Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vienīgais pamatojums visiem šitiem jūrmalenes ātruma gaudotājiem ir tas, ka gribas legāli pabraukt ātrāk. gribas un viss. citu argumentu nav.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu tas čalis tad var mierīgi sākt būvēt standartam atbilstošu sētu par savu naudu un uzzināt, kas vēl ir nepieciešams izdarīt, lai varētu tur pacelt ātrumu un nepieļaut gājējus, velo un traktorbraucējus utt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vispār jau jebkuram interesentam ir iespēja piedalīties auto sacīkstēs un braukt tik ātri, cik vien spēj.

Vājums neļauj? Abas rokas kreisās vai kā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

divas kreisās rokas jau ir ļoti labi...

ja viena roka nogurst un to pamaina, tad īsti nemaz nemana atšķirību..... un pa to laiku jau nogurusī jau ir atpūtusies

aagen Reģ.: 26.01.2013
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: ..

Ko man dotu? Legāli pamēģināt, kā ir uz 110-130 pa LV braukt. Atkāpe. Nedēļu pēc LV TA apmeklēšanas LT no 130 bremzējot sapratu, ka bremžu disks un pirksts ir pipec, TA pat ar pirkstu nepakratīja.

Man domāt, ar šito nevaig lielities, ka vesel nedēļ pa Lietuv nodzīvojās ar pirkst'dir.sā.

Pie TA to varēj arī nepamanit, ka Tev pirksts pillīg dirs'ā.

Tiem, no TA puses, tiem neinteresē, kāds tas pirksts tev, tur visād pigor i redzēt!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nu tas čalis tad var mierīgi sākt būvēt standartam atbilstošu sētu par savu naudu un uzzināt, kas vēl ir nepieciešams izdarīt, lai varētu tur pacelt ātrumu un nepieļaut gājējus, velo un traktorbraucējus utt...

LV gājējus ierobežot tas ir nereāli, reālāk ir alkānus izskaust.

Ja par manu ietaupījumu ~ 20 sekundes.

Ja par manu naudu, tad labprāt pats noteiktu kur savu nodokļos samaksāto naudu tērētu. Protams vari ironizēt un ņirgāties cik tīk, ka tā jau nav nauda, bet izmantotu lietderīgāk kā jebkurš celtnieku kantoris, kam galvenais ir ietaupīt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Re kā, Recluse grib, lai ir 130 atļauts uz Jūrmalenes, bet to,lūdzu,par citu naudu

Idejiski tas,kā parasti šiem vaidētājiem pierasts, skan tā- mums visu vajag, visu kā ir TUR, pie tiem, kuri dzīvo labāk, bet...nu , par manu naudu nē. Un es neko nedarīšu,dariet jūs, visi citi, bet tā lai man ir labi.

Nu , kaut kā tā.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Re kā, Recluse grib, lai ir 130 atļauts uz Jūrmalenes, bet to,lūdzu,par citu naudu

Idejiski tas,kā parasti šiem vaidētājiem pierasts, skan tā- mums visu vajag, visu kā ir TUR, pie tiem, kuri dzīvo labāk, bet...nu , par manu naudu nē. Un es neko nedarīšu,dariet jūs, visi citi, bet tā lai man ir labi.

Nu , kaut kā tā.

Nedirs, es gribu lai konkrēti redzu kur paliek nodokļu nauda un pat būtu ar mieru maksāt par sētu kādam posmam, lai varētu uz 130 braukt, nevis jobanās bankas glābt un deputātus komandējumos sūtīt.

P.S. Tukši pļūtīt Kāds Te solījās durvis atvest, esmu jau sapratis, ka brīnumi nenotiek, tukši vardi tāpat kā atbalstāmajiem politiskajiem spēkiem.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Re kā, Recluse grib, lai ir 130 atļauts uz Jūrmalenes, bet to,lūdzu,par citu naudu

Idejiski tas,kā parasti šiem vaidētājiem pierasts, skan tā- mums visu vajag, visu kā ir TUR, pie tiem, kuri dzīvo labāk, bet...nu , par manu naudu nē. Un es neko nedarīšu,dariet jūs, visi citi, bet tā lai man ir labi.

Nu , kaut kā tā.

*******, es gribu lai konkrēti redzu kur paliek nodokļu nauda un pat būtu ar mieru maksāt par sētu kādam posmam, lai varētu uz 130 braukt, nevis *******ās bankas glābt un deputātus komandējumos sūtīt.

P.S. Tukši pļūtīt Kāds Te solījās durvis atvest, esmu jau sapratis, ka brīnumi nenotiek, tukši vardi tāpat kā atbalstāmajiem politiskajiem spēkiem.

Klau un ko ar tām saekonomētajām 20 sekundēm tādu patiesi satriecošu sadarīsi? Cik ļoti patiešām vitāli svarīgas Tev tās ir? Nu tā godīgi un konkrēti ar piemēriem, lūdzu...

Un tad izvērtē vai ir vērts ieguldīt ne tikai Tavu, bet arī manu piķi sētas izeidei, ja citur derētu elementāru asfaltu salabot vai pat uzklāt...

Manuprāt ar tādu vidējo ceļu stāvokli, braukšanas un savstarpējo attiecību kultūru uz ceļa kā pie mums, mēs vēl neesam pelnījuši NEVIENU ātrgaitas ceļu, jo pat u parastiem ceļiem izpildamies...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Re kā, Recluse grib, lai ir 130 atļauts uz Jūrmalenes, bet to,lūdzu,par citu naudu

Idejiski tas,kā parasti šiem vaidētājiem pierasts, skan tā- mums visu vajag, visu kā ir TUR, pie tiem, kuri dzīvo labāk, bet...nu , par manu naudu nē. Un es neko nedarīšu,dariet jūs, visi citi, bet tā lai man ir labi.

Nu , kaut kā tā.

*******, es gribu lai konkrēti redzu kur paliek nodokļu nauda un pat būtu ar mieru maksāt par sētu kādam posmam, lai varētu uz 130 braukt, nevis *******ās bankas glābt un deputātus komandējumos sūtīt.

P.S. Tukši pļūtīt Kāds Te solījās durvis atvest, esmu jau sapratis, ka brīnumi nenotiek, tukši vardi tāpat kā atbalstāmajiem politiskajiem spēkiem.

Klau un ko ar tām saekonomētajām 20 sekundēm tādu patiesi satriecošu sadarīsi? Cik ļoti patiešām vitāli svarīgas Tev tās ir? Nu tā godīgi un konkrēti ar piemēriem, lūdzu...

Un tad izvērtē vai ir vērts ieguldīt ne tikai Tavu, bet arī manu piķi sētas izeidei, ja citur derētu elementāru asfaltu salabot vai pat uzklāt...

Manuprāt ar tādu vidējo ceļu stāvokli, braukšanas un savstarpējo attiecību kultūru uz ceļa kā pie mums, mēs vēl neesam pelnījuši NEVIENU ātrgaitas ceļu, jo pat u parastiem ceļiem izpildamies...

Es netiku minējis, ka man vajag laika ietaupījumu. Ja no laika taupīšanas un kultūras viedokļa, varētu visā LV teritorijā max un min 80 km/h, kas arī būtu stipri padaudz, bet ir ap vidējo ciparu.

Labāk lai nodokļi aiziet ceļa posmā ko lietoju dažas reizes gadā, nevis žīdu bankās un kredītos.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Manuprāt ar tādu vidējo ceļu stāvokli, braukšanas un savstarpējo attiecību kultūru uz ceļa kā pie mums, mēs vēl neesam pelnījuši NEVIENU ātrgaitas ceļu, jo pat u parastiem ceļiem izpildamies...

Tipiska latviesa naudesana. Ir labi visur, kur musu nav. Acimredzot tev nav ne jausmas par to, kads ir celu stavoklis, brauksanas un savstarpejo attiecibu kultura citas valstis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

*******, es gribu lai konkrēti redzu kur paliek nodokļu nauda un pat būtu ar mieru maksāt par sētu kādam posmam, lai varētu uz 130 braukt, nevis *******ās bankas glābt un deputātus komandējumos sūtīt.

šis ir konkrēti no tirgus bābu repertuāra, 100%

PS. Par durvīm- es neesmu tā arī uz turieni braucis un speciāli es nebraukšu,protams. Mašīnu,kā solīju, aizvedu. Un par durvīm tā arī pateicu-kad braukšu,aizvedīšu, nevajag stumt sūdu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Manuprāt ar tādu vidējo ceļu stāvokli, braukšanas un savstarpējo attiecību kultūru uz ceļa kā pie mums, mēs vēl neesam pelnījuši NEVIENU ātrgaitas ceļu, jo pat u parastiem ceļiem izpildamies...

Tipiska latviesa naudesana. Ir labi visur, kur musu nav. Acimredzot tev nav ne jausmas par to, kads ir celu stavoklis, brauksanas un savstarpejo attiecibu kultura citas valstis

PiemēramKongo? Uzbekijā? Irānā?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Klau, jums visiem ņauduļiem ir nu baigā iespēja pavērusies, lielais varonis Dimiters modina tautu cīņai par taisnību, skrejat un piesakieties,kamēr nav par vēlu, nieka 100 000 vajag ! Recluse, aansis, seene utt visi iet un sakārto beidzot lietas, lai nav vairs žēlabas jāklausās, jūsu lielā iespēja ir klāt, drīz dzīvosim Komunismā !

www.delfi.lv/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Manuprāt ar tādu vidējo ceļu stāvokli, braukšanas un savstarpējo attiecību kultūru uz ceļa kā pie mums, mēs vēl neesam pelnījuši NEVIENU ātrgaitas ceļu, jo pat u parastiem ceļiem izpildamies...

Tipiska latviesa naudesana. Ir labi visur, kur musu nav. Acimredzot tev nav ne jausmas par to, kads ir celu stavoklis, brauksanas un savstarpejo attiecibu kultura citas valstis

PiemēramKongo? Uzbekijā? Irānā?

Līdz labiem ceļa kultūras piemēriem, kā Vācija, kur uz bāņa max ātrums bieži nav ierobežots, mums ir tālāk kā līdz mēnesim... Bet patiešām, čalis mūs laikam salīdzina ar irānu, grieķiju un pakistānu...

Jo visās valstīs, kur drīkst braukt ātrāk par 90 uz ceļiem nedrīkst būt ne gājēji, ne traktori, ne zvēri ne velosipēdisti...

Latvijā ir tikai daži ceļu posmi, kur ir sēta, lai zvēru uz veļiem nebūtu... Tātad novērsts viens no 4 iemesliem...

Bet aptaurētu, tupu, un bezkaunīgu skrējēju, kā arī agresīvi spītīgo, visus pārmācīt gribošo nebraucēju mums ir līdz acīm uz visiem ceļiem...

Šim te saproties lidot gribās un mūs iecelt drošo ātrbraucēju saulītē gribās...

Tas nekas, ka pie mums reizēm līkumaina grantene ir gludāka un drošāka par asfaltēto ceļu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Laikam jau kaut kāds sava veida mazohisms ir tā vēlme visu laiku nodirst pašiem sevi.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

PiemēramKongo? Uzbekijā? Irānā?

Ja, ari tur, protams, bet es vairak biju domajis tepat Eiropa. Sakot ar austriesiem, kam uz bana principa nav paredzets skatities spogulos parkartojoties, turpinot ar italiem, kam nav paredzets skatities nekur un nekad, bagatajiem norvegiem, kur nobraucot no galvena cela ir bail nomas masinai ritenus nolauzt u.t.t.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Jo visās valstīs, kur drīkst braukt ātrāk par 90 uz ceļiem nedrīkst būt ne gājēji, ne traktori, ne zvēri ne velosipēdisti...

Tiesam nezini, ka uz jebkura Vacijas arpilsetas cela ir atlauts 100km/h? Un uz cela var but un ari ir viss nosauktais. Pie tam lauku celu apkartne ir daudz blivak apdzivota, neka pie mums.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PiemēramKongo? Uzbekijā? Irānā?

Ja, ari tur, protams, bet es vairak biju domajis tepat Eiropa. Sakot ar austriesiem, kam uz bana principa nav paredzets skatities spogulos parkartojoties, turpinot ar italiem, kam nav paredzets skatities nekur un nekad, bagatajiem norvegiem, kur nobraucot no galvena cela ir bail nomas masinai ritenus nolauzt u.t.t.

Tu arī esi impotents, kuram patīk pimpi ar pirkstu salīdzināt, jo ar daiktu nekas nesanāk, tad mauc ar pirkstu ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bļā, nu kādam daunim jābūt, lai salīdzinātu Vāciju, Norvēģiju un Austriju ar Latviju ??? Pilnīgs bezsmadzeņu urbis, goda vārds.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Jo visās valstīs, kur drīkst braukt ātrāk par 90 uz ceļiem nedrīkst būt ne gājēji, ne traktori, ne zvēri ne velosipēdisti...

Tiesam nezini, ka uz jebkura Vacijas arpilsetas cela ir atlauts 100km/h? Un uz cela var but un ari ir viss nosauktais. Pie tam lauku celu apkartne ir daudz blivak apdzivota, neka pie mums.

Piemirsi tādu sīkumu kā tur valdošo vispārēju izpratni par satiksmi, ceļa kultūru un prognozējami un apbrīnojami vienlīdzīgu un salīdzinoši saprātīgu uzvedību uz ceļa uz kuru fona izceļas tikai auto ar ārvalstu numuriem vai ārvalstnieki īrētos spēkratos...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

recluse rakstīja:

*******, es gribu lai konkrēti redzu kur paliek nodokļu nauda un pat būtu ar mieru maksāt par sētu kādam posmam, lai varētu uz 130 braukt, nevis *******ās bankas glābt un deputātus komandējumos sūtīt.

šis ir konkrēti no tirgus bābu repertuāra, 100%

PS. Par durvīm- es neesmu tā arī uz turieni braucis un speciāli es nebraukšu,protams. Mašīnu,kā solīju, aizvedu. Un par durvīm tā arī pateicu-kad braukšu,aizvedīšu, nevajag stumt sūdu.

Nu nu, lai jau būtu, personīgi nejūtu Urlakova sakārtoto Rīgu, ko reklamē, Dombrovska iziešanu no krīzes u.t.t.

Par vērtnēm, teicies pāris mēnešu laikā. Deputāti arī sola, tikai termiņus piepušķo. Tā kā vari durvis nodot kur teicies.

Par dziesminieku - tas raksts ir tukša pļūtīšana.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iziešana no krīzes (dombrovska izpratnē) nozīmē, ka kāds nepārtraukti aizdod valstij kāpostu lai būtu piķis ko apmaksāt iepriekšējo kredītu maksājumus

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

salīdzinātu Vāciju, Norvēģiju un Austriju ar Latviju

-----------------------------------------------

Tomēr, un kas nav patīkami, pēdējā laikā parādās milzu atpalicība piemēram no tās pašas Polijas, pirms 2 nedēlām braucot uz Austriju (Vīni) konstatējām, ka arī PL dienvidos var izmantot lielu posmu no jaunās A1 maģistrāles - braucot pa E75 uz čehu robežu, tagad aiz Cestohovas, kādus 30-40 km, jāmeklē norāde pa labi uz Ostrava (ar maģistrāles zīmi), Čehijā, pēc nogriežšanās kādus 10 km ir parastais ceļš tad sākas maģistrāle, kas savienojas ar maksas ceļu Čehijā (kurš pēc jaunā PL posma liekas sliktāks). vienīgi uz jaunā maģistāles A1 posma, ir tilts, kurš nav pabeigts un jāapbrauc pa apvedceļu, ir divi, vieglajiem īsāks - ar norādi līdz 3.5 t, pēc kādiem 10 km atkal sākas maģistāle. Pie tam ar 08.2013 šis maģistrāles posms tiks savienots ar Varšavas - Berlīnes maģistrāli (Strykow), kas nozīmē, ka PL arī dienvidu virzienā, piemēram uz Vīni varēs šķērsot pa maģistrāli, jau sākot no Varšavas.

Vēl pirms 2 gadiem (2010 vasarā) PL dienvidos bija jābrauc pa veco E75 ar luksoforiem utt gar Belsko Bjalu uz Cieszyn.

Latvijā nav neviena kilometra tāda ceļa kā tas A1 posms PL, tā nav dīkšana, bet svaigs novērojums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

būtu bāleliņiem tomēr izdevies noprihvatizēt vidzemes šoseju, vooot tad būtu vismaz viens krutais ceļš

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti