Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

bet es skatos vini visi izmanto ruudiitu zeku leksikonu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Nu jā, dēļ šitādiem "latviešiem" arī mēs esam tur, kur esam.

Nu un kur ta mēs esam??? Šitāda leksika kā reiz nāk no deputāteļiem, kam skaidras atbildes vietā ir kaut kā jāaizpilda ētera laiks.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jau teicu - no normāla darba devēja cilvēki nemēdz iet prom, un ja arī kāds aiziet, tad nepavisam neceļ troksni!

Ir redzēti arī tādi DD, no kuriem pat miesīgi radi aiziet prom nometot atslēgas uz galda un kulaku kratot!! Kaut gan pats tas DD sit pie krūts un brēc, ka balts un pūkains šis esot, bet vot tur tie vispār nejēdz strādāt un nestrādā! Tikai kad prasi ko turēji n-tos gadus, ja jau vispār neko nedara darbā...... atbildes vietā ir tikai bē mē.... ē.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nortel rakstīja: Nu jā, dēļ šitādiem "latviešiem" arī mēs esam tur, kur esam.

Nu un kur ta mēs esam??? Šitāda leksika kā reiz nāk no deputāteļiem, kam skaidras atbildes vietā ir kaut kā jāaizpilda ētera laiks.

Atver acis un apskaties apkārt, engineer! Šitāda kasīšanās notiek visos līmeņos, sākot no bomžiem, līdz pat oligarhiem. Tieši tāpēc latvieši nekad nav varējuši un nevarēs ar savām rokām neko sasniegt un paveikt. Ja stāv aiz muguras Brežņevs, Hitlers, Soross, tikai tad var kautko izdarīt, bet ne jau no laba prāta un ne to, kas vajadzīgs Latvijai.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Jau teicu - no normāla darba devēja cilvēki nemēdz iet prom, un ja arī kāds aiziet, tad nepavisam neceļ troksni!

Ir redzēti arī tādi DD, no kuriem pat miesīgi radi aiziet prom nometot atslēgas uz galda un kulaku kratot!! Kaut gan pats tas DD sit pie krūts un brēc, ka balts un pūkains šis esot, bet vot tur tie vispār nejēdz strādāt un nestrādā! Tikai kad prasi ko turēji n-tos gadus, ja jau vispār neko nedara darbā...... atbildes vietā ir tikai bē mē.... ē.

Neesi pieļāvis iespēju, ka ne vienmēr DD vainojams it visā? Neesi pieļāvis iespēju,ka DŅ var būt pilnīgākais kretīns un kačāt pravas??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bļā, tā arī neaapratu.... Bija tas vids pie vadoņ vai nē???? Cik lielu sodu uzrēķināja?

Vai vadonim smskredītā vispār tik daudz dos, lai jamais spētu atpirkties???

Šogad jau vislaik lietus.... Kūdra nesūkājas, bet darbiniekiem tak algas jpamaksā.... Un nodokļi arī vismaz dažeiz.... Sevišķi tagad, kad vids elpo pakausī ....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Neesi pieļāvis iespēju,ka DŅ var būt pilnīgākais kretīns un kačāt pravas??

Es uzrakstīju par konkrētu gadījumiem, DD un konkrētiem tā radiem un darbiniekiem! Un nevis "pieļāvis domu"!!

Cik ir DD kas kačā pravas?? Darbiniekiem jāstrādā 12 st dienā 6 darba dienas nedēlā un par 10 - 12 Ls/dienā, bez reāla atvaļinājuma, utt!! Vai samaksās kad iegribas un cik iegribas.... vai cik sanāk pēc kārtējā rauta. 6. kategorijas elektriķim liek maisus staipīt, un tai pat laikā paģirainajam gruščikam vēl 50 grami ielej.... jo redziet šim esot grūti!! Kaut grūti izrādās abiem! Taču tad kad elektriķim šis viss piegriezās, tad DD kladzina pa visu pagastu, ka tas "muļļa" (elektriķis) vispār neko nav darījis!!!!!!!!!!!!!!!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Šogad jau vislaik lietus.... Kūdra nesūkājas, bet darbiniekiem tak algas jpamaksā....

500% ka tieši algu lietus laikā šis arī nemaksā!! T.i. uzm..iizh no 5. stāva uz likumdošanu.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Jau teicu - no normāla darba devēja cilvēki nemēdz iet prom, un ja arī kāds aiziet, tad nepavisam neceļ troksni!

Ir redzēti arī tādi DD, no kuriem pat miesīgi radi aiziet prom nometot atslēgas uz galda un kulaku kratot!! Kaut gan pats tas DD sit pie krūts un brēc, ka balts un pūkains šis esot, bet vot tur tie vispār nejēdz strādāt un nestrādā! Tikai kad prasi ko turēji n-tos gadus, ja jau vispār neko nedara darbā...... atbildes vietā ir tikai bē mē.... ē.

Aiziet arī no normāla darba devēja, bet parasti uz labāku darba vietu vai darba nosacījumiem.

Bļāvēji un "izkalpinātie" tie ir visur. Viņiem ir tik ierasts ka no darba ārā nemetīs, jo iegājies tas tik ļoti no PSRS laikiem - darbinieks jāžēlo un jāļauj viņam izaugt + vēl taču ir "ietekmīgi" radi vai paziņas, kuri var palūgt. Tik nez kāpēc darbs no tā kvalitatīvāks nepaliek.

Jo vergturis - darba vadītājs ir obligāti vajadzīgs, jo bez uzrauga strādāt prot retais. Arī visi, kuri aizlaiduši tipa labāk atalgotā darbā aiz robežas, jo tur tak zin, ja nerukāsi kā prasa, tad būsi ārā uz ielas bez jebkādām kompensācijām.

Bet šeit, lūdzu ierasties darbā un gausties - iemīļotā lieta. Ja mazliet piespiedīsi sākt kustēties, tā rokā DL, ka viņam pienākas. Bet vai darba devējam nekas nepienākas? Nu vismaz ar 75%(sākumā) atdevi pastrādāts bez brāķa, defektu un izniekotu materiālu saražošanas? Figu.

Un nelīdz arī atalgojums >640LVL pirms visu nodokļu nomaksas, tas ir par maz. Kā slinkoja, tā arī slinkos.

Jo Rīgā taču vairāk maksā... Un darbā jābūt tikai katru 4. sutku...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: bļā, tā arī neaapratu....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

taisies šo pa kluso krokodilam rīklē iegrūst?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļā, tā arī neaapratu....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

taisies šo pa kluso krokodilam rīklē iegrūst?

Mazam krokodīlītm.... Lai pakaļa paliek ārā....

Bet šim jau saulaino nedos.... Kā nekā vida melnajā sarakstā....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Aiziet arī no normāla darba devēja, bet parasti uz labāku darba vietu vai darba nosacījumiem.

Jā aiziet - reti, bet paspiežot roku, un bez kaut kādiem VIDa uzsūtījumiem. Ir arī tā ka vienkāši apnīk strādāt vienā vietā un vajag kaut ko pamainīt, tad normāls DD aizejošo strādnieku iesaka kādam, vai pat ir bijis, ka reāli palīdz tam iekārtoties citur!

p.s. diez vai vispār ir kaut viens, kas bez "vagara" spēj strādāt. Taču vienam jāstāv aiz muguras ar vāli visu laiku, citam pietiek pāris reizes gadā nopēlumu izteikt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: bļā, tā arī neaapratu.... Bija tas vids pie vadoņ vai nē???? Cik lielu sodu uzrēķināja?

Vai vadonim smskredītā vispār tik daudz dos, lai jamais spētu atpirkties???

Šogad jau vislaik lietus.... Kūdra nesūkājas, bet darbiniekiem tak algas jpamaksā.... Un nodokļi arī vismaz dažeiz.... Sevišķi tagad, kad vids elpo pakausī ....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

Ē, pamuļķais, mani vids nesatrauc, lasi 10x.

Mani satrauc kretīniski kindzuļi, rada tādu jēluma piegaršu dzīvē, ka tādi ir sastopami.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Neesi pieļāvis iespēju,ka DŅ var būt pilnīgākais kretīns un kačāt pravas??

Es uzrakstīju par konkrētu gadījumiem, DD un konkrētiem tā radiem un darbiniekiem! Un nevis "pieļāvis domu"!!

Cik ir DD kas kačā pravas?? Darbiniekiem jāstrādā 12 st dienā 6 darba dienas nedēlā un par 10 - 12 Ls/dienā, bez reāla atvaļinājuma, utt!! Vai samaksās kad iegribas un cik iegribas.... vai cik sanāk pēc kārtējā rauta. 6. kategorijas elektriķim liek maisus staipīt, un tai pat laikā paģirainajam gruščikam vēl 50 grami ielej.... jo redziet šim esot grūti!! Kaut grūti izrādās abiem! Taču tad kad elektriķim šis viss piegriezās, tad DD kladzina pa visu pagastu, ka tas "muļļa" (elektriķis) vispār neko nav darījis!!!!!!!!!!!!!!!!

Kāpēc tu domā, ka tā tas ir visur?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Šogad jau vislaik lietus.... Kūdra nesūkājas, bet darbiniekiem tak algas jpamaksā....

500% ka tieši algu lietus laikā šis arī nemaksā!! T.i. uzm..iizh no 5. stāva uz likumdošanu.

Saderam uz 5000 latiem?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļā, tā arī neaapratu....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

taisies šo pa kluso krokodilam rīklē iegrūst?

Mazam krokodīlītm.... Lai pakaļa paliek ārā....

Bet šim jau saulaino nedos.... Kā nekā vida melnajā sarakstā....

Tu kaut kad kaut ko bez diršanas uzrakstīt spēj ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļā, tā arī neaapratu.... Bija tas vids pie vadoņ vai nē???? Cik lielu sodu uzrēķināja?

Vai vadonim smskredītā vispār tik daudz dos, lai jamais spētu atpirkties???

Šogad jau vislaik lietus.... Kūdra nesūkājas, bet darbiniekiem tak algas jpamaksā.... Un nodokļi arī vismaz dažeiz.... Sevišķi tagad, kad vids elpo pakausī ....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

Ē, pamuļķais, mani vids nesatrauc, lasi 10x.

Mani satrauc kretīniski kindzuļi, rada tādu jēluma piegaršu dzīvē, ka tādi ir sastopami.

Kāpēc ta tu raksti, ka tev vida pārbaude ir uznākusi????? ja jau tev pokui?

Vēlreiz, es tomēt nesaprotu, kur kindzulim ponts???? Kas vids jamam smskredītam vismaz procentus nomaksās????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļā, tā arī neaapratu....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

taisies šo pa kluso krokodilam rīklē iegrūst?

Mazam krokodīlītm.... Lai pakaļa paliek ārā....

Bet šim jau saulaino nedos.... Kā nekā vida melnajā sarakstā....

Tu kaut kad kaut ko bez *******anas uzrakstīt spēj ?

Ahāāā..... Kuram vēl liekas, ka žēlošanās šajā portālā par vid pārbaudi un mēģinājumi uzminēt kas to atsūtījis nav plika iršana????

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļā, tā arī neaapratu.... Bija tas vids pie vadoņ vai nē???? Cik lielu sodu uzrēķināja?

Vai vadonim smskredītā vispār tik daudz dos, lai jamais spētu atpirkties???

Šogad jau vislaik lietus.... Kūdra nesūkājas, bet darbiniekiem tak algas jpamaksā.... Un nodokļi arī vismaz dažeiz.... Sevišķi tagad, kad vids elpo pakausī ....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

Ē, pamuļķais, mani vids nesatrauc, lasi 10x.

Mani satrauc kretīniski kindzuļi, rada tādu jēluma piegaršu dzīvē, ka tādi ir sastopami.

Kāpēc ta tu raksti, ka tev vida pārbaude ir uznākusi????? ja jau tev pokui?

Vēlreiz, es tomēt nesaprotu, kur kindzulim ponts???? Kas vids jamam smskredītam vismaz procentus nomaksās????

Vienkārši gribēju publiski pateikt viņam, ka viņš ir urods.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļā, tā arī neaapratu....

Vadon, davaj maucam uz āfriku.... Tevi tur parādu piedzinēji neatradīs....

taisies šo pa kluso krokodilam rīklē iegrūst?

Mazam krokodīlītm.... Lai pakaļa paliek ārā....

Bet šim jau saulaino nedos.... Kā nekā vida melnajā sarakstā....

Tu kaut kad kaut ko bez *******anas uzrakstīt spēj ?

Ahāāā..... Kuram vēl liekas, ka žēlošanās šajā portālā par vid pārbaudi un mēģinājumi uzminēt kas to atsūtījis nav plika iršana????

Citreiz jaunām meitenēm pacenties nopirkt dārgāku gredzenu, tas bija nožēlojami lēts

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja: Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

Mans auto ir vecs, 9 gadus vecs. Tā kā par jauniem nevarēšu spriest objektīvi.

Bet, ja nu viss būs kā vēlos, tad nepirkšu nedz Toyota, nedz Mitsu, bet gan vai nu tas pats Isuzu vai Ford.

un kāpēc Toyota nē?

Deksi! Po VIDu, bet Tu man neatbildēji: ko Tev koijots nepatīk? Ir vēl kas, izņemot piemaksāšanu par zīmolu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

krix rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja: Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

Mans auto ir vecs, 9 gadus vecs. Tā kā par jauniem nevarēšu spriest objektīvi.

Bet, ja nu viss būs kā vēlos, tad nepirkšu nedz Toyota, nedz Mitsu, bet gan vai nu tas pats Isuzu vai Ford.

un kāpēc Toyota nē?

Deksi! Po VIDu, bet Tu man neatbildēji: ko Tev koijots nepatīk? Ir vēl kas, izņemot piemaksāšanu par zīmolu?

Bija man tāds uz testu, jauns auto, automāts ar 3 litru dīzeli. Auto labs, ļoti labs manuprāt savā klasē.

Bet es nevaru tagad jaunu atļauties, tas viens, un otrs- es gribu kaut ko citādu, ne to,kas ir katram otrajam.

Plus vēl šitāda mazda arī bija testā un ir gana labs un normāls braucamais, šitam eksemplāram ir gan ādas salons, gan kondiķis utt.

Varēju budžeta ietvaros nopirkt jaunu, bet pliku. Te sanāca lietots, bet piepakots.

BET Toyota ,manuprāt, labs auto, nav runa par to.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a varbūt Seene vainīgs? apvainojās un tagad pa kluso taisa visādas padjobkas? skaties, ka nav uz ceļa naglas izbērtas kādu rītu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a varbūt Seene vainīgs? apvainojās un tagad pa kluso taisa visādas padjobkas? skaties, ka nav uz ceļa naglas izbērtas kādu rītu...

Nedomāju,ka Seene. Seene nevar zināt tās lietas, kuras zināja tie puiši.

Nu un norādes skaidras uz Kindzuli, tas nav iespējams, citu variantu nav.

99,99 % ka tas ir tas variants.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

krix rakstīja:

krix rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja: Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

Mans auto ir vecs, 9 gadus vecs. Tā kā par jauniem nevarēšu spriest objektīvi.

Bet, ja nu viss būs kā vēlos, tad nepirkšu nedz Toyota, nedz Mitsu, bet gan vai nu tas pats Isuzu vai Ford.

un kāpēc Toyota nē?

Deksi! Po VIDu, bet Tu man neatbildēji: ko Tev koijots nepatīk? Ir vēl kas, izņemot piemaksāšanu par zīmolu?

Bija man tāds uz testu, jauns auto, automāts ar 3 litru dīzeli. Auto labs, ļoti labs manuprāt savā klasē.

Bet es nevaru tagad jaunu atļauties, tas viens, un otrs- es gribu kaut ko citādu, ne to,kas ir katram otrajam.

Plus vēl šitāda mazda arī bija testā un ir gana labs un normāls braucamais, šitam eksemplāram ir gan ādas salons, gan kondiķis utt.

Varēju budžeta ietvaros nopirkt jaunu, bet pliku. Te sanāca lietots, bet piepakots.

BET Toyota ,manuprāt, labs auto, nav runa par to.

katram otrajam pamatā ir 2.5L D ar manuāli.

Reti kuram atradīsies 3.0L D ar tomātu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti