a/m reģistrācija Igaunijā/ Lietuvā

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sveiciens!

Kāda ir procedūra/ izmaksas ja mani Lācītis ir novedis un visas mašīnas gribu pārreģistrēt uz citu valsti?

uz 6 mašīnām centīšos ietaupīt... tātad - kāda ir rīcība?

ņemu no csdd uzskaites nost un duru uz kaimiņiem? ir kāds reāli to darījis un zin procedūru, izmaksas, cik bieži un par cik ir jāiet TA ārzemēs? respektīvi nepieciešama visa iespējamā info... paldies

 
1 2
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Lai registreetu auto LT vai EE, ir jabuut mineetaas valsts pilsonim vai pastaavigam iedziivotaajam. Tavaa gadiijumaa ir jabut mineetajaas valstiis registreetam uznemumam vai arii LV SIA strukturvienibai.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Somālijā varot arī nepilsoņi reģistrēt.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 1 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Lai registreetu auto LT vai EE, ir jabuut mineetaas valsts pilsonim vai pastaavigam iedziivotaajam. Tavaa gadiijumaa ir jabut mineetajaas valstiis registreetam uznemumam vai arii LV SIA strukturvienibai.

un kāpēc tad LV var citu valstu pilsoņi reģistrēt mašīnas? pat bez uzturēšanās atļaujām?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Lācītis novedis... Vēl viens tukšpauris,īdētājs.

īdētāji ir tie kas īd un neko nedara - es darīšu - pamani atšīrību vai pats esi tukšpļūtis

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

braucot ar ārvalstīs reģistrētu būs jāsamaksā gan tās valsts kur reģistrēts gan mūsu valsts ceļa nodoklis, ja izmantosi auto pie mums, protams.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
1 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: braucot ar ārvalstīs reģistrētu būs jāsamaksā gan tās valsts kur reģistrēts gan mūsu valsts ceļa nodoklis, ja izmantosi auto pie mums, protams.

nu tu murgo

pēc tevis teiktā, ja es braucu uz Spāniju, tad man ir jāsamaksā visu valstu, kas pa ceļam nodokļi? domā reāli!

scope Reģ.: 16.09.2005
1 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: braucot ar ārvalstīs reģistrētu būs jāsamaksā gan tās valsts kur reģistrēts gan mūsu valsts ceļa nodoklis, ja izmantosi auto pie mums, protams.

Sāksim jau ar to, ka LV nav ceļa nodokļa, bet gan ir "transportlīdzekļa ikgadējā nodeva"(tūlīt tiks pārsaukta par nodokli), kam ar ceļu uzturēšanu nav vispār nekāda sakara, diemžēl.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Viena 'cīnītāju' daļa aizbrauc no Latvijas saēsties citu savārīto ķīseli Īrijā ,kurš nu jau būs izstrēbts un nu būs jāmeklē citi ķīseļa katli....

Precizēsim - uz parāda jeb nākotnes vēl neiegūtās peļņas savārīto ķiseli, par ko nu īriem būs jāmaksā 85 miljardus EUR.

Tas ir no sērijas - vispirms kopā apēdīsim tavējo, tad katrs savējo. To jau latvieši no bērnu kājas apgūst, tautas pasakas lasot.

KSI Reģ.: 29.10.2003
1 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: un kāpēc tad LV var citu valstu pilsoņi reģistrēt mašīnas? pat bez uzturēšanās atļaujām?

Ja uzrādīsi lokālajam LV ceļu policistam EE tehnisko pasi ar Jāņa Bērziņa vārdu, tad toč norausies pantu un piespiedīs pārreģistrēt (labākajā gadījumā dabūsi bezgalīgi skaidroties dažādās «pretimnākošās» institūcijās).

Cik es zinu, prātīgākais ir uztaisīt EE SIA (vai vienoties ar kādu pazīstamu EE SIA vai EE pilsoni), sareģistrēt auto uz šo EE subjektu, noslēgt nomas līgumu ar šo EE subjektu un braukt LV teritorijā ar šo nomas līgumu padusē.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

latvieši = "lablatvieši"

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Zaps rakstīja: braucot ar ārvalstīs reģistrētu būs jāsamaksā gan tās valsts kur reģistrēts gan mūsu valsts ceļa nodoklis, ja izmantosi auto pie mums, protams.

nu tu murgo

pēc tevis teiktā, ja es braucu uz Spāniju, tad man ir jāsamaksā visu valstu, kas pa ceļam nodokļi? domā reāli!

Bļin, atvainojos, toreiz kad diskutēja likās, ka tā arī pieņēma.. bet nejauc Latvija nav Spānija.

reku ir pareizais variants www.iauto.lv/...

KSI Reģ.: 29.10.2003
1 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: ... reku ir pareizais variants www.iauto.lv/...

«... Atļauja nebūs vajadzīga gadījumos, kad autovadītājs nomā spēkratu no ārvalstī reģistrēta komersanta, kas nodarbojas ar auto iznomāšanu ... »

Arī mums UR vairs neprasa reģistrēt nodarbošanās veidus, tāpēc jebkurš komersants, kam ir reģistrēts auto, var nodarboties ar «auto iznomāšanu»

Un kā LV CP var zināt ar ko nodarbojas OU KULLEKAKSIMAYA

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu Andža ir miljonārs, bet Tu... bet Tev tik kaut kāds Aprīlis un vecs Audī.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Nu Andža ir miljonārs,

Tur tā ķeza,ka jūsu kasta tādus pielūdz un attaisno...miljonārs..kā tad.

Šādā valstī labāk pielūgt miljonārus, nekā kādu «pareizu» pilsoni ar trijām augstākajām izglītībām, kas knapi velk galus un maksā visu, ko tikai šam paprasa.

Lai nopelnītu naudu biznesā labi ir visi līdzekļi, kas nav aizliegti.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 1 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tad tu būsi vienkārši zaglis. Ja reiz reģistrē Lietuvā,tad tur arī to auto lieto. Ja lieto šeit,lūgtum izpildīt šīs valsts prasības,kuras ir akceptētas ar vairākuma atbalstu.

Jo nekādu protestu neredz

Skaties plashaak - nobalsojaam par iestaashanos ES - nu tad priecaajamies un izbaudaam taas sniegtaas priekshrociibas - dziivojam, briivi paarvietojamies un izpildaamies jebkaa citaadi, kaa briivaa eirosajuza noteikumi mums lauj, nevis tikai ierobezho, piegriezh skaabekli un liek izdomaat debiilus nodokljus!

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
1 0 Atbildēt

Ai nu ko jūs te ņematies? Viss būs labi.

Juškas čoma purva resurss ir pietiekošs, lai cauri gadu mijām, stutētu un celtu banānu republikas ekonomiku.

Tas tik tukšpaurim nav skaidrs.

Kam trūkst apgriezienu un dūšas, tam atliek vien parazitēt uz Dextera sasniegumiem pīsdnesā.

Bļā... tas Juška ir nevis vnk labs uzņēmējs, bet gatavais biznesa monstrs. Magnāts.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

čoma purva resurss ir pietiekošs,

Tu esi ļoti slikti un švaki informēts,ļoti

Kas tad nu? Vai tad kūdra jau iet uz beigām?

KSI Reģ.: 29.10.2003
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: tipiska verga-apspiestā saprašana tev. Tevi ir riktīgi apjājuši,iedzinuši parādos,kāds uz to uzvārījies,sashēmojies,iedzinis problēmās, bet tu viņu apbrīno

Nu varbūt Tevi ir apjājuši un Tu jūties kā verga dvēsele. Es savlaicīgi esmu veidojis uzkrājumus, plānojis savas finanses (izmantojot visus likumā paredzētos instrumentus), neesmu ņēmis neapdomīgus kredītus un par savu patreizējo ikdienu nesūdzos.

Tāpēc pa lielam mani visas šīs glupības ar nodokļiem skar nebūtiski, tracina tikai klajais stulbums, kas nāk no valdības un tādiem kā Tu.

Un par to, ko kurš ir kādreiz nozadzis, nav jēga muldēt, ja netaisās ar pienācīgu spēku vērsties pret šiem nozadzējiem. Spēka struktūras to nedara, un ja to dara viens pats Deksters, tad tā ir tukšplūtīšana

Sheps Reģ.: 05.09.2002
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sheps rakstīja:

Sretsked rakstīja: Tad tu būsi vienkārši zaglis. Ja reiz reģistrē Lietuvā,tad tur arī to auto lieto. Ja lieto šeit,lūgtum izpildīt šīs valsts prasības,kuras ir akceptētas ar vairākuma atbalstu.

Jo nekādu protestu neredz

Skaties plashaak - nobalsojaam par iestaashanos ES - nu tad priecaajamies un izbaudaam taas sniegtaas priekshrociibas - dziivojam, briivi paarvietojamies un izpildaamies jebkaa citaadi, kaa briivaa eirosajuza noteikumi mums lauj, nevis tikai ierobezho, piegriezh skaabekli un liek izdomaat debiilus nodokljus!

Vēl viens Ko piegriež?? Kurš izklenderēja naudu,lai vajadzētu aizņemties?? Kurš katrā kabinetā čomus sabīdīja, salika nevajadzīgas iekārtas slimnīcās,sashēmoja ceļu būves utt utt ??? Paši paprasa aizdevumu un tad brīnās,ka uzstāda noteikumus.

Eirosojuzs vainīgs pie pašu tupuma?

kursh vainiigs pie siajiem suudiem? - ivars - kriize, hu jiize, ne1 nekaadu kriizi ne 1 neizjuta, kamerr dazi liikdegunji Parexu neizdomaaja izbeigt. Un muusu paraads (man ne1 neprasiija - nemsim vai nee?) ir vienas bundzhas glaabshana , nevis valsts attistiishana vai tml....

Starp citu, Tev neviens neliek braukt tikai pa Riigu vai tikai pa Mazpisaaniem, jo tu tur dziivo un TIKAI tur maksaa tikai TOS nodoklju vai nodevas. MEES tagad esam FORSHAJAA EUROOPA un dziivojam forshi. Virzamies uz ideaalu Tas ir taapat kaa galju tu peerc vienaa veikalaa, bet pienu piemeeram tirguu, jo leetaak. Taapat ar auto.

Bet tas ir mans viedoklis un savu taisniibu man neieboreesi! Paldies par uzmaniibu

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
1 0 Atbildēt

Pajautā viņam, cik latiņus viņš samaksāja valstij nodokļos par varku no nospekulētā nekustama īpašuma.

Viņš taču ir paraugpilsonis... laikam jau nepastāv iespēja, ka šams būtu piemirsis samaksāt valstij.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
1 0 Atbildēt

Divkosīgais valsts apsipējs.

Ko tu te tirs par patriotismu, ja pats izmantoji nepilnības likumā un apsipi valsti uz IIN rēķina?

Darīji tāpat kā visi citi darīja? Tu esi vnk prasts torgaš un tava muldēšana par valsts sakārtošanu un patriotismu ir urlāta vērtībā.

Ko var gribēt no Bauskas lauķa?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KSI rakstīja:

Sretsked rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Nu Andža ir miljonārs,

Tur tā ķeza,ka jūsu kasta tādus pielūdz un attaisno...miljonārs..kā tad.

Šādā valstī labāk pielūgt miljonārus, nekā kādu «pareizu» pilsoni ar trijām augstākajām izglītībām, kas knapi velk galus un maksā visu, ko tikai šam paprasa.

Lai nopelnītu naudu biznesā labi ir visi līdzekļi, kas nav aizliegti.

tipiska verga-apspiestā saprašana tev. Tevi ir riktīgi apjājuši,iedzinuši parādos,kāds uz to uzvārījies,sashēmojies,iedzinis problēmās, bet tu viņu apbrīno

Šitiem brīnumcilvēkiem laikam nekad neaizies,kāpēc notiek tas viss,kas notiek tagad. Nu nesaprot,ka ir smuki padzīvots,ir patērēts nenopelnītais,tagad jāmaksā,nu nesaprot. Acīm redzami tukšpauri..

pareizi vārdi

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 1 Atbildēt

nepareizi gan. es neesmu neko ne tereejis ne aiznjeemies. un nav man jamaksaa visu ko liek. pie pirmaas realas izdeviibas tikshu pie arzemju numuriem. nu nav mans pilseetlauks ne ekskluziivs ne sporta jopt. un audi 200 ne tik.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Atkal deksis aizstūrēja tofiku uz parasto tēmu

Tofika autor, pokuj kā tev būs ar mašīnas regošanu tajā citā valstī, bet neaizmirsti, ka lai to izmantotu LR, tev jābūt attiecīgās ārvalsts uzņēmuma akcionāram, strādniekam vai attiecīgās valsts pilsoņa - mašīnas īpašnieka pirmās vai otrās pakāpes radiniekam

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Atkal deksis aizstūrēja tofiku uz parasto tēmu

Tofika autor, pokuj kā tev būs ar mašīnas regošanu tajā citā valstī, bet neaizmirsti, ka lai to izmantotu LR, tev jābūt attiecīgās ārvalsts uzņēmuma akcionāram, strādniekam vai attiecīgās valsts pilsoņa - mašīnas īpašnieka pirmās vai otrās pakāpes radiniekam

uzmuhliit lietuvaa vai estos uznjemumu ir vieglaak par vieglu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti