izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1 2 3 4 5 6 ..31
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tikai Daugavpils tirgus, Lietuva vai Polija.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

kjiinieshi savu saitu ar free delivery shaadaam lietaam nav organizeejushi? itkaa googlee neko neatradu, bet mosh taki ir?

vispaar - patiikama lieta, taadi saiti pa mazaam cenaam un ar bezmaksas piegaadi. paaris gad atpakalj gps navigatoru mashiinai nopirku no kiinieshiem taa - sanaaca pa apli ap kautkaadi 25 ls...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Šitā jau ir santīmfišanas augstākā pilotāža - gatavība ilgi čakarēties 10-15 lašu dēļ Būtu priecājies ka vispār kaut kur ir un grābis ciet!

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Šitā jau ir santīmfišanas augstākā pilotāža - gatavība ilgi čakarēties 10-15 lašu dēļ Būtu priecājies ka vispār kaut kur ir un grābis ciet!

nu ja tu taads kruts megaziids juuties - uzdaavini man 15 ls. vari katru dienu

viens degeneraats izdomaaja, ka jebkura ietaupiishana un sapraatiiga naudas teereeshana ir santiimpiisana, un paareejie taadi pat taga uz katra stuura to pat atkaarto...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paga, a kur tā saprātīgā naudas tērēšana? Es redzu vienīgi sīkstulības diktētu naudas netērēšanu. Tu vispār varētu darīt kā mans kolēģis, kurš šādu pat iemeslu dēļ ietaupa uz savām ērtībām un nesaprot priekš kam mašīnai ir vajadzīgs aprīkojums un ierīces, kuras tieši neietekmē braukšanu. Es tikmēr nesaprotu kāda kuja pēc viņam to lamatu vajadzēja krāsot un pirkt jaunus šķūninga ļitakus, ja pašam jāsēž sagrabējušā salonā, ar roku jārausta durvju pipuki, jāskatās uz temp rādītāju, kurš rāda kaut kādu kuiņu [jauns maksā tikai 10-15 laši [man tāds prieks izmaksāja 25] "nakuj man tas ir vajadzīgs!"] utt, utjpr.

Saprastu vēl ja tajā veikalā tev tas izpūtējs maksātu sotaku un būtu no kaut kā izplatīta, respektīvi ir izredžu kaut ko atrast, nevis kaut kāda nezināma ķīniešu lamata, kuras nosaukuma izrunāšana bez iepriekšējas pieteikšanas, par ko ir runa, liktu apkārtējajiem domāt ka tev nav pilns rubulis... Vai arī - ja jau reiz esi tāds ahūnais ekonomētājs - salabo esošo detaļu, tb sametini esošo bunduli.

P.N. Es gribētu zināt kāda ir tā 25 lašu ķīniešu navigācija - droši vien šī rāda ka tu visu laiku brauc pa pelēku lauku...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nu, ple, tas grabazrollers jauns maksaa ar visu latvieshu pieeju ( iepirkuma cena *1.5 *1.21 *xx ) maksaa nedaudz paari 300 Ls, as so pirkt vinam tik prastu detalju par cenu, kas sasniedz 10 procentus no jamaa jauniibas laika veertiibas man kautkaa negribaas.

par navigaaciju - man patiik. by default tur staaveeja IGO 8.3, pieliku svaigaakas kartes, lai dienvidtilts ir iekshaa,un ir labi. man personiigi patiik vairaak nekaa radinieka francijaa pirktais garmin pa 150+eur. i filmas a bitreitu liidz 1.4 gb uz 90 min var +/- ok paluureet, mp3 paklausiities, t sk ar izvadu uz fm diapazonu, lai caur autoaudiosisteemu var klausiites un so on. un ja veel njem veeraa cenu, tad - briiniskiiga manta, imho. gan ne bez daziem miinusiem, like a baterija tur 30 - 50 minuutes tikai, bet tie man nav buutiski

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu ta piekabini to navigatoru rollerim un gāz bez izpūtēja. galvenais jau ka patīk.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

bez izpuuteeja nepatiik. mazliet pa traku tomeer, kaut gan, protams, nesaliidzinaami klusaak un komfortablaak, nekaa mashiinaa bez izpuuteeja. bet gribu pa sameeriigu cenu. jopta, galugalaa, es lietotu ok dzineeju ar agregaatiem pa 120 - 150 paardodu, a te suuda rollerim pa 3 kilogramiigu prastu blekja gabalu - pa jaunu grib 30, pa lietotu - 20! ls!

tas i vienkaarshi vaaks. iepirkuma cena no kiinieshiem noteikti nav augstaaka pa 14 Ls.

negribaas maksaat visaadiem starpniekiem a-la "peerku pa 100, paardodu pa 300,vot uz tiem 2 procentiem i dziivoju..." un so on.

metinaat tur, diemzeel, vairs iisti nav ko...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es varu pa piečuku atdot IŽa izputēju bez līkuma. Ja piemetīsi latu, tad ielīdīšu dziļāk šķūnī, iztrenkāšu zirnekļus un varbūt arī līkumu atradīšu

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

izam paaraak liels. mosh tev tur viss izhs meetaajas? ir neliela nostalgiska interese par 2. jupiteru...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: nu, ple, tas grabazrollers jauns maksaa ar visu latvieshu pieeju ( iepirkuma cena *1.5 *1.21 *xx ) maksaa nedaudz paari 300 Ls, as so pirkt vinam tik prastu detalju par cenu, kas sasniedz 10 procentus no jamaa jauniibas laika veertiibas man kautkaa negribaas.

A ko man darīt ka manam audī detaļām lielākoties cenas sākas no 20 lašiem - arī fist prātu sev un citiem, raudot par kosmonautiem, kuri salikuši detaļām cenas 5-10% no mašīnas vērtības? Ja vajag, tad jāpērk. Tiešām nesaprotu šitentos ļoļikus kas pielīdzina detaļas cenu pašas tarataikas cenai un brēc

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kad man iža (jupiters 5-tais laikam) škūnītī mētājās, to nevienam nevajadzēja. ar visu blaķeni bija pat neizrūsējušu. atdevu pa brīvu prom pirms gada.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

draco rakstīja: nu, ple, tas grabazrollers jauns maksaa ar visu latvieshu pieeju ( iepirkuma cena *1.5 *1.21 *xx ) maksaa nedaudz paari 300 Ls, as so pirkt vinam tik prastu detalju par cenu, kas sasniedz 10 procentus no jamaa jauniibas laika veertiibas man kautkaa negribaas.

A ko man darīt ka manam audī detaļām lielākoties cenas sākas no 20 lašiem - arī fist prātu sev un citiem, raudot par kosmonautiem, kuri salikuši detaļām cenas 5-10% no mašīnas vērtības? Ja vajag, tad jāpērk. Tiešām nesaprotu šitentos ļoļikus kas pielīdzina detaļas cenu pašas tarataikas cenai un brēc

20 lati ir ~50% no tavas mizas vērtības....

ja vēl būtu skate, tad tas dvacārs sastādītu 10%

bet cik noprotams, tad uzlīme logā tai ķerrai vismaz tuvākos 5 gadus nedraud

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Paga, a kur tā saprātīgā naudas tērēšana? Es redzu vienīgi sīkstulības diktētu naudas netērēšanu.

NU, nu, nu....

Tam pat Skorpim, kā arī Fordiem var teiksim pilu faru nopirkt pa 200 + Ls Fordcentrā, var paņemt lietotu, bet pietiekoši labu kādā lētajā bodē pa 25 - 30 Ls, bet var sameklēt iekš ss.lv pāri pa 10 Ls!!

Kas ir - labāk "ziedot" centram 200 nekā pirkt normālu to pašu pa 10 Ls!??

Nezinu kāda idiotam ir jābūt lai izvēlētos 200 Ls.... lai tikai kāds ar pirkstu neparādītu un neteikti par santīmfiānu?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kad man iža (jupiters 5-tais laikam) škūnītī mētājās, to nevienam nevajadzēja. ar visu blaķeni bija pat neizrūsējušu. atdevu pa brīvu prom pirms gada.

fak.

ну, это ты поторопился! надо было сперва паспорт проверить (ц LOTR

nu bet neko. 14 gados saaku ar 2. braukaat. tas bij mans pirmais motorizeetais transportliidzeklis

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Izskatās ka šodien ir topika Autora laimīgā diena.

Vakar garāžā atradu divus lūk šādus

Speciālos izpūtējus, kuri ir kā radīti, lai tos instalētu

uz šķībacaino rāzotāju pļerdaku

content21-foto.inbox.lv/...

cena ir 4,80Ls.....

gabalā, protams.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

motomeistars.lv/...

otrajaa rindaa no augshas un treshais no kreisaas puses - taada veida vajadziigs.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: motomeistars.lv/...

otrajaa rindaa no augshas un treshais no kreisaas puses - taada veida vajadziigs.

Nu par tādu tieši, kā Tev vajag, arī tie 28, vai cik tur lati visticamāk būs arī jāatpogā,

bet par 4,80Ls var dabūtu tādu, kāds ir, un pēc tam to pārmetināt...

.....vēl par 15Ls....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

NU, nu, nu....

Tam pat Skorpim, kā arī Fordiem var teiksim pilu faru nopirkt pa 200 + Ls Fordcentrā, var paņemt lietotu, bet pietiekoši labu kādā lētajā bodē pa 25 - 30 Ls, bet var sameklēt iekš ss.lv pāri pa 10 Ls!!

Kas ir - labāk "ziedot" centram 200 nekā pirkt normālu to pašu pa 10 Ls!??

Nezinu kāda idiotam ir jābūt lai izvēlētos 200 Ls.... lai tikai kāds ar pirkstu neparādītu un neteikti par santīmfiānu?

Nesalīdzini pirkstu ar krānu. Fordelis, lai arī lamata, tomēr ir salīdzinoši izplatīta lamata , tāpēc arī ir izvēles iespējas un detaļu pieejamība. Tofika autoram nav šādas ekstras kā detaļu pieejamība, toties viņa tarataikai absolūtās cenās detaļu cenas ir zemas, vienkārsi sīkstulība liek piemērot detaļas cenu pret tarataikas vērtību.

Ja es šādi rēķinātu, ne man būtu mašīna, ne velosipēdi, ne datori, ne vēl šāda tāda sadzīves tehnika, jo jebkurai šai tehnikas vienībai kādas dārgākas detaļas/mezgla nopirciens pacelk uz vismaz 10% no tehnikas vienības cenas... Vai arī - kaut kad rudenī noteikti būs priekš audī jānopērk ziemenes - tad man žmiegties, pirkt kaut kādus ķīniešu sūdus vai nobrauktus lisakus tikai dēļ tā, ka normāls riepu komplekts mierīgi pārsniedz 50% tačkas vērtības?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nu nejauciet dazaadas pieejas. rolleris tika njemts ar domu maksimaali leeti paarvietoties + nestaaveet sastreegumos. pie taadas pieejas pirkt jama daargas detaljas buutu stulbi.

liidziigi ar velo - var nopirkt velo un dabuut leetaako izmaksu uz kilometru celja - pat leetaaku nekaa kaajaam, par sabtransu nerunaajot. taapat ar velo var dabuut izmaksas uz nobraukto kilometru, kuras paarsniegs 4x4 neleeta dzipveidiigaa izmaksas.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ķīnas roleru lietotāji jau defaultā ir santīmjāklī bez cieņas pret sevi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pērkot ar šitentādu variantu vajadzēja rēķināties. Tas tāpat kā nopirkt getzu, sasist lukturi un krist šokā par tā cenu

Un es joprojām nesaprotu kur ir problēma to bunduli sametināt - ķipa dižās pilsētas iemītnieks parastais, kuram pieejami tikai servisi par kosmisku cenu?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Un es joprojām nesaprotu kur ir problēma to bunduli sametināt - ķipa dižās pilsētas iemītnieks parastais, kuram pieejami tikai servisi par kosmisku cenu?

ķip togo.

galvenaa probleema ir ne bundulii, bet tamaa ka izliektaa caurule ir labi paruuseejusi un paarluuzusi 2 vietaas. un tur jau metinaat praktiski nav ko - papiirs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: nu, ple, tas grabazrollers jauns maksaa ar visu latvieshu pieeju ( iepirkuma cena *1.5 *1.21 *xx )

1. PVN ir 22%

2. Tu laikam domā, ka kādam ir kaut kas jātirgo par tādu cenu, kā nopircis Ķīnā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

ķip togo.

galvenaa probleema ir ne bundulii, bet tamaa ka izliektaa caurule ir labi paruuseejusi un paarluuzusi 2 vietaas. un tur jau metinaat praktiski nav ko - papiirs.

Sūdīgi tev. Es nešaubos ka man tādu bunduli par kādu piecīti vai cēneri saremontētu.

1 2 3 4 5 6 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti