izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..31
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja: nodokļi Norvēģijā ir lielāki,

maksimālie nodokļi norvēģijā riešām ir lielāki

kāpēc jums tā gribās MAKSIMĀLOS nodokļus salīdzināt....

Tāpēc, ka salīdzinu to kas ir!! Nesaņem Forvardera operators Norvēģijas minimālo algu strādājot pie polārā loka, kur līdz civilizācijai ir virs 100 km, pie kam Zviedrijā tuvākā vieta, bet gan krietnu naudiņu.

Tad huļi tu salīdzini darbu padomju sapistajā Latvijā pie mājām un darbu aiz polārā loka vienā no pārtikušākajām Pasaules valstīm Norvēģiju ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

bet iEdgar, tur nu tu ar laiku cerams sapratīsi,

Es ceru, ka Tu kad paaugsies tad arī sapratīsi:

Ka cilvēks profesionālajā armijā nodienējis visu līguma laiku ir tiesīgs saņemt izdienas pensiju tādu lai vismaz nav jāubago!! Jeb gribi piespiest lai līdz 65 gadi dien??????

Par soc laiku rūpnīcām... Paskaties uz to pat Deksteru - iedeva kukuli vajadzīgajam cilvēkam, un par kāpstu ko ieguva nopārdodot savu veču pajāto Žiguli (kutu starp citu piešķira tā pat kompartija) nopihvatizēja iestrādātu purvu, ar visu tehnikku un būvēm. Uzņēmumu kura reālā vērtība ir vairāki miljoni. Visus šos gadus ir baudījis praktiski par velti iegūtā iestrādātā purva priekšrocības un vēl saka ka neapčakarē strādniekus?! Kaut vienu kvādrātcentimetru jaunas teritorijas purvā ir apguvis??? Tam pat vācietim neviens to gatavo purvu par cukurmaisu neuzdāvināja - viss bija jādara pašu spēkiem un finansēm, i ta algas spēj maksāt vismaz 10 reizes lielākas.

Toties kā plātās, kā māca citus kā dzīvot.

Eu tu, morālais kroplīti, atbildēsi par savu diršanu?

10x lielākas algas. Tu tak esi viens sūds, joptvai.

Tavai zināšanai daudzi latvju ļetras purvus par sviestmaizēm iztirgoja vāciešiem ,dāņiem uc.

??? kādu žiguli, tu stulbeni?? Kādas būves??? Tu esi debīls stulbenis,goda vārds.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Paika lētāka, nu, vismaz tā, lai var just, nav lētāka praktiski nekur Rietumeiropā. Jā, varbūt kādas pozīcijas par santīmiem ir, bet kopumā visur ir vai nu vienā cenu līmenī (retos gadījumos) vai arī dārgāka (pārsvarā). Nu jā, neiet runa par Supernetto un Optima Līnija, bet par normālu. Tā ka, nomierinieties, lētāk paika Europā ir mīts.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: skattelister.no/...

rekur viens skuķis, ko labi pazīstu - latviete - apprecējās ar norvēģi

Cilvēks tikko aizbraucis, bet tavā lapā ir ziņas tikai ne jaunākas par 2009. gadu!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Deksters, ja kas, savu biznesu sāka tad, kad viņam 1991. gadā uzpūtās govs.

Tā uzpūtās, pussprāgušai pārgriezām rīkli, nodevām desās un par saņemto naudu sāku tirgot uzpirktus kāpostus un paša audzētos tomātus.

Bet par manu patreizējo darbību tev ir ļooooti miglaini nepareizs priekšstats. Tu, kompartijas žiguļu speciālist.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

P.S. Ja MAXIMā, RIMI utt. sāks kasierēm maksāt 1000 EUR algu, iņčeners būs pirmais kas kliegs ka tur viss tik dārks, viss dārks.

A ko tad Vācijā paika nav 10 reizes dārgāka kā LV???

Tas ka MAXIMas kasierēm solīto 200 Ls vietā reāli labi ja 100 Ls uz rokas maksā paika neķlūst vēl lētāka!

Uh kā lasīt negribās!!!

Atk';artoju priekš tiem kam sūdīgi ar lasītprasmi:

Kas Latvijā ir 10 reizes lētāks kā Vācijā??? Tikai 1 pareizā atbilde te ir!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuu redz )) saakas

2istabu dziivoklis 1600 eur meenesii.(tas ja grib ar ģimeni dziivot, nevis 3 paarus svešu sieriņu ostīt un gulēt pa divi ar Genādiju no Ludzas divguļamaa gultā)

3 kilo eiro visticamāk, ka viņam solija, bet dabaa neredzēt kā savas ausis. urbt 6 dienas nedēļā arī neizklausās diez ko sexy, bez tam nav garantijas ka tā šefte visu laiku būs. ja 'ņem +/- visu paareejo, nemaz tik kruta neizklausās. ja viņam beigās 500 eur paliks ko Tēvam atsūtīt- to jau varētu uztvert kā Veiksmes Stāstu un nav briinums ka auslanderi pa limonādi ir gatavi atstraadaat to, ko vietējie nevar atļauties.

P.N- nodokļus maksā?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

P.S. Ja MAXIMā, RIMI utt. sāks kasierēm maksāt 1000 EUR algu, iņčeners būs pirmais kas kliegs ka tur viss tik dārks, viss dārks.

A ko tad Vācijā paika nav 10 reizes dārgāka kā LV???

Tas ka MAXIMas kasierēm solīto 200 Ls vietā reāli labi ja 100 Ls uz rokas maksā paika neķlūst vēl lētāka!

Uh kā lasīt negribās!!!

Atk';artoju priekš tiem kam sūdīgi ar lasītprasmi:

Kas Latvijā ir 10 reizes lētāks kā Vācijā??? Tikai 1 pareizā atbilde te ir!!

cik es zinu, rimmii kasiereem ir sava atlaišu karte, ko jamās arī izmanto. nomīnuso no paikas cenas un pieskaiti algai. un vismaz tajos 2 rimii kurus es apmeklēju beibes strādā gadiem no vietas un īpaši kontingents nemainās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Eu tu, morālais kroplīti, atbildēsi par savu *******anu?

Kas ir ko - taisnība nepatīk????? Domā, ka nezinu kā purvus prihvatizēja! Domā ka nezinu, kā par kompartijas nozagto naudu tika uzņēmumi celti (kuri ātri vien nobankrotēja, lai nepaspētu bumbas piešūt) - tā teikt atmazgāja naudiņu un čau. Domā ka nezinu kā G-24 dalīja!!

Nu tad cik CM2 jaunas purva teritorijas esi sagatavojis izstrādei??? Vai vēl joprojām soc laikos sarūpēto "apgūsti"? Tā ka pietaupi savas pamācības!

Domā ka mums LSF privatizējot nevajadzēja "iežēlināt" "pareizos" cilvēkus?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

P.S. Ja MAXIMā, RIMI utt. sāks kasierēm maksāt 1000 EUR algu, iņčeners būs pirmais kas kliegs ka tur viss tik dārks, viss dārks.

A ko tad Vācijā paika nav 10 reizes dārgāka kā LV???

Tapēc ka Vācijā apgrozījums tiem veikalu tīkliem ir vismaz 10 x reizes lielāks..... ka visiem LV veikaliem kopā pa gadu

Ekonomistiņš Kapitala lasītājs

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Eu tu, morālais kroplīti, atbildēsi par savu *******anu?

Kas ir ko - taisnība nepatīk????? Domā, ka nezinu kā purvus prihvatizēja! Domā ka nezinu, kā par kompartijas nozagto naudu tika uzņēmumi celti (kuri ātri vien nobankrotēja, lai nepaspētu bumbas piešūt) - tā teikt atmazgāja naudiņu un čau. Domā ka nezinu kā G-24 dalīja!!

Nu tad cik CM2 jaunas purva teritorijas esi sagatavojis izstrādei??? Vai vēl joprojām soc laikos sarūpēto "apgūsti"? Tā ka pietaupi savas pamācības!

Domā ka mums LSF privatizējot nevajadzēja "iežēlināt" "pareizos" cilvēkus?

Zini, labi ka tu esi tāds stulbenis, es jau atslābu un tev piedodu tavu stulbo galvu.

Ja tev ir slikti stereotipi un sabojāta domāšana, ja tu domā, ka visi visur visu ir prihvatizējuši,zaguši un apjājuši, nu tad tev tik tiešām ir slikti ar galvu.

Ļoti slikti.

Es tev varu pačukstēt,ka es NEKO neesmu ieguvis privatizācijas ceļā un nevienu KOMPARTIJAS DĀVĀTU žiguli pārdevis.

Visu, kas man ir, esmu nopelnījis savām rokām un ar savu prātu. Un tas dod pamatīgu gandarījumu un man ir tīra sirdsapziņa.

Bet tev ir tikai vēmekļi smadzeņu vietā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Eu, kur tu izraki,ka Vācijā ir 10x lielākas algas??

Un kāpēc tu, pimpausi, salīdzini LV ar DE ?? Nevis ar Kongo vai Slovēniju ?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

P.N- nodokļus maksā?

Teicu, ka uz rokas - pēc nodokļiem. Vācijā ne diez ko ilgi pastrādāsi nemaksājot nodokļus - ka nesanāk visu mūžu pēc tam atstrādāt. LV tādu naudu pat pēc dzīvokļa atvilkuma neviens pat pasmiedamies nav solījis.

Čalim ir sava ģimene, nu pa 240 Ls/mēn uz papīra pa 12 st un 5 dd. Pa tādu algu ģimeni uzturēt nav iespējams!

Bija drusku darbs tādā pat kūdras purvā kā Degsterim, bet kāda jēga ja tikai sezonā sanāk zem 400 Ls - sezona ļoti sausā vasarā 5 mēneši. A tālāk ko?? Nav atvaļinājuma naudas, nav atlaišanas pabalsta, pat sezonu nostrādājot nevar bezdarbniekos iestāties - nepietiek nostrādātā laika!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

cik es zinu, rimmii kasiereem ir sava atlaišu karte,

Ir, ir!! Veseli 10 %, bet ne vairāk par saņemto algu - tā ka pat teorētiski nesanāk vairāk par 20 Ls mēnesī!!

NU liels pielikums pie algas??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Tapēc ka Vācijā apgrozījums tiem veikalu tīkliem ir vismaz 10 x reizes lielāks..... ka visiem LV veikaliem kopā pa gadu

Ekonomistiņš Kapitala lasītājs

Tev jau droši ka labāk zināt, jo labi pārzini Vācijas veikalu bilances.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Tapēc ka Vācijā apgrozījums tiem veikalu tīkliem ir vismaz 10 x reizes lielāks..... ka visiem LV veikaliem kopā pa gadu

Ekonomistiņš Kapitala lasītājs

Tev jau droši ka labāk zināt, jo labi pārzini Vācijas veikalu bilances.

Nepārzinu gan, bet nu to ka iekš DE ir 40x vairāk iedzīvotāju neka te to gan zinu, nu un secinājumus var izdarīt.... Lai gan ja Dievs apdalījis ar loģisko sapratu tad tas varētu būt pagrūti....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

P.S. Ja MAXIMā, RIMI utt. sāks kasierēm maksāt 1000 EUR algu, iņčeners būs pirmais kas kliegs ka tur viss tik dārks, viss dārks.

A ko tad Vācijā paika nav 10 reizes dārgāka kā LV???

Tapēc ka Vācijā apgrozījums tiem veikalu tīkliem ir vismaz 10 x reizes lielāks..... ka visiem LV veikaliem kopā pa gadu

Ekonomistiņš Kapitala lasītājs

taa jau tas arii ir

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Visu, kas man ir, esmu nopelnījis savām rokām un ar savu prātu. Un tas dod pamatīgu gandarījumu un man ir tīra sirdsapziņa.

Jā, jā - puķīteas audzējot u pārdodot soc laikos pa rubeļiem nopelnīji pāris milj Ls, lai varētu nopirkt gatavu iestrādātu kūdras purvu??!! Aizej spogulim to pastāsti!

Bez zagšanas sākumā neviens neko nav prihvatizējis! Viens Polijas tirgū pārdeva pāris nozagtās bormašīnas, cits regulāri atšķaidot DUSā degvielu.

Vēl tikai nesāc stāstīt ka no vecāsmātes mantojums palika!! Vot par to es pilnīgi anekdoti iz dzīves varu izstāstīt!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Viens čangals var tādu herņu sadzīt, ka 10 čiuļi atbildēt nespēj.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nav mana darīšana, bet ļauj man minēt!

Tu nekuja nejēdz no kūdras pīzdnesa.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Nepārzinu gan, bet nu to ka iekš DE ir 40x vairāk iedzīvotāju neka te to gan zinu, nu un secinājumus var izdarīt.... Lai gan ja Dievs apdalījis ar loģisko sapratu tad tas varētu būt pagrūti....

Redzi spriedelēt ir viens, bet reāli var izrādīties kaut kas cits!

Pats esmu bijis mazas piklsēteles bodē, kur vajadzēja saukt kādu kas mani apkalpotu.

Un tur strādā vīrs, sieva un viens dēls. Pašiem ir miniatūra lopkautuve un gaļas bode. Nav algotu darbinieku - tikai ģimene. Un kā šķiet, ja pārdevējs ir jāmeklē tad laikam ir nepārtraukta rinda pie kases vai??

Kaut kā neizskatījās ka kāds no viņiem piestrādātu stacijā vagonus kraujot, lai savilktu galus kopā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Nav mana darīšana, bet ļauj man minēt!

Tu nekuja nejēdz no kūdras pīzdnesa.

Vot es točna ņi kuja no kūdras nejēdzu - tas tiesa.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: A ko tas inčeners pats netaisa savu štelli un nemaksā darba ņēmējiem NOR vai DE algas?

Tāpēc,ka tad viņš apkakātos.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja: Nav mana darīšana, bet ļauj man minēt!

Tu nekuja nejēdz no kūdras pīzdnesa.

Vot es točna ņi kuja no kūdras nejēdzu - tas tiesa.

Nu ko ta Tu te spriedelē? Brauc palīdzi dēlam zemenes lasīt!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Glušaks

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti