Izkāpšana/iekāpšana pie lidostas

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

Kādreiz, ja pareizi atceros, tad pie lidostas bija zīmes "Stāvēt aizliegts" abās ceļa pusēs, tagad - "Apstāties aizliegts" ar papildzīmi "Tikai pasažieru izkāpšanai" sanāk, ka, ja man vajag piebraukt, sasēdināt 4 cilvēkus auto (max 2 minūtes) un braukt prom, tagad vajag braukt iekšā maksas stāvvietā un maksāt par pusstundu, lai viss būtu smuki??!?!

 
1 2
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nesip sev un citiem prātu, un dari kā pašam ērtāk !!!

Jo parasti jau ir problēma iekš tam ka sagaidot ir grūti notrāpīt ar pareizu piebraukšanas laiku !!!

Es bieži vien griežos nost luksaforā pirms lidostas un un gaidu tur zvanu, un tikai tad lienu sagaidīt augšā pie izlaišanas. Tas ir tad ja nav lielas bagāžas utml. - tipa neredzu jēgu maksāt par stāvvietu. Visos citos gadījumos "nav ko ost" - braucam stāvvietā iekšā.

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:"Apstāties aizliegts" ar papildzīmi "Tikai pasažieru izkāpšanai" ...

Es šito saprotu sekojoši - ja tev jāizsēdina pasažieri, nāksies, diemžēl, to darīt gaitā, bet ja gribi aiziet uz tuvējo mežu putnus pavērot, tad zīmes uz tevi neattiecas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

aizlidošana ir augšā, izsēdini pasažieri un brauc mājās

atlidošana ir lejā.... iebrauc stāvvietā un gaidi savi ķošču ar parpalām no turcijas

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

neatceros precīzi tekstu, bet doma bija, apstāties nedrīkst, izņemot gadījumus, ja gribi izsēdināt laukā pasažierus

WALA, es arī līdz šim visu laiku tā biju darījis, ka Spicē iepērkos, uzēdu vai vēl ko sadaru, kad cilvēki zemē un pie piebrauktuves, tā zvana man un es braucu savākt.

Pāris dienas atpakaļ uz lidostu ļautiņus vedot pamanīju, ka zīmes pamainījušās

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: aizlidošana ir augšā, izsēdini pasažieri un brauc mājās

atlidošana ir lejā.... iebrauc stāvvietā un gaidi savi ķošču ar parpalām no turcijas

ķošča ar parpalām no turcijas jau gaidīs mani atplestām rokām tur kur es viņai likšu to darīt

anyway, tizli, ka tā ... un labi ka laicīgi pamanīju ka zīmes samainītas

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: aizlidošana ir augšā, izsēdini pasažieri un brauc mājās

atlidošana ir lejā.... iebrauc stāvvietā un gaidi savi ķošču ar parpalām no turcijas

****************************************************** It kaa nevaretu atlidojot uzkaapt otrajaa stavaa un iesesties auto p.s. bet , kas man,man ir lidostas caurlaide, stavu kur gribu lidosta teritorijaa

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: It kaa nevaretu atlidojot uzkaapt otrajaa stavaa un iesesties auto

apskaties vēlreiz uz zīmēm - vai tiešam var?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, ja jau (kaa te viens rakstiija), ka var izkaapt, tad jau arii var iekaapt auto. Neviens nestaav lidostaa un nespiezh uz pieres pasazhieriem zimogus, atlidojoshais/aizlidojoshais

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Un vispaar lidostas teritorijaa ir padaudzas vietas, kur var legaali staavet. Par kasti ar aleeniem pateikshu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kaste alu? tik bieži nebraucu uz lidostu

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Arii viena reize var atmaksaaties Lidostaa , lejaa, tarifs 20min=1lvl, parekini

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

tarifs ir 30min/1lvl

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Teroētiski skaitījās, ka lejā stāvvietā var bezmaksas cik tur tās minūtes stāvēt.Bet praksē tās cenas un noteikumi tur mainās pa dienā. Vienreiz iegrābos un vairāk stāvvietas pakalpojumus neizmantoju. Apkārt lidostai tagad arī zīmes sakabinātas un vairs īsti pat nav kur sagaidīt, bet kas meklē tas atrod.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Tas nozīmē, ka arī somu izkraušana ir CSN pārkāpums.

"CSN 1.4. apstāšanās - transportlīdzekļa apturēšana uz laiku, kas nepārsniedz piecas minūtes, ja tā ir

nepieciešama pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā, kravas iekraušanai transportlīdzeklī

vai izkraušanai no tā"

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Tas nozīmē, ka arī somu izkraušana ir CSN pārkāpums.

"CSN 1.4. apstāšanās - transportlīdzekļa apturēšana uz laiku, kas nepārsniedz piecas minūtes, ja tā ir

nepieciešama pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā, kravas iekraušanai transportlīdzeklī

vai izkraušanai no tā"

pasažieris CSN kontekstā ir subjekts ar somu (somām), bet ja ir tikai soma bez pasažiera tā ir kravu izkraušana.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt, bet vadītājam nu nekādi nevajadzētu kāpt ārā piem. somu no bagāžnieka mīļumam izcelt .

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Vienam ākstam lats žēl...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Tas nozīmē, ka arī somu izkraušana ir CSN pārkāpums.

"CSN 1.4. apstāšanās - transportlīdzekļa apturēšana uz laiku, kas nepārsniedz piecas minūtes, ja tā ir

nepieciešama pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā, kravas iekraušanai transportlīdzeklī

vai izkraušanai no tā"

a tu lasi topica galviņu arī vai tikai bezjēgā spamo???

APSTĀTIES tur tagad esot aizliegts

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETS

Ceļu satiksmes noteikumi

1. Vispārīgie jautājumi

1.4. apstāšanās - transportlīdzekļa apturēšana uz laiku, kas nepārsniedz piecas minūtes, ja tā ir nepieciešama pasaţieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā, kravas iekraušanai transportlīdzeklī vai izkraušanai no tā;

1.40. stāvēšana - transportlīdzekļa apturēšana, ja tā nav saistīta ar pasaţieru iekāpšanu transportlīdzeklī vai izkāpšanu no tā, kravas iekraušanu transportlīdzeklī vai izkraušanu no tā, kā arī transportlīdzekļa apturēšana uz laiku, kas pārsniedz piecas minūtes, ja tā ir saistīta ar pasaţieru iekāpšanu transportlīdzeklī vai izkāpšanu no tā, kravas iekraušanu transportlīdzeklī vai izkraušanu no tā;

no pēdējā sastopamā varianta CSDD mājas lapā, vienkārši iespamoju

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Starptautiskā lidosta Rīga ir īpaša vieta pasaulē kur par 1min prasa 1LVL.

Vienmēr pasažierus sagaidīju pie izlidošanas bet vienreiz muļķības pēc iebraucu leja, cilvēks iekāpa un domāju tikšu ārā 30sek laikā bet nekā, maksā 1LVL.

Šī ir vienīgā lidosta kas pat lielākajiem laika plānotājiem liek maksāt 1LVL.

Kopš tās reizes lejā vairs nebraukšu un lai VĒLREIZ kāds tur stāvošai policists cenšas mani apstrīdēt!

Es tur ierodos 1-2x mēnesī

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Izlaiž pie izlaišanas augšā uz rampas. Par to nav nekādu jautājumu.

Savukārt savākt drīkst autobusa pieturā, kura pretī lidostas ieejai, atlidojušajiem jāpāriet tikai pāri maksas stajankai un jāpastāv, jāpagaida autobusa pieturā.

135. Aizliegts apstāties un stāvēt:

135.7. tuvāk par 25 m pirms un 10 m aiz 534. vai 535.ceļa zīmes. Atļauts apstāties, ja tas nepieciešams pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā un ja tas netraucē pasažieru sabiedrisko transportlīdzekļu vai taksometru satiksmi;

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vai tad baltā papildplāksnīte var atcelt aizlieguma zīmi?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Vai tad baltā papildplāksnīte var atcelt aizlieguma zīmi?

Principā tam nav nekādas būtiskas nozīmes - CSN un zīmes kā tādas ir izdomātas ērtībai, un tam lai visi šo pasākumu saprastu vienādi. Ja reiz tu esi spējīgs saprast papildplāksnes tekstu, un to kāds ir šī visa konteksts tad viss kārtībā, neesi spējīgs saprast - tātad nedrīksti apstāties !!!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Katrā ziņā saprotamāk un drošāk nekā tās [P] zīmes Rīgā ar papildzīmi "sestdienās" un mūžīgais sajukums ar pārceltajām dienām vai ārzemniekiem.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Vai tad baltā papildplāksnīte var atcelt aizlieguma zīmi?

Var šitā - www.iauto.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti