Vēlam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Par ko (vari neatbildēt)

Kāpēc (būtu vēlama motivācija)

Ja ir iespējams, kaut kādus izteiksmes veidus, kuri noniecina kādus citus, atstāt pie sevis... (ceru, ka Reds atbalstīs)

P.S. mēģiniet cienīt viens otru, ja nesanāk, vismaz sevi...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..17
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Liels prieks par Vienotības uzvaru, Latvijā sācies šeftmaņu,shēmotāju un korumpantu noriets. Būs jāpacīnās, bet starts ir dots .

Tāpat liels prieks par Cietā džeka un viņa čomu sejas izteiksmi Yesss

Pendele Tev

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, izlasi 2 reizes!!!

Divi turku skolnieku savā starpā sarunājas vāciski... Nevari saprast kas uzrakstīts!??

Jā esmu bijis un ne jau vienu reizi!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Vadoni, eu vadoni...

davaj paprasi saviem comiem- kad izmetis no darba uzpusto ierednu varzu?

nu lai nebutu katram ierindas kudras racejam jauztur tris ieredni, kas labakaja gadijuma neko nedara (sliktakaja, trauce rakt kudru un maksat nodoklus)

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ...ka turki skolnieku vecumā Vācijā savā starpā sarunājas vāciski...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Vadoni, eu vadoni...

davaj paprasi saviem comiem- kad izmetis no darba uzpusto ierednu varzu?...

Kļūdies! Vismaz 10 ierēdņus uztur, ja ne dikti vairāk!

Labs piemērs ir preiļi! Pat zienu laikos tur dzīvoja 7 000 cilvju, nu varētu būt ka 5 t ir palikuši, no kuriem 50% ir vai nu pensionāri, vai bērni. Strādā tikai viena rūpnīca - Siera fabrīķis ar 120 strādājošajiem. Pārējie ir bankas, valsts un novada kantori, visādi SESI, CSDD , policija, slimnīca, poliklīnika, vesels lērums božu, pāris servisiņu, uc kas neko neražo. No tiem 120 sierenieka ap 50 % reāli necilā papīrus vai slotu. Tātad uz 60 darba darītājiem ir 2 500 faktisko liekēžu! Nu labi atmetam vēl ka'dus 500 bezdarbniekus. Faktiski uz tiem 60 rabotjagām ir vismaz 1000 ierēdņu (ja atskaita skolas, slimnīcas, bankas veikalus, policiju)!!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Patiesībā ar to ierēdņu un valsts darbinieku armiju lielākā bēda ir nevis skaits, bet gan funkcijas kas tiem jāpilda - vienreiz saprast kas ir svarīgs un kas nav, un tad likvidēt idiotiskas un arī datorizējamas funkcijas un tad no daļas konkursa kārtībā tikt vaļā.

Citāk pēc vien sava darba devēja skatoties - atlaida daļu darbinieku, bet tūlīt vietā nācās pieņemt inženieri, darba drošības speciālistu, ēku pārvaldniekus utml. vairāk vai mazāk speciālistus, lai tikai daudzmaz izpildītu likuma prasības. NU kādas skujas pēc uz katru organizāciju/iestādi būtu vajadzīgs darba drošības speciālists, ēku pārvaldnieki ( pie kam ēkas pārvalda, organizācijas speciālisti + skaitās ka apsaimnieko VNĪA ?!??). Tāpat IT jomā ir kur optimizēties bet nu tur jau darbs notiek - tik saprotu ka ar "lobijiem" tur ir problēmas līdz šim !!!

Vēl labāk man patīk joks ar VNĪA ka valsts caur savām iestādēm maksā valsts kantorim - VNĪA par ēku apsaimniekošanu, kaut pārsvarā visu reālo apsaimniekošanu veic (vai arī neveic neviens) konkrētā iestāde.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Liels prieks par Vienotības uzvaru, Latvijā sācies šeftmaņu,shēmotāju un korumpantu noriets. Būs jāpacīnās, bet starts ir dots .

Par šito gan māc šaubas.... Lieki neatgādināšu kuras partijas vadoņa premjerēšanas laikā sadibināja daudzās aģentūras it kā ar cēlu mērķi- veikt varas decentralizāciju, vēlākos gados tās apauga ar liekēžu bariem. Un shēmošana, korupcija radās, lai apietu šos liekēžu barus, kur katrs liekēdis uzskatīja, ka viņa paraksts ir vis,vis,vis svarīgākais.

Tuvākajā laikā shēmošana nepazudīs. Ja treknajos gados shēmoja t.s. uzņēmēji lai lai tiktu pie lielā kumosa, tad tagad shēmos valsts un pašvaldības iestādes, lai realizētu tiešām vajadzīgas lietas.

Piem. daudzās pašvaldības kultūras iestādēs krīzes sākumā tika likvidētas tehnisko darbinieku štata vietas, tagad tiek shēmots, kā samaksāt cilvim kurš kaut ko sajēdz no tām lietām un var uzturēt tās darba kārtībā.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Vienotība - tas ir labi un skaisti. Pats gan par to nebalsoju.

Bet Vienotībai vajadzētu vairāk piezemēties lēmumu pieņemšanā.

Ir jau labi un skaisti, ka izdevumi tiek samazināti, bet izdevumu samazināšana nevar būt lineāra, visiem samazinot par summu x. Ir jāpārskata procesu un darba kārtbība, tad arī ietaupījums radīsies un uzlabosies rezultāts. Var būt arī, ka īstermiņā ir jāiegulda līdzekļi, lai ilgtermiņā būtu ietaupījums.

Ekonomikas atttīstība - kas tad tāds ir izdarīts -ieviesta iespēja dibināt SIA ar 1 LVL pamatkapitālu un iespēja maksāt mikrouzņēmuma nodokli, kuru drīzāk izmantos nodokļu optimizācijai nekā nopietnam darbam, ko tāpat bez sākumkapitāla nevar uzsākt.

Un vēl varam gaidīt progresīvo iedzīvotāju ienākumu nodokli LIELAJĀM 300 LVL algām.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dīvaina tā tautiņa - latvieši.

Kategoriski noskaņoti pret krieviem, kautgan tie ir uzticami gan kā kolēģi, gan biznesa partneri, gan kaimiņi.

Tai pat laikā labprātīgi atdevās savienībai (ES), kuras vieni no diktatoriem un mūsu ekonomikas grāvējiem ir fašisti...

Tad fašisti ir labāki par krieviem...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Zinu, ka lielā daļā gadījumu tas ir trekno gadu nopelns...un tautas tradīcijas. Tās vecenes un veči vienkārši afigeļi, katrā kabinetā ievilkuši kādu māsas dēlu vai kaimiņieni, katram izdomāts darbs. Un tā nav tikai mūsu problēma, visur šitā te sērga ir novērojama, tikai citi iemācījušies cīnīties. Leišiem ar tas pats esot.

Labāk kaimiņiene, nekā tāds tumsonis deksters...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Dīvaina tā tautiņa - latvieši.

Kategoriski noskaņoti pret krieviem, kautgan tie ir uzticami gan kā kolēģi, gan biznesa partneri, gan kaimiņi.

Tai pat laikā labprātīgi atdevās savienībai (ES), kuras vieni no diktatoriem un mūsu ekonomikas grāvējiem ir fašisti...

Tad fašisti ir labāki par krieviem...

Kādam vēl ir šaubas par to,ka kaksis ir debīls ?

Nezinu, ar kakām ņeobšajus...

p.s. salīdzini, kur Latvija bija krievu laikā un kur ir fašistu (ES) laikā....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

cep, cep, dekster, kukulīti...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

smieklīgi vērot, kā urlakovs un urlanovičs mēģina izdiedelēt sev vietu pie siles ..

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Dīvaina tā tautiņa - latvieši.

Kategoriski noskaņoti pret krieviem, kautgan tie ir uzticami gan kā kolēģi, gan biznesa partneri, gan kaimiņi.

Tai pat laikā labprātīgi atdevās savienībai (ES), kuras vieni no diktatoriem un mūsu ekonomikas grāvējiem ir fašisti...

Tad fašisti ir labāki par krieviem...

Kādam vēl ir šaubas par to,ka kaksis ir debīls ?

Nezinu, ar kakām ņeobšajus...

p.s. salīdzini, kur Latvija bija krievu laikā un kur ir fašistu (ES) laikā....

ko tad salīdzināt nesalīdzināmas lietas... toreiz bija daudz sliktāk... interneta nebija, mobilo... datoru.. mp3... dušījā ar bezmaksas medicīnu... nedrīkstēja shēmot - vajadzēja obligāti strādāt... ražot...

un beidz kaitināt padomju inteliģenci... nejuti ka sajūsmas kliedzieni baigi atsit 90.gadu sākuma politisko noskaņojumu.... atkal beidzot viss būs

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tad kas uzvarēja: vienotībai vai jeģinstvo ?????????

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: A pie krieviem atgriežoties...

Nu paskataties to,tepat portālā,publicēt video par tiem džekiem un CP.

Paskataties un padomājiet vai kas tāds varētu notikt,nu piemēram ASV,Vācijā,Anglijā,da jebkur..jebkurā valstī,kur kāds,piemēram,turks,spānis,nēģeris,da jebkas...varētu iedomāties pieprasīt Valsts Varas Pārstāvim ,pie tam vēl kā tās pašas Valsts iedzīvotājs,komunicēt ar sevi nevis Valsts valodā,bet viņa dzimtajā,savu prasību balstot uz to,ka kaut šams te ir dzimis un audzis,bet nesaprot Valsts valodu.

Var pieprasīt! Un vēl panāk ka CP Darbinieks tiek sodīts

TAS IR NORMĀLI?

Pēc statistikas Vācijā dakuja turku, kuri nezin vācu valodu... un tas kaut kā netraucē tiem tur dzīvot un saņemt informāciju turku valodā...

Tu tur esi bijis?? Es esmu un ar visiem,ko satiku, runāju vāciski, cik jau nu gan es gan viņš zināja. Neviens vācietis tur netaisās ar turkiem runāt turciski, nedzen sviestu.

biju.. un ar visiem runāju angliski... un kaut kā tajā Berlīnes turku kvartālā turki savstarpēji runāja turku valodā...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: A pie krieviem atgriežoties...

Nu paskataties to,tepat portālā,publicēt video par tiem džekiem un CP.

Paskataties un padomājiet vai kas tāds varētu notikt,nu piemēram ASV,Vācijā,Anglijā,da jebkur..jebkurā valstī,kur kāds,piemēram,turks,spānis,nēģeris,da jebkas...varētu iedomāties pieprasīt Valsts Varas Pārstāvim ,pie tam vēl kā tās pašas Valsts iedzīvotājs,komunicēt ar sevi nevis Valsts valodā,bet viņa dzimtajā,savu prasību balstot uz to,ka kaut šams te ir dzimis un audzis,bet nesaprot Valsts valodu.

Var pieprasīt! Un vēl panāk ka CP Darbinieks tiek sodīts

TAS IR NORMĀLI?

Pēc statistikas Vācijā dakuja turku, kuri nezin vācu valodu... un tas kaut kā netraucē tiem tur dzīvot un saņemt informāciju turku valodā...

Tu tur esi bijis?? Es esmu un ar visiem,ko satiku, runāju vāciski, cik jau nu gan es gan viņš zināja. Neviens vācietis tur netaisās ar turkiem runāt turciski, nedzen sviestu.

biju.. un ar visiem runāju angliski... un kaut kā tajā Berlīnes turku kvartālā turki savstarpēji runāja turku valodā...

Bijušajā austrumvācijā iepriekšējā paaudze joprojām stabili runā krieviski. Pazīstu vairākus vācu krievus, da joptvai, viņiem kultūras un attieksmes līmenis ir augstāks pat nekā dažam labam īstajam vācietim.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Liels prieks par Vienotības uzvaru, Latvijā sācies šeftmaņu,shēmotāju un korumpantu noriets. Būs jāpacīnās, bet starts ir dots .

Tāpat liels prieks par Cietā džeka un viņa čomu sejas izteiksmi Yesss

Ka tik rīgas nr1. nav sīks shēmotājs....

re kur shēmotāju atbilde uz tavu izteikumu...

www.tvnet.lv/...

3. bildē....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja:

Nezinu, ar kakām ņeobšajus...

Kā tad??? Vēl nesen pats sevi par kaku sauci.

Kur tad? Tas jau jūs visi ar kakām runājāties un cepāties...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Eu... es tad tā arī īsti nesapratu

Tad atcels vai neatcels pilnībā to PVN uz semočkām? Un ja atcels, tad cik drīz...? gribās beidzot normāli paēst. A trenuškām man naudas tik un tā nepietiek.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja:

Nezinu, ar kakām ņeobšajus...

Kā tad??? Vēl nesen pats sevi par kaku sauci.

Kur tad? Tas jau jūs visi ar kakām runājāties un cepāties...

Da, neliedzies kā jauna meita. Visi zin, ka tu esi tas pats kaksis/marčiks/lielais penis. Nav jābūt baigam psihologam, lai pēc tava rakstības stila saprastu, kas tu par putnu.

Jaunu meitu vari tēlot dušā pirmajam... gej...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Eu... es tad tā arī īsti nesapratu

Tad atcels vai neatcels pilnībā to PVN uz semočkām? Un ja atcels, tad cik drīz...? gribās beidzot normāli paēst. A trenuškām man naudas tik un tā nepietiek.

Vidzemes tirgū jau atcēla... tur, kur Lācītis netiek klāt, tur visur jau ir atcelts...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: A pie krieviem atgriežoties...

Nu paskataties to,tepat portālā,publicēt video par tiem džekiem un CP.

Paskataties un padomājiet vai kas tāds varētu notikt,nu piemēram ASV,Vācijā,Anglijā,da jebkur..jebkurā valstī,kur kāds,piemēram,turks,spānis,nēģeris,da jebkas...varētu iedomāties pieprasīt Valsts Varas Pārstāvim ,pie tam vēl kā tās pašas Valsts iedzīvotājs,komunicēt ar sevi nevis Valsts valodā,bet viņa dzimtajā,savu prasību balstot uz to,ka kaut šams te ir dzimis un audzis,bet nesaprot Valsts valodu.

Var pieprasīt! Un vēl panāk ka CP Darbinieks tiek sodīts

TAS IR NORMĀLI?

Pēc statistikas Vācijā dakuja turku, kuri nezin vācu valodu... un tas kaut kā netraucē tiem tur dzīvot un saņemt informāciju turku valodā...

Tu tur esi bijis?? Es esmu un ar visiem,ko satiku, runāju vāciski, cik jau nu gan es gan viņš zināja. Neviens vācietis tur netaisās ar turkiem runāt turciski, nedzen sviestu.

biju.. un ar visiem runāju angliski... un kaut kā tajā Berlīnes turku kvartālā turki savstarpēji runāja turku valodā...

Bijušajā austrumvācijā iepriekšējā paaudze joprojām stabili runā krieviski. Pazīstu vairākus vācu krievus, da *******, viņiem kultūras un attieksmes līmenis ir augstāks pat nekā dažam labam īstajam vācietim.

a man kaiminsh ir vacietis. us sveicinaas latvieshu valodaa, bez akcenta gandriiz siikais vinjam visu dienu skrien pa seetu un mauro vacu-latvieshu kopsavilkumaa. reciigi.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

dekstera ļaunākais murgs:

www.tvnet.lv/...

šams jau krāmējot koferus....

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Jeblaitung...

Un pričom tur dexters?

Es ar neesmu ar mieru, ka V čupojas ar SC...

Nez ko vēl ZZS par šo teiks?

Ka tik nesākas sūdi jau no paša sākuma?

Vo būtu hohma, ja koalīcija sastāvētu no V un SC un pārējie paliek opozīcijā... vnk psc... par to nu es toč negāju balsot.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti