GPS

Danimars Reģ.: 19.08.2002

Ir vēlme iegādāties GPS. Līdz šim biju lietojis uz laiku iedotos Tomtom un Garmini (kaut kā tā saucās). Tagad pētu piedāvājumu un nezinu ko izvēlēties. Skatoties ebay ir milzumdaudz piedāvājumu no ķīnas ar it kā gadu garantiju. Gribētos zināt, kādus modeļus lieto Iauto lasītāji un kādas atsauksmes par nepopulāro firmu ražojumiem!

 
1 2
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja: Ir vēlme iegādāties GPS. Līdz šim biju lietojis uz laiku iedotos Tomtom un Garmini (kaut kā tā saucās). Tagad pētu piedāvājumu un nezinu ko izvēlēties. Skatoties ebay ir milzumdaudz piedāvājumu no ķīnas ar it kā gadu garantiju. Gribētos zināt, kādus modeļus lieto Iauto lasītāji un kādas atsauksmes par nepopulāro firmu ražojumiem!

Lietoju šādu te www.dealextreme.com/... ķīniešu brīnumu nu jau aptuveni gadu.

Virsū var uzlikt vairākas navigācijas. Pats esmu uzlicis iGo 8.3, OziExplorer kā arī TomTom(kuru gan neizmantoju).

Protams, šitos Ķīnas brīnumus labāk ņemt, ja nav bail pašam paķimerēties ar programmu un karšu uzlikšanu.

Kaut gan, var ņemt tos pašus ss.lv piedāvātos ķīniešus, kuriem jau ir virsū iGo un Eiropas kartes.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja latvijā braukā tikai pa Rīgu un lielajiem ceļiem, tad var ņemt Tomtom. citādi vietējā pārklājuma ziņā tas ir pilnīgs atkritums. iGo ar pēdējām igauņu kartēm ir iekšā pat meža ceļi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nokia 5800

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja latvijā braukā tikai pa Rīgu un lielajiem ceļiem, tad var ņemt Tomtom. citādi vietējā pārklājuma ziņā tas ir pilnīgs atkritums. iGo ar pēdējām igauņu kartēm ir iekšā pat meža ceļi.

O jā, Regio kartes priekš Baltijas valstīm rullē

Šiem gan ar ātruma ierobežojumiem, cik novērots, ir daži kasjaki(ieteicamo ātrumu vai pagaidu zīmes ieliek kā maksimālo atļauto), bet citādi - baigi labi.

Dažreiz pat pārāk labi, jo meža ceļa forsēšanai ar parasto auto var nepietikt

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

cgi.ebay.com/...

piemēram šitas jau ar uzliktām kartēm, un miljons vēl līdzīgu. Interesē vai ir vērts pirkt pazīstamus brendus, ja tādi maksā uz pusi lētāk?

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja: cgi.ebay.com/...

piemēram šitas jau ar uzliktām kartēm, un miljons vēl līdzīgu. Interesē vai ir vērts pirkt pazīstamus brendus, ja tādi maksā uz pusi lētāk?

nu vai arī tāds:

cgi.ebay.com/...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja: Interesē vai ir vērts pirkt pazīstamus brendus, ja tādi maksā uz pusi lētāk?

Rēķinies, ka pērkot ķīniešus, Tu apzodz programmu ražotājus, jo uzliktās programmas nav legālas.

Nu jā, vēl kas - reāli nekādu garantiju...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Danimars rakstīja: Interesē vai ir vērts pirkt pazīstamus brendus, ja tādi maksā uz pusi lētāk?

Rēķinies, ka pērkot ķīniešus, Tu apzodz programmu ražotājus, jo uzliktās programmas nav legālas.

Nu jā, vēl kas - reāli nekādu garantiju...

reāli garantijas nav arī brendam....

garantiju pārsvarā gadījumu sniedz tirgonis... un reāli tas izskatās kā %tuāla piemaksa pie cenas....

man ar ķīnu nekad nav bijušas problēmas (tiesa gan ne ar gps) esmu sūtījis nosprāgušu MP4 pleijeri un atsūtīja vietā jaunu...

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Danimars rakstīja: Interesē vai ir vērts pirkt pazīstamus brendus, ja tādi maksā uz pusi lētāk?

Rēķinies, ka pērkot ķīniešus, Tu apzodz programmu ražotājus, jo uzliktās programmas nav legālas.

Nu jā, vēl kas - reāli nekādu garantiju...

Jā piekrītu, bet Krievijā saka tā (darbojas arī LV) apzodz valsti (firmu) cik gribi, savu vienalga atpakaļ nedabūsi!

Pasūtīšu ķīnīzeri 70$ tad jau redzēs kā darbosies un kā ar garantijām!!!

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tu no sākuma "opredjeljisj" ko īsti gribi... tomtoms nav savienojams ar vzd karti... magelāns un garmins ir... tik tur jāzina ko darīt....

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

Es kādus 2 gadus lietoju Becker Z098 ar Q2 2009 gada karti (ir arī q1 2010), bet maksā kādus 40 EUR.

Man ļoti patīk. Ļoti detalizētas kartes. Bieži mēģina vest pa tuvāko ceļu, kas var būt meža ceļs, lauku ceļš. Ir protams arī gļuki, bet kopumā nav nevainas. Biju Vācījā, tur vispār bez problēmām.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nokia 5800

Vot, kuju gan.

Saakumaa biju baigaa sajuusmaa par ovi karteem - toch visus mazos mezha celjus, utt, raada, ir pasham toms, likaas, nafig, tas meesls jaapaardod.

Tagad bishkjiit domas mainiijushaas. Navigaacija nokijai pilniigaa pakaljaa, gatava vilkt kaut caur mezhu, neskatoties uz to ka setingos ielikts, lai miikstaa seguma celjus nereekjina. Ir tagad iespeeja braucot tomu un nokiju saliidzinaat - nokija zaudee vienaa setaa. Ar visu to, ka karshu paarklaajums ovi ir iespaidiigs gan.

Ja tas suuds neatshkjir asfalteetos celjus no granjtirovkas, tad, lai paaugaas bik.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tev ir iespēja aizsūtīt ovi informāciju par to ceļu un viņi to ieliks savā serverī... nākmreiz atjaunosi kartes no servera un viss tev būs

fiška jau ir apstāklī, ka kautkādā ķīnas šņomšņomā tev pašam jaunākās kartes jāstāda iekšā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es lietoju arii kautkaadu kjiinieshu, uz kura staaaveeja route66. vinam ir MS CE virsuu, atkodu kaa var uzlikt citas kartes. var tomtomu, var IGO. paliku pie IGO. bet kautkaa peedeejaa laikaa man vins meetaajas bardakaa un netiek lietots, jo saku lietot telefona navigaaciju.

baigi eerti jau. man ir nokia 5230, nu viss chotka straadaa. maksaaju 5ls meenesii par internetu un viss notiek. ovi kartes laikam saucaas, bet liekas, tas tas pats navitech vien ir.

probleema vareetu buut aarzemees, jo tomeer vajag to datu paarraidi, par cik baigi sit pa kabatu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kas tev traucē uz nokijas palaist softu, kas strādā ar kartēm, kas ir atmiņā un aizliegt kačāt datus?

Sviests esot iemanījies samaksāt tele2 pāri par 100 latiem par prāgā pavadītu vīkendu

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es lietoju arii kautkaadu kjiinieshu, uz kura staaaveeja route66. vinam ir MS CE virsuu, atkodu kaa var uzlikt citas kartes. var tomtomu, var IGO. paliku pie IGO. bet kautkaa peedeejaa laikaa man vins meetaajas bardakaa un netiek lietots, jo saku lietot telefona navigaaciju.

baigi eerti jau. man ir nokia 5230, nu viss chotka straadaa. maksaaju 5ls meenesii par internetu un viss notiek. ovi kartes laikam saucaas, bet liekas, tas tas pats navitech vien ir.

probleema vareetu buut aarzemees, jo tomeer vajag to datu paarraidi, par cik baigi sit pa kabatu.

Ir man ar taads nokijs 5230 ieviesies - nu, un kaa, cik ilgi jaagaida, kameer to gps atrod, ko?

Pilniiga ateja, ibiorot, nevar saliidzinaat ar to pashu c5 - saliek abus kopaa - c5 pat zem jumta atrod signaalu, kameer 5230 murgojas pat zem klajas debess. Tas pac 5800. Tik vien ir kaa tochskriins, ko diez vai pat par extru var uzskatiit.

Un iisti nesaprotu, nakujam tev jaamaksaa 5 lati meenesii par lietu, kas ir bezmaksas?

Shiiri, navigaacija mineetaam nokijaam nekaadaa veidaa nav saistiitas ar internetu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: navigaacija mineetaam nokijaam nekaadaa veidaa nav saistiitas ar internetu

ja grib satelītbildi, tad ir gan

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

Shiirs rakstīja: es lietoju arii kautkaadu kjiinieshu, uz kura staaaveeja route66. vinam ir MS CE virsuu, atkodu kaa var uzlikt citas kartes. var tomtomu, var IGO. paliku pie IGO. bet kautkaa peedeejaa laikaa man vins meetaajas bardakaa un netiek lietots, jo saku lietot telefona navigaaciju.

baigi eerti jau. man ir nokia 5230, nu viss chotka straadaa. maksaaju 5ls meenesii par internetu un viss notiek. ovi kartes laikam saucaas, bet liekas, tas tas pats navitech vien ir.

probleema vareetu buut aarzemees, jo tomeer vajag to datu paarraidi, par cik baigi sit pa kabatu.

Ir man ar taads nokijs 5230 ieviesies - nu, un kaa, cik ilgi jaagaida, kameer to gps atrod, ko?

Pilniiga ateja, ibiorot, nevar saliidzinaat ar to pashu c5 - saliek abus kopaa - c5 pat zem jumta atrod signaalu, kameer 5230 murgojas pat zem klajas debess. Tas pac 5800. Tik vien ir kaa tochskriins, ko diez vai pat par extru var uzskatiit.

Un iisti nesaprotu, nakujam tev jaamaksaa 5 lati meenesii par lietu, kas ir bezmaksas?

Shiiri, navigaacija mineetaam nokijaam nekaadaa veidaa nav saistiitas ar internetu

Hvz kas teu par jumtu bet man e52 signālu uztver arī ja telefons iebāzts mugursomā biezā mežā.

Par pašu nokias navigāciju:

1.kartes ļoti labas

2.reizēm ļoti neloģiski rēķina maršrutus

3.nav iespējas pārskatīt telefona sarēķināto maršrutu-atliek tikai sekot

4.vietām nav pareizi ātruma ierobežojumi

Tā kā pats pamatā izmantoju gps trakingu tad uz tiem trūkumiem uzdirst. Mašīnā vienmēr turu autoceļu atlantu, jo bijusi sāpīga pieredze gan ar nokia, gan ar tomtom, gan ar toyota oriģinālo navigāciju.

Manuprāt ja nebrauc ārpus LV tad pirkt navigātoru ir pilnīgi zemē nosviesta nauda.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

nez, kaa ir e52, bet 5230 nokijai var nomirt, gaidot kameer tas suuc savienosies.

Tajaa pashaa laikaa c5 savienojas bez probleemaam(paarbaudiic)

visi tavi piemineetie punkti atbilst patiesiibai, iznjemot 3?

Kaa tas ir - nevar paarluukot marshrutu???

Uz 5230 var.

Veelvienreiz saku - karshu paarklaajums ofigetj, bet navigaacija pilniigaa pakaljaa.

Lai vai kaa, nokija ar sho ovi bezmaksas nafigaaciju ir nolikusi uz celjiem paareejos, kuriem tagad buus stipri jaaiespringst

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: nez, kaa ir e52, bet 5230 nokijai var nomirt, gaidot kameer tas suuc savienosies.

Tajaa pashaa laikaa c5 savienojas bez probleemaam(paarbaudiic)

visi tavi piemineetie punkti atbilst patiesiibai, iznjemot 3?

Kaa tas ir - nevar paarluukot marshrutu???

Uz 5230 var.

Veelvienreiz saku - karshu paarklaajums ofigetj, bet navigaacija pilniigaa pakaljaa.

Lai vai kaa, nokija ar sho ovi bezmaksas nafigaaciju ir nolikusi uz celjiem paareejos, kuriem tagad buus stipri jaaiespringst

Tas ir tā ka paņemu atrodu vietu, viņš man sarēķina maršrutu kuru var apskatīt tikai kā bildi kuru ir iespejams zūmot bet nevar pabraukt pa labi/kreisi uz augšu leju.

Parasti to savienojumu ātri atrod, vienu reizi no 20 gadaās ka ilgi meklē bet pārstartējot programmu atrod uzreiz. kolēģa 5230 āri ilgi meklēja satelītus, tā ka tas varbūt modeļa gļuks.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Biideklis rakstīja: navigaacija mineetaam nokijaam nekaadaa veidaa nav saistiitas ar internetu

ja grib satelītbildi, tad ir gan

Tu gribi bildi(karti) vai navigaaciju???

Navigaacija ir taa, kas shiiri ar galvaa uzmauktu mello maisu aizved uz ogres statjiku, savukaart plika karte shiirim neko neizteiks(maiss!)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja:

Hvz kas teu par jumtu bet man e52 signālu uztver arī ja telefons iebāzts mugursomā biezā mežā.

Tāpēc, ka tas ir Assisted GPS(A-GPS), pie ieslēgšanas satelītu koordinātes(almanahu) saņem caur mobilo vai pēc torņiem un nav jāmeklē signāls, jo jau aptuveni atrašanos zin.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

feciic rakstīja:

Hvz kas teu par jumtu bet man e52 signālu uztver arī ja telefons iebāzts mugursomā biezā mežā.

Tāpēc, ka tas ir Assisted GPS(A-GPS), pie ieslēgšanas satelītu koordinātes(almanahu) saņem caur mobilo vai pēc torņiem un nav jāmeklē signāls, jo jau aptuveni atrašanos zin.

a-gps i arii shitai suunainajai nokijai, takshto vaina buus suudiigaa aparaataa tikai un vieniigi.

Labi, peec dazhaam stundaam starteeju uz ziemeljvalsti, buus iespeeja suuda nokijai reabiliteeties

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Esmu atvilkts uz meerkjeeto objektu gandriiz bez probleemaam.

Secinaajumi - labaak viens suuds, nekaa divi.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti