izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..31
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Visu, kas man ir, esmu nopelnījis savām rokām un ar savu prātu. Un tas dod pamatīgu gandarījumu un man ir tīra sirdsapziņa.

Jā, jā - puķīteas audzējot u pārdodot soc laikos pa rubeļiem nopelnīji pāris milj Ls, lai varētu nopirkt gatavu iestrādātu kūdras purvu??!! Aizej spogulim to pastāsti!

Bez zagšanas sākumā neviens neko nav prihvatizējis! Viens Polijas tirgū pārdeva pāris nozagtās bormašīnas, cits regulāri atšķaidot DUSā degvielu.

Vēl tikai nesāc stāstīt ka no vecāsmātes mantojums palika!! Vot par to es pilnīgi anekdoti iz dzīves varu izstāstīt!

Man pilnīgi pohuj, ko tu tur savā stulbajā paurī murgo.

Puķes audzējis neesmu, ir bijuši 2 veikali un visādas citas štellītes. Tu, primāt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja: Nav mana darīšana, bet ļauj man minēt!

Tu nekuja nejēdz no kūdras pīzdnesa.

Vot es točna ņi kuja no kūdras nejēdzu - tas tiesa.

Nu tā nav vienīgā lieta, no kuras tu neko nejēdz

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Nepārzinu gan, bet nu to ka iekš DE ir 40x vairāk iedzīvotāju neka te to gan zinu, nu un secinājumus var izdarīt.... Lai gan ja Dievs apdalījis ar loģisko sapratu tad tas varētu būt pagrūti....

Redzi spriedelēt ir viens, bet reāli var izrādīties kaut kas cits!

Pats esmu bijis mazas piklsēteles bodē, kur vajadzēja saukt kādu kas mani apkalpotu.

Un tur strādā vīrs, sieva un viens dēls. Pašiem ir miniatūra lopkautuve un gaļas bode. Nav algotu darbinieku - tikai ģimene. Un kā šķiet, ja pārdevējs ir jāmeklē tad laikam ir nepārtraukta rinda pie kases vai??

Kaut kā neizskatījās ka kāds no viņiem piestrādātu stacijā vagonus kraujot, lai savilktu galus kopā.

Kā tu zini cik ļoti labi šiem tur izdodas galus savilkt kopā? Arī šeit es zinu nevienu vien šāda tipa ģimenes uzņēmumu un? Arī viņiem nav jājiet nekur kraut vagonus....

Nu tak taisi savu pīznesu un maksā saviem darbiniekiem tās lielās algas, tad varbūt sapratīsi.... Pagaidām gan izskatās, ka tu no uzņēmējdarbības saproti vēl mazāk kā no kūdras

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man kaimiņi arii jau 6to siltumniicu uzcēla. katru rītu 4.30 ar lilijām močī uz centrāltirgu. visa ģimene -2 vecie, 2 vidējie un 1/2 jaunais draudzīgi roku rokā ņemas. neizskatās ka šiem klātos slikti nekāds glamūrs nav, bet laikam ka izdevīgi ir, ja reiz vēl paplašinās.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Ak nē iņčenaram tak bija Akciju Sabiedrība..... Nez kapēc paputēja, laikam maksājas tās labās Vācijas algas

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: pļek, pļek

Kas ir - brīvs laiciņš parādījās... neviens neņem apskaņot.

Koļļega iņžeņer!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Brauc palīdzi dēlam zemenes lasīt!

Nu nelasa viņš zemenes - nespried pēc savām spējām!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja: Brauc palīdzi dēlam zemenes lasīt!

Nu nelasa viņš zemenes - nespried pēc savām spējām!

Ko tad dara?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: pļek, pļek

Kas ir - brīvs laiciņš parādījās... neviens neņem apskaņot.

Koļļega iņžeņer!

Nesatraucies, man darbiņš pietiek..... Tam darbam tas labums, ka jāstrādā tikai 3-4 dienas nedēļā

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja: Brauc palīdzi dēlam zemenes lasīt!

Nu nelasa viņš zemenes - nespried pēc savām spējām!

Ko tad dara?

Ķieģeļus nēsā....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

visu cieņu mehanizatoriem, bet nedomāju ka viņiem tur ir algas lielākas kā augstskolu beigušajiem un savā nozarē strādājošajiem (kaut vai iņžeņeriem)

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja: Brauc palīdzi dēlam zemenes lasīt!

Nu nelasa viņš zemenes - nespried pēc savām spējām!

Ko tad dara?

Ķieģeļus nēsā....

Ā... nu šitas jau mazliet augstāk kotējas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

CRDI rakstīja:

Ķieģeļus nēsā....

Ā... nu šitas jau mazliet augstāk kotējas.

Latvijā jau ar ķieģeļu pienesējs augstāk kotējas par dažu labu inženieri.

Nēsā, nēsā un ne tikai.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Es ceru, ka Tu kad paaugsies tad arī sapratīsi:

Ka cilvēks profesionālajā armijā nodienējis visu līguma laiku ir tiesīgs saņemt izdienas pensiju tādu lai vismaz nav jāubago!! Jeb gribi piespiest lai līdz 65 gadi dien??????...

Vari godīgi atbildēt, ko tad tādu pārcilvēcīgi svarīgu dod profesionālā LV armija Latvijai kā tādai? Kāpēc man no saviem nodokļiem jāmaksā tādiem pensija un pašam priecīgam jārukā līdz tiem piesauktajiem 65 gadiem? Tikai tāpēc, lai ar kvadrām varētu Irākā krašoties, Daugavā noslīkt ar izpletni lecot utt un pēcāk stāstīt - es būt profesināls Tēvijas sargs, man pienākas, man būt bīstams darbs? Profesionāļi bļe, visu mūžu uz nodokļu maksātāju rēķina dzīvot, tad jau deputātiem un ierēdņiem tādas pat pensijas jāpiešķir. Ne ar ko neatšķiras, teorētiski kko dara, praktiski kopprodukts neceļas. Ja sāksi stāstīt par nato un citām savienībām, tad paskaties cik saņem zemnieki subsīdijās un pasaki, ka LV jāturpina lekt augstāk par dirsu tērējot aizdevumus misijās, nevis jāattīsta jebkāda veida ražošana.

Par rūpncām, zināms klients (sāka no nulles ar ideju) vēlējās Līvānu stiklā traukus taisīt, maigi izsakoties ierubīja tādu ciparu un prasības, ka cilvēks izvēlējās Poliju ar individuālo pieeju un strādā, eksportē, attīstās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Vari godīgi atbildēt, ko tad tādu pārcilvēcīgi svarīgu dod profesionālā LV armija Latvijai kā tādai? Kāpēc man no saviem nodokļiem jāmaksā tādiem pensija un pašam priecīgam jārukā līdz tiem piesauktajiem 65 gadiem?

Par rūpncām, zināms klients (sāka no nulles ar ideju) vēlējās Līvānu stiklā traukus taisīt, maigi izsakoties ierubīja tādu ciparu un prasības, ka cilvēks izvēlējās Poliju ar individuālo pieeju un strādā, eksportē, attīstās.

1. A Tu pamēģini tajā prof armijā parukāt!

2. Nemurgo - Nav neviena stiklenieka Polijā vairs palicis.

3. Kurā gadā tajā stiklā un kādus traukus kas taisījās taisīt?? Tas kas atnāca ar asplēstu lustru un gribēja lai uzpūš pa 5 kapeiki jaunu abožūru?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Un pats galvenais - ir labs teiciens:

Kas negrib uzturēt savu armiju, tas uztur svešu!!

Ja negrib maksāt pēc dienesta pensijas, tas nozīmē, ka armijā neviens negribēs iet!

p.s. jau vismaz 2 gadi kā ir milzīgas problēmas ar kadru nokomplektēšanu... ja kas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Klau, Edgar, lai nebūtu tukša runāšana, lūdzu, atbildi uz konkrētu jautājumu. Pieņemsim, tu kļūtu par lielveikala saimnieku - īpašnieku vai vadītāju, nav svarīgi. Tobiš, tev ir dota pilnīga rīcības brīvība. Cik TU maksāsi kasierei?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Un pats galvenais - ir labs teiciens:

Kas negrib uzturēt savu armiju, tas uztur svešu!!

Ja negrib maksāt pēc dienesta pensijas, tas nozīmē, ka armijā neviens negribēs iet!

p.s. jau vismaz 2 gadi kā ir milzīgas problēmas ar kadru nokomplektēšanu... ja kas.

nu, shitas gan uz latviju nav attiecinaams. ko taa "armija" ir, ko vinas nav...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

personegi pazīstu vienu armijnieku, irakā bija, tagad instruktors un tt. bet pa dzīvi dalba..jobs nekāda jēga no viņa valstij nav. un cik zinu, vairums zaldātu tadi ir. ta pat ka jūrnieki, pazudušas dvēseles.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Cik TU maksāsi kasierei?

Nezinu - tirdzniecībā nekad negribētu strādāt nekādā formā.

NU bet pietiekami daudzus zinu tāda pat lieluma bodītes, kā to ko pieminēju Vācijā, bet īpašnieku ģimene tik vien dara kā datorā spēlītes spēlē 4 vai pat vairāki gabali, un protams tērē pietiekami daudz, bet apstrādā šos paņemtie darbinieki. Cik tiem darbiniekiem paliek pāri no barskogo stola??? Drupačas! Tajā Vācijas bodē nebija ne ssgādnieka, ne apkopējas, ne grāmatveža no malas - visu darīja 3 cilvēki + vēl uzturēja lopkautuvīti.

Es pie šiem biju izmitināts gandrīz nedēļu - tā ka redzēju visu. Pie kam gultas veļa man kadru vakaru bija svaiga! Miests tā apmēram uz kādi 1,5 t iedzīvotāju varēja vilkt - nu apmēram kā Lielvārde... ne vairāk. Pie kam lielum lielākā daļa strādā un arī iepērkas blakus esošajā lielajā pilsētā. Te ir par to apgrozījumu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: personegi pazīstu vienu armijnieku,

Redzi, ja Tu paprovētu pilnā amunīcijā paskraidīt pa karstumu kādi 10 km katru dienu, pie kam pēc šitāda dienesta pārnāktu ar 9 pirkstiem uz rokām un jau sačakarētu muguru vēl 40 gadus nesasniedzis, tad droši ka dziedātu citu dziesmu. Nerādītos viscauri pļēguri, dīkdieņi un talbajobi.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

1. A Tu pamēģini tajā prof armijā parukāt!

2. Nemurgo - Nav neviena stiklenieka Polijā vairs palicis.

3. Kurā gadā tajā stiklā un kādus traukus kas taisījās taisīt?? Tas kas atnāca ar asplēstu lustru un gribēja lai uzpūš pa 5 kapeiki jaunu abožūru?

1. Personīgi pazīstu vairākus, sākot no parastiem alkašiem līdz tā saucamajiem profiem. Aizgāja tikai tāpēc, ka neko citu nemāk.

2. Iespējams, kad LV pasūtīja, sameklēja ražotājus PL, ja ļoti interesē, varu paprasīt, kur tagad ražo, bet noteikti ne LV.

3. www.angel.lv/... rausta gads, paprasi, pieņemu +/- ap dibināšanas gadu.

P.S. Tas, ka LV nevar atrast darbu ir tādu kā Tu iedoma. Man pienākas, es profs visās jomās, bet atbilstošas izglītības un velmes reāli strādāt nav. Ja Tu dzīvē esi mūžīgi abižotais, tad nekur nebūs labi.

P.S.S. Personīgi man, krīzes un pēckrīzes gados ir piedāvātas vairākas vakances, un nebūt ne par 200 LVL + nodokļi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

3. www.angel.lv/... rausta gads, paprasi, pieņemu +/- ap dibināšanas gadu.

As Līvānu stikls faktiski beidza pastāvēt jau 1999. gadā! Tā ka tavi koriši 2004. + gadā bija pie zagļu varzas, pirms pašas rūpnīcas izvazāšanas un beigām, kuriem interesēja tikai kā lētāku produkciju aizsūtīt mātesfirmai Vācijā, un nebija šiem nekādas jēgas ķēpāties ap kaut kādu kaut vai pusnopietnu ražošanu.

Piedāvājumi ir bijuši, tikai jēgas no tiem dikti pamaz, kaut arī jāsaka ka 200 Ls + nodokļi tie nebija.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nezinu - par gaumi nemēdz strīdēties, BET... kamdēļ no stikla ražot krāsainas bļodas, ja tādas pat no plastmasas sanāks reizes 20 lētāk??!!

www.angel.lv/...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja:

3. www.angel.lv/... rausta gads, paprasi, pieņemu +/- ap dibināšanas gadu.

As Līvānu stikls faktiski beidza pastāvēt jau 1999. gadā! Tā ka tavi koriši 2004. + gadā bija pie zagļu varzas, pirms pašas rūpnīcas izvazāšanas un beigām, kuriem interesēja tikai kā lētāku produkciju aizsūtīt mātesfirmai Vācijā, un nebija šiem nekādas jēgas ķēpāties ap kaut kādu kaut vai pusnopietnu ražošanu.

Piedāvājumi ir bijuši, tikai jēgas no tiem dikti pamaz, kaut arī jāsaka ka 200 Ls + nodokļi tie nebija.

Nevajag pārfrāzēt, nevis koriši, bet klienti.

Redzi, daudzi grib saņemt daudz un pirkt visu pa lēto bez nodokļiem. Es nepelnu daudz, bet degvielas cena joprojām nesatrauc, lietotas daļas parasti nepērku un uz kredīta nedzīvoju. Vai es esmu pelnījis vairāk, pagaidām drīzāk nē.

Tak cep augšā plastmasas bļodas un pārdod. Ir tirgus, ir piedāvājums. Un ir ne tikai bļodas.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti