Iekrāvēji un traktortehnika

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Vai šeit ir kāds spečuks par iekrāvējiem? Interesē kāda tipa eļļa ir jālieto ISUZU industriālajos dīzeļos un kā var pārbaudīt eļļas līmeni TCM 30Z5 iekrāvējam ātrumkārbā un diferenciālī?

Kā ir ar riepām vai pilditās riepas var aizvietot ar Pneimo riepām uz tiem pašiem diskiem?

Un kā rīkoties ja nedaudz sulo pacēlāja štoks un cik tāds remonts apmēram maksā.

Tāpat arī meklēju "garās" ķepas ~ 1,80 garumā.

 
1 2 3
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vismaz tagad ir skaidrs,kurā servisā toč nekad neiet un jebkuru no tā atturēt.

Attiecīgi, bobcat ir tā firma,kuru labāk neiegādāties. Jānoskaidro,ko vēl tā firmele pārstāv,kurā šitāds amplis darbojas

Pateikšu priekšā, paskaties mājas lapā, ampli.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu,kaksīt, tur,kur es esmu redzējis tādas virpas, tur pie tām arī strādā atbilstošas kvalifikācijas cilvēki. Ja kāds nopērk virpu par pusļimonu,kā tu saki, un pieliek pie tās ampli ( nu,tādu kā tu) , tad pats vainīgs.

Un labs virpotājs mūsdienās var būt arī džeks 23 gados.

Vienā lielā Latvijā labi zināmā firmā pie tādas virpas stāv īpašnieka dēls.

Kaksi, tikai tev šķiet,ka labs virpotājs ir tāds,kā es tev aprakstīju.

Kas tev tās par vecmeitas fantāzijām? Īpašnieka dēls pie virpas, traktorā... neesi saskatījies LNT otrdienas romantiskās filmas?

23 gadu vecumam džekam labākajā gadījumā ir nojausma par to, kas ir virpa un ko vispār nozīmē virpot...

Nu redzi, tev 23 gados nebija nekā un arī nejēdzi nekā. Bet tas nenozīmē,ka visi ir ar vistas ķidām galvā

Reku ir matainais metālapstºades virtuozs Māris tv.delfi.lv/... ,

Virtuozs viņš ir uz runāšanu, it sevišķi pārstāvot masoc

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

bobcat rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu,kaksīt, tur,kur es esmu redzējis tādas virpas, tur pie tām arī strādā atbilstošas kvalifikācijas cilvēki. Ja kāds nopērk virpu par pusļimonu,kā tu saki, un pieliek pie tās ampli ( nu,tādu kā tu) , tad pats vainīgs.

Un labs virpotājs mūsdienās var būt arī džeks 23 gados.

Vienā lielā Latvijā labi zināmā firmā pie tādas virpas stāv īpašnieka dēls.

Kaksi, tikai tev šķiet,ka labs virpotājs ir tāds,kā es tev aprakstīju.

Kas tev tās par vecmeitas fantāzijām? Īpašnieka dēls pie virpas, traktorā... neesi saskatījies LNT otrdienas romantiskās filmas?

23 gadu vecumam džekam labākajā gadījumā ir nojausma par to, kas ir virpa un ko vispār nozīmē virpot...

Nu redzi, tev 23 gados nebija nekā un arī nejēdzi nekā. Bet tas nenozīmē,ka visi ir ar vistas ķidām galvā

Reku ir matainais metālapstºades virtuozs Māris tv.delfi.lv/... ,

Virtuozs viņš ir uz runāšanu, it sevišķi pārstāvot masoc

aha, cik atceros, uz mutes kritis nebija. Maz gan RTU šamo redzēju. Profesori gan bija stāvā sajūsmā.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Cik es viņu atceros, tad viņš bija ūdensgriešanas fanāts. Tai laikā, kad šitā tehnoloģija nāca iekšā Latvijā, viņš visus mēģināja pierunāt pāriet uz ūdensgriešanu.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Cik es viņu atceros, tad viņš bija ūdensgriešanas fanāts. Tai laikā, kad šitā tehnoloģija nāca iekšā Latvijā, viņš visus mēģināja pierunāt pāriet uz ūdensgriešanu.

šito lekciju, škiet biju nobastojis

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

bobcat rakstīja:

Varēsi samaksāt?

Skaties,zeņķi, ka tev nesanāk man darbu lūgt pēc laika,šitādi tītari ir redzēti

un vēl saka ka Latvijā ir bezdarbs. Strādāt negrib, uzreiz cik maksāsi. Principā, alga ir atbilstoša kvalifikācijai un reālajām spējām. Nodokļus maksājam + veselības apdrošināšana + mobilais + nepieciešamais aprīkojums darbam + mašīna darba pienākumu veikšanai. Ko tu piedāvā pretī?

Pagaidi,pagaidi, tu man piedāvāki iet pastrādāt,ne jau es tev prasīju. Ja reiz tu piedāvā, tātad tev vajag,ne jau man. Un ,attiecīgi, tev jāpiedāvā cipars. Un tāpēc es tev prasu,ja reiz mani aicini-varēsi atļauties?

Tu takšs pats teici ka ziemā nav ko darīt. Atsūti savu daiļo CV ar sertifikātu kopijām, meils ir info@kono.lv

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Ar REPU jau runāju, dažiem remontdarbiem cenas ir astronomiskas, citiem OK.

Titlā atradu eļļas korķi, taču kā noteikt par līmeni.

Nau nekur info kādā momentā jāmaina eļļa kārbā, varbūt ir kādam pieredze par līdzīgiem jautājumiem.

Atsūti ludzu infc par tiem šipiem ēlļam un dakšām uz andis_ur@inbox.lv" target="_new">Sandis_ur@inbox.lv

Ar cieņu,

Sandis

Kā sokas Sandim ar TCM apkopi un remontu? Es tev meilu ar koordinātēm nosūtīju, vai sazinājies?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Jaa paldies,

Bet nu pagaidaam sarunaju ar REPU, tad jau redzees un moska nakamreiz pats taishiisu apkopiiti.

Veel tik kautkur jasamekle tam TCM galvenais bremzu cilidns - aizgaaja pa pieskari.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Jaa paldies,

Bet nu pagaidaam sarunaju ar REPU, tad jau redzees un moska nakamreiz pats taishiisu apkopiiti.

Veel tik kautkur jasamekle tam TCM galvenais bremzu cilidns - aizgaaja pa pieskari.

Pajautā tam pašam TVK Baltic Andrim. Šamiem ir gana daudz alternatīvo detaļu iekrāvējiem. Šad un tad izmantojam

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

bobcat rakstīja:

Sretsked rakstīja:

bobcat rakstīja:

Par cenām un "latviešu" uzcenojumiem, piemēram, Ape motors, Gros auto un citi detaļu kantori. Lūk tur ir varka un neslikta. Paskatoties kādas atlaides ir dažādu līmeņu klientiem un cik maksā parasts no ielas ienācis veikalā onka.

ja ja, toties tehnikas tirgotāji bezmaz vai cieš zaudējumus,ne?

Tu neticēsi, bet jā , industriālās tehnikas tirgus ir bijis gana piesātināts un konkurence darīja savu labo darbu.

Vai tu maz zini cik industriālās tehnikas tirgotāju ir aizgājuši no Latvijas tirgus pēdējo divu gadu laikā? Principā iespējas kaut ko nopelnīt ir pēcgarantijas laikā. Kaut gan tagad jau ir visādi gudrīši, paši redz virpo un citas lietas dara. Rezultātā, zaudē naudu, jo lien bez zināšanām kur nevajag (nosvilis motora kompis maksā pāris tūkstošus EUR). Sen tas laiks kad viss bija vienkārši ir pagājis. Tagad bez kompjiem un sensoru kalniem nekas praktiski nav.

Redzi, šitie gudrīši ( es un vēl daži) savirpoja un ļoti veiksmīgi saremontēja moderna traktora daudzsajūgu ātrumkārbu, kurai ir hidrauliska datorvadība. Tika izjaukta pilnībā un salikta, tagad darbojas perfekti.

Defekts bija vienam no sajūgiem pārlūzusi atspere,sajājusi visus diskus,disku grozu utt. Tika nomainīti pie reizes visi pērējie daudzsajūgu diski , O riņķi, blīves utt.

Zini, bija ļoti interesanti. Ziemā,kamēr nav cita ko darīt.

Reku pats raksti: Ziemā bla bla....

Es tev piedāvāju pielietot savas zināšanas valsts ekonomikas sildīšanai ar pievienoto vērtību. Ar silto laiku varēsi atgriezties savos purvos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

auhjeķ

pidrātiņš savā elementā

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti