Vēlam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Par ko (vari neatbildēt)

Kāpēc (būtu vēlama motivācija)

Ja ir iespējams, kaut kādus izteiksmes veidus, kuri noniecina kādus citus, atstāt pie sevis... (ceru, ka Reds atbalstīs)

P.S. mēģiniet cienīt viens otru, ja nesanāk, vismaz sevi...

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..17
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: .....vajadzētu arī savas rindas attīrīt no tās puskoka lēcējiem - Ēlerti, Kristovski, Jaunupu un vēl dažiem pārbēdzējiem.

kas maksā, tas pasūta mūziku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Pirmais pārāk labi saprot, ka automāta smuko ekrānu zīmē parasta datorprogramma

Jomajo, tak tiec skaidrībā beidzot ar sevi. Tu nekontrolē ,ko pats runā Tikko teici,ka var vinnēt, tagad saki,ka nevar.... Speciālists odnako

nocitē to vietu, kur Pirmais teica, ka automātā vinnēt nevar

p.n.

vienkārši ir naivi cerēt, ka iemetot automātā 2 latus no tā izbirs štuka

bet cik esmu savā dzīvē redzējis tos automātus bakstam, parasti iemetot tos pāris latus bieži vien cilvēks vinnē pārdesmit santīmu, bet laukā no tās kastes to dižo vinnestu neņem

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un tādu nav maz. Sižets tv vēstīja par cilvēkiem ar 6 mašīnām, vairākiem NĪ , kuriem ir trūcīgā statuss un valsts pabalsti piešķirti.

Oranžo elpa joprojām labi jūtama.

Tāds pat ir tas celmuciema mērglis, viņam redz jāgaudo. *******.

bļ**** ... tu esi pāķu lošara... to tev viss slikts dēļ sarkaniem, tad dēļ oranžiem... beidz dzert! nākamie būs zaļie... tikai ne tie kuri ZZS....

un ja tev padla viss ir ok -tad tas nenozīmē kā pārējiem, kuriem nav valsts kūdras siles, viss ir ok.

Tu padla aizej uz sociālo pastrādā un tur stāsti cilvēkiem ka viņi ir gaudotaji - un kā īstenība viss ir zajebisj - tik oranžo smaku jāizved.... gan jau kaut kur Latgales nostūrī tevi apraktu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pirmajam ,Ozam un pārējai brandžai- re, tad bija labāk www.dizaini.lv/...

tad vismaz ar 41C temperatūru ārsti ārstēja - nevis sūtīja uz darbu... vai vel labāk - no ātrājiem "svoim hodom" uz 50 km attālo slimnīcu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu,to zin jebkurš SAPRĀTĪGS cilvēks.

ahā

tieši tāpat kā SAPRĀTĪGIE zina to, ka ņeuhj ķerties pie pirmās glāzītes, ja skaidri zināms, ka visās iepriekšējās reizēs TAS ir beidzies ar atkačku pēc pāris mēnešiem

šodien, piemēram, es vinnēju 400lašus.... no vienas puses žēl, ka bija jāiet mājās.... bet no otras puses labi, ka aizgāju...

p.n.

kazino vinnēt var un tas arī piesaista tos klientus....

pie tam dzīvā spēle ir klientam izdevīgāka % izteiksmē.... ruletē, piemēram, kazino vinnē vidēji ~2.7% no uz galda uzliktās naudas.... protams dažos metienos noslauka visu galdu, bet ir arī metieni, kur uz galda ir tikai viena fiška un trāpa....

p.p.n.

es esmu savām acīm redzējis ka kazino klients mēģina par 50 santīmiem pārdot sabiedriskā transporta talonus, lai dabūtu latu ko uzlikt likmi.... laikam jau dižā cerībā, ka tūūūūūlīt vinnēs

tas, ka klients liek pokerī ante 2 latus kaut skaidri zina, ka atbildei nepieciešamo 4 latu viņam nav - tā varētu teikt jau ir kazino ikdiena

tad klients vienkārši pagriežas pie kaimiņa un saka, iedod man 4 latus atbildei..... ja viņš vinnē, tad atdod tos 4 latus, ja zaudē, tad vienkārši aizmirst

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: ....

Tāpēc mani kaitina šitā dīvānā bezdēšana, klabinot taustus, cik te viss ir slikti. Aizbrauciet kādreiz uz to pašu Zimbabvi, kaut uz Sibīriju, paskatieties tur, kā cilvēki dzīvo. A to, ka te mums ir mazāk, taisnība vien ir, pie tā mēs paši vien esam vainīgi. Kaut vai dēļ tā, ka tik kūtri noraugāmies uz to, kas te apkārt notiek. Ja reiz jūs tik ļoti neapmierina esošā situācija valstī, zagļi pie varas, kāpēc neejat ielās, neprotestējat, nepiespiežat tos sliktos atkāpties?

par to arī stāsts

salīdzinot ar to pašu 90o vidu, joprojām dzīvojam leiputrijā

tik starpība ir tā, ka daļa no tautiešiem ir izlaizti ar GMI un citiem pabalstiem.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

domāts bija - deviņdesmito (hz, kāpēc mazais "o" par nulli pārvērtās)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man te tāds jautājums sacēlās - kuļiš jūs lieniet tajā zimbabvē mācīt nigeriem kā jāguļ zem palmas un jāgaida kamēr baltais brālis atnesīs rīsu bļodiņu?

ja tie zimbabves nigeri būtu savulaik pašījuši no 17 gadiem kā džugiņš, tad tagad tie kā misionāri būtu šeit un mācītu mums audzēt ananāsus

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Man kaut kā stresa nav. Valdība beidzot tikusi vaļā no oranz'as sērgas lielas ietekmes un var rīkoties tā,kā uzskata par labāku. Rezultātu redzēsim pēc gada, ne ātrāk.

Un es ticu, es zinu,ka būs viss OK.

Tāds liels puika un pasakām tic Droši vien Z-svētkos zeķes pie kamīna karina un Lieldienās rikšo pa saviem purviem meklēdams zaķa olas.

Ja jau pēc gada būs labāk nosauc 3 lietas kas tagad ir labāk nekā pirms gada, jo tad jau šī pati valdība vien bija ar nelielām kosmētiskām izmaiņām. Argumenti "IKP pieaugums", "eksporta pieaugums" netiek ņemti vērā, jo parastajam LV iedzīvotājam no tā labums = 0. Un arī salīdzinājumi ar LPSR un Āfrikas valstīm nav vērā ņemami, jo dzīvojam Latvijā šeit un tagad.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Bet nosauc trīs lietas kas tagad, vienkāršajam pilsonim ir labāk, nekā pirms gada. Un neesmu gaudies, tev rādās...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu es jau meklēju labo, bet nevaru atrast to LABO kas ir tagad un nebija pirms gada, tapēc lūdzu tavu viedo padomu, lai parādi/nosauc vismaz 3 lietas kas tagad ir labāk neka pirms gada, kad arī valsti stūrēja lācīši un rižas vāveres

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja: Un arī salīdzinājumi ar LPSR un Āfrikas valstīm nav vērā ņemami, jo dzīvojam Latvijā šeit un tagad.

Nu un kas konkrēti te tagad ir slikti ??? Jā, protams, tiem, kuri gaida,kad Laimes lācis viņiem pagalmu iztīrīs, tiem slikti būs vienmēr.

Nesāc dzīt demagoģiju. Ir konkrēts jautājums- nosaukt trīs lietas kas tagad ir LABĀK nekā pirms gada.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā tevis teikto ka pēc gada būs taustāms labums no šīs valdības, izdarāms ir secinājums, ka tagad vajadzetu būt labāk nekā pirms gada, ja valdību veidoja +/- tās pašas sejas. Ja jau tagad ir labāk nekā pirms gada tad kapēc:

1. jāpalielina PVN (neskatoties uz nespēju iekasēt jau esošo)

2. jānoņem 8 Ls ģimenēm

3. jādubulto NĪN

4. u.c. konsolidācijas

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

CRDI rakstīja: Un arī salīdzinājumi ar LPSR un Āfrikas valstīm nav vērā ņemami, jo dzīvojam Latvijā šeit un tagad.

A kāpēc ne?

Tapēc ka nav objektīvi. Tad jau vajag paķert klāt latvju tautas grūto likteni no 13.gs.- 20 gs. sākumam, tad bija vēl sliktāk. Un lai bilde būt skaistāka salīdzināt ne tikai ar sliktāko piemēru Āfrikas valsti, bet arī ar kaut ko labāk, kādu attīstīto Rietumeiropas valsti.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Mēģināšu atbildēt no sava redzējuma:

1. Samazinājies bezdarbs. Palasi manis iepriekš rakstīto - atgriežas laiki, kad uzņēmējiem sāk palikt grūti atrast sakarīgus darbieniekus. Arī man sāk zvanīt konkurenti un mēģina pārpirkt;

2. Cilvēkos sāk atgriezties optimisms, pamazām sāk vilkt naudu no zeķēm ārā, izdarīt lielākus pirkumus, autotirdzniecība sāk iet uz augšu;

3. Ir pieņemts normāls maksātnespējas likums, kas ļoti jūtami atvieglos un jau atvieglo dzīvi tiem, kas savā laikā ir kļūdījušies un par nenormālām cenām sapirkušies dzīvokļus un mājas un tagad nespēj ar bankām norēķināties.

Nedaudz palabošu

1. Ir samazinājies reģistrēto bezdarbnieku skaits, kas ne vienmēr nozīmē ka ir samazinājies bezdarbs.

2. Cik daudz tādu ir. Un no augšupejošās autotirdzniecības cik liela daļa ir privātpersonas.

3. Par to cik labs ir jaunais likums Vadoņa vārdiem varēsim spriest pēc gada.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Mēģināšu atbildēt no sava redzējuma:

1. Samazinājies bezdarbs. Palasi manis iepriekš rakstīto - atgriežas laiki, kad uzņēmējiem sāk palikt grūti atrast sakarīgus darbieniekus. Arī man sāk zvanīt konkurenti un mēģina pārpirkt;

2. Cilvēkos sāk atgriezties optimisms, pamazām sāk vilkt naudu no zeķēm ārā, izdarīt lielākus pirkumus, autotirdzniecība sāk iet uz augšu;

3. Ir pieņemts normāls maksātnespējas likums, kas ļoti jūtami atvieglos un jau atvieglo dzīvi tiem, kas savā laikā ir kļūdījušies un par nenormālām cenām sapirkušies dzīvokļus un mājas un tagad nespēj ar bankām norēķināties.

Pilnīgi piekrītu. Par diviem pirmajiem punktiem - tā tas arī reāli ir - no savas un tuvāko draugu un radu pieredzes.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Anglijā kara vispār nebija, ja neskaita Londonas bombardēšanu. Viņi cik paaudzēs jau zin,kas ir banka, kas ir kredīts un kas ir kalkulators??

Zviedrijā kara nebija jau vairāk par 200 gadiem...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Par bezdarbu, tur deksim taisnība ne vienmēr bija bezdarbnieks.

Arī pagājušo gadu ja gribēja varēja atrast darbu. Uzsvars, ja gribēja.

Ceļu būve, bērnu dārza būvniecība utt. lielais vairums projektu, kuri jau bija uzsākti pirms tam, vienkārši kaut kādi attiecīgie fondi utt. piķi piešķīra tikai tagad. Arī manā miestā daudz kas tiek tagad paveikts, kaut iesākts vēl bija iepriekšējās domes laikā.

Vienas nozares pieaugums nenozīme visas valsts ekonomikas pieaugumu.

Tā atvieglinātā uzņēmējdarbība.... bija man iespēja piedalīties vienā priekšvēlēšanu diskusijā laukos, kur sevi slavināja lāči, rudas vāveres un citi no lielā V, kuri arī klāstīja ka vajag kļūt pašiem par uzņēmējiem. Tad kājās cēlās viens lauku vīrs un pajautāja, bet kas no viņa pirks to pakalpojumu, ja cilvēkiem nav līdzekļu. Atvērt vēl vienu piparbodi līdzās jau divām esošajām, utt. No tobrīdējiem dep. kanditātiem atbilde nebija... bija neveikla pauze un pāriešana pie nākamā jautājuma. Tā kā šī mudināšana visiem kļūt par uzņēmējiem tāda darbības imitēšana vien ir.

Ne vienu brīdi neesmu teicis ka VISS ir slikti, tāpat nesaku ka kādreiz VISS bija labi. Pamatā turos pie pārliecības, ka nekad nav tik slikti, lai nevarētu būt vēl sliktāk.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nepiesienies vārdiem, atceries ka laukos ir ne tikai z/s ir arī ciemi un pilsētiņas, kuru iedzīvotājiem nav zemes pleķu. Uzņēmējdarbība pamata jau arī ir veikals, kur viens tirgo (preci, pakalpojumu) un otrs pērk. Un viens no ekonomikas pamatlikumiem ir ka pārdod kaut ko var tikai tādā gadījumā ja ir pieprasījums. Savukārt ja lielākajai daļai nav pietiekami līdzekļu savu primāro vajadzību apmierināšanai, tad nevar būt runa par nekādu pieprasījumu pēc papildus pakalpojumiem/ precēm.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Un starp citu par RE iedzīvotāju "pareizo" domāšanu. Bija sadarbība ar vienu DE uzņēmumu, kurš šeit sniedza pakalojumu samaksu saņemot iekš "cash", lai nav jāmaksā nodokļi savā valstī, tādejādi taja brīdī bez darba palika divi LV uzņēmumi un attiecīgi valsts nesaņēma PVNu un citus nodokļus. Viena LV uzņēmuma darbinieki samaksu par palīdzību šim DE uzņēmumam saņēma aploksnē...

Tāpat arī tur cilvji domā un izdomā kā apiet likumus, nesen bija raksts par vācieti kurš tirgo 75-100W kvēlspuldzes kuras ir aizliegts tirgot ES, nosaucot tās par "siltumbumbām", lieki teikts, ka viņam bizness iet uz urrā.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu bet tu nejūti atšķirību starp šo valdību un to,pagājušā gada, kad Bārda bija ielicis kāju uz valdības galda un kontrolēja katru tās lēmumu? Tad bija mazākuma valdība, kura neko tādu,kas nepatiktu Andrim vai Aināram, pieņemt nevarēja. Nedod Deivs pieķerties kādam viņu čomam valsts pārvaldē,kurš ielikts čomu būšanas dēļ un visu kārto tā,kā Andrim vajag .

Tad kas tagad liedz viņiem atcelt visus tos Andra un Aināra lobētos lēmumus un izdarīt likumos grozījumus, tā lai būtu pareizi. Kaut vai izsviest no FM Bičevski, tad runā ka viņš vir slepenais PLL aģents un rotēs prom uz kaut kurieni, nākamais teksts jau tiek bīdīts, ka nē nekas tāds nav paredzēts.

Droši vien čura raustās, jo likteņa pavērsiena gadījumā tas var atspēlēties, kā arī būtu jaatzīst ka paši vien tādas pērkamas dvēseles vien ir.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

1. Kā jau rakstīju, pirms pusotra gada darbu vispār bija nereāli atrast, tagad uzņēmējiem nav, kas strādā, izlasi vēlreiz. Es te nerunāju par skaitļiem, bet par reālu faktu. Pat man klienti un draugi prasa, vai nav pazīstami sakarīgi cilvēki, kas varētu nākt strādāt, jo nav, kas... Pirms gada mēģināju vienu čali no provinces iekārtot darbā te Rīgā. Visi kā viens sūtīja nafig.

Pa lielam piekrītu jugasvilli, bet šī punkta ietvaros jau atkal sāk parādīties absurdi- piem., darbiniekam ir jābūt augstākai izglītībai un brīvi jāpārvalda vismaz 3 svešvalodas. Alga Ls350,- brutto..... Nu come on!

Deksi- arī Tev pa lielam taisnība, ka ņehuj gaudot, u.t.t., bet nu nevajag jau to vienotību mālēt baltāku, nekā viņi ir Jau visādas šmuces lien ārā (ar oranžu shēmju smaku) un cik vēl izlīdīs

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Un arī nodokļu celšanā neko labu nesaskatu. Tb tādā veidā valdība tikai veicina inflāciju un ēnu ekonomiku. Infllācija jau tagad ir novērojama vairākās sfērās- piem. pārtikas produkti..... Pamats? Ekonomika sāk atveseļoties.

Jau kad PVN uzkāpa no 18 uz 21% bij "uzņēmēji", kas aizbildinoties ar šo cenas pacēla pat par 15%. Kas liek domāt, ka mūs sagaida nepamatots cenu pieaugums, + elekroenerģija, + apkure......

p.s. var jau būt, ka neko nesaprotu, bet man izskatās, ka maucam atpakaļ bedrē, no kuras tikko tik sākām rāpties arā

p.p.s. pa manam visu sabojāja vēlēšanas, kuras bija īsi pēc krīzes sākuma.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Būvēt bērnudārzus un ceļus, protams, ir labi...tikai pa lielam ņemot tā pati pārdale vien ir.

Ārvalstu investīcijas - nospiedošajā vairumā tirdzniecības un pakalpojumu sektorā- tas ir naudas pumpītis no Latvijas uz ārvalstīm.

Ar visiem samazinājumiem vēl arvien dzīvojam un tuvākajā laikā dzīvosim parādu tikai palielinot, nevis otrādi.

Nu neredz pie apvāršņa pat asnus, kaut kādus vārgus iedīgļus tādām visas sistēmas reformām, kas padarītu Latvijas valsti par patstāvīgu(par turīgu un labklājīgu es pat nerunāju).

Neredz.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

valstī ir tik tūdīgi, ka jāceļ pēvēens elektrībai....

varbūt ir jēga pakoriģēt tos tarifus par kuriem latvenergo iepērk elektrību no kikīša?

vadonis tak varētu savam tukuma čomam pačukstēt....

bet kuj tur kāds kautko kustinās

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti