Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..47
JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Pagaidām pietiks ar to, ka tavu A4 ar 1.8 atmosfērisko šujmašīnu izvelt varētu

jaa. tas gan ir raadiitaajs man arii tava vecumaa patika dragreiss.

www.youtube.com/...

2002 gads, shoseja Ventspils-Kolka

šīris tajos gados aktīvi tur piedalījās.. bet man labpatiktos domāt , ka audi a4 1.820v iet labāk par 2.3 burbuli

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

jaa. tas gan ir raadiitaajs man arii tava vecumaa patika dragreiss.

www.youtube.com/...

2002 gads, shoseja Ventspils-Kolka

Apbēdināšu - nekad ne ar vienu vēl neesmu skrējies.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja:

šīris tajos gados aktīvi tur piedalījās.. bet man labpatiktos domāt , ka audi a4 1.820v iet labāk par 2.3 burbuli

Domāt jau tu vari dajebko, kas tev patīk - ja tam A4 būtu pareizā piedziņa vai B3 būtu bezpiedziņa, rezultāts būtu garantēts - B3 labā, protams, ne tikai jaudīgāka motora, bet arī jūtami vieglāka svara dēļ. Salīdzināmā aprīkojumā B3 sver kādus 300 kilo mazāk par B5

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: DekstersFF

Es saprotu,ka lekcijas lasīt ir gari un sarežģīti un laiks ir dārgs, bet vai Crankshaft nevarētu mazu komentāru par mana motocikla 2 cilindru dzinēju? Tam leņķis starp cilindriem kāreiz ir 60 grādi , tilpums 998 cm3.

Japāņiem pārsvarā r4, manam V2 .

=====================

Nezinu, kas par konstrukciju tava moča motoram, bet dažādās V-2 konfigurācijās ar dažādiem leņķiem starp

cilindriem lieto dažādas metodes, sākot ar minimāliem

iespējamiem virzuļu un klaņu svariem, turpinot ar dažādiem klaņu kaklu savstarpējiem leņķiem un kloķvārpstu svariem / masām, un beidzot ar balansa vārpstām. Gan jau arī tavam dzelzim konstruktori izdarījuši visu iespējamo, lai "stūre rokas nekutinātu"

Kaut ko jau ir uzlikuši Engine: V60 Magnesium four stroke longitudinal 60° V twin. Liquid cooling with three way pressurised circuit. Double overhead camshaft with mixed gear/chain drive; four valves per cylinder. Patented AVDC (Anti Vibration Double Countershaft).

Šodien trasē izjutu vibrāciju pie nepareiziem apgriezieniem, citādi viss labi.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF

Kaut ko jau ir uzlikuši Engine: V60 Magnesium four stroke longitudinal 60° V twin. Liquid cooling with three way pressurised circuit. Double overhead camshaft with mixed gear/chain drive; four valves per cylinder. Patented AVDC (Anti Vibration Double Countershaft).

======================

Ā, nu redzi, šai gadījumā konstruktori ir "nodzēsuši" vibrācijas ar balansa vārpstu palīdzību - jau visai sen

izplatīta metode gan auto, gan moto būvē. Tā ka viss ir OK - konstruktors zin, kas sagaidāms no iecerētās dzinēja konfigurācijas un laicīgi paredz maksimumu iespējamo "mēru", lai to apkarotu jau "saknē"

"Aprilia", vai?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Crankshaft rakstīja: DekstersFF

Es saprotu,ka lekcijas lasīt ir gari un sarežģīti un laiks ir dārgs, bet vai Crankshaft nevarētu mazu komentāru par mana motocikla 2 cilindru dzinēju? Tam leņķis starp cilindriem kāreiz ir 60 grādi , tilpums 998 cm3.

Japāņiem pārsvarā r4, manam V2 .

=====================

Nezinu, kas par konstrukciju tava moča motoram, bet dažādās V-2 konfigurācijās ar dažādiem leņķiem starp

cilindriem lieto dažādas metodes, sākot ar minimāliem

iespējamiem virzuļu un klaņu svariem, turpinot ar dažādiem klaņu kaklu savstarpējiem leņķiem un kloķvārpstu svariem / masām, un beidzot ar balansa vārpstām. Gan jau arī tavam dzelzim konstruktori izdarījuši visu iespējamo, lai "stūre rokas nekutinātu"

Kaut ko jau ir uzlikuši Engine: V60 Magnesium four stroke longitudinal 60° V twin. Liquid cooling with three way pressurised circuit. Double overhead camshaft with mixed gear/chain drive; four valves per cylinder. Patented AVDC (Anti Vibration Double Countershaft).

Šodien trasē izjutu vibrāciju pie nepareiziem apgriezieniem, citādi viss labi.

es gribētu redzēt patentēto counteršaftu iekš msh PIECKARTenieka

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

Nu pēc pāris gadiem vajadzētu kaut ko šitādu suchen.mobile.de/...

būs jāpatur atmiņā, kad kolēģei apniks kā pirmais auto, tad varēs Deksteram atdot kā otro. Ja vien viņam derēs tomātu karba un gaišais salons.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Der der, gan tomāts gan gaišais.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

JankaV rakstīja:

šīris tajos gados aktīvi tur piedalījās.. bet man labpatiktos domāt , ka audi a4 1.820v iet labāk par 2.3 burbuli

Domāt jau tu vari dajebko, kas tev patīk - ja tam A4 būtu pareizā piedziņa vai B3 būtu bezpiedziņa, rezultāts būtu garantēts - B3 labā, protams, ne tikai jaudīgāka motora, bet arī jūtami vieglāka svara dēļ. Salīdzināmā aprīkojumā B3 sver kādus 300 kilo mazāk par B5

tas 1.8 griežas ļoti pieklājīgi- droši ka labāk par tavu leišu radu mucu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: DekstersFF

Kaut ko jau ir uzlikuši Engine: V60 Magnesium four stroke longitudinal 60° V twin. Liquid cooling with three way pressurised circuit. Double overhead camshaft with mixed gear/chain drive; four valves per cylinder. Patented AVDC (Anti Vibration Double Countershaft).

======================

Ā, nu redzi, šai gadījumā konstruktori ir \"nodzēsuši\" vibrācijas ar balansa vārpstu palīdzību - jau visai sen

izplatīta metode gan auto, gan moto būvē. Tā ka viss ir OK - konstruktors zin, kas sagaidāms no iecerētās dzinēja konfigurācijas un laicīgi paredz maksimumu iespējamo \"mēru\", lai to apkarotu jau \"saknē\"

\"Aprilia\", vai?

Jā, RSV 1000 foto1.inbox.lv/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Nez\', šim ir kāda balansa vārpsta?

www.youtube.com/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

"Aprilia", vai?

it kā jau tas ir bieži pieminējiea... un dukātam stipri atšķiras?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja:

tas 1.8 griežas ļoti pieklājīgi- droši ka labāk par tavu leišu radu mucu

Maniem leišu radiem nav nevienas pašas mucas un pieci katli griežas vēl pieklājīgāk. Es zinu ka tā šujmašīna gluži zemē metama nav, bet nekā iekāres vērta tur arī nav - šobrīd tie mazmotoriņi atrodas iekš A4, rīt ar visu mašīnu aizies naglās, jo atšķirībā no 1.8 20vt, nevienam viņus nevajag, jo tur nekā īpaša nav. Ā, nu labi, ir - veseli 20 vārsti bez īsta efekta.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

JankaV rakstīja:

tas 1.8 griežas ļoti pieklājīgi- droši ka labāk par tavu leišu radu mucu

Maniem leišu radiem nav nevienas pašas mucas un pieci katli griežas vēl pieklājīgāk. Es zinu ka tā šujmašīna gluži zemē metama nav, bet nekā iekāres vērta tur arī nav - šobrīd tie mazmotoriņi atrodas iekš A4, rīt ar visu mašīnu aizies naglās, jo atšķirībā no 1.8 20vt, nevienam viņus nevajag, jo tur nekā īpaša nav. Ā, nu labi, ir - veseli 20 vārsti bez īsta efekta.

Ja tu savu dumo galvu būtu pagriezis uz ziemeļameriku, tad tur tavi sapņu varianti uz svara tirgojas (max komplektācia, krāsa, gaišs salons un tml fgācija, + llērums ar tmotoriem...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Crankshaft rakstīja:

"Aprilia", vai?

it kā jau tas ir bieži pieminējiea... un dukātam stipri atšķiras?

Dukātam ir savs dzinējs, cik zinu, Aprilim nav.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

JankaV rakstīja:

tas 1.8 griežas ļoti pieklājīgi- droši ka labāk par tavu leišu radu mucu

Maniem leišu radiem nav nevienas pašas mucas un pieci katli griežas vēl pieklājīgāk. Es zinu ka tā šujmašīna gluži zemē metama nav, bet nekā iekāres vērta tur arī nav - šobrīd tie mazmotoriņi atrodas iekš A4, rīt ar visu mašīnu aizies naglās, jo atšķirībā no 1.8 20vt, nevienam viņus nevajag, jo tur nekā īpaša nav. Ā, nu labi, ir - veseli 20 vārsti bez īsta efekta.

Jā, vairs nav, pēdējo tu savāci

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Nez\', šim ir kāda balansa vārpsta?

Šitam ar garantiju nebija - nebija vajadzīga ne balansvārpsta ne izplūdes klusinātāji!

www.youtube.com/...

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

JankaV rakstīja:

tas 1.8 griežas ļoti pieklājīgi- droši ka labāk par tavu leišu radu mucu

Maniem leišu radiem nav nevienas pašas mucas un pieci katli griežas vēl pieklājīgāk. Es zinu ka tā šujmašīna gluži zemē metama nav, bet nekā iekāres vērta tur arī nav - šobrīd tie mazmotoriņi atrodas iekš A4, rīt ar visu mašīnu aizies naglās, jo atšķirībā no 1.8 20vt, nevienam viņus nevajag, jo tur nekā īpaša nav. Ā, nu labi, ir - veseli 20 vārsti bez īsta efekta.

man ar četru katlu dīzeli nebūtu nekādas problēmas to mucu izlikt.

man arī kadreiz likās ka iž plaņeta baigi iet, bet tad nejauši izbraucu ar kaut kādu yamahu..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Ja tu savu dumo galvu būtu pagriezis uz ziemeļameriku, tad tur tavi sapņu varianti uz svara tirgojas (max komplektācia, krāsa, gaišs salons un tml fgācija, + llērums ar tmotoriem...

Kā tas ir - mani sapņu varianti? Jā, jeņķiem bija labi nokomplektēti tie audī, es neatteiktos no pārīša B sērijas oriģinālo recaro elektrisko ķebļu, diemžēl tas ir tur - atlantijas okeāna otrajā krastā.

A ļurbomotori - būsi kaut ko sajaucis - četri katli varbūt, bet piecu katlu ļurbmotoru jomā jeņķi ir smagi apdalīti - šiem bija vienīgi 10vt iekš 5000 CS quattro, 20vt 3B iekš A200 20vtq un 20vt AAN iekš UrS4/UrS6, ā un vēl daži simti urku, tāpēc arī šie tajā okeāna krastā dara to, ko šajā neviens nedara - taisa ļurbomotorus no atmosfērām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja:

man ar četru katlu dīzeli nebūtu nekādas problēmas to mucu izlikt.

man arī kadreiz likās ka iž plaņeta baigi iet, bet tad nejauši izbraucu ar kaut kādu yamahu..

Pastāsti vēl ka ar ferārī arī tev nebūtu problēmas to izdarīt... Piesauc vēl kādus jaudīgus, nesalīdzināmus motorus. Sāc jau vispār deksi ar savu troļļošanos atgādināt. Bet ja tu tomēr nopietni pielīdzini to nospiesto 1.8 atmosfēru pieciem katliem - apsveicu, tev ir paveicies izbraukt ar nokautu piecu katlu motoru - man arī ir ar tādu reiz sanācis izbraukt, pēc tāda tiešam var likties ka smags A4 ar miegainu četru katlu atmosfēru kaut kam spēj paiet garām

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Nez', šim ir kāda balansa vārpsta?

www.youtube.com/...

Shis ir vecais, labais leengaitas(leens virzulju gaajiens) diizelis, vismaz taads izskataas. Ideaals! darba apgriezienu zonaa rezonanses apgriezienu nav, spiediens cilindros aug saliidzinoshi leeni, pamatiigs klucis-spararats. Vienkaarshs kaa cirvis un tik pat uzticams! Taada veida dzineeji muusdienaas maksaa reizes 3 daargaak nekaa taadas pat jaudas aatrgaitas.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Pareizaak - ne leens virzulja gaajiens, bet zems virzulja aatrums

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Pareizaak - ne leens virzulja gaajiens, bet zems virzulja aatrums

iztulkosi?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

Ja tu savu dumo galvu būtu pagriezis uz ziemeļameriku, tad tur tavi sapņu varianti uz svara tirgojas (max komplektācia, krāsa, gaišs salons un tml fgācija, + llērums ar tmotoriem...

Kā tas ir - mani sapņu varianti? Jā, jeņķiem bija labi nokomplektēti tie audī, es neatteiktos no pārīša B sērijas oriģinālo recaro elektrisko ķebļu, diemžēl tas ir tur - atlantijas okeāna otrajā krastā.

A ļurbomotori - būsi kaut ko sajaucis - četri katli varbūt, bet piecu katlu ļurbmotoru jomā jeņķi ir smagi apdalīti - šiem bija vienīgi 10vt iekš 5000 CS quattro, 20vt 3B iekš A200 20vtq un 20vt AAN iekš UrS4/UrS6, ā un vēl daži simti urku, tāpēc arī šie tajā okeāna krastā dara to, ko šajā neviens nedara - taisa ļurbomotorus no atmosfērām.

nu puišelis...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

Ja tu savu dumo galvu būtu pagriezis uz ziemeļameriku, tad tur tavi sapņu varianti uz svara tirgojas (max komplektācia, krāsa, gaišs salons un tml fgācija, + llērums ar tmotoriem...

Kā tas ir - mani sapņu varianti? Jā, jeņķiem bija labi nokomplektēti tie audī, es neatteiktos no pārīša B sērijas oriģinālo recaro elektrisko ķebļu, diemžēl tas ir tur - atlantijas okeāna otrajā krastā.

A ļurbomotori - būsi kaut ko sajaucis - četri katli varbūt, bet piecu katlu ļurbmotoru jomā jeņķi ir smagi apdalīti - šiem bija vienīgi 10vt iekš 5000 CS quattro, 20vt 3B iekš A200 20vtq un 20vt AAN iekš UrS4/UrS6, ā un vēl daži simti urku, tāpēc arī šie tajā okeāna krastā dara to, ko šajā neviens nedara - taisa ļurbomotorus no atmosfērām.

nu puišelis...

Ko es saku visu laiku? Manas meitas vecumā, bet prāta nav vairāk par vardulēnu.

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..47
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti