Motora galvas skrūves

aisiic Reģ.: 29.11.2011

Mondeo, 2.0 benzīns, 2002.g. Duratec HE.

Kā ir ar tām galvas skrūvēm? Pēc motora galvas noņemšanas, obligāti jāliek jaunas, vai var vecās atstāt?

Nav noslēpums, ka pievelkot skrūves, tās vairāk vai mazāk izstiepjas un pielāgojas sēžai, kā rezultātā vairākkārt skrūvējot rodas lielāka varbūtība, ka skrūvei sēžu var nolauzt.

Kā tur īsti ir?

Zinu, ka Meršiem ir tik resnas, ka tās parasti neviens nemaina, jo nolauzt praktiski nav iespējams.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..13
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

aisiic rakstīja: Par cik skrūves tika izskrūvētas pirmo reizi- likšu tās pašas atpakaļ...

Dari tā.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Es vispār šaubos vai ipedgars atšķir tēlotāja ģeometriju no rasēšanas. Nevienā parastajā videnē rasēšanu nemāca, māca tēlotāja ģeometriju un kautkādas atraugas no mašīnbūves rasēšanas, ķip rakstlaukumus, formātus u.c. muļķības.

Tā kā, ipedgariņ, pirms kakāšanas labāk novelc biksas...

p.s. ak jā, parādi arī man to rasēšanas ROKASGRĀMATU 9.klasei...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

aisiic rakstīja: Da labi, nav ko cepties!

Var sap... meistarībā gan ar jaunām, gan vecām skrūvēm, tas nu fakts. Tāpat arī, cik cilvēku (meistaru), tik viedokļu un paņēmienu. Tāpēc mērīšanās ar gailīšiem ir lieka. (:

Par cik skrūves tika izskrūvētas pirmo reizi- likšu tās pašas atpakaļ...

Lai saremontētu galvu, skrūves nav jāskrūvē ārā, ja kas...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var nofleksēt, lai nemaisās.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Skrūves galvā nestiprinās. Pietiek atskrūvēt gaikas un nocelt galvu nost. Nu vismaz tā darīja žiguļiem, jafelēm un tamlīdzīgiem mēsliem. Normāliem auto galvu nekad neesmu ņēmis nost.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Nevienā parastajā videnē rasēšanu nemāca, māca tēlotāja ģeometriju

Takšu Tu aizej uz videni un apskaties ko tur māca!!! Šitādu aunu patiešām vēl pameklēt vajag!!! UN vēl tre mācīs kā ko mērīt un kā ko skrūvēt. Pilnīgi tukšs paurītis, bet kā brēc!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: pirms kakāšanas labāk novelc biksas...

Pirms pļūtīšanas arī jānovelk ūzas!!! Nu i dumiķis...

Kas ģeometrijas stundās tēloji????

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja: Nevienā parastajā videnē rasēšanu nemāca, māca tēlotāja ģeometriju

Takšu Tu aizej uz videni un apskaties ko tur māca!!! Šitādu aunu patiešām vēl pameklēt vajag!!! UN vēl tre mācīs kā ko mērīt un kā ko skrūvēt. Pilnīgi tukšs paurītis, bet kā brēc!!

Ak slabo atbildēt par bazaru, ne tu vari iedot atsauci u konkrēto grāmatu, ne tu zini videnes programmu. Kā teiktu Vadonis, tukšplūtis tu esi, prasts martena kurinātājs....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Skrūves galvā nestiprinās. Pietiek atskrūvēt gaikas un nocelt galvu nost. Nu vismaz tā darīja žiguļiem, jafelēm un tamlīdzīgiem mēsliem. Normāliem auto galvu nekad neesmu ņēmis nost.

Tās, no kā tu skrūvēji nost uzgriežņus, ir tapskrūves (topošajā valsts valodā - špiļkas..). Normāliem auto gadās, ka galvas pieskrūvētas ar bultskrūvēm (bolt).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pļā, nu paliek interesants jautājums "cik ilgi viens caurkritis iņdžiniers spēj tukšu pļūtīt?"

kas traucē uzzīmēt kaut ko līdzīgu skrūvei un pierakstīt klāt (nu kā rasēšanas stundās skolā mācīja) pieļaujamos izmērus...

nu vai Yetija stilā ielikt korektu linku uz vietu kur kāds censonis jau to ir izdarījis un iepublicējis interentā

huļiš ir šķidri jādriš par bīdmēriem un vidusskolām????

protams, neaizmirstot pieminēt tukšo paurīti

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele, tukšdirsim, kuram tēlotājģeometriju māca skolā vari nestāstīt kas it tapskrūve un bultskrūve - tā pat nesajēgs!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kas traucē uzzīmēt kaut ko līdzīgu skrūvei un pierakstīt klāt (nu kā rasēšanas stundās skolā mācīja) pieļaujamos izmērus...

Es netaisos tērēt savu laiku visādiem durikiem cenšoties iestāstīt elemetāras lietas! Laiks jau bija to sajēgt. Ja nezini kā mēra - pamācies, nezini kas ir pielaižu lauks - izlasi.

Ja nejēdz lasīt un negribi neko zināt, tad tik vien laikam ir kā aptirst citus.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Ak slabo atbildēt par bazaru, ne tu vari iedot atsauci u konkrēto grāmatu, ne tu zini videnes programmu.

Tu jau arī parādīju, ka vispāqr neko nezini par videni!!

Paņem sotaku (latos) atbrauc pie manis, un es Tev pārdošu šo unikālo grāmatu, kuru Tu neesi redzējis!

Linku viņam vajag!!! Riktīgs dalbajobs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kas traucē uzzīmēt kaut ko līdzīgu skrūvei un pierakstīt klāt (nu kā rasēšanas stundās skolā mācīja) pieļaujamos izmērus...

Es netaisos tērēt savu laiku visādiem durikiem cenšoties iestāstīt elemetāras lietas! Laiks jau bija to sajēgt. Ja nezini kā mēra - pamācies, nezini kas ir pielaižu lauks - izlasi.

Ja nejēdz lasīt un negribi neko zināt, tad tik vien laikam ir kā aptirst citus.

pa šito šķidrpļūtīšanas laiku jau sen būtu uzzīmējis....

p.n.

bazars nav par to KĀ mēra.... jautājums ir par to KAS tai skrūvei ir jāmēra

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Gauss rakstīja:

Ak slabo atbildēt par bazaru, ne tu vari iedot atsauci u konkrēto grāmatu, ne tu zini videnes programmu.

Tu jau arī parādīju, ka vispāqr neko nezini par videni!!

Paņem sotaku (latos) atbrauc pie manis, un es Tev pārdošu šo unikālo grāmatu, kuru Tu neesi redzējis!

Linku viņam vajag!!! Riktīgs dalbajobs.

Redz kā sanāk, rakstīt muļķības tev ir pietiekami laika, bet uzrakstīt divus konkrētus teikumus (atsauci uz grāmatu) tev ir par grūtu.

Laikam to 9-to klasi tu tā arī nepabeidzi... vai arī tā bija vienīgā grāmata mantojumā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

www.megafileupload.com/...

kādi izmēri (vai to summas, piemēram visas skrūves garums ir a+b+c+d) ir jāmēra un kādām ir jābūt vērtībām...

ja vērā ir jāņem paplāksne, tad to arī vajadzētu pieminēt....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bazars nav par to KĀ mēra.... jautājums ir par to KAS tai skrūvei ir jāmēra

Nu tak aizej pie Gausa, tas parādīs, jo šiem bērnudārzā visu māca! Es tupakiem elementāras lietas netaisos mācīt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Laikam to 9-to klasi tu tā arī nepabeidzi... vai arī tā bija vienīgā grāmata mantojumā...

Tev jau to tāpat nezināt - tālāk par bērnudārzu neesi ticis! kam Tev atsauce - duriku plūsmā (humanitārajā) nedz rasēšanu, kur nu vēl tēlotājģeometriju nemāca. Ja būtu kaut rasēšanas stundās degunu urbinājis, tad vismaz atcerētos, ka kaut kāda grāmata bija!

Pisaj ješčo savus vāvuļojumus - savādāk cilvēkiem garlaicīgi paliks.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ja vērā ir jāņem paplāksne, tad to arī vajadzētu pieminēt....

Jau rakstīju - aizej pie Gausa uz bērnudārzu - tur iemācīs visu, ieskaitot kaut ko no gramatikas nu dzimtēm.

Duriks

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kas ir, kulē ierāvi!!!!! Aplikies kā alkāns uz pohām.

Salaga tu esi ipedgariņ....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Salaga tu esi

Prieks iepazīties - nezināju ka Tevi tā sauc!!

Bērnudārzs

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: www.megafileupload.com/...

kādi izmēri (vai to summas, piemēram visas skrūves garums ir a+b+c+d) ir jāmēra un kādām ir jābūt vērtībām...

ja vērā ir jāņem paplāksne, tad to arī vajadzētu pieminēt....

Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at 94.75.216.85.

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few

moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network

connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure

that Firefox is permitted to access the Web.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a tu lasīt māki?

tur tak ir uzrakstīts kur tev jāiet

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Es vispār nesaprotu, ar ko tās skrūves mērīt - tur kā minimums mirometru vajag, ar bīdmēru diez vai varēs atšķirt derīgu skrūvi no tādas, kas izstiepusies jau par daudz.

Piemēram, mana auto motorā izmanto M12 skrūves, kam garums (neskaitot galviņu) ir 235 mm, vītnes garums ~1/4: content23-foto.inbox.lv/...

Tā kā vītnes daļā skrūve nestiepjas (jo to notur vītne blokā), tad stiepjas atlikušās 3/4, ja pieņem, ka tas ir viendabīgs materiāls, tad tā kā kopējais tilpums (vielas daudzums) nemainās, izstiepjot šādu cilindru par 1 mm tā diametrs samazinās par 3,4 mm tūkstošdaļām!

Nezinu kā ir patiesībā, bet man liekas, ka, normāli pievelkot galvu, tā skrūve vairāk par 1 mm netiek izstiepta, tas jau ir daudz.

Ko sakat?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Es vispār nesaprotu, ar ko tās skrūves mērīt - tur kā minimums mirometru vajag, ar bīdmēru diez vai varēs atšķirt derīgu skrūvi no tādas, kas izstiepusies jau par daudz.

Piemēram, mana auto motorā izmanto M12 skrūves, kam garums (neskaitot galviņu) ir 235 mm, vītnes garums ~1/4: content23-foto.inbox.lv/...

Tā kā vītnes daļā skrūve nestiepjas (jo to notur vītne blokā), tad stiepjas atlikušās 3/4, ja pieņem, ka tas ir viendabīgs materiāls, tad tā kā kopējais tilpums (vielas daudzums) nemainās, izstiepjot šādu cilindru par 1 mm tā diametrs samazinās par 3,4 mm tūkstošdaļām!

Nezinu kā ir patiesībā, bet man liekas, ka, normāli pievelkot galvu, tā skrūve vairāk par 1 mm netiek izstiepta, tas jau ir daudz.

Ko sakat?

1 2 3 4 5 6 7 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti