izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..31
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Un arī tādi brauc prom,kuriem vārds Dzimtene ir tukšā skaņa,

Un ja tamam tā Dzimtene ir dziļi, jo dzīli sirdī iespļāvusi??

Kad vajadzēja lielgabalu gaļu uz Bosniju utt, tad bija brauc - Rodzina ņe zabudet! Bet kā aizgāja izdienas pensijā, tā veselus 40 Ls MĒNESĪ aprēķināja izdienas pensiju!!! Jau pirmajā mēnesī aizmirsa.

Pirms māci citus paskaties kas pa logu ārā notiek! Ap klubkrēslu varbūt viss ir kārtībā.

Ah tad Tu Bosnijā biji...

Un?

Mums ko pārējiem tagad Tev aplaudēt stāvus?

Psec!

Kā besī ārā šitie

"kāpēc man nedod" un t.t.

Tev ko ir 95 gadi, ka tikai no pabalstiem spēj pārtikt?

Un tikai nevaig tagad mēģināt teikt to nodrāzto frāzi

"Latvijā nevar atrast darbu"

pilnīgs sviests!

Latvijā ir ļoti daudz vietas kur ir vajadzīgi Labi Speciālisti,

jā Speciālisti, nevis dīkdieņi un alkoholiķi!

Var atrast darbu, ja ir vēlēšanās strādāt un smadzenes.

Piemērs Nr.1

man pazīstams Čoms palika bez darba, Šamam bija dzīvokļa līzings, fakts ka par 300Ls strādāt nebija jēgas,

sāka meklēt variantus

un atrada,

noalgoja 50 pensionāres kuras lasa mežā ogas un sēnes

un vēl 10 pensioonāres, kuras tās ogas un sēnes tirgo dažādos tirdziņos pie mārketiem..

Džekam sanāk ap 1000Ls mēnesī, un nemaz prātā nenāk

migrēt uz kādu tur Īriju vai t.t.

Piemērs Nr.2

Dzeks strādā autoservisā par atslēdznieku, servisu pievēra..

Šams tagad pēc reklāmas uzpērk salaustus roolerus pa lēto, remontē un tirgo tālāk..

Varka uz vienu rolleri +/- 150Ls,

un t.t.

Ja ir smadzenes un vēlēšanās darboties, da ne to vien var izdomāt...

Tā kā toč beidz īdēt

"viss ir tik slikti.. tik slikti..

Īrījā tik ir labi, jo tur vaig melnstrādniekus tam darbam, ko pašiem īriem negribās darīt.."

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Mums ko pārējiem tagad Tev aplaudēt stāvus?

Psec!

Kā besī ārā šitie

Man ar besī šitie ZAGĻI un to līdzskrējēji, kas atļaujās spļaut ģīmī tūkstošiem un vēl māca kā dzīvot!!

Atļaujās atsviest nevis maksāt izdienas karavīriem 40 Ls, izdienas zemessagriem ar izdienu 15 gadi - 70 Ls, cilvēkiem kas atstrādājis, nevis atsēdējis 45 gadi pensiju zem 100 Ls.

Tā IR ZAGŠANA - savas tautas apzagšana ļoti lielos apmēros! Kam kas pienākas vai kam kas ko nedod, nepiešķir ne Tev tādam utem spriest - šitādu spriedelētāju - zagļu ir pilni deputātu un to kandidāteļu kantori. Kuriem rūp tikai kā savu kabatu piebāzt.

Es nekur nepieminēju, ka dzērājiem vai dīkdieņiem kaut ko vajag!! Bet tieši par dīkdieņu labklājību te padaudz tiek spriedelēts... un citus tie pat dīkdieņi te vēl mācīs.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Kad vajadzēja lielgabalu gaļu uz Bosniju utt, t

Uz Bosniju brauca brīvprātīgie, cik atceros. Neviens turp piespiedu kārtā sūtīts netika, nevajag fleitēt.

Un ja izdienas pensija pienākas, nemelo, ka to 'aizmirsa' izmaksāt.

Iemācies lasīt!!!

1. Kas ir U.T.T. ???

2. Nevis aizmirsa izmaksāt, bet izmaksāja veselus 40 Ls pirmajā mēnesī!!! Pietiekami skaidri ir uzrakstīts!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un iekal sev stulbajā paurī, padomju inženierīt,ka mūsu Valsts ir tāda,kādu mēs to visi protam izveidot. Kādu izveidojām,tādu esam pelnījuši. Iemācīsimies labāk strādāt, tā mums būs labāka.

Toč jāsaka, stulbais čangaļu pamuļķis.

Oi bļin Lielpicānu stulbenis!!!

Nesaki uz viesiem "mēs"!! Es šitādu zagļu valsti neveidoju, un netaisījos šitādu izveidot. Pajol. Veselām pilsētām ir izzagts. To ko zagļu varza iznīcināja, kā it kā nederīgu, to ķīnietis ražo ka prieks vien, un vēl kāpina savu ražošanu ļoti lielos tempos! Pie kam vēl sūdīgākā kvalitātē!!

Nevar, nejēdz, vei negrib ir pavisam dažādas lietas!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

Mums ko pārējiem tagad Tev aplaudēt stāvus?

Psec!

Kā besī ārā šitie

....buļ,buļ.....ne Tev tādam utem spriest - -

buļ, buļ....

.....

Tev tēvs un māte nav mācījuši ka lamāties un apsaukāties nav labi?

Es ko, kaut vienā vieta savā iepriekšējā tekstā Tevi apsaukāju?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Un iekal sev stulbajā paurī, padomju inženierīt,ka mūsu Valsts ir tāda,kādu mēs to visi protam izveidot. Kādu izveidojām,tādu esam pelnījuši. Iemācīsimies labāk strādāt, tā mums būs labāka.

Toč jāsaka, stulbais čangaļu pamuļķis.

Oi bļin Lielpicānu stulbenis!!!

Nesaki uz viesiem "mēs"!! Es šitādu zagļu valsti neveidoju, un netaisījos šitādu izveidot. Pajol. Veselām pilsētām ir izzagts. To ko zagļu varza iznīcināja, kā it kā nederīgu, to ķīnietis ražo ka prieks vien, un vēl kāpina savu ražošanu ļoti lielos tempos! Pie kam vēl sūdīgākā kvalitātē!!

Nevar, nejēdz, vei negrib ir pavisam dažādas lietas!

Tu,protams, tam nepiekritīsi, jo neko no tā nesaproti, bet dzen galīgu sūdu.

Tur jau tā lieta, ka tu neko neesi veidojis, bet pieprasi.

Tikai galīgs stulbenis var raudāt pēc padomju rūpnīcu atliekāmun dzīvot ilūzijās, ka ..ja nebūtu izzagts' Paši izzagāt, visi tie inzenierīši, sardziņi un ļetraciņi. Kuri bija Saimnieki, tie arī joprojām saimnieko un attīstās.

Kaut tie paši LV katlu ražotāji.

Edgars, tici man, labāk būtu, ja tu aizpistos savam nedaaudzinātajam dēlēnampakaļ un nepistu te cilvēkiem prātu ar savu hujņu.

Kas jums tur Latgalē traucē attīstīties?? Kas traucē slaukt govis, audzēt graudus ?? Ļerļaks,slinkums un īgņas. Tev, bļā, valsts ies un noslaucīs degunu un apenes mazgās??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

Mums ko pārējiem tagad Tev aplaudēt stāvus?

Psec!

Kā besī ārā šitie

....buļ,buļ.....ne Tev tādam utem spriest - -

buļ, buļ....

.....

Tev tēvs un māte nav mācījuši ka lamāties un apsaukāties nav labi?

Es ko, kaut vienā vieta savā iepriekšējā tekstā Tevi apsaukāju?

Pie tam viņš ir pilnīgi nopelnījis apsaukāšanu, ja var atļauties drist uz galvas mūsu Dzimtenei.

Savā veidā viņš jau nav vainīgs,ka ir palicis savā padomju domāšanas līmenī, bet nu tomēr 23 gadi viņam bija laika,lai paaugtos attīstībā. Taču nekur tālāk par vecu skorpi un gaudām pēc vecām,nevienam nevajadzīgām rūpnīcām nav ticis.

Bosnijas kara veterāns

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Šķiet, ka pašam nav ne vismazākās sajēgas kas no kā rodas! nerodas nauda un labklājība no kupi - prodaj. Vēl līdz šim neesi sapratis, ka tā rodas no tā ko saražo, izaudzē, noķer (zivis), izrok (izrakteņus) no jauna.

Kāds sakars te ar padomju sistēmu??? Visu ko vien varēja nolikvidēja, atstāja kupi - prodaj, "attīsta" tūrismu un cer uz kaut ko! Zaglēnu un nevīžu domāšana tā ir. Nemāci mani - pašam vēl krietni vien jāpamācās kas no kā rodas.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

2Edgars: es jau tavaa vietaa laiku velti neteereetu, ja nu vieniigi - galiigi nav kur to likt

striideeties ar kliiniskiem mulkiem, meeginaat vinjiem ieskaidrot kautko - jeegas nekaadas.... bezceriigs pasaakums.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Paši izzagāt, visi tie inzenierīši,

Ja nezini, tad vismaz netirs!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Šķiet, ka pašam nav ne vismazākās sajēgas kas no kā rodas! nerodas nauda un labklājība no kupi - prodaj. Vēl līdz šim neesi sapratis, ka tā rodas no tā ko saražo, izaudzē, noķer (zivis), izrok (izrakteņus) no jauna.

Kāds sakars te ar padomju sistēmu??? Visu ko vien varēja nolikvidēja, atstāja kupi - prodaj, "attīsta" tūrismu un cer uz kaut ko! Zaglēnu un nevīžu domāšana tā ir. Nemāci mani - pašam vēl krietni vien jāpamācās kas no kā rodas.

Viss,ko tu te saskricelēji ir veca suņa sūda vērts un ir tikai un vienīgi tava stulbā paura secinājums, kas nebūt neataino patieso situāciju.

Tā nu tas ir.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Paši izzagāt, visi tie inzenierīši,

Ja nezini, tad vismaz netirs!

Ļoti labi zinu Tev ir klapes uz acīm un tu neko neredzi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: 2Edgars: es jau tavaa vietaa laiku velti neteereetu, ja nu vieniigi - galiigi nav kur to likt

striideeties ar kliiniskiem mulkiem, meeginaat vinjiem ieskaidrot kautko - jeegas nekaadas.... bezceriigs pasaakums.

Nemaz nebrīnos,ka no tevis, mēsl, arī smird tie paši sūdi kas no pārējiem ņergām.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: 2Edgars: es jau tavaa vietaa laiku velti neteereetu, ja nu vieniigi - galiigi nav kur to likt

striideeties ar kliiniskiem mulkiem, meeginaat vinjiem ieskaidrot kautko - jeegas nekaadas.... bezceriigs pasaakums.

Jau esmu daudz reizes rakstījis, ka šitais forumelis man ir bezmaksas cirka vietā!! ākstu un klaunu te ir vairāk kā vajag. Var līdz sirds dziļumiem izsmieties.

Teiksim kā viens otrs māca kā vajag dzīvot - apčakarējot pensionārus, kurus valsts jau tā ir pačakarējusi, un šie ir spiesti par kapeikām lasīt mežā ogas, lai nenosprāgtu badā, vai iesaistīties kārtējā kupi - prodaj projektā! Kaut gan pats no ekonomikas neko nav ne lasījis, ne dzirdējis.... pat 1. lpp no Kapitāla nav izlasījis, un nestādās priekšā kas no kā rodas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ļoti labi zinu

Da ņikuja Tu nezini - sen jau esmu pārliecinājies.

Vai ir kāds VALSTS ieliktais darbonis ietupināts par viņam uzticēto valsts uzņēmuma izlaupīšanu? Teiksim par to ka VEFa pat jaunās iekārtas tika sagrieztas un nodotas metāllūžņos.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

draco rakstīja: 2Edgars: es jau tavaa vietaa laiku velti neteereetu, ja nu vieniigi - galiigi nav kur to likt

striideeties ar kliiniskiem mulkiem, meeginaat vinjiem ieskaidrot kautko - jeegas nekaadas.... bezceriigs pasaakums.

Jau esmu daudz reizes rakstījis, ka šitais forumelis man ir bezmaksas cirka vietā!! ākstu un klaunu te ir vairāk kā vajag. Var līdz sirds dziļumiem izsmieties.

Teiksim kā viens otrs māca kā vajag dzīvot - apčakarējot pensionārus, kurus valsts jau tā ir pačakarējusi, un šie ir spiesti par kapeikām lasīt mežā ogas, lai nenosprāgtu badā, vai iesaistīties kārtējā kupi - prodaj projektā! Kaut gan pats no ekonomikas neko nav ne lasījis, ne dzirdējis.... pat 1. lpp no Kapitāla nav izlasījis, un nestādās priekšā kas no kā rodas.

+1.

vajadzeetu kaadu atrast, kas ierikteetios starp deksteru un kuudras uzpirceeju - i taa, lai hui vinju apiet. i straadaatu dexters pats pie ekskavatora klokjiem par pashizmaksu +2 ls dienaa, lai starpnieks vareetu kaa iistens businessmans 1000+ ls meenesii havot

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja te no kāda var izsmieties, tad tas ir iEdgars un draco, kurš rollerim ar savilcēm pieliek izpūtēju

Ražotāji-Kapitāla lasītāji..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

i_edgars rakstīja:

draco rakstīja: 2Edgars: es jau tavaa vietaa laiku velti neteereetu, ja nu vieniigi - galiigi nav kur to likt

striideeties ar kliiniskiem mulkiem, meeginaat vinjiem ieskaidrot kautko - jeegas nekaadas.... bezceriigs pasaakums.

Jau esmu daudz reizes rakstījis, ka šitais forumelis man ir bezmaksas cirka vietā!! ākstu un klaunu te ir vairāk kā vajag. Var līdz sirds dziļumiem izsmieties.

Teiksim kā viens otrs māca kā vajag dzīvot - apčakarējot pensionārus, kurus valsts jau tā ir pačakarējusi, un šie ir spiesti par kapeikām lasīt mežā ogas, lai nenosprāgtu badā, vai iesaistīties kārtējā kupi - prodaj projektā! Kaut gan pats no ekonomikas neko nav ne lasījis, ne dzirdējis.... pat 1. lpp no Kapitāla nav izlasījis, un nestādās priekšā kas no kā rodas.

+1.

vajadzeetu kaadu atrast, kas ierikteetios starp deksteru un kuudras uzpirceeju - i taa, lai hui vinju apiet. i straadaatu dexters pats pie ekskavatora klokjiem par pashizmaksu +2 ls dienaa, lai starpnieks vareetu kaa iistens businessmans 1000+ ls meenesii havot

Nu re kāda ir tava domāšana.

Redzi, reāli ir tā,ka man neviens nekur ieriktēties nevar, ja es to nepieļauju. Tik vienkārši.

PS. Bet tu vari pamēģināt 'ieriktēties' Lai gan man kaut kā izskatās, ka vienīgais, kur tu vari ieriktēties, ir sausā havaja.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Bet tieši par dīkdieņu labklājību te padaudz tiek spriedelēts...

par šito taisnība.... katrs bomzis tiek apčubināts un pabarots..... katrs, kam slinkums strādāt, iet uz pašvaldību un stāv rindā pēc pabalsta

bet diemžēl tieši dīkdienis ir ELEKTORĀTS

parunājot ar vienkāršo tautu - saskaņas centrs ir labs, jo dod viesiem dzīvokļus pa velti un vēl sola, ka tiem, kam ir lielas algas būs vairāk nodokļi jāmaksā....

šeklijam ir labs stāstiņš... īsumā - tur viens pampars apmaiņijās ar marsieti ķermeņiem, jamo uzmeta un šis nedabūja vairs savu rumpi apakaļ... uttt. tur ir viena laba frāze... īsumā runa par to, ka bagātajiem ir grūti, nauda ir bet kautkā pietrūkst... tad tur pavīd ieteikums bagātajam atteikties no savas bagātības.... un tad autors nāk klajā ar labu frāzi-

KĀPĒC NABAGI NEATSAKĀS NO SAVAS NABADZĪBAS?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu re kāda ir tava domāšana.

Domāšana ir elementāri vienkārša! Kamēr var nopelnīt cilvēka cienīgu algu, tikam strādā - kā sāķ kāpt uz kala, tā pasūta tirst... lai pisnesmenīts raustas kloķus pats!

Labs piemērs mans kaimiņš - rukāja galvu nepacēlis mežā pie kloķu raustīšanas un smējās par visiem kas sapņo par algu kaut vai 1000 Ls uz papīra. Īpašnieķelim sāka likties, ka saņem paºāk daudz un nozāģēja algu.... Tagat visa brigāde jau strādā Norvēģijā, pie tādas pat kloķu raustīšanas! Nu i ko tālāk???? Vai nu īpašnieķeli izūtrupēs banka par tehnikas dīkstāvi, vai raustīs pats!

Brīnums, ka Latvijā īpašnieķeļi nevar maksāt algu, bet Norvēģijā darbojoties ar pilnīgi tādu pat tehniku, un arī paņemtu līzingā var samaksāt reizēs vairāk??

Laikam paurītis tukšs!! Tik vien zina kā apčakarēt citus vai dzīvot uz sazagtā rēķina!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: .... katrs bomzis tiek apčubināts un pabarots..... katrs, kam slinkums strādāt, iet uz pašvaldību un stāv rindā pēc pabalsta

Kādas problēmas - samainies vietām ar bomzi!!!

Te jau nolikt ir tā, ka vismaz pusei strādājošo ir jāiet un jāklanās pēc kāda pabalsta, lai varētu plikus komunālos nomaksāt un nenosprāgt badā! Paskaties darba sludinājumus!!! Vismaz 2/3 nesola neko virs minimālās algas. Ir pat tādi paradoksi, ka ļoti augsti kvalificētam strādniekam Rīgā sola tikai 400 Ls uz papīra!

Ko paši 20 gadus sēja, to tagat arī pļauj = bomžu barus, kam nevis negribas strādāt, bet pilnīgi nav nekādas jēgas strādāt!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nu re kāda ir tava domāšana.

Domāšana ir elementāri vienkārša! Kamēr var nopelnīt cilvēka cienīgu algu, tikam strādā - kā sāķ kāpt uz kala, tā pasūta tirst... lai pisnesmenīts raustas kloķus pats!

Labs piemērs mans kaimiņš - rukāja galvu nepacēlis mežā pie kloķu raustīšanas un smējās par visiem kas sapņo par algu kaut vai 1000 Ls uz papīra. Īpašnieķelim sāka likties, ka saņem paºāk daudz un nozāģēja algu.... Tagat visa brigāde jau strādā Norvēģijā, pie tādas pat kloķu raustīšanas! Nu i ko tālāk???? Vai nu īpašnieķeli izūtrupēs banka par tehnikas dīkstāvi, vai raustīs pats!

Brīnums, ka Latvijā īpašnieķeļi nevar maksāt algu, bet Norvēģijā darbojoties ar pilnīgi tādu pat tehniku, un arī paņemtu līzingā var samaksāt reizēs vairāk??

Laikam paurītis tukšs!! Tik vien zina kā apčakarēt citus vai dzīvot uz sazagtā rēķina!

nu kāpēc tavs kaimiņš pats nenopirka tehniku un nerukāja, ķipa, pats priekš sevis? samīzās? vai gribēja lai "īpašnieķelis" riskē ar savām olām, ieķīlā savu māju lai varētu nopirkt to tehniku?

a kaimiņam nekāda riska - ej uz darbu un virpo... a ja šodien pohas, tad neej un nevirpo - lai "īpašnieķelis" domā kā bankai līzi nomaksāt....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: .... katrs bomzis tiek apčubināts un pabarots..... katrs, kam slinkums strādāt, iet uz pašvaldību un stāv rindā pēc pabalsta

Kādas problēmas - samainies vietām ar bomzi!!!

Te jau nolikt ir tā, ka vismaz pusei strādājošo ir jāiet un jāklanās pēc kāda pabalsta, lai varētu plikus komunālos nomaksāt un nenosprāgt badā! Paskaties darba sludinājumus!!! Vismaz 2/3 nesola neko virs minimālās algas. Ir pat tādi paradoksi, ka ļoti augsti kvalificētam strādniekam Rīgā sola tikai 400 Ls uz papīra!

Ko paši 20 gadus sēja, to tagat arī pļauj = bomžu barus, kam nevis negribas strādāt, bet pilnīgi nav nekādas jēgas strādāt!

kāpēc bomzis nevar, piemēram, nākt un rakstīt apkures sistēmas uz pic mikročipa ar lietotāja saskarni ar šitādu displeju www.ebay.com/... ?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nu kāpēc tavs kaimiņš ....

Izlasi!!

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: .... katrs bomzis tiek apčubināts un pabarots..... katrs, kam slinkums strādāt, iet uz pašvaldību un stāv rindā pēc pabalsta

Kādas problēmas - samainies vietām ar bomzi!!!

Te jau nolikt ir tā, ka vismaz pusei strādājošo ir jāiet un jāklanās pēc kāda pabalsta, lai varētu plikus komunālos nomaksāt un nenosprāgt badā! Paskaties darba sludinājumus!!! Vismaz 2/3 nesola neko virs minimālās algas. Ir pat tādi paradoksi, ka ļoti augsti kvalificētam strādniekam Rīgā sola tikai 400 Ls uz papīra!

Ko paši 20 gadus sēja, to tagat arī pļauj = bomžu barus, kam nevis negribas strādāt, bet pilnīgi nav nekādas jēgas strādāt!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

+

i_edgars rakstīja:

Domāšana ir elementāri vienkārša! Kamēr var nopelnīt cilvēka cienīgu algu, tikam strādā - kā sāķ kāpt uz kala, tā pasūta tirst... lai pisnesmenīts raustas kloķus pats!

Labs piemērs mans kaimiņš - rukāja galvu nepacēlis mežā pie kloķu raustīšanas un smējās par visiem kas sapņo par algu kaut vai 1000 Ls uz papīra. Īpašnieķelim sāka likties, ka saņem paºāk daudz un nozāģēja algu.... Tagat visa brigāde jau strādā Norvēģijā, pie tādas pat kloķu raustīšanas! Nu i ko tālāk???? Vai nu īpašnieķeli izūtrupēs banka par tehnikas dīkstāvi, vai raustīs pats!

Brīnums, ka Latvijā īpašnieķeļi nevar maksāt algu, bet Norvēģijā darbojoties ar pilnīgi tādu pat tehniku, un arī paņemtu līzingā var samaksāt reizēs vairāk??

Laikam paurītis tukšs!! Tik vien zina kā apčakarēt citus vai dzīvot uz sazagtā rēķina!

Ja spēj izlasīt, protams!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti