favorīts starp kompaktajiem SUV. Informāciju par testu rezultātiem pameklē autozeitung.de un autobild.de mājaslapās, tur Yetijs varonis.

iekš .de jau neko citu nevar sagaidīt

škoda ir fofāgens un fofāgens ir .de nacionālais lepnums

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

superb rakstīja: Ņem droši. Yeti ir arī mans favorīts starp kompaktajiem SUV. Informāciju par testu rezultātiem pameklē autozeitung.de un autobild.de mājaslapās, tur Yetijs varonis.

iekš .de jau neko citu nevar sagaidīt

škoda ir fofāgens un fofāgens ir .de nacionālais lepnums

Fofāgens ir fofāgens, nav kaut kāda franču dīvainība. Tās tautas tā kā bišķi atšķiras tehnikas būvēšanā

Patiesībā, kāds nahren tur no Yetija džips ??? Pie tam ar viena tilta piedziņu ??

Gecam arī ir džips tagad vnk pašreizēja mode - jebkurš spainis ar plastmasas moldingiem ap arkām un durvju apakšām ir vismaz SUV, ja vēl ne APVIDUS AUTO . Un viena tilta pidziņu var smuki tjuņingot, pielīmējot visās pusēs bleķa izstrādājumus ar uzrakstiem "4x4" (iegādājām, piemērām, Depo auto šķuninga stendā par kādu latu gabalā)

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

shtrunts par ortu velkosho tiltu, bet paaugstinaats klirens krietni paliidz arii ar vienas ass piedzinju. tas gan netraucee sedinatai pilnpiedzinjai izbraukt besceljus labaak nekaa celtam gaisaa divritenim

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: shtrunts par ortu velkosho tiltu, bet paaugstinaats klirens krietni paliidz arii ar vienas ass piedzinju. tas gan netraucee sedinatai pilnpiedzinjai izbraukt besceljus labaak nekaa celtam gaisaa divritenim

šajā gadījumā stumjošo

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Tagad tirgū parādījies ārkārtīgi kārdinošs piedāvājums - jaunais pilnpiedziņas Hyundai-ix35, kuru es vislabprātāk izvēlētos ar vājāko 136 zirgspēku dīzeļmotoru par 17781 latu:

www.skandimotors.lv/...

Vai arī labprāt ņemtu šādu lietotu Hyundai-Tucson par 7730 latiem:

www.ss.lv/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Viss jau jopcik skaisti utt. Bet na%^% regulārajiem pilsētas arājiem vajag 4x4 ?!?!? Tipa ziemai ???

Ar nekādas jēgas - es ar savu Avensi palietojot galvu ( un tad kad stūrgalvība ņem roku un gribas kupenā ieparkoties - arī lāpstu) un nevienu reizi pa visu ziemu nekur neiesēdos tā ka pats saviem spēkiem nevarētu izlīst ( t.i. bez lāpstas un palīdzības no malas !!!). Pa ceļam vēl dažu labu Šarānu no kupenas izrāvu ārā.

Bet tur kur es ar savu Avensi braukājos Cheroku jauno viens bija paspējis "ietupināt", tikai tādēļ ka iedomājās ka tas verķis ir kārtīgs offroaderis - skuju 1,5 riteni spolē un nekust ne no vietas - Grand Cherokam ( arī jaunajam - tam vismaz ir kaut kāda pieklājīgāka ta 4x4 sistēma) nācās jamo raut ārā !!!

Varētu vēl tikai piebilst ka Grand Cheroks jaunais salīdzinošī ir "lietas koks" paņēma pa visām kupenām mazo Cheroku pat sāniski aizvilka uz "sausāku" vietu.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

VW fans-ja ir nopietna vēlme ietaupīt,tad pameklē šeit www.autohaus24.de/...

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad tirgū parādījies ārkārtīgi kārdinošs piedāvājums - jaunais pilnpiedziņas Hyundai-ix35, kuru es vislabprātāk izvēlētos ar vājāko 136 zirgspēku dīzeļmotoru par 17781 latu:

www.skandimotors.lv/...

Vai arī labprāt ņemtu šādu lietotu Hyundai-Tucson par 7730 latiem:

www.ss.lv/...

paga Peķka, tu apreģeļis, ņemsi jauno merivu vai tomēr hjuidaju?

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Ja gribi vēl ietaupīt, tad drīzumā jau ir klāt Dacīte (gan ar vīrieša vārdu Dusters), bet tur nebūs īpaši jaālauza galvu ko piepirkt klāt bāzītei- viss papildaprīkojums jau konkrētā komplektācijā. Viss vienkārši un saprotami, pie tam ar fantastiski ekonomisko dīzeļdzinēju "VWfans maney save edition". Franči jau stāv rindā, lai šo iehavotu!!

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti