Vēlam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Par ko (vari neatbildēt)

Kāpēc (būtu vēlama motivācija)

Ja ir iespējams, kaut kādus izteiksmes veidus, kuri noniecina kādus citus, atstāt pie sevis... (ceru, ka Reds atbalstīs)

P.S. mēģiniet cienīt viens otru, ja nesanāk, vismaz sevi...

 
1 2 3 4 5 6 ..17
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par Vienotību !

Labs sākums tam lai valsts naudu nemestu pa labi un pa kreisi. Nav ideāli, bet dzīve rāda ka virziens ir pareizais !

Tāpat arī neticu ka šo sistēmu ir iespējams pārbūvēt vienu vēlēšanu rezultātā ieliekot vienkārši "pilnīgi jaunas sejas". Alternatīvi varētu apdomāt SC, bet tad atkal koalīcija var izveidoties ne tāda kā gribētos (prokrieviskā baidīšana mani nerausta, tad Šlesis &Co šajā virzienā ir daudz vairāk pavērsušies !!!) .

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Vienotība.

Jo vismazākā varbūtība, ka viņi varētu būt koalīcijā ar PLL (skēli un šleseru) un negribējās balsot ne par vienu citu, jo:

1. ZZS , lemberga dēļ, ir marionetes šķēles rokās. Vajadzīgajā brīdī prokuratūra sāks kustināt lemberga lietu (atkal) un visa zzs koalīcija būs atkal darīs ko tai liek.

2.sc - nebalsoju, jo viņi jau ir paspējuši pietiekami "sashēmot" kopā ar sleseru iekš RD. .. kā piemēram - sniega izvešana pa 7.50ls no rīgas centra līdz ķengaraga k-rautai ir vnk klaja ņirgāšanās un prasta zagšana.(zinu ka rēālie visu darbu veicēji saņēma 2Ls par m3 un bija starā par lielisko darbu)... tāpat ir vēl daudz dīvainu konkursu (ar dūvainiem rezultāties) notikuši ]šim domes sasaukumam - tuneļa starp daugavpils un gērrūdes ielām pa 650 tk Ls +LS (tehniskā projekta izstrāde !) , visu aktuālo ceļu būvdarbu (meža prospekts, berģi,u.t.t) ievirzīšana ACB rokās.

4. tb/lnnk un pctvl nav nopietni ņemami

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Par Vienotību !

Labs sākums tam lai valsts naudu nemestu pa labi un pa kreisi. Nav ideāli, bet dzīve rāda ka virziens ir pareizais !

Tāpat arī neticu ka šo sistēmu ir iespējams pārbūvēt vienu vēlēšanu rezultātā ieliekot vienkārši "pilnīgi jaunas sejas". ....

Piekrītu.

Vienotība.

SC variantu gan pat neizskatu, jo arī opozīcijā esot viņi ir centušies ļoti aktīvi bīdīt apšaubāmus projektus.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Man tik tālu ir jau noriebušies 20 gadus pie varas esošie Z un "griezēji, ka man ir pilnīgi vienalga par ko - par krieviem, par turkiem, par žīdiem vai kaut čigāniem, ka tik ne šie paši kampēji un pārbēdzēji uz "jaunajām" partijām.

Vistīrākais protesta balsojums SC!!

Mani iebiedēt ar pārkrievošanu nevar - krievu laikos es dzīvoju daudz labāk. Pie kam sliktāk dzīvoju pat tad kad biju darba devējs... ekonomēju, lai varētu attīstīt ražošanu, bet galā citi faktiski izlaupīja. UN šie tik griež un griež, toties "rada jaunas darba vietas" savējiem un ne jau par minimumu.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

PCTVL par vienu balsi vairāk.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man deputāta kandidāts apsolīja pārspieķot riteņus, tāpēc nobalsoju par Šamu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Jautājums

vietējās lidsabiedrības "bļembas uzsaukšana" dāņu blēdim - ir vai nav zagšana?

P.S. bez aptiršanas, lūdzu... gan kādu konkrētu, gan partiju...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

TB, Visu Latvijai

Principā neatbalstu par 100% nevienu partiju.

Balsot gāju, lai "par divvalodību" mazāk tiek Un centos izvēlēties mazāko, no iespējamajiem ļaunumiem

p.s. i-edgars, kad nākamreiz cels degvielas cenas, tu, protestējot, varētu iejūgt zirgu savam skorpim priekšā, lai, kad sagribās dirst- trāpa tieši uz kapota

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Jautājums

vietējās lidsabiedrības "bļembas uzsaukšana" dāņu blēdim - ir vai nav zagšana?

P.S. bez aptiršanas, lūdzu... gan kādu konkrētu, gan partiju...

klau, a ko Tu saki par savu vietējo megadõršu???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es vairaak baidos no visaadaam atklaasmeem kas atkal ((( izskanees uzreiz peec veeleešanaam.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Yetti rakstīja: Jautājums

vietējās lidsabiedrības "bļembas uzsaukšana" dāņu blēdim - ir vai nav zagšana?

P.S. bez aptiršanas, lūdzu... gan kādu konkrētu, gan partiju...

klau, a ko Tu saki par savu vietējo megadõršu???

piesardzīgi...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Vienotība.

Ir redzams ka kaut kas notiek arī uz labo pusi un turklāt ,mainoties valdībai ik pēc pāris gadiem,tāda raustīšanās vien sanāk a ne Valsts attīstība jeb, pareizāk sakot, atveseļošanās.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

TB, Visu Latvijai

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es nobalsoju par Vienotību, speciāli ar vecākiem braukdams uz Vidzemes apgabalu Olainē.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es nobalsoju par Vienotību, speciāli ar vecākiem braukdams uz Vidzemes apgabalu Olainē.

Jauns "sporta veids",kā teica pa TV3 -politiskais tūrisms.

P.S.

bet nesaproti nepareizi,es neņirgājos,jo pats braucu uz Lēdurgu,jo

1. kārtām tā ir mana Tēva dzimtā vieta,

2. kārtām arī bija doma ka jābalso Vidzemē,a ne Rīgā.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vienotība.

Līdzīgi kā WALA teica- ir liela cerība, ka izbeigsies tik klaja un liela mēroga zagšana oficiālā līmenī.

kādreiz Krištopana slavenas frāzes zemē uzspīdēja cerības stariņš...

bļ***... visi tādi lieli - bet vel pasakām ticat....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

VWfans rakstīja: Es nobalsoju par Vienotību, speciāli ar vecākiem braukdams uz Vidzemes apgabalu Olainē.

Jauns "sporta veids",kā teica pa TV3 -politiskais tūrisms.

P.S.

bet nesaproti nepareizi,es neņirgājos,jo pats braucu uz Lēdurgu,jo

1. kārtām tā ir mana Tēva dzimtā vieta,

2. kārtām arī bija doma ka jābalso Vidzemē,a ne Rīgā.

un Rīga- nav Vidzemes vēlēšanu apgabals?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

VWfans rakstīja: Es nobalsoju par Vienotību, speciāli ar vecākiem braukdams uz Vidzemes apgabalu Olainē.

Jauns "sporta veids",kā teica pa TV3 -politiskais tūrisms.

P.S.

bet nesaproti nepareizi,es neņirgājos,jo pats braucu uz Lēdurgu,jo

1. kārtām tā ir mana Tēva dzimtā vieta,

2. kārtām arī bija doma ka jābalso Vidzemē,a ne Rīgā.

un Rīga- nav Vidzemes vēlēšanu apgabals?

Rīga ir Vidzemē,jā,bet Rīgā ir Rīgas deputātu saraksts,atšķirīgs drusku no Vidzemes.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Rīga ir uzblīdusi tik liela, ka tā ir atsevišķs vēlēšanu apgabals.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Bet patiesībā jau nekādas ūberkrutās nozīmes jau tam nav,partijas jau visur ir vienas un tās pašas.

Nozīme ir tik tajā,ja kāds to Darbonis tev īpaši patīk vai derdzās,tad,lai varētu svītrot vai plusot biļetenā,tev ir tomēr jābrauc uz Šama balotēšanās reģionu.

Lai gan atkal,un kāda tam kopumā jēga?

Tāpēc ari piekrītu "politiskais tūrisms",brauc,vēro stārķu ligzdas un baidi ceļmala kaķus un provinces tantes ar savu sapuvušo Trabantu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Jauns "sporta veids",kā teica pa TV3 -politiskais tūrisms.

Aiztūristoju uz Babīti, lai atdotu balsi par Vidzemes TB sarakstu ar pazīstamākām VL sejām. No TB Dobelis, Gerhards ir noriebušies, bet izsvītrot tāpat ir bezjēdzīgi.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es nobalsoju par Vienotību, speciāli ar vecākiem braukdams uz Vidzemes apgabalu Olainē.

Ko ta neiebrauci ciemā???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

VWfans rakstīja: Es nobalsoju par Vienotību, speciāli ar vecākiem braukdams uz Vidzemes apgabalu Olainē.

Jauns "sporta veids",kā teica pa TV3 -politiskais tūrisms.

P.S.

bet nesaproti nepareizi,es neņirgājos,jo pats braucu uz Lēdurgu,jo

1. kārtām tā ir mana Tēva dzimtā vieta,

2. kārtām arī bija doma ka jābalso Vidzemē,a ne Rīgā.

un Rīga- nav Vidzemes vēlēšanu apgabals?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu tad gaidām 22 tūkst. jaunu darba vietu katru mēnesi, un 62 tūkst Ls mēnesī ieguldītus reģionu attīstībā.

Dati no vienotiba.lv/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Nu tad gaidām 22 tūkst. jaunu darba vietu katru mēnesi, un 62 tūkst Ls mēnesī ieguldītus reģionu attīstībā.

Dati no vienotiba.lv/...

Aizmirsti!

Tak nav vairs naudas...

reku viss aizgāja....

www.kasjauns.lv/...

;D

P.S.

Bet cik man škiet, tad makoņtēvs to bij domājis pārnestā nozīmē,nu tjipa ka \"ieropiķi\" iegrūda situācijas stabilizēšanai Valstī,lai tik uz velēšanām izskatās, ka atveseļojamies......

a kā būss patiesībā...

To laiks rādīs.....

Vismaz es uzskatu, ka no visiem iespējamiem ļaunumiem pašlaik mēs esam izvēlējušies vismazāko......

1 2 3 4 5 6 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti