Ko darīt ar 7 litriem LB vodkas?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005

Tātad kārtojot māju atradu no "vecajiem trakajiem" laikiem palikušus 7 litrus LB vodkas plastikāta bunduļos (tipa no zavoda pa kreiso).

Pagaršoju -tipisks lētais LB šņabis -vārdusakot draza...

Tātad jāmeklē citas alternatīvas, ko ar to "mantu" darīt.

Lūk dažas kas ienāca prātā:

1. Izmantot kā logu šķidrumu ???

2. Ieliet 0.5l pudelē, korķītī sabasktīt caurumus un izmantot kā logu atkausētāju. ???

Kādas vēl idejas??

P.S. dzert neiesakietLB vodku principa pēc nedzeru.

 
1 2 3 4
kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: 10litri uz 'galviņu'

man tikai 'uzlējumos' vien ir kādi 33litri tad visādi konīši,visīši,šņabīši(origin) utt.

njā..... jūtos sabijies jāmetās virsū un liekie litri strauji jāizstrebj

ja esi alkoholiķis, nav bīstami tādu litrāžu mājās turēt?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

TDIOTS rakstīja: 10litri uz 'galviņu'

man tikai 'uzlējumos' vien ir kādi 33litri tad visādi konīši,visīši,šņabīši(origin) utt.

njā..... jūtos sabijies jāmetās virsū un liekie litri strauji jāizstrebj

ja esi alkoholiķis, nav bīstami tādu litrāžu mājās turēt?

es apzinos savu alkoholismu un gana labi kontrolēju zituāciju

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

es apzinos savu alkoholismu un gana labi kontrolēju zituāciju

Tā ir māksla, ko ne katrs spēj apgūt...

Man ir tāda aizdoma, ka man pagaidām arī izdodas. Jau daudzus gadus.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

kalfonso rakstīja:

TDIOTS rakstīja: 10litri uz 'galviņu'

man tikai 'uzlējumos' vien ir kādi 33litri tad visādi konīši,visīši,šņabīši(origin) utt.

njā..... jūtos sabijies jāmetās virsū un liekie litri strauji jāizstrebj

ja esi alkoholiķis, nav bīstami tādu litrāžu mājās turēt?

es apzinos savu alkoholismu un gana labi kontrolēju zituāciju

es arī apzinos, bet pēc apm 6iem aliem/0,5 spirtotā kontrole pazūd un ieslēdzas trekteris :/

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

kalfonso rakstīja:

TDIOTS rakstīja: 10litri uz ''galviņu''

man tikai ''uzlējumos'' vien ir kādi 33litri tad visādi konīši,visīši,šņabīši(origin) utt.

njā..... jūtos sabijies jāmetās virsū un liekie litri strauji jāizstrebj

ja esi alkoholiķis, nav bīstami tādu litrāžu mājās turēt?

pacieties ar gadiem tas var mainīties ,tobišš 'trekteris'' var arī neieslēgties

es apzinos savu alkoholismu un gana labi kontrolēju zituāciju

es arī apzinos, bet pēc apm 6iem aliem/0,5 spirtotā kontrole pazūd un ieslēdzas trekteris :/

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Jaunā LB ar jaunajiem lēbļiem no visām pusēm arī ir tāds pats logu šķidrums kā iepriekšējā, lai gan lēbļos plēš drēbes ka jauna tehnoloģija – viss bumbās – cilvēkiem patīk. Bet aizdomas ir pamatotas ka nomainīts ir lēblis uz pudeles un nekas vairāk – tējkanna no rītiem rūc vienādi kā no jaunā tā no vecā… Vot…

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

man palīdz Borjomi (vislabāk stikla) -pirms 'atrubīšanās' , atrubona laikā (reti) un uzreiz pēc 'atrubona' +ja ir 'bo-bo čaiņiks ' ,tad 1saridoņčiks vaj citramoņčiks

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: man palīdz Borjomi (vislabāk stikla) -pirms 'atrubīšanās' , atrubona laikā (reti) un uzreiz pēc 'atrubona' +ja ir 'bo-bo čaiņiks ' ,tad 1saridoņčiks vaj citramoņčiks

da jebkāds nealkoholisks šķidrums palīdz

jo poha nau nekas cits kā dehidrācija.

un to novērst var tikai uzņemot šķidrumu.

viss pārējais ir tikai iedomas

jeb - pašsuģestija

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

TDIOTS rakstīja: man palīdz Borjomi (vislabāk stikla) -pirms 'atrubīšanās' , atrubona laikā (reti) un uzreiz pēc 'atrubona' +ja ir 'bo-bo čaiņiks ' ,tad 1saridoņčiks vaj citramoņčiks

da jebkāds nealkoholisks šķidrums palīdz

jo poha nau nekas cits kā dehidrācija.

un to novērst var tikai uzņemot šķidrumu.

viss pārējais ir tikai iedomas

jeb - pašsuģestija

iedomas arī palīdz

+ bij kautkāc pētijums par 'gazirofkas' un alkagola mijiedarbību

tad vēl par minīšiem - piem.Borjomi ir ārstnieciskais/galda miniss , man viņš ir vairāk ārstniecisks citam vienk.minītis , a vēl kādam riebjās un paliek slikti

konkrēti es jūtu ka man Boržomi palīdz pēc pārrīšanās un/waj alkošanās

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tā gluži nav ka tikai minīts un iedomas palīdz, jo jebkas kas samazina "indes" daudzumu ko ķermenim jāpārstrādā palīdz. Tajā skaitā vemšana, tajā skaitā aktīvā ogle un gan jau vēl kaut kas.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tā gluži nav ka tikai minīts un iedomas palīdz, jo jebkas kas samazina "indes" daudzumu ko ķermenim jāpārstrādā palīdz. Tajā skaitā vemšana, tajā skaitā aktīvā ogle un gan jau vēl kaut kas.

vemšana palīdz tikai tad, kad vēl kuņģī tā inde ir iekšā

no rīta jau ir par vēlu

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

vai tad tā ir iAuto tēma?

tikpat labi var uzprasīt, ko darīt ar desmit kastītēm sērkociņu!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: tikpat labi var uzprasīt, ko darīt ar desmit kastītēm sērkociņu!

Elementāri.

Izmantot kvēlsveču vietā diselim…

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

var nodedzinaat opeļzafīri

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tā gluži nav ka tikai minīts un iedomas palīdz, jo jebkas kas samazina "indes" daudzumu ko ķermenim jāpārstrādā palīdz. Tajā skaitā vemšana, tajā skaitā aktīvā ogle un gan jau vēl kaut kas.

Palīdz arī indes daudzuma palielināšana Nekas nav labāks par normālu salāpīšanos - protams gan tikai tiem, kam tas nav sākums jaunai dzeršanai

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Palasot komentārus vispārējā koncepcija kļūst skaidra - LB vodkai nav ne vainas, es vienkārši laikam neesmu LB vodkas mērķauditorija

Tā kā izrādās, ka šeit ir pietiekami daudz cilvēku, kas atzīst šo LB vodku par labu esam, tad es labprāt samainītu šos 7L vodkas pret vienu litru viskija (Tulamôru, Džeimsonu nepiedāvāt, vislabāk man garšo amerikāņu markas..)

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

max.0,7l tuļiks

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: max.0,7l tuļiks

ja jā ,PM (nejaukt ar PN !)

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: Palasot komentārus vispārējā koncepcija kļūst skaidra - LB vodkai nav ne vainas, es vienkārši laikam neesmu LB vodkas mērķauditorija

Tā kā izrādās, ka šeit ir pietiekami daudz cilvēku, kas atzīst šo LB vodku par labu esam, tad es labprāt samainītu šos 7L vodkas pret vienu litru viskija (Tulamôru, Džeimsonu nepiedāvāt, vislabāk man garšo amerikāņu markas..)

šīs markas kuras jauc čiekurkalna baraholkā

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

ValdisM rakstīja: Palasot komentārus vispārējā koncepcija kļūst skaidra - LB vodkai nav ne vainas, es vienkārši laikam neesmu LB vodkas mērķauditorija

Tā kā izrādās, ka šeit ir pietiekami daudz cilvēku, kas atzīst šo LB vodku par labu esam, tad es labprāt samainītu šos 7L vodkas pret vienu litru viskija (Tulamôru, Džeimsonu nepiedāvāt, vislabāk man garšo amerikāņu markas..)

šīs markas kuras jauc čiekurkalna baraholkā

tāpēc jau es saku nepiedāvāt

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

ursis rakstīja:

ValdisM rakstīja: Palasot komentārus vispārējā koncepcija kļūst skaidra - LB vodkai nav ne vainas, es vienkārši laikam neesmu LB vodkas mērķauditorija

Tā kā izrādās, ka šeit ir pietiekami daudz cilvēku, kas atzīst šo LB vodku par labu esam, tad es labprāt samainītu šos 7L vodkas pret vienu litru viskija (Tulamôru, Džeimsonu nepiedāvāt, vislabāk man garšo amerikāņu markas..)

šīs markas kuras jauc čiekurkalna baraholkā

tāpēc jau es saku nepiedāvāt

skotu kolliju negribi? piemājas veicī bij akcija

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

ValdisM rakstīja:

ursis rakstīja:

ValdisM rakstīja: Palasot komentārus vispārējā koncepcija kļūst skaidra - LB vodkai nav ne vainas, es vienkārši laikam neesmu LB vodkas mērķauditorija

Tā kā izrādās, ka šeit ir pietiekami daudz cilvēku, kas atzīst šo LB vodku par labu esam, tad es labprāt samainītu šos 7L vodkas pret vienu litru viskija (Tulamôru, Džeimsonu nepiedāvāt, vislabāk man garšo amerikāņu markas..)

šīs markas kuras jauc čiekurkalna baraholkā

tāpēc jau es saku nepiedāvāt

skotu kolliju negribi? piemājas veicī bij akcija

skotu kollijs der

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

septiņus litrus vodkas var ļoti labi izmantot vasarā kukaiņu tīrīšanai no priekšējā bufera,

ielej izmantotā logu škidruma plastmasas burkā un izmanto, kad kukaiņus nevarēs dabūt nost.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: Palasot komentārus vispārējā koncepcija kļūst skaidra - LB vodkai nav ne vainas, es vienkārši laikam neesmu LB vodkas mērķauditorija

Tā kā izrādās, ka šeit ir pietiekami daudz cilvēku, kas atzīst šo LB vodku par labu esam, tad es labprāt samainītu šos 7L vodkas pret vienu litru viskija (Tulamôru, Džeimsonu nepiedāvāt, vislabāk man garšo amerikāņu markas..)

amurikāņiem sakarīga padzēriena nemaz nav.... ir tikai ātrie (normāli mucās neizturētie) padzērieni ar kukurūzas eļļas piegaršu....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

sestdien ar čomu izsēdējām 1 l absolut mango man bišķi galva čīkstēja, jamajam bija kudii suudiigaak...

lai gan pēc litra visīša vai percofkas vai ruma (un kolas) tādu blakusefektu mums nav bijis...

rezumee- absolūta kaka

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti