brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..34
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Bet ja nu tomēr nelies, ko tad ?

Kalnciema variantā taisās liet! Kam ta to sāli tirgos, ja arī iegūtu???

Ja tu nezini, kam tirgos, tas taču nenozīmē, ka netirgos

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Bet ja lietotu kaļķu pienu, tad visu nosūkto mierīgi celtniekiem var notirgot ne publisko celtņu celtniecībai.

Pļūtītāj, esi redzējis tās rūpnīcas projektu, pīznesplānu, ka tik labi zini...

Man kaut kā rodas aizdomas, ka viņš nemācētu projektu izlasīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Nu glaubersāls galā!! Tikai tā vien atšķirība, ka tur to kādam notirgo, bet te lies kanalizācijā,

Bet ja nu tomēr nelies, ko tad ?

Ja nelies labi, bet ko darīt ja lies????

Tad jau būs par vēlu pravas kačāt....

Un starp citu - visiem, kas tur strādās būs jārušina gāzmaskās... To pat vadonc nenoliegs... Vai tiešām tas vecais angārs ir tik hermētisks, ka ārpus tā vadoņa bērni varēs spēlēties nātrija sulfāta kaudzē....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Vai tiešām tas vecais angārs ir tik hermētisks

Kurš angārs?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Spešialīgi inčenieriem www.environment.lv/...

Paredzētās rūpnīcas apraksts. Tiesa paredzēts Olainei, bet tur laikam vietējie inčenieri to noairēja.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

deksters - āmurs, labākajā gadījumā - kuvalda.....!!!!!!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu man viss skaidrs kapēc inčeners ir inčeners

Kopī peists no viena ziņu portala:

i_edgars > Ruu@uto

06.08.2012 17:13

Lai neatgriezeniski un neārstējami sagrautu savu veselību (dabūtu svina intoksikāciju) pietiek kādus 20 gadus dzīvot telpā kurā ir vitrāža sastiprināta ar pāris gadsimtu atpakaļ metodi - sakausēti stikla gabaliņi ar svinu, un kamīnu tai pat telpā!! Kādi tvaiki, kādi dūmi - nepļurksti par lietām par kurām neko nezini.

Stāvēji blakus vārtiem un jau visu zini!! Ir tādi redzēti!!!

i_edgars > Ruu@uto

06.08.2012 19:02

Bļā - tu tik tiešām esi galma āksts!! Lasīt iemācies!! Tad arī izsaki savus spriedelējumus.

Kamēr tu te tikai vāvuļo un tēlo visgudro, tikam es ar svinu saturošām vielām esmu 16 gadus pastrādājis!

Nu dien galma āksts!!

Svins atstājis neatgriezenisku bojājumus galvaskausa pildījumā

Ruu@uto ar viens no šejienes- Crankshaft

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Spešialīgi inčenieriem www.environment.lv/...

Paredzētās rūpnīcas apraksts. Tiesa paredzēts Olainei, bet tur laikam vietējie inčenieri to noairēja.

Tas tikai apraksts,lai aizmālētu acis.

Patiesībā tur būs 20 vecas vannas, kurās sametīs akumulatorus un ar ledus cirtņiem tos smalcinās, ka šļakst vien. Tad to visu vārīs vecā piķa katlā un salies kanalizācijā,kur tas atdzisīs. Tad atbrauks kanalizatori un sakusušo svina pikuci atdos iereibušajiem vīreļiem, kur to ķerrā stums uz Rīgas ostu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tad jau iEdgars ir svinagalva ?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bet ja lietotu kaļķu pienu, tad visu nosūkto mierīgi celtniekiem var notirgot ne publisko celtņu celtniecībai.

Pļūtītāj, esi redzējis tās rūpnīcas projektu, pīznesplānu, ka tik labi zini...

Man kaut kā rodas aizdomas, ka viņš nemācētu projektu izlasīt.

Oi - mācētājs!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Spešialīgi inčenieriem www.environment.lv/...

Paredzētās rūpnīcas apraksts. Tiesa paredzēts Olainei, bet tur laikam vietējie inčenieri to noairēja.

Ei, fuflogon, tu to rakstu saitā pats esi lasījis??? Iskatās ka nē.

1. Mēs te pirms tam kas tu iepļūtīji runājām par Kalnciemu nevis par XZ ko.

2. Izlasi to dokušmentu, un parādi man konkrēti kur ir minēts ar ko tiks neitralizēta skābe, ar ko tiks attīrīts no ceha izvadītais gaiss.

Pie kam ja spētu kaut vai latviešu valodā lasīt, tad var būt ievērotu, ka jau no ceha izvadītajā gaisā pēc attīrīšanas ir norādīta svina koncentrācija, bet ievadītajā gaisā t.i. tajā ko elpo ceha darbinieki nav nekas norādīts! Tātad poX kas tur ir!!

Tavai zināšanai, fuflogon, tas ne tuvu nelīdzinās projektam!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Svins atstājis neatgriezenisku bojājumus galvaskausa pildījumā

Deputāteļa kandidāta tituls daudz vairāk bojā smadzenes!! Pie kam pilnīgi neatgriezeniski. It sevis'ki ja izrāda tādu necieņu - neievēl!!

Eu fuflogon - pastāsti vēl kaut ko.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Spešialīgi inčenieriem www.environment.lv/...

Paredzētās rūpnīcas apraksts. Tiesa paredzēts Olainei, bet tur laikam vietējie inčenieri to noairēja.

Ei, fuflogon, tu to rakstu saitā pats esi lasījis??? Iskatās ka nē.

1. Mēs te pirms tam kas tu iepļūtīji runājām par Kalnciemu nevis par XZ ko.

2. Izlasi to dokušmentu, un parādi man konkrēti kur ir minēts ar ko tiks neitralizēta skābe, ar ko tiks attīrīts no ceha izvadītais gaiss.

Pie kam ja spētu kaut vai latviešu valodā lasīt, tad var būt ievērotu, ka jau no ceha izvadītajā gaisā pēc attīrīšanas ir norādīta svina koncentrācija, bet ievadītajā gaisā t.i. tajā ko elpo ceha darbinieki nav nekas norādīts! Tātad poX kas tur ir!!

Tavai zināšanai, fuflogon, tas ne tuvu nelīdzinās projektam!!

Nu redz, ja svins nebūtu radījis bojājumus galvaskausa pildījumam, tad jau spētu savilkt informāciju kopā.... Tas ir par vienu un to pašu rūpnīcu mainīta tikai iespējamā atrašanās vieta....

Tas nav projekts, tas ir iesniegums ietekmes uz vidi novērtēšanai.... Gribi sīkak ko uzzināt dodies 14.08. Kalnciema domi un izsaki savu viedokli uzdod jautājumus.... Pēc tam varēsi šeit uzstāties ar savu redzējumu par to....

Nu par ievadīto gaisu (pieplūdi) vari pameklēt te www.lvgma.gov.lv/... nedomaju, ka tajā ražotnē ir nepieciešams īpasi attīrīts un sterilizēts gaiss

Svinagalvām, nekādi neesmu pārdzīvojis to ka mani neievēlēja, tas būtu bijis brīnums, ja būtu ievēlēts.... Mana atrašanās tur bija ar pavisam citu mērķi, kurš arī tika sasniegts- pilsēta tika pie jauna un progresīva mēra, kurš lēnām ravē ārā no pilsētas pārvaldes ex-PSRS inčenerus. Ja jau tik daudz esi sagrābstijis ieej pilsētas mājas lapā, sameklē mēra tālruni, pazvani un apvaicājies kas un kā...

.

Tiem kas nesaprot- inčeners nespēj naktī mierīgi gulēt no domas, ka es biju iekļauts deputātu kandidātos pagājušajās pašv. vēlēšanās, bet viņu Nop. Bag. LPSR inčenieri neviens nekad nav pat aicinajis.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Tiem kas nesaprot- inčeners nespēj naktī mierīgi gulēt no domas, ka es biju iekļauts deputātu kandidātos pagājušajās pašv. vēlēšanās, bet viņu Nop. Bag. LPSR inčenieri neviens nekad nav pat aicinajis.

Pisaj eščo, fuflogon. Saceri vēl kaut ko - citādi pat pašam garlaicīgi paliks.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Tiem kas nesaprot- inčeners nespēj naktī mierīgi gulēt no domas, ka es biju iekļauts deputātu kandidātos pagājušajās pašv. vēlēšanās, bet viņu Nop. Bag. LPSR inčenieri neviens nekad nav pat aicinajis.

Pisaj eščo, fuflogon. Saceri vēl kaut ko - citādi pat pašam garlaicīgi paliks.

Ak tad aicināja? Kas SC vai PCTVL?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ahoi! seezhu itaalijaaa zem palmas un atpuushos :aiwa: alus ir auksts un garshiigs. skatos liivanu elitaarais inzhenieris atkal visu sheit ir piebezdeejis, smird trakaak nekaa daanju cuuku fermas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

livani.lv/...

tas ūsainais čangalis ir reāls Lāčplēsis, jāsaka.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

CRDI rakstīja:

livani.lv/...

tas ūsainais čangalis ir reāls Lāčplēsis, jāsaka.

Toties tas fuflogons ar pliko pļesku 33 gados ir riktīgs gnīda!

No sākuma es domāju, ka CRDI šitāda kulaciņa kratīšana ai pakša ir bērnības truma, bet nu pieleca! Šo izbrāķeja pagasta vēlētāji, šis tagat aiz dusmām rok visu kur tik varētu piekasīties, jo aiz dusmām nezina kā kulaciņu pakasīt. Jo netika takšu pie treknās siles.

A te kā reiz par ceļiem iet runa - nezinu kā tur tai pagastā, bet te kā aptiekā... Kā sačakarē kādu stāvlaukumu, tā zināmam personu skaitam un lokam rezka autoparks atsvaidzinās.

A šim tāda škrobe uz visu pasauli!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Tev visa nakts priekšā - paroc vēl kaut ko. Citādi aiz kulaciņu niezes nevarēsi aizmigt. Mož Kitijai vēl uz pleca paraudi... a?!!

Nu kas tad nu - no šmurguļa vecuma ārā netiec, vai tik šausmīga škrobe par to neizsapņoto trekno sili?? Nepareizajā partejelē biji!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

vai savu vārdu atradi!!??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kā sačakarē kādu stāvlaukumu, tā zināmam personu skaitam un lokam rezka autoparks atsvaidzinās.

A šim tāda škrobe uz visu pasauli!!

Izskatās gan, ka tieši tev ir tā škrobe uz visu pasauli.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

CRDI rakstīja:

livani.lv/...

tas ūsainais čangalis ir reāls Lāčplēsis, jāsaka.

Toties tas fuflogons ar pliko pļesku 33 gados ir riktīgs gnīda!

No sākuma es domāju, ka CRDI šitāda kulaciņa kratīšana ai pakša ir bērnības truma, bet nu pieleca! Šo izbrāķeja pagasta vēlētāji, šis tagat aiz dusmām rok visu kur tik varētu piekasīties, jo aiz dusmām nezina kā kulaciņu pakasīt. Jo netika takšu pie treknās siles.

A te kā reiz par ceļiem iet runa - nezinu kā tur tai pagastā, bet te kā aptiekā... Kā sačakarē kādu stāvlaukumu, tā zināmam personu skaitam un lokam rezka autoparks atsvaidzinās.

A šim tāda škrobe uz visu pasauli!!

Man nav škrobe uz pasauli dažiem no Līvāniem gan, ka neviens pat neaicina uz kandidēšanu pie siles... Man pietiek būt labās attiecībās ar mēri un citām svarīgām personām domē. Bet tu tik vari kulaciņus kratīt un smirdēt internetā.... Redzi es savos 33 laikam tālāk esmu ticis nekā tu savos 51....

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Tev visa nakts priekšā - paroc vēl kaut ko. Citādi aiz kulaciņu niezes nevarēsi aizmigt. Mož Kitijai vēl uz pleca paraudi... a?!!

Nu kas tad nu - no šmurguļa vecuma ārā netiec, vai tik šausmīga škrobe par to neizsapņoto trekno sili?? Nepareizajā partejelē biji!

www.salaspils.lv/... pazvani mēram, paprasi kas kā un kapēc.... Tik ņem vērā viņš ir ļoti pieklājīgs un tolerants cilvēks, viņam tava lauķiskā komunikācija varētu būt nesaprotama....

Varu iedot arī mob. Nr.

Nu nav man nekāda sāpe par to ka neesmu tatupeds nav, iekal to savā paurī.....

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..34
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti