Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..47
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Širpotrebs ir tev

Es jau to nenoliedzu. Kaut gan man ir ar pareizo virsbūvi... Bet tāpēc man nenāk prātā tajā auto grūst iekšā navarotus, kas maksā kā minimums 3 reizes vairāk par pašu lūzni.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

skorpim elektriskie logi IR ekstra.

Nezinu vai ir ekstra vai nav, bet ar 4 airiem Skorpi neesmu redzējis.

Es gan esmu... Savā laikā tādu gandrīz nopirku kā pirmo auto.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vai šitāds suchen.mobile.de/...

Šis labs... Pirms pāris gadiem sanāca ietestēt tādu... Arī ceru k-kad iepirkt... Kad debesis būs zilākas un zāle zaļāka. Bet tikai kā otro auto...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai šitāds suchen.mobile.de/...

Šis labs... Pirms pāris gadiem sanāca ietestēt tādu... Arī ceru k-kad iepirkt... Kad debesis būs zilākas un zāle zaļāka. Bet tikai kā otro auto...

Drīzāk jau šo es ar skatu, arī kā otro auto, jo sapņi par pirmo ir par šo

www.netcarshow.com/...

Bet kā trešais kaut kas uz šitādu pusi suchen.mobile.de/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Skaidrs, ciema muļķīts.

Atšķirībā no purva pārgudrā, man patīk ērti braukt, un audī q tieši tā arī pozicionē jau no sākta gala. Ļoti patīkami ka mašīna ziemā paātrinās tāpat kā vasarā, žēl tik ka bremzēšana joprojām notiek tāpat kā visiem citiem

P.N. Dižajā pilsētā ir pilns ar tādiem pārtikušākiem tirsējiem, kuri brauc ar CUViem un stāsta ka tās kastes - bāzētas uz attiecīgo ražotāju sedaniem, aprīkotas ar visādiem mazmotoriņiem/nemotoriņiem, kas priekš tās masas un izmēriem nav īsti adekvāti, un pseidopilnpiedziņu - šiem esot vajadzīgas latvijas slikto ceļu dēļ. Man vismaz ir pamatojums pilnpiedziņai - atšķirībā no manis nosauktajām personām, es nedzīvoju dižajā pilsētā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Msh, tu gribi teikti, ka tavs tas audi 90 ar aizvesturisko motoru baigi griezhaas? tak nesuuda neiet vins. Izbrauc ar imprezu un negribesies tev vairs to audi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai šitāds suchen.mobile.de/...

Šis labs... Pirms pāris gadiem sanāca ietestēt tādu... Arī ceru k-kad iepirkt... Kad debesis būs zilākas un zāle zaļāka. Bet tikai kā otro auto...

Drīzāk jau šo es ar skatu, arī kā otro auto, jo sapņi par pirmo ir par šo

www.netcarshow.com/...

Nu, man trešais varētu būs kaut kas līdzīgs šim suchen.mobile.de/...

Vai šim līdzīgs suchen.mobile.de/...

Bet kā trešais kaut kas uz šitādu pusi suchen.mobile.de/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paga paga, nesalīdzini pirkstu ar krānu Tas motors patlaban ir vairāk nekā pietiekams - gan lai pārvietotu pakaļu, gan lai nosistos Tieši tāpēc arī ļurbo manos plānos ir ļoti tālā nākotnē - vispirms piekari vajag uzlabot. Pagaidām pietiks ar to, ka tavu A4 ar 1.8 atmosfērisko šujmašīnu izvelt varētu

Bet mikimausis noteikti ir labāks gāžamais aparāts par audī - bet audī ir labākais balanss starp abiem - mikimausis noteikti pakaļas pārvietošanā nav labāks par kaut kādu parastu attiecīga vecumuma grabošu japāņu lamatu, redzot ka salons izskatās tieši tā - un kaut kādam iemeslam arī jābūt, kāpēc visiem ir tik skaļi izpūtēji salikti

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai šitāds suchen.mobile.de/...

Šis labs... Pirms pāris gadiem sanāca ietestēt tādu... Arī ceru k-kad iepirkt... Kad debesis būs zilākas un zāle zaļāka. Bet tikai kā otro auto...

Drīzāk jau šo es ar skatu, arī kā otro auto, jo sapņi par pirmo ir par šo

www.netcarshow.com/...

Bet kā trešais kaut kas uz šitādu pusi suchen.mobile.de/...

Nu, man trešais varētu būs kaut kas līdzīgs šim suchen.mobile.de/...

Vai šim līdzīgs suchen.mobile.de/...

Bet kā trešais kaut kas uz šitādu pusi suchen.mobile.de/...

Citēšanas guru esmu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pagaidām pietiks ar to, ka tavu A4 ar 1.8 atmosfērisko šujmašīnu izvelt varētu

jaa. tas gan ir raadiitaajs man arii tava vecumaa patika dragreiss.

www.youtube.com/...

2002 gads, shoseja Ventspils-Kolka

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ļoti patīkami ka mašīna ziemā paātrinās tāpat kā vasarā, žēl tik ka bremzēšana joprojām notiek tāpat kā visiem citiem

Lūk šis pierāda,ka tu ņuhujā nejēdz braukt ar to A90Q.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Pagaidām pietiks ar to, ka tavu A4 ar 1.8 atmosfērisko šujmašīnu izvelt varētu

jaa. tas gan ir raadiitaajs man arii tava vecumaa patika dragreiss.

www.youtube.com/...

2002 gads, shoseja Ventspils-Kolka

Jūs abi esat riktīgi līdzīgi lauķi

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Viss jau, msh, ir pareizi un loģiski.

Tikai nu beidz taču vienreiz to savu mizu salīdzināt ar visām pārējām mizām.

Ja te kāds pateiks, ka brauc ar x6 ( es ar neatteiktos) , tad msh visticamāk pateiktu,ka tas ir sūds, jo Audi90 ir kudī labāk, jo lētāks un labāka piedziņa un mazāk ēd

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tu proti to pielietot?

Jā, protu - nav jau nemaz tik grūti - vajag vienkārši braukt - torsens izdara pārējo

MUHAHĀ

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja:

jaa nu tev ir jaiet arsteties. kas tas par stulbu piemeru vispaar. kapec tu doma ka vina opelim stavoklis pasliktinas, a tavam nee. tavs paliek jaunaaks ar katru dienu? tad tu tjipa doma, ka tu liekot taja suda naudu busi baigais vinneetaajs beigas? gaidi ar maisu. no suda medu neuztaisisi. kad busi papisies paris gadus, tad sapratisi par ko es runaju un beigas tapat tu to luzni pardosi par 600 latiem vietejam ciema klaunam un nopirksi tadu opeli. un domasi kads tu biji lohs fisoties un investejot naudu tada veca hlaamaa

Ļoti elementāri - jo deksis savos ķebļos var turpināt pirst un tos deldēt, bet man viņus agrāk vai vēlāk būs jāpāršuj, izdomā kas pēc tam ir labāks - svaiga āda vai lupata, kuros kāds deksis desmit gadus pirdis un to rīvējis ar savu tirsu Un tā principā par visu, kas desmitgadīgai mašīnai ir palietots bet lietojams, bet man jāremontē. Bonusā vēl nāk aprīkojums, kuru es krāmēju iekšā, kamēr deksis savam opelim neko neliek

Un vai es beigās būšu vinnētājs? Būšu gan - jo es pēc tiem pāris gadiem frēzēšu ar ļurbo kvatrõ, bet tu turpināsi braukt ar kādu pliku mizu, nemotors bezpiedziņa, vienīgi izlaiduma gads tai tavai tālaika mizai būs vēl jaunāks

Bet to savu "beigās tu blablablabla" vari aizmirst, to tev būtu jāsaprot pēc tā, cik ilgi man šitā mašīna jau ir un pēc tā, ko es izdarīju ar iepriekšējo Stiliņā lielākā daļa postu mana A90q tofikā, ko pēc TA uztaisīju, ir apbrīna par manu pacietību.

stiliņa sajūsma ir vienīgais kas tevi dzen to mizu ķīlēt?

p.n.

kad tev tas ļurbo kvatro būs, pamēģināsim 333 trasē izgāzt uz laiku ar vadoņopeli un tavu ļurbokvatru - būsi pārsteigts (laikam jau nepatīkami)

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, tikai sarunāsim uzreiz, ka tu nesāc mācīt msh quattro braukšanā, lai nav atkal te jāsmejas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai šitāds suchen.mobile.de/...

Šis labs... Pirms pāris gadiem sanāca ietestēt tādu... Arī ceru k-kad iepirkt... Kad debesis būs zilākas un zāle zaļāka. Bet tikai kā otro auto...

Drīzāk jau šo es ar skatu, arī kā otro auto, jo sapņi par pirmo ir par šo

www.netcarshow.com/...

Bet kā trešais kaut kas uz šitādu pusi suchen.mobile.de/...

a kā tad šitas

www.ss.lv/...

vairs nepatīk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei, vadon, moš vēlreiz vēlies atsūkāt?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai šitāds suchen.mobile.de/...

Šis labs... Pirms pāris gadiem sanāca ietestēt tādu... Arī ceru k-kad iepirkt... Kad debesis būs zilākas un zāle zaļāka. Bet tikai kā otro auto...

Drīzāk jau šo es ar skatu, arī kā otro auto, jo sapņi par pirmo ir par šo

www.netcarshow.com/...

Bet kā trešais kaut kas uz šitādu pusi suchen.mobile.de/...

a kā tad šitas

www.ss.lv/...

vairs nepatīk

Dzīve iet uz priekšu, maigais.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Pagaidām pietiks ar to, ka tavu A4 ar 1.8 atmosfērisko šujmašīnu izvelt varētu

jaa. tas gan ir raadiitaajs man arii tava vecumaa patika dragreiss.

www.youtube.com/...

2002 gads, shoseja Ventspils-Kolka

Kolka COOL

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tiem 69 sābiem laikam nekad nav apskates

un tak atrodas lohi, kas jamos pērk un vēl remontē.... un viens otram cenšas iestāstīt, ka tas ir autobūves kalngals, puper vadāmība utttt... un kopš tā laika viss ir gājis tikai uz leju....

tagad pat īsti nezinu kur tajā skalā trāpa msh

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

rudens68

Vai ludzu varēto kautko bilst par boksermotoriem 4 , 6 cilindru ( varbūt ir ar vairāk )

-------------------------------

Mja, te nu man biku jāatvainojas, jo visā tai R un V dzinēju biežņā galīgi piemirsu par "bokseriem". par bokseriem, nevis "flat-twin" dzinējiem Principā tie arī ir praktiski ideāli izlīdzsvaroti, pat H-2 dzinēji, bet H-6 vai H-8, nemaz nerunājot par H-12 - tā jau ir medusmaize "Flat-twin" dzinējam, kuram abi klaņi

darbojas uz kopīgu kloķvārpstas kakliņu, balansētība ir apmēram, kā R4 dzinējam...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF

Es saprotu,ka lekcijas lasīt ir gari un sarežģīti un laiks ir dārgs, bet vai Crankshaft nevarētu mazu komentāru par mana motocikla 2 cilindru dzinēju? Tam leņķis starp cilindriem kāreiz ir 60 grādi , tilpums 998 cm3.

Japāņiem pārsvarā r4, manam V2 .

=====================

Nezinu, kas par konstrukciju tava moča motoram, bet dažādās V-2 konfigurācijās ar dažādiem leņķiem starp

cilindriem lieto dažādas metodes, sākot ar minimāliem

iespējamiem virzuļu un klaņu svariem, turpinot ar dažādiem klaņu kaklu savstarpējiem leņķiem un kloķvārpstu svariem / masām, un beidzot ar balansa vārpstām. Gan jau arī tavam dzelzim konstruktori izdarījuši visu iespējamo, lai "stūre rokas nekutinātu"

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tiem 69 sābiem laikam nekad nav apskates

un tak atrodas lohi, kas jamos pērk un vēl remontē.... un viens otram cenšas iestāstīt, ka tas ir autobūves kalngals, puper vadāmība utttt... un kopš tā laika viss ir gājis tikai uz leju....

tagad pat īsti nezinu kur tajā skalā trāpa msh

Normāls antīkais pepelacs ar kuru ņemties. Vismaz tur kaut kas ir, nevis Sviesta Saab 9-5

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..47
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti