Pērk Golf III TDI

Milicists Reģ.: 11.09.2004

Izvērtējot visus par un pret, kā arī savu maksātspēju, esmu nolēmis iegādāties Golf III TDI. Jābūt obligāti hečbekam, vēlams 4 durvis, 95 - ... gads. Vēlams kondicionieris. Bez rūsas, lieliskā stāvoklī, ar lielisku motoru. Vēlams nesen no Vācijas. Cena līdz 1300 Ls. Piedāvājumus šeit.

 
1 2
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Milicists rakstīja: Izvērtējot visus par un pret, kā arī savu maksātspēju, esmu nolēmis iegādāties Golf III TDI. Jābūt obligāti hečbekam, vēlams 4 durvis, 95 - ... gads. Vēlams kondicionieris. Bez rūsas, lieliskā stāvoklī, ar lielisku motoru. Vēlams nesen no Vācijas. Cena līdz 1300 Ls. Piedāvājumus šeit.

Vēlams nesen no Vācijas....

1996. gada dīzelis, ar ko mācītājs Vācijā braucis...

Cik gan Vācijā ir jāmaksā lieliskam golpam ar lielisku motoru un kondicionieri, lai atmaksātos tērēt 350 EUR par reģistrāciju, 400 EUR par atvešanu, plus pašam pārdevējam būtu jēga ar tādu ņemties?

Vecīt, piedod, nenoturējos...

Bet vai tev neliekas, ka pārāk daudz gribi?

1300 lvl

lielisks dīzelis

lielisks vizuālais un tehniskais

nesen no Vācijas

no 1995. gada

Es teiktu, ka ir reāli izpildīt 2, nu, ja paveicas, maksimums 3 no šiem nosacījumiem...

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu nav tik traki. Kāds jau vēl dzen arī trešos no vāczemes. Pārējais protams tiks vērtēts individuāli. Nav jau akmenī kalts

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Jā, vēlams 123456

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš vēl nekruķītu odometru gribi ar 123000 uz šiltes?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pats varēsi pēc tam nokruķīt.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Labi, beidziet muldēt, dodiet golfu!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, lielākā daļa no pāris dinamiskā portāla apmeklētājiem brauc ar tikko no Vācijas vestiem 1995. - 1997. gada dīzeļgolfu hečbekiem ar kondišku ideālā stāvoklī. Un sapņo, ka tik kādam varētu to pārdot.

Ko domā, ka tev tādu utopiju, ko te prasi, kāds uz rokām pienesīs, apzeltīs un vēl folijā ietīs? Vecīt, neslinko, brauc cauri šim te www.ss.lv/... un skaties. Tu te tā mētā pirkstiņus, it kā bentliju būtu sataisījies pirkt.

P.S. Atceros, kā dažus gadus atpakaļ ar vienu pazīstamu auto pārdevēju ierēcām - viens tev līdzīgs teica - ja hoču čtobi za moji ģeņgi prodovec mņe v ž..u ļez. Tiesa gan, toreiz runa gāja par 20 kilo vērtu parketnieku...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tāds auto jāmeklē rumbulā kortos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tāds auto jāmeklē rumbulā kortos.

vai Marjampolē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tāds auto varētu būt aizķēries fofāgena noliktavā... aizkrāmēts ar visādiem nepārdodamiem audī

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tāds auto varētu būt aizķēries fofāgena noliktavā... aizkrāmēts ar visādiem nepārdodamiem audī

varbūt šeit aizķēries?

www.autostadt.de/...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man ir tāds- nevienam nedošu 97 gads klima elektro logi AFN-110z/s 324tkm un tāfeles- idēālā stāvoklī, noskrējiens orgināls, personīgi pazīstu iepreikšējos divus saimniekus, rūsa gan parādījas pēc šis ziemas- tagad krāsojas, domāju ka tādu labu nopirkt diezgan pagrūti- viesiem jau ir pie 600tkm

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man sievasmaate 2010.gadaa par 1700 latiem nopirka 1997.gada benziina Golfu. Paarliecinaajos, ka auto ir gaitaa baudaams... Tomeer kondicioniera tam nav...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ja vēl vismaz teorētiski mazajās valstīs (Austrija, Šveice, Beļģija) ir atrodams ne līdz kliņķim nojāts 95. gada Golps, pie kam dīzelis, tad Vācijā šādam eksemplāram būs jau vismaz 6 sulas nosūktas.

P.s. mācītāji ar dīzeļiem nebraukā!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

UN vēl maksāt 1300 Ls par 95. gada vāģi ir jābūt bez prāta! Tad ņem kādu citu vāģi neGolpu, neAudi, neBMW, neVolvo, neMB un būs 300 Ls! Vai arī citu neGolpu utt. teiksim 200X.gada par 1300 Ls.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ņem sābu....

redzēsi kur nauda paliek.....

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ņem sābu....

redzēsi kur nauda paliek.....

Neko neredzēs, naudas nav, bet sāps bez izmaiņām pēc remonta brēc.

Man golpa nav, sen bija 1995.g. bez sarkanā i, lai gan pats sarkans, ar kondišku, el. paku, daudz rūsas un ekstru gļukiem, bet -25 nebija šķērslis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pērku jaunu golfu, kas ražots 1995 gadā... tēdēī... cena līdz 300latiem

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

Man ir GTI benzīnnieks 92.gads orģinālais nobraukums 265 štukas, un nevajag braukt augumā ka tas ir sakruķīts spidometrs! Autiņu pirka mans sencis jaunu! Bēdu nezinu remontēts ir tik cik uz apskati vajag. Mainīti ir tikai bremžu diski, stiklu mazgātāja sūknis un aizmugurēji otboņiki. Šogad skati izgāju pa nullēm. Garāžā nav stāvējis ne reizi!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

KAIFARIX rakstīja: Man ir GTI benzīnnieks 92.gads orģinālais nobraukums 265 štukas, un nevajag braukt augumā ka tas ir sakruķīts spidometrs! Autiņu pirka mans sencis jaunu! Bēdu nezinu remontēts ir tik cik uz apskati vajag. Mainīti ir tikai bremžu diski, stiklu mazgātāja sūknis un aizmugurēji otboņiki. Šogad skati izgāju pa nullēm. Garāžā nav stāvējis ne reizi!

nakuj gti bij jāņem, ja nebrauc kā ar gti jābrauc?

(lab, zinu, ka ne pa tēmu koments)

bij 92ā gada III golps darbā, puva nejēgā. pārējais gan bija ok daudzmaz, ņemot vērā, ka tika diezgan dzīts pa lauku ceļiem. spidometrs laikam 2-o reizi riņķī apgāja (pie 300k nonullējas)

pēc tam tika atdots tālāk, pārāk norūsējis bija.

tad gan bija 1,8 monošpricenieks 8vārstu.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

KAIFARIX rakstīja: Man ir GTI benzīnnieks 92.gads orģinālais nobraukums 265 štukas, un nevajag braukt augumā ka tas ir sakruķīts spidometrs! Autiņu pirka mans sencis jaunu! Bēdu nezinu remontēts ir tik cik uz apskati vajag. Mainīti ir tikai bremžu diski, stiklu mazgātāja sūknis un aizmugurēji otboņiki. Šogad skati izgāju pa nullēm. Garāžā nav stāvējis ne reizi!

nakuj gti bij jāņem, ja nebrauc kā ar gti jābrauc?

(lab, zinu, ka ne pa tēmu koments)

bij 92ā gada III golps darbā, puva nejēgā. pārējais gan bija ok daudzmaz, ņemot vērā, ka tika diezgan dzīts pa lauku ceļiem. spidometrs laikam 2-o reizi riņķī apgāja (pie 300k nonullējas)

pēc tam tika atdots tālāk, pārāk norūsējis bija.

tad gan bija 1,8 monošpricenieks 8vārstu.

tāpēc arī rūsēja kā traks, ka tika dzīts pa grants ceļiem (mehāniskie bojājumi apakšai un arkām no akmentiniem un smilšu graudiņiem)

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

kalfonso rakstīja:

KAIFARIX rakstīja: Man ir GTI benzīnnieks 92.gads orģinālais nobraukums 265 štukas, un nevajag braukt augumā ka tas ir sakruķīts spidometrs! Autiņu pirka mans sencis jaunu! Bēdu nezinu remontēts ir tik cik uz apskati vajag. Mainīti ir tikai bremžu diski, stiklu mazgātāja sūknis un aizmugurēji otboņiki. Šogad skati izgāju pa nullēm. Garāžā nav stāvējis ne reizi!

nakuj gti bij jāņem, ja nebrauc kā ar gti jābrauc?

(lab, zinu, ka ne pa tēmu koments)

bij 92ā gada III golps darbā, puva nejēgā. pārējais gan bija ok daudzmaz, ņemot vērā, ka tika diezgan dzīts pa lauku ceļiem. spidometrs laikam 2-o reizi riņķī apgāja (pie 300k nonullējas)

pēc tam tika atdots tālāk, pārāk norūsējis bija.

tad gan bija 1,8 monošpricenieks 8vārstu.

tāpēc arī rūsēja kā traks, ka tika dzīts pa grants ceļiem (mehāniskie bojājumi apakšai un arkām no akmentiniem un smilšu graudiņiem)

rūsēja bagažnieka vāks. no iekšpuses.

kas ir standartvaina.

sāka pa laukiem drāzt viņu ar klasiskajiem 180k uz tāfeles. pieļauju, ka bija nokruķīts nost, vai arī jau otris aplis gāja. tas bija 2005ajā gadā. pagājušajā gadā tika noņemts no autoparka. kopā nobraucām ap 200k

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

ValdisM rakstīja:

kalfonso rakstīja:

KAIFARIX rakstīja: Man ir GTI benzīnnieks 92.gads orģinālais nobraukums 265 štukas, un nevajag braukt augumā ka tas ir sakruķīts spidometrs! Autiņu pirka mans sencis jaunu! Bēdu nezinu remontēts ir tik cik uz apskati vajag. Mainīti ir tikai bremžu diski, stiklu mazgātāja sūknis un aizmugurēji otboņiki. Šogad skati izgāju pa nullēm. Garāžā nav stāvējis ne reizi!

nakuj gti bij jāņem, ja nebrauc kā ar gti jābrauc?

(lab, zinu, ka ne pa tēmu koments)

bij 92ā gada III golps darbā, puva nejēgā. pārējais gan bija ok daudzmaz, ņemot vērā, ka tika diezgan dzīts pa lauku ceļiem. spidometrs laikam 2-o reizi riņķī apgāja (pie 300k nonullējas)

pēc tam tika atdots tālāk, pārāk norūsējis bija.

tad gan bija 1,8 monošpricenieks 8vārstu.

tāpēc arī rūsēja kā traks, ka tika dzīts pa grants ceļiem (mehāniskie bojājumi apakšai un arkām no akmentiniem un smilšu graudiņiem)

rūsēja bagažnieka vāks. no iekšpuses.

kas ir standartvaina.

sāka pa laukiem drāzt viņu ar klasiskajiem 180k uz tāfeles. pieļauju, ka bija nokruķīts nost, vai arī jau otris aplis gāja. tas bija 2005ajā gadā. pagājušajā gadā tika noņemts no autoparka. kopā nobraucām ap 200k

bet motors un kārba bija laikam mūžīgi pie normālām apkopēm, nekādu gļuku, un eļļu ar nefiga nerija.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

KAIFARIX rakstīja: Man ir GTI benzīnnieks 92.gads orģinālais nobraukums 265 štukas, un nevajag braukt augumā ka tas ir sakruķīts spidometrs! Autiņu pirka mans sencis jaunu! Bēdu nezinu remontēts ir tik cik uz apskati vajag. Mainīti ir tikai bremžu diski, stiklu mazgātāja sūknis un aizmugurēji otboņiki. Šogad skati izgāju pa nullēm. Garāžā nav stāvējis ne reizi!

1. Vai Tev ir ļoti slikta atmiņa.

2. Vai esi rūdīts melis.

Cita varianta, kā šie abi nav, to tev pateiks jebkurš, kurš ilgāku laiku lietojis fauvē trešo golfmašīnu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Un vēl... 92. gadā jaunu kaut vai Golfu nevarēja atļauties neviens, pat Šķēle! Tā ka nevajag murgot par jaunu auto.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti