Pērk Golf III TDI

Milicists Reģ.: 11.09.2004

Izvērtējot visus par un pret, kā arī savu maksātspēju, esmu nolēmis iegādāties Golf III TDI. Jābūt obligāti hečbekam, vēlams 4 durvis, 95 - ... gads. Vēlams kondicionieris. Bez rūsas, lieliskā stāvoklī, ar lielisku motoru. Vēlams nesen no Vācijas. Cena līdz 1300 Ls. Piedāvājumus šeit.

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

KAIFARIX rakstīja: Man ir GTI benzīnnieks 92.gads orģinālais nobraukums 265 štukas, un nevajag braukt augumā ka tas ir sakruķīts spidometrs! Autiņu pirka mans sencis jaunu! Bēdu nezinu remontēts ir tik cik uz apskati vajag. Mainīti ir tikai bremžu diski, stiklu mazgātāja sūknis un aizmugurēji otboņiki. Šogad skati izgāju pa nullēm. Garāžā nav stāvējis ne reizi!

1. Vai Tev ir ļoti slikta atmiņa.

2. Vai esi rūdīts melis.

Cita varianta, kā šie abi nav, to tev pateiks jebkurš, kurš ilgāku laiku lietojis fauvē trešo golfmašīnu.

tak pirka sencis pa taisno no paša golfmašīnu rūpnīcas direktora. golfs bija šim domāts, bet šo pēkšņi pārcēla darbā uz pasātu rūpnīcu un golfs palika pāri.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars

Un vēl... 92. gadā jaunu kaut vai Golfu nevarēja atļauties neviens, pat Šķēle! Tā ka nevajag murgot par jaunu auto.

---------------------------

Varēja jau nu gan Mēs ar tevinevarējām, bet bija, kas

varēja...Atceros to duci Mitsubishi 3000GT, ko Rīgas

"benzīna žīdi" atvilka, oi, kā nācās vietējo "vasju" nedarbu augļus vākt ... Bet maksāja labi Jaunus Rietumauto pamatā pirka ārzemēs, pats pāris reižu tiku braucis līdzi "jaunbagātniekiem" uz Reihu jaunu auto pirkt. bet Šķēle...tas tiesa, viņš tolaik pat podu tualetei nopirkt nevarēja, nācās uzprasīties uz prezentu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

........... bet Šķēle...tas tiesa, viņš tolaik pat podu tualetei nopirkt nevarēja, nācās uzprasīties uz prezentu [/

labi zinu ka varēja atļauties , bet ''ņevijo bivalsja'''

arī tagad neizlec vizinās ar pieticīgu A4......

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tagad jams fano par blondīnēm kajēnēs

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

Tādam loham kā anonīmiķis, man nav nekas jāpierāda!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

KAIFARIX rakstīja: Man ir GTI benzīnnieks 92.gads orģinālais nobraukums 265 štukas, un nevajag braukt augumā ka tas ir sakruķīts spidometrs! Autiņu pirka mans sencis jaunu! Bēdu nezinu remontēts ir tik cik uz apskati vajag. Mainīti ir tikai bremžu diski, stiklu mazgātāja sūknis un aizmugurēji otboņiki. Šogad skati izgāju pa nullēm. Garāžā nav stāvējis ne reizi!

1. Vai Tev ir ļoti slikta atmiņa.

2. Vai esi rūdīts melis.

Cita varianta, kā šie abi nav, to tev pateiks jebkurš, kurš ilgāku laiku lietojis fauvē trešo golfmašīnu.

chalis jau nenodefinēja vispār, vai tas 2ais vai 3ais gti

starpība jau ir kosmoss

92ajā bija pēdējais gads mk2 gti - tas bija perfekti nostrādāts agregāts, bet pirmais mk3 golpam, kas slimoja ar visām iespējamajām "bērnu" slimībām.

bet nu, es arī tomēr sliecos domāt, ka čalis vnk irš

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

........... bet Šķēle...tas tiesa, viņš tolaik pat podu tualetei nopirkt nevarēja, nācās uzprasīties uz prezentu [/

labi zinu ka varēja atļauties , bet ''ņevijo bivalsja'''

arī tagad neizlec vizinās ar pieticīgu A4......

Vispār bagāts dara kā grib . Lai gan drusku dīvaini , kad 90-os gados parādījās pirmie jauna dizaina un arī nosaukuma A6 tad šim bij pirmais tāds . Toreiz jaunajam audi tika pievērsta liela uzmanība , vismaz pirmie šo spēkratu īpašnieki tika pieminēti .

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

98. gadā sencis paņēma A6 ar 1.8T motoru. Vienu no pirmajiem četriem autiņiem Latvijā, tad arī Šķēle sev iepirka A6.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Labpraat par 3 tuukstoshiem latu nopirktu ceturto Golfu universaala izpildiijumaa.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Labpraat par 3 tuukstoshiem latu nopirktu ceturto Golfu universaala izpildiijumaa.

pieliec vēl vienu štuku - www.ss.lv/... . izskatas , ka tie garie golfi ir lielā cieņā, un cenā vairāk ka parastais

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti