Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

valoda kā īstiem līvāniešiem un pēc komentāriem spriežot, viens no Līvānu fordu inženiera kaujas auto.

Tu patiešām esi tik glupiņš vai tikai izliecies??

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ... šitā publika nejēdz ...

Un tu tā kā būtu tas, kurš jēdz.!?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: A, un tā infa nav nosapņota, bet pateikta, no kurienes pūš vējš un kāpēc ir pārbaude.

Lai bauda, mani tas nesatrauc, bet tikai pierāda tavu gļēvumu.

Vai tad tā infa nav konfidenciāla? Pēc idejas, bijušais darbinieks Arnis S. tagad var iet dr..t VID par informācijas izpaušanu... vai kā tur?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

krix rakstīja:

i_edgars rakstīja: Tur kur masveidā neapjāj darbiniekus vai valsti sbrods nemēdz uzkrist uz galvas, jo šie ar rēķināt kaut cik māk, un neatmaksājas tā pa tukšo vazāties pa visādiem ūķiem.

ne vella viņi nemāk, tik vien kā smadzenes jāt un n-tās reizes dažādi skaidrot vienu un to pašu likuma pantu, lai tikai nevajadzētu kādam atļaut normāli darboties.

tu, i_edgar, kā reiz tur iederētos. ideāls tematisko pārbaužu vedējs būtu. ar savu ietīpību, ka viss slikti un ja nedara kā tev šķiet pareizi, tad tas pareizi nebūs nekad, pat ja likums to atļauj

Ja,šie kāreiz bija tādi.

Jums te daudz mašīnu. Vai darbinieks var atļauties braukt ar Cadilliac ? Ak tas nav darbinieks? Kas tad tas ir? Vai tas,kam pieder, var atļauties?

Kam tā Toyota,gan jau firmas. Ak nav? Kā, tā tak klasiska firmas mašīna, kaut ko slēpjat.

Urodi.

Ļoti profesionāla attieksme...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Vai tad tā infa nav konfidenciāla? Pēc idejas, bijušais darbinieks Arnis S. tagad var iet dr..t VID par informācijas izpaušanu... vai kā tur?

tak buļļa kakas...kurmis ne pirmo reizi uz muļķi ķer

Arnim S. ir pilnīgi poh uz VIDa atklātībām jo šīs ir kurmja nosapņotās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: A, un tā infa nav nosapņota, bet pateikta, no kurienes pūš vējš un kāpēc ir pārbaude.

Lai bauda, mani tas nesatrauc, bet tikai pierāda tavu gļēvumu.

Vai tad tā infa nav konfidenciāla? Pēc idejas, bijušais darbinieks Arnis S. tagad var iet dr..t VID par informācijas izpaušanu... vai kā tur?

Nu, pilnu vārdu uzvārdu un personas kodu jau nenosauca, bet norādes bija nepārprotamas, kurš tas ir.

Tur jau arī strādā cilvēki un, kaut represīvā iestāde,laikam jau stukačus ne sevišķi ciena. Bet jāreaģē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

GB12 rakstīja:

Vai tad tā infa nav konfidenciāla? Pēc idejas, bijušais darbinieks Arnis S. tagad var iet dr..t VID par informācijas izpaušanu... vai kā tur?

tak buļļa kakas...kurmis ne pirmo reizi uz muļķi ķer

Arnim S. ir pilnīgi poh uz VIDa atklātībām jo šīs ir kurmja nosapņotās

Šitā turpinot dzivot, ka nenonāc situācijā, ka vids šķiet kaut kas jauks

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bet vēlreiz uzsveru, ne nu mani krata un rausta VIDa apmeklējumi, ne tas pirmais ne pēdējais, bet nu cilvēks apstiprināja,kāds mēsls ir.

Arnīt,kā vids atnāca, tā aizies, bet tu kā mēsls biji tā tāds ar paliksi.

Ja labi pameklē, senajos 'kulaku' izvešanas papīros kā stukači ar vai nav kāds vīrels vai bābiets ar uzvārdu S. No kaut kurienes tas ir izlīdis.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

sāc meklēt lauzni jefiņ tāpat kā toreiz,kad Pirmais grasījās piebraukt un pacenties neizlaist to dzelzīti no rokas ne dienu ...ne nakti.

pipec tev ir,kurmi!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kad buus lielais kautginsh?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet vispār, Range Rover ir labs autiņš... var pirkt...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Klau, a man te nezinošam jauniņajam jautājums - par ko tad Arni izmeta (vai pats izmetās)? Un kāpēc, ja sataisīja sūdus, nevis natūrā izmeta, bet panāca, ka Šams uzraksta atlūgumu?

Vienkārši, lasot šos n-pusējos mīlestības apliecinājumus, vieglāk saprast, ja zina stāsta vēsturisko kontekstu...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

hvz kaads kautinjsh kurmji daarzaa panoraamu maitaa... viens iipashi naidiigs traapiijies

bet stulbs kaa zaabaks...attieciigi pats savu tizlo jebaljnjiku atsitiis slazdaa

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un, lai kas arī tur nebūtu, skumjais stāsts patiesībā šeit ir viens - nabaga darba ņēmējs Latvijā ir pagalam neaizsargāts, jo, ja arī šams kaut kā mēģinās cīnīties pret darba devēja patvaļu (te es neapgalvoju, ka vadons nodarbojas ar patvaļu), tad jārēķinās ar to, ka viņam dzīves vairs tajā vietā nebūs, jo tā konfidencialitāte, ko sola VID un DI, nemaz tik konfidenciāla nav.

Starp citu, lai kāds tas stāsts arī nebūtu, te vispār vēl viena lieta paspīd - bijušais darbinieks uzsūta bijušajam darba devējam VID. Nu, it kā ne par ko, ja zinātu, ka šams ir tīrs kā bāreņa asara, jau nesūtītu. Tātad, droši vien kaut kas, par ko uzsūtīt, bija zināms bijušajam darbiniekam. Un par ko tad vēl VID varētu piekasīties, ja ne par kādu piemirstu nodoklīti? Bet vadons saka, ka viņš visus nodokļus maksājot. Var jau gan būt, ka neesmu Stāstā pamanījis kādu būtisku ņuansi.

Bet, nu jā, šāds izgājiens no darba ņēmēja puses daudz vairāk ietekmē viņa paša nākamo karjeru... īpaši nozarēs, kur viens otru zin kā raibus suņus.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

GB12:gan jau pamuljkjis atnaaks un sastaastiis viskautko

dabaa-ir nesmuks DL pantinjsh kuru ieraugot ierakstiitaa veestulee sapirdaas un saaka taureet pa visu maarupi...vidi, darba inspekcijas un kas tik veel ne lai gan vieniigais kas tur taafs bija-prasiiba apreekjinu veikt DL noteiktajaa kaartiibaa un terminjos (veestules kopija ir).

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: sāc meklēt lauzni jefiņ tāpat kā toreiz,kad Pirmais grasījās piebraukt un pacenties neizlaist to dzelzīti no rokas ne dienu ...ne nakti.

pipec tev ir,kurmi!

Vai tad tu esi savu pagātnes varenību- lisenes garo bizi nogriezis un skumjās spaniela acis saārstējis,ka tāds bravurīgs pēkšņi palicis?

PS. Uz beņķīša pakāpies.

PPS. Vienīgais, ko tu vari, pacelt savas brillītes un noplaukt, ir pieredzēts

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ar sho ar pagaidaam atklaniishos jaaoet kaada kljauza uzstrochiit...un mosh ar sievasteeva sapuvusho bembiiti liikums jaaizmet

lai gan-uzreiz peec tam kad buushu kaadu sms kriitu pieteicis-roltonus ta par kautko jaaiepeerk

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: GB12:gan jau pamuljkjis atnaaks un sastaastiis viskautko

dabaa-ir nesmuks DL pantinjsh kuru ieraugot ierakstiitaa veestulee sapirdaas un saaka taureet pa visu maarupi...vidi, darba inspekcijas un kas tik veel ne lai gan vieniigais kas tur taafs bija-prasiiba apreekjinu veikt DL noteiktajaa kaartiibaa un terminjos (veestules kopija ir).

Ja kāds sapirdās, tad ne es noteikti,puisēn. Un beigās tu tikpat pieņēmi manus noteikumus, tā kā neizskaistini te filmiņas un necel savu ašteli augstāk par pakaļu.

Un darba inspekciju tu piesauci Normundam, ja kas.Tagad apgalvosi, ka neesi esošajiem darbiniekiem caur draugiem rakstījis, zvanījis un solījies izrēķināties??

Klau, tev tiešām ir tik liela zaķļūpa,ka nevari vienreiz atzīt savu gļēvumu un draudus??

Vēl dienas 4 atpakaļ tu te bargi man solīji 'gaidi viesus', kas ir, tagad appļūtījies, kad man ir zināmas detaļas?

Ek tu, trīcvaidziņ...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ar sho ar pagaidaam atklaniishos jaaoet kaada kljauza uzstrochiit...un mosh ar sievasteeva sapuvusho bembiiti liikums jaaizmet

lai gan-uzreiz peec tam kad buushu kaadu sms kriitu pieteicis-roltonus ta par kautko jaaiepeerk

ļoti labi sevi aprakstīji.

Kļauzas cep, roltonus pusdienās katru dienu arī rij un ar sievastēva Norvēģijā pelnītu mašīnu arī brauc.

Ak jā, un alimentus nemaksā, tos maksājam mēs visi no budžeta tavā vietā un tiesu izpildītāju vēstules par nenomaksātiem kredītiem arī ir reāls fakts, varu parādīt

Ej ka tu ar mieru, pipsli.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tātad, RR.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

atvainojiet..piedodiet man deliirijs... es nudien aizmirsu piedraudeet kaadam...

kursh grib?

fantastam no centra-yesss skjidri tomeer palaidi

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kindzulis rakstīja: GB12:gan jau pamuljkjis atnaaks un sastaastiis viskautko

dabaa-ir nesmuks DL pantinjsh kuru ieraugot ierakstiitaa veestulee sapirdaas un saaka taureet pa visu maarupi...vidi, darba inspekcijas un kas tik veel ne lai gan vieniigais kas tur taafs bija-prasiiba apreekjinu veikt DL noteiktajaa kaartiibaa un terminjos (veestules kopija ir).

Ja kāds sapirdās, tad ne es noteikti,puisēn. Un beigās tu tikpat pieņēmi manus noteikumus, tā kā neizskaistini te filmiņas un necel savu ašteli augstāk par pakaļu.

Un darba inspekciju tu piesauci Normundam, ja kas.Tagad apgalvosi, ka neesi esošajiem darbiniekiem caur draugiem rakstījis, zvanījis un solījies izrēķināties??

Klau, tev tiešām ir tik liela zaķļūpa,ka nevari vienreiz atzīt savu gļēvumu un draudus??

Vēl dienas 4 atpakaļ tu te bargi man solīji 'gaidi viesus', kas ir, tagad appļūtījies, kad man ir zināmas detaļas?

Ek tu, trīcvaidziņ...

Eu Tu gaili patriot. ko te lecies?A nu ka pieliecies, lai varu iebāzt... uz maniem jautājumiem praider tā arī nēesi atbildejis- patriotttts - mutē ņemejs.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kindzulis rakstīja: pilniigi pokuj . ne no manis veejsh puush!

ar pietiekami daudz tautas esi sairsies-meklee kautkur citur.

Arnīt, mīzala tu esi bijis un esi arī tagad. Cerēji, ka netaps zināms, no kurienes vēji pūš? Palika tā aizdomīgi, ka zin jauno ceļu,kā iebraukt un neprasa,kur esam, zin, kurās durvīs iet, zin kur ir virtuve, zin ļoti daudz tādu nianšu, kuras zināji tikai tu.

Smerdeli, tu.

Tu esi kā tāds mazgadīgs puišelis, kurš baidās no mammas, ka sados pa mizu par krūzes saplēšanu un tāpēc melo, lai glābu savu ādu.

Nebaidies, tev nekas par to nebūs,atšķirībā no tevis, es tev neesmu izteicis nekādus draudus. Dzīvo vien mierīgi savu kukaiņa dzīvi tālāk. Kādus roltonus un sievastēva sapujušu bembi esi pelnījis, tāds tev būs,plukata.

Jušēn! Es taču teicu, ka tiksi uzvilkts uz desas. aizver jebaļniju mērgli.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ej tu nost.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nu jā, dēļ šitādiem "latviešiem" arī mēs esam tur, kur esam.

Bet atcerieties, tas, kurš atbild stulbenim ar to pašu, ir vēl lielāks stulbenis.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti