Ko darīt ar 7 litriem LB vodkas?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005

Tātad kārtojot māju atradu no "vecajiem trakajiem" laikiem palikušus 7 litrus LB vodkas plastikāta bunduļos (tipa no zavoda pa kreiso).

Pagaršoju -tipisks lētais LB šņabis -vārdusakot draza...

Tātad jāmeklē citas alternatīvas, ko ar to "mantu" darīt.

Lūk dažas kas ienāca prātā:

1. Izmantot kā logu šķidrumu ???

2. Ieliet 0.5l pudelē, korķītī sabasktīt caurumus un izmantot kā logu atkausētāju. ???

Kādas vēl idejas??

P.S. dzert neiesakietLB vodku principa pēc nedzeru.

 
1 2 3 4
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: ...LB vodku principa pēc nedzeru.

a kāda tev starpība no kā otrā dienā sāp galva un/vai dibens?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

regulāri dzeru LB(neveikal) vodku un balzāmu viss ir o.k. ar labu zacīti un nepārspīlētu litrāžu(max.0.7-0,9) , ne galva sāp ne dibens

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pa HTB bija pārraide,kurā skaidri parādīja.

ka NAV starpības šņabim no 30 -1500 rubljiem.

NAV.

bet te jau tikai intiliģneti un aristokrāti jeb deģenerāti

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: regulāri dzeru LB(neveikal) vodku un balzāmu viss ir o.k. ar labu zacīti un nepārspīlētu litrāžu(max.0.7-0,9) , ne galva sāp ne dibens

ja vari izdzert 0.7-0.9 L un pie tam vēl nesāp galva, tad jau neesi vairs tālu no alkoholisma.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

TDIOTS rakstīja: regulāri dzeru LB(neveikal) vodku un balzāmu viss ir o.k. ar labu zacīti un nepārspīlētu litrāžu(max.0.7-0,9) , ne galva sāp ne dibens

ja vari izdzert 0.7-0.9 L un pie tam vēl nesāp galva, tad jau neesi vairs tālu no alkoholisma.

Pieņemsism, ap 8 vakarā ierodies uz pirti, vismaz man parasti tas nozīmē līdz kādiem 3 - 5 rītā atzīmē, parunā utt. Vai tad izdzerot pāris glāzītes stundā tas ir alkoholisms un obligāti jāsāp galvai? Braukt protams ātrāk par nākamo rītu nemaz nedomāt, pēc kā arī nav vajadzības.

Protams, no kakliņa ielejot tas gan ir alkoholisms, ir zināms purns, kas 0.5 pie veikala izdzer un iet mājās, galvenais, lai neviens neaizkavē, citādi paliek pusceļā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kaa jumsiim tas shnjabis garsho?? tak nav garshas shamam. likieri kadu, viinu, jaa, patiik

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man ir zināms purns, kurš kad uztraušas uz korķa, pasēž tur un kad izlemj jau braukt uz atkačku, sarunā jau visu un pēc tad vēl ieplēš "cik salien...." nu kā teikt "pēdējo čarku"

rezultātā atkačka neņem pretī jo tur klientam ir jāspēj stāvēt pašam

rezultātā dzīres var turpināt

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

TDIOTS rakstīja: regulāri dzeru LB(neveikal) vodku un balzāmu viss ir o.k. ar labu zacīti un nepārspīlētu litrāžu(max.0.7-0,9) , ne galva sāp ne dibens

ja vari izdzert 0.7-0.9 L un pie tam vēl nesāp galva, tad jau neesi vairs tālu no alkoholisma.

no alkoholisma nevar būt ne tālu ne tuvu esmu alkoholiķis , ko arī apzinos un esmu iemācijies ar to sadzīvot

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man ir zināms purns, kurš kad uztraušas uz korķa, pasēž tur un kad izlemj jau braukt uz atkačku, sarunā jau visu un pēc tad vēl ieplēš "cik salien...." nu kā teikt "pēdējo čarku"

rezultātā atkačka neņem pretī jo tur klientam ir jāspēj stāvēt pašam

rezultātā dzīres var turpināt

forshi tev pazinjas...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā ko darīt - kompreses, uzlējumi utt. - tas tak dabīgs ārstēšanās līdzeklis, ja vien nav mērķis piebeigt to kvantumu 2 dienās.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Kā ko darīt - kompreses, uzlējumi utt. - tas tak dabīgs ārstēšanās līdzeklis, ja vien nav mērķis piebeigt to kvantumu 2 dienās.

7 litri kompresēs..

Nē, nē, tik daudz sasitumu man gan negribas

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Seno laiku recepte - paarlej normaalaas stikla pudelees, ieliec virpaa un uz maksimaaliem apgriezieniem pacentrifuugee kaadu pusstundu - neviens glaunais shnjabis klaat nestaavees! Lai gan - kas vainas LB, snjabis paliek shnjabis. Pie tam shnjabi kaa konverteejamu valuutu neviens veel nav atceelis visaadu malkas skaldiishanas, graavju rakshanas un jumtu tiiriishanas darbiem iipashi

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirms gadien 10 es prasītu-kur ir tā vodka Bet tagad-žēl, ka nav kas izdzer

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ar šņabi var visādas noķēpātas lietas nomazgāt. Nesaēd plastmasas. Monitorus tīrīt, klaviatūtas utt. Tāpat no auduma traipus izņemt.

Mazajiem Mini, nu Bīna auto, amortizatoros varēja liet. Nu tā tāda teika no 90. gadiem.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Izdomāju! Savā saules kolektorā vari ieliet, kā siltumnesēju

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Izdomāju! Savā saules kolektorā vari ieliet, kā siltumnesēju

Domāju, ātri aiznesīs... to siltumnesēju...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kas par TG/AM ?

Jādzer laukā! Šņabis tak nebojājas...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Šņabis tak nebojājas...

Un kā vēl bojājas...

Nesen atradu vienu aizķērušos astoņkāji (to, kur divi jātnieki virsū), bet ne pašu vecāko, jo cena bija 10 rub nevis 4,62.

Rēķini kā gribi, apmēram 25 gadus bija nostāvējies.

nekā no viņa vairs nebija. Pretīgs šķidrums.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Šņabis tak nebojājas...

Un kā vēl bojājas...

Nesen atradu vienu aizķērušos astoņkāji (to, kur divi jātnieki virsū), bet ne pašu vecāko, jo cena bija 10 rub nevis 4,62.

Rēķini kā gribi, apmēram 25 gadus bija nostāvējies.

nekā no viņa vairs nebija. Pretīgs šķidrums.

Sastāvējies ūdens?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Šņabis tak nebojājas...

Un kā vēl bojājas...

Nesen atradu vienu aizķērušos astoņkāji (to, kur divi jātnieki virsū), bet ne pašu vecāko, jo cena bija 10 rub nevis 4,62.

Rēķini kā gribi, apmēram 25 gadus bija nostāvējies.

nekā no viņa vairs nebija. Pretīgs šķidrums.

Sastāvējies ūdens?

Uz to pusi..

Korķis vēsturiskais - ar ļipiņu, domā ka baigi hermētiski noslēgts?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pie viena bija vēl viens spirtots dzēriens - kubiešu Havana Club (45 vai 50 grādiņi...stiprāks par šnabi). apmēram tikpat vecs un diemžēl tikpat nelietojams no vecuma..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

no zemes(smilc) ,1,5m dziļuma , tika izrakc ,aizkorķēc un aizlakoc ,~50gadus vec spirc - garšoja pēc korķa , bet pa dullo iedeva

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Nu šņabis tira veidā tik logu mazgāšanai der. Var jau pārdzīt uz grādiem 75-80, tādu jau var arī tīrīšanai utt. lietām izmantot. Esmu tīrijis printera keramisko pečkas rulli ar "American Corn Traditional" , viss labi sanāca

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

no alkoholisma nevar būt ne tālu ne tuvu esmu alkoholiķis , ko arī apzinos un esmu iemācijies ar to sadzīvot

tā viš' i'

tālu var būt tikai tad, ja vispār nedzer. nekad.

bet, ja kaut pa retam dzer, no tā neizbēgt. agrāk vai vēlāk

un visgrūtāk jau ir to atzīt

un vēl grūtāk ir to mainīt.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

bet, par šņabi runājot

pagaršo un izdomā

vai iedod kādam "specam" notestēt.

galva sāp ne jau no šņabja, bet gan no tā, ka neuzdzer un neuzkož. un uzpīpē dzerot.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti