izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..31
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Ak nē iņčenaram tak bija Akciju Sabiedrība..... Nez kapēc paputēja, laikam maksājas tās labās Vācijas algas

CEPLIS bija akciju sabiedrība

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Nevajag pārfrāzēt, nevis koriši, bet klienti.

Redzi, daudzi grib saņemt daudz un pirkt visu pa lēto bez nodokļiem.

Tavi koriši... vai Tavi klienti?? Mani tie gan nebija - par visu augstāk sarakstīto prasi heram Herneram no SIA Lettglass. Kurā es paldies dievam neesmu strādājis ne vienu sekundi.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja:

Nevajag pārfrāzēt, nevis koriši, bet klienti.

Redzi, daudzi grib saņemt daudz un pirkt visu pa lēto bez nodokļiem.

Tavi koriši... vai Tavi klienti?? Mani tie gan nebija - par visu augstāk sarakstīto prasi heram Herneram no SIA Lettglass. Kurā es paldies dievam neesmu strādājis ne vienu sekundi.

Klienti uzņēmumam kurā strādāju. Tā kā nevjag domāt, ka visi LV neko nedara un tikai zog.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ak jā, linku neiekopēju

šeit skattelister.no/...

divreiz

Kujovijs variants - infu sākot ar 2010. gadu nerāda...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Ozz rakstīja:

nu un cik tas Tavs dēls sastraadaa? uz rokas??? un cik izteeree dziivošanai

Neraudi - tur pa 2 dienām uz rokas saņem vairāk kā šeit uz papīra pa mēnesi. Teica ka ap 400 Eur mēnesī pa dzīvokli no katra paprasot, bet tur ir viss iekšā izņemot paiku, kura ir lētāka kā Latvijā! Pat cigarešu cena Vācijas bodē diži ne ar ko neatšķiras no cenas LV bodēs. Nu + tie 4 - 5 km uz darbu un no ar savu auto, jo negribas pa kalnaino pilsētu staigāt, a sabiedriskā nav, jo pilsēta nav liela.

i_edgars rakstīja:

Ozz rakstīja:

Ap (tuvu pie tā) 3000 EUR mēnesī saņem uz rokas, bet strādā 6 darba dienas, jo ik pa 3 mēnešiem 2 nedēļas grib LV pasēdēt. Dzīvo 2-istabu dzīvoklītī 4 čaļi, kas ir ar visu iekārtota ieskaitot veļas mašīnas TV pannas, gultas veļas. Jāmazgā un jāuzkopj pašiem. Ēdamo taisa virtuvē, un ņem līdzi (uz darbu), pērkās tajās pat bodēs, kur vietējie, un arī iepērkās uz nedēļu. Ja tajā pat pilsētā objekts, tad uz darbu nenogādā - tiec pats kā gribi, ja ārpus tad degvielai un čut čut atsviež (bet ne pilnu amortizāciju un nekādu pansiju).

Vēl jau maz tur pastrādāja - sīkumus nezinu. Cik var sačatot tik arī ir, jo Skaips tur praktiski nevelk. Vo te jāatzīst, ka LV i-nets ir vairākas galvas ātrāks un lētāks!

Tikai nevajag stāstīt pasakas par ļuļķu un paikas cenām. Labi, biju ačgārnajā salā, bet pieņemu ka vispārējos vilcienos fāterlandē tas pats vien būs. Ļuļķu cena tur - 3x lielāka, ne par velti visi pazīstamie latvieši ļuļķēja kontrabandas Jin Ling ar krievu akcīzes zīmēm [starp citu, pirka vietējajā babaju bodē ] vai tina, un vietējie dažs labs arī tin, bet paika - pastaigājot pa lielveikaliem, sapratu tos, kas latvijā bļauj cik te dārga paika - turienes lielveikalu preču sērijas, kas ekvivalenta maximas optima līnijai, ir stipri plašākas un ietver gandrīz visu. Tiesa gan, par maksimas žoptima līniju kvalitāte ir jūtami labāka - diezgan spēcīgi jūtamās cenu starpības starp brendu precēm un lielveikala brendiem dēļ pamatā lielveikalu brendu paiku vien pirku, bet mans ne pārāk ideālā stāvoklī esošais kuņģis neprotestēja pret šādu diētu. Kafijai par 49 peņiem arī tur ir aromāts, te kaut kādā betā pa 1,20 pirktu bundžu [pats tādas nepērku] attaisot nekā tur nav Kā jau minēju, brendu produkti stipri dārgāki - nu labi, latvijā piens veikalos maksā nedaudz dārgāk, un latvijā uz saldētiem frī kartupeļiem neskatos, tāpēc nezinu cik tie maksā te.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pie kam gultas veļa man kadru vakaru bija svaiga!

Tu miezi gultā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Tas kolhoza dzīvošanas variants nerullz

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nezinu - par gaumi nemēdz strīdēties, BET... kamdēļ no stikla ražot krāsainas bļodas, ja tādas pat no plastmasas sanāks reizes 20 lētāk??!!

www.angel.lv/...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja: Pie kam gultas veļa man kadru vakaru bija svaiga!

Tu miezi gultā?

Da nē viņi katru rītu cerēja, ka šams dosies prom...

Nu varbūt ar iemieza.....aiz sajūsmas

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja: Pie kam gultas veļa man kadru vakaru bija svaiga!

Tu miezi gultā?

Da nē viņi katru rītu cerēja, ka šams dosies prom...

Nu varbūt ar iemieza.....aiz sajūsmas

Da vot vācieša pedantisms - paredzēts mainīt i maina. Ne tā kā Latvānijā - kamēr palagi dzelteni paliek nemainīs neviens, un tad vēl jānolamājas (tas par viesnīcelēm un "atpūtas" mājām pie ezeriem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja: Pie kam gultas veļa man kadru vakaru bija svaiga!

Tu miezi gultā?

Da nē viņi katru rītu cerēja, ka šams dosies prom...

Nu varbūt ar iemieza.....aiz sajūsmas

Da vot vācieša pedantisms - paredzēts mainīt i maina. Ne tā kā Latvānijā - kamēr palagi dzelteni paliek nemainīs neviens, un tad vēl jānolamājas (tas par viesnīcelēm un "atpūtas" mājām pie ezeriem.

Nu tu esi cūka... es pagājšnedēļ nodzīvoju nedēļu viesnīcā Saldū, neko nemainīja, jo nevajadzēja, nekas dzeltens nepalika.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Man nav pamata neticēt, jo labs čoms šad tad no Vācijas atved ļoti aromātisku kafiju un nekad nav paņēmis vairāk kāpostu par LV Maximas cenām. Čals dzīvo uz kipi Vācijā un prodaj LV... tā ka nakladā nepaliek. Pagaidām visi, kas ir bijuši Vācijā nesen saka pilnīgi vienu un to pašu - tur viss izņemot dzeramo ir lētķas!

Pats esmu bijis 10 gadi atpakaļ, tā ka šodien nezinu, bet rūpniecības preces un elektroniku gan pirku tur krietni lētāk kā LV, dažkārt pat reizes lētāk.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Esmu nedēļu dzīvojis Marburgā (Vācijā) viesnīcā, neko tur nedēļu nemainīja.

Tas pats Anglijā.

Tu kaut ko smagi dirs, kutuzovedža.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja:

Man nav pamata neticēt, jo labs čoms šad tad no Vācijas atved ļoti aromātisku kafiju un nekad nav paņēmis vairāk kāpostu par LV Maximas cenām. Čals dzīvo uz kipi Vācijā un prodaj LV... tā ka nakladā nepaliek. Pagaidām visi, kas ir bijuši Vācijā nesen saka pilnīgi vienu un to pašu - tur viss izņemot dzeramo ir lētķas!

Pats esmu bijis 10 gadi atpakaļ, tā ka šodien nezinu, bet rūpniecības preces un elektroniku gan pirku tur krietni lētāk kā LV, dažkārt pat reizes lētāk.

Tikai nedirs. Ja tu te pērc iekš SKY un Vācijā iekš Aldi, tad būs lētāk, ja vienāda līmeņa veikalos, tad sūkā līko.

Un elektronika nemaksā Vācijā 2x lētāk, tak beidz dirst tik šķidri, stulbeni.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu tu esi cūka... es pagājšnedēļ nodzīvoju nedēļu viesnīcā Saldū, neko nemainīja, jo nevajadzēja, nekas dzeltens nepalika.

Vo, vo... a paredzēts mainīt! "Saekonomēto" naudiņu par mazgāāsnu saimnieks ķešā iebāza. Guli vien vecos palagos nedēļu.

p.s. mazgājies ar kādu reizi pa pāris nedēļām?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Edgar, tu esi makšķernieks?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nu tu esi cūka... es pagājšnedēļ nodzīvoju nedēļu viesnīcā Saldū, neko nemainīja, jo nevajadzēja, nekas dzeltens nepalika.

Vo, vo... a paredzēts mainīt! "Saekonomēto" naudiņu par mazgāāsnu saimnieks ķešā iebāza. Guli vien vecos palagos nedēļu.

p.s. mazgājies ar kādu reizi pa pāris nedēļām?

Nu nezinu gan, es katru vakaru mazgājos, man tur nekas dzeltens nepalika

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es kafiju pērku Latvijā un man tā garšo, Paulig pupiņas, un pats maļu.

Edgars un msh drosī vien pērk tās lētās bundžas, uz kurām indiešu smalkiem burtiem indiešu valodā rakstīts 'saslaucīts no ielas'.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Un elektronika nemaksā Vācijā 2x lētāk, tak beidz dirst tik šķidri, stulbeni.

Tu laikam tikai no tvneta visu salasījies? Nu pērc vien visu te LV.

p.s. līdz tuvākajam SKY veikalam man vismaz 170 km, tā ka nav pat ne vismazākās jausmas cik kas tur maksā!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Edgar, tu esi makšķernieks?

Nē - ciest nevaru!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Es kafiju pērku Latvijā un man tā garšo, Paulig pupiņas, un pats maļu.

Nu i pērc vien tālāk, un priecājies par labo dzīvi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Un elektronika nemaksā Vācijā 2x lētāk, tak beidz dirst tik šķidri, stulbeni.

Tu laikam tikai no tvneta visu salasījies? Nu pērc vien visu te LV.

p.s. līdz tuvākajam SKY veikalam man vismaz 170 km, tā ka nav pat ne vismazākās jausmas cik kas tur maksā!

Ej tak uz poda, es pirms 10 gadiem aktīvi braukāju uz Vāciju pēc mašīnām, vēl tagad šad tad aizbraucu. Man tur dzīvo labs draugs vācietis, šad tad sazvanāmies.

Dirsēj tu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Es kafiju pērku Latvijā un man tā garšo, Paulig pupiņas, un pats maļu.

Nu i pērc vien tālāk, un priecājies par labo dzīvi.

Nu jā, pirkšu un priecāšos.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Edgar, tu esi makšķernieks?

Nē - ciest nevaru!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Edgar, tu esi makšķernieks?

Nē - ciest nevaru!

Bet kāpēc tad tu melo kā makšķernieks un stāsti makšķernieku stāstus??

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti