Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nee vispaar jau tas biju es kas pazvanija Ligitai lai vina paskatas kas tur notiek. Arnis var rakstit kautvai 1000 iesniegumus un viniem buus pofig, dzirdeju ka vida darbiniekiem vairs netiek pirkts toletes papiirs, vini izmanto tadus iesniegumus.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Lai nu kā tur būtu,

bet "sist zem jostasvietas" nekāda vīrišķibas izpausme jau nu toč nav...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

...un vispār, skatos ka atkal kārtējais topiks ir aizdirst pa tēmu ( beztēmu ) no sērijas

"da pokuj par ko topiks, ka tik palamāties"..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nee vispaar jau tas biju es kas pazvanija Ligitai lai vina paskatas kas tur notiek. Arnis var rakstit kautvai 1000 iesniegumus un viniem buus pofig, dzirdeju ka vida darbiniekiem vairs netiek pirkts toletes papiirs, vini izmanto tadus iesniegumus.

Nu, šoreiz gan nebūs tas gadījums. Pasaule,izrādās, ir maza.

kindzulīt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Lai nu kā tur būtu,

bet "sist zem jostasvietas" nekāda vīrišķibas izpausme jau nu toč nav...

Nav jau viņš tas, kurš var kādam iesist. Mēģināt var, tas arī viss.

Nevar ar sūdzībām VID pacelties no mēsla līmeņa.

Pat aprakstījis, kas notiek virtuvē, kas notiek kurā dienā, kur ko var atrast utt.

Bet nekā jau nav, tā kā duj vien uz citām inspekcijām, tārp.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ned irs tikai! atšķirībā no tevis,ute- es savu vārdu turu

Atvaino, bet tu esi melis. Un meļi savu vārdu turēt nav spējīgi.

Pie tam tev sava 'vārda' nemaz nav,plukata. Var darīt daudzko, bet nolaisties līdz sitādai herņai var tik tiešām plukata pēdējais.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pilniigi pokuj . ne no manis veejsh puush!

ar pietiekami daudz tautas esi sairsies-meklee kautkur citur.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: pilniigi pokuj . ne no manis veejsh puush!

ar pietiekami daudz tautas esi sairsies-meklee kautkur citur.

Arnīt, mīzala tu esi bijis un esi arī tagad. Cerēji, ka netaps zināms, no kurienes vēji pūš? Palika tā aizdomīgi, ka zin jauno ceļu,kā iebraukt un neprasa,kur esam, zin, kurās durvīs iet, zin kur ir virtuve, zin ļoti daudz tādu nianšu, kuras zināji tikai tu.

Smerdeli, tu.

Tu esi kā tāds mazgadīgs puišelis, kurš baidās no mammas, ka sados pa mizu par krūzes saplēšanu un tāpēc melo, lai glābu savu ādu.

Nebaidies, tev nekas par to nebūs,atšķirībā no tevis, es tev neesmu izteicis nekādus draudus. Dzīvo vien mierīgi savu kukaiņa dzīvi tālāk. Kādus roltonus un sievastēva sapujušu bembi esi pelnījis, tāds tev būs,plukata.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

taakaa tavs deelinsh?

bet vispar tu nejeedz elementaaras lietas. uznjemumi LIELI uzreiz bija tikai PSRS. tika dibinaata LIELA fabrika. pateica kada spalvaina roka - te bus, un tika uzbuvets.

Vispirms izlasi visu tekstu, nevis to ko tev sagribējās un tad spriedelē.

Pēc tam nepļurini par lietām no kurām tu nekad neko neesi zinājis un neesi gribējis zināt. Uzreiz lielu dibinātu rūpnīcu Latvijā soc laikos var uz pirkstiem saskaitīt. Tai skaitā Valmieras stikla šķiedra!! Tā ka vari paklusēt - būs vairāk tolka.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

A, un tā infa nav nosapņota, bet pateikta, no kurienes pūš vējš un kāpēc ir pārbaude.

Lai bauda, mani tas nesatrauc, bet tikai pierāda tavu gļēvumu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksi-ej irst

tu vari fantazeet ko gribi es labi zinu ko esmu un ko neesmu dariijis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

taakaa tavs deelinsh?

bet vispar tu nejeedz elementaaras lietas. uznjemumi LIELI uzreiz bija tikai PSRS. tika dibinaata LIELA fabrika. pateica kada spalvaina roka - te bus, un tika uzbuvets.

Vispirms izlasi visu tekstu, nevis to ko tev sagribējās un tad spriedelē.

Pēc tam nepļurini par lietām no kurām tu nekad neko neesi zinājis un neesi gribējis zināt. Uzreiz lielu dibinātu rūpnīcu Latvijā soc laikos var uz pirkstiem saskaitīt. Tai skaitā Valmieras stikla šķiedra!! Tā ka vari paklusēt - būs vairāk tolka.

Es tev varu pačukstēt vienu palielu patiesību- ja kādai no padlaiku lielajām rūpnīcām būtu bijis ekonomiskais pamatojums strādāt, tā joprojām strādātu.

Un savas sazvērestības teorijas sarullē un iebāz Kindzulim dirsā. Viņam ar tās patīk, kā jau kārtīgam proletariāta ļetrakam.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: deksi-ej irst

tu vari fantazeet ko gribi es labi zinu ko esmu un ko neesmu dariijis.

Diemžēl es nefantazēju, tur jau tas ļaunākais.

Es tiešām biju domājis, ka tevī ir kaut kas no veča....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

veelreiz-pokuj uz tavaam logjiskajaam fantaazijaam un kur nu veel uz veerteejumiem,miisli.

un savas aizdomas vari iebaazt pakaljaa.

atkaartoshos-shinii jautaajumaa mans vaards tika dots...un lai kaads tu buutu fimpis-es pie taa ar palieku.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

veelreiz-pokuj uz tavaam logjiskajaam fantaazijaam un kur nu veel uz veerteejumiem,miisli.

un savas aizdomas vari iebaazt pakaljaa.

atkaartoshos-shinii jautaajumaa mans vaards tika dots...un lai kaads tu buutu fimpis-es pie taa ar palieku.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es tev varu pačukstēt vienu palielu patiesību- ja kādai no padlaiku lielajām rūpnīcām būtu bijis ekonomiskais pamatojums strādāt, tā joprojām strādātu.

Pačuksti to pats sev!! Vai arī vari iebāzt to "patiesību" - ņi kuja tu nezini un negribi zināt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es tev varu pačukstēt vienu palielu patiesību- ja kādai no padlaiku lielajām rūpnīcām būtu bijis ekonomiskais pamatojums strādāt, tā joprojām strādātu.

Pačuksti to pats sev!! Vai arī vari iebāzt to "patiesību" - ņi kuja tu nezini un negribi zināt.

Lai nu tā būtu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: veelreiz-pokuj uz tavaam logjiskajaam fantaazijaam un kur nu veel uz veerteejumiem,miisli.

un savas aizdomas vari iebaazt pakaljaa.

atkaartoshos-shinii jautaajumaa mans vaards tika dots...un lai kaads tu buutu fimpis-es pie taa ar palieku.

Vārdu dot var tikai tāds cilvēks, kuram tāds ir

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

iesaku tev beigt murgot. kirchensteuer ir jamaksa tikai draudzes locekliem.

Vot i bedz murgot!!! Pokuj kam kas ir jāmaksā un cik, bet fakts, ka Vatikāns nedzīvo no plikas tūrisma naudas!

Tā pat kā Sanmarino! Pēdējie ražo pastmarkas un daudz!! Āpšu zināšanai.

aha, 10 zīmē un 490 izgriež perforētās maliņas.

vot i rūpnīca un ražošana

nevajag starterus pārtīt, ir pietiekami citu un krietni specifiskāku sfēru, kur nepieciešami elektromotori un ģeneratori

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja: Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

Mans auto ir vecs, 9 gadus vecs. Tā kā par jauniem nevarēšu spriest objektīvi.

Bet, ja nu viss būs kā vēlos, tad nepirkšu nedz Toyota, nedz Mitsu, bet gan vai nu tas pats Isuzu vai Ford.

un kāpēc Toyota nē?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei apbižotais vadoni, ja gribi lai pārbaudītāji nelien tavā virtuvē, uzliec plāksnīti, ķipa, nepiederošiem ieeja aizliegta....

Tad jamiem vajag atļauju līst tavās apenēs

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei apbižotais vadoni, ja gribi lai pārbaudītāji nelien tavā virtuvē, uzliec plāksnīti, ķipa, nepiederošiem ieeja aizliegta....

Tad jamiem vajag atļauju līst tavās apenēs

Tur tāda jau ir. Tikai dažiem ir pārāk tieva zarniņa, lai uz to tiem inspektoreļiem norādītu.

Es nebiju uz vietas, kad tas sbrods ieradās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tur kur masveidā neapjāj darbiniekus vai valsti sbrods nemēdz uzkrist uz galvas, jo šie ar rēķināt kaut cik māk, un neatmaksājas tā pa tukšo vazāties pa visādiem ūķiem.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tur kur neapjāj darbiniekus ...

Apjāt var tos, kuri ļaujās apjāties....

Mēs dzīvojam demokrātiska valstī kur katram ir tiesības izvēlēties kur un ar ko strādāt..

ja patīk, strādā, ja nepatīk, pasūti šefu dirst un ej projām...

protams ka ir arī visādas nianses,

bet tad ir jatiek skaidrībā, vai vari tās norīt, mīļā miera, labas algas vai cita darba atrast nespējas pēc...

...bet nu sūtīt VID virsū...

nu ir tas perebors......

P.S.

nezinu kas tur ko sūtīja, vai nesūtīja...

tas nav mans dārziņš, es tikai izsaku savas domas ......

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Uzsūti VID un lēkā aiz priekiem!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti