Gāzes iekārta sporta mašīnai

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Gāzes iekārta sporta mašīnai

 
1 2 3
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzuli, es protams mazliet kļūdījospēc atmiņas teikdams par skaitu kādā pieejamas TSport kompressor Corollas (nu jau būs kādi vairāki gadi kopš par 2zz-ge motoriem interesējos un daudz ko izpētīju) nevis 100 bet 250, taču tev jau tas vienalga - tev jau tikai gribējās kādam uzbraukt !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

WALA rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vai kāds var paskaidrot,kas tā par SPORTA mašīnu,par kuru ir runa ?

Cik saprotu Corolla T-Sport ar 1,8 litri VVTLi. Ir gan kādas 100 pa pasauli ar VVTLi + kompresoru no rūpnīcas - bet nu neticu ka līdz LV atnākušas !!!

nu vai zini... toyotists zinoshais... 100gb...

ja nu taa- tad kjer nu sho reto eksemplaaru www.ss.lv/...

BTW- ne tuvu ne vieniigaa ieksh LV

Kā labi saproti šī nav TSport ar kompresoru !!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Darkside- suchen.mobile.de/...

Wala- un GB 250 un tie ir kompresornieki... vnk TS no jamaa atskjiraas ne tikai ar dzineejam piemutjiitu kompresoru

un kur visa paareejaa pasaule? nav tas auto sveshss ne krievijaa ne austraalijaa ne shtatos ... ne protams eiropaa

uzdrist vareeja par to paarlieciibu ka te taadu nav un nebuus ... TS shobriid 3 reklaamaas LV meetaajaas...

skautaa... mobilee ~ 50

UK nemaz neluureeju- neinteresanti pat

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

WALA rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vai kāds var paskaidrot,kas tā par SPORTA mašīnu,par kuru ir runa ?

Cik saprotu Corolla T-Sport ar 1,8 litri VVTLi. Ir gan kādas 100 pa pasauli ar VVTLi + kompresoru no rūpnīcas - bet nu neticu ka līdz LV atnākušas !!!

nu vai zini... toyotists zinoshais... 100gb...

ja nu taa- tad kjer nu sho reto eksemplaaru www.ss.lv/...

BTW- ne tuvu ne vieniigaa ieksh LV

Kā labi saproti šī nav TSport ar kompresoru !!!

un tagad leenaam...mieriigi un bez stresa attaisi valjaa shii topika pirmo postu... tur ir links paprovee tur pamaniit kaut vienu vaardu par TS ar kompresoru

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ko jūs te staipat krāniņus...

tā miza ir prasts golfs.... tikai kāds jamajā ir iemudrījis motoru, kurš pie lieliem apgriezieniem bišķi vairāk paver vaļā vārstus lai vairāk gaisa ieskrien laika vienībā

(99% vidusmēra latvijas vulgārā braucēja tik tālu nemaz motoru ne reizi dzīvē neaizgriež, jo domā, ka to kauj nost )

un kur tad ir problēma viņam gāzi uzlikt?

es saprastu, ja pilsonis žēlotos, ka neuhjā nevar rezerves daļas dabūt

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais- vieniigais kas staipa ir pats Darkside...

i to tikai taadeelj ka mekleetaaju nejeedz lietoto mobilee...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Pirmais- vieniigais kas staipa ir pats Darkside...

i to tikai taadeelj ka mekleetaaju nejeedz lietoto mobilee...

jā, un tie, kas aizgriež tādu mizu līdz tām vaļve ļift, tas nedomā kā iesipt sani ar gāzi.... jo tajā režīmā viņš ņammā 40+ litrus uz sotaku

sasapņojušies pļā, par 300 zirgiem no 5 litriem uz sotaka

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

"neko mazaak" uz sotaku njamaas arii hrenis "tajaa" rezjiimaa ... ne tikai vvti un vtec...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Mans ņirdziens par to SPORTA gāzi

Darksaid, man mocim tad likt gāzi arī ?

saac ar spoooorta gaisu riepaas.. tad spoooorta shvirksteli ... un veel spoooorta zilaas diodes piemeistarot dereetu un tad... tikai tad gaaze

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uzliec mehānisko ierobežotāju (ķieģeli zem pedāļa)

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Mans ņirdziens par to SPORTA gāzi

Darksaid, man mocim tad likt gāzi arī ?

Vai minska, atskaitot tavu pakalju, to balonu ar uzparikti maz pavilks?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

WALA rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vai kāds var paskaidrot,kas tā par SPORTA mašīnu,par kuru ir runa ?

Cik saprotu Corolla T-Sport ar 1,8 litri VVTLi. Ir gan kādas 100 pa pasauli ar VVTLi + kompresoru no rūpnīcas - bet nu neticu ka līdz LV atnākušas !!!

nu vai zini... toyotists zinoshais... 100gb...

ja nu taa- tad kjer nu sho reto eksemplaaru www.ss.lv/...

BTW- ne tuvu ne vieniigaa ieksh LV

Kā labi saproti šī nav TSport ar kompresoru !!!

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

WALA rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vai kāds var paskaidrot,kas tā par SPORTA mašīnu,par kuru ir runa ?

Cik saprotu Corolla T-Sport ar 1,8 litri VVTLi. Ir gan kādas 100 pa pasauli ar VVTLi + kompresoru no rūpnīcas - bet nu neticu ka līdz LV atnākušas !!!

nu vai zini... toyotists zinoshais... 100gb...

ja nu taa- tad kjer nu sho reto eksemplaaru www.ss.lv/...

BTW- ne tuvu ne vieniigaa ieksh LV

Kā labi saproti šī nav TSport ar kompresoru !!!

nav, par to jau es nestridos...

bet lv reklaamaas buutu 1, ja es ieliktos un de. ir 2vas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tas tukshpauris ...tjip Gregars vai kaa nu vinju tur ...naturaalaakais aazis tak.. ieliku jau linku... ir preciizi 49 TS

par to uunikalitaati vari staastiit seetas puisheljiem... ( veelams liidz 5 g v )

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

spoooorta pirdienu spoooorta karbulii

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

OK Kindzuli, patiešām dažādos avotos ir minēts ka tie 250 gab. ir "for UK", tad nu laikam tā limitētā sērija ir "mazliet" plašāka ...

Bet TSport pats par sevi nav šausmīgs retums, lai arī baigi daudz jamo tomēr nav. Šķiet ka pat Celica TSport un GT-S vai tik nav pārdotas lielākā skaitā.

P.S. ties "spainis" paliek "spainis" neatkarīgi no tā kas zem haubes.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu ir rezumē par to vai ir sporta vai nav, cik gabali saražoti, kompresors vai pneimatika?

Šitamējie www.agsystems.lv/... ja aizpilda to ailīti atmet uz meilu izmaksas. Ja neatmet, ta drošvien arī lasa šo topiku, lai noskaidrotu vai ir kompresors.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Var uzlikt. Ir redzēta gāze ari uz 3000 GT.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man čomam ir micuks ar 2.4 gdi motorīti.... neviens gāzes kantoris neņēmās likt jamam gāzi ar garantiju....

ja nu kādam ir kāds pazīstams gāzētājs, tad varētu izskatīt iespēju

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kādreiz labs meistars bija Kurzemes prospektā 19 – tur kur Latvijas Gāzes kantoris. Strādā ar TARTARINI gāzes iekārtām.

Vai viņi vēl tur ir nezinu – sen neesmu bijis pie viņiem.

Iepriekšējam autiņam viņš man remontēja gāzes iekārtu – un pēc remonta iedeva 90 000 km garantiju reduktoram.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Kādreiz labs meistars bija Kurzemes prospektā 19 – tur kur Latvijas Gāzes kantoris. Strādā ar TARTARINI gāzes iekārtām.

Vai viņi vēl tur ir nezinu – sen neesmu bijis pie viņiem.

Iepriekšējam autiņam viņš man remontēja gāzes iekārtu – un pēc remonta iedeva 90 000 km garantiju reduktoram.

Iedotā garantija visticamāk bija mutiska

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tev skauž?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja serviss klusā meža ielokā, tad var klientam dot arī lifetime garantiju. ja nu atbrauc pēc tās, tad lifetime arī beidzas

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

jezus!!!! TOPIKS IR PAR TO VAI Šādai a/m var likt gaazi!!!!!!!!!! jaa/riski; nee. un viss!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: jezus!!!! TOPIKS IR PAR TO VAI Šādai a/m var likt gaazi!!!!!!!!!! jaa/riski; nee. un viss!

Atbielde ir – VAR.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti