brauciens uz Lietuvu pēc auto

marchuks1987 Reģ.: 26.07.2012

Vai tas ir reāli, iegādāties auto Lietuvā, Latvijā nepārregistrēt, ikdienā pa LV braukt ar LT numuriem un tehn. apsk. katru gadu iziet Lietuvā?

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: (vai arī Čingishani par maz iedeva), ka aizklapēja to Čingishanu ogļu pabrīķi

Lai atvērtu "iedeva pietiekoši", bet tālāk domāja, ka viss būs kulītē, taču pārāk indēja apkārtējos, un troksni sadzirdēja drusku tālāk kā bija domāts, kuriem "nesanāca" "iedot".

Par iedot atbildu, ja gribi citā vietā varu iemest konkrēti kā un ko.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: (vai arī Čingishani par maz iedeva), ka aizklapēja to Čingishanu ogļu pabrīķi

Lai atvērtu \"iedeva pietiekoši\", bet tālāk domāja, ka viss būs kulītē, taču pārāk indēja apkārtējos, un troksni sadzirdēja drusku tālāk kā bija domāts, kuriem \"nesanāca\" \"iedot\".

Par iedot atbildu, ja gribi citā vietā varu iemest konkrēti kā un ko.

Kam man, ko es ar to darīšu? Bet ja tev ir konkrēti pierādījumi, laipni lūgts te www.knab.lv/... , nu protams, ja esi tik drosmīgs

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Tev tam ir pierādījumi? Nu ka netiks savākti un/vai attīrīti....

Tev patīk rakāties pa netu - nu tad pameklē!! Ja atradīsi, tad patiešām man nebija taisnība. Bet pagaidām nekur neesmu atradis, ka vispār taisītos attīrīt gaisu no viskaitīgākās ražotnes vielas! redzu tikai gāzmasku baru uz darbinieku purniem!

Gāzmaskas starp citu tvaikus neaiztur!!! Tam ir vajadzīgas ķīmiskās gāzmaskas, kuras arī nekur pieejamā vietnē neesmu redzējis šiem!

Šamiem jau pagaidām ir tikai Ideja, nu un varbūt kaučkāc projekta uzmetums.... Tā kā nolikt visu un teikt, ka šami ir slikti un visus indēs nebūtu īsti korekti....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Šamie jau bīda atļauju uz piesārņojošo darbību! Tā ka projekts jau ir, ar visiem aprēķiniem, iekārtu nosaukumiem un to numuriem utt. Nav ar visām ankerskrūvēm, kur ko pieskrūvēs, bet to pat ja būtu uz āru nevienam nedos.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nē nu šitas izklausās pēc totāla murga!

Valstī bezdarbs, bet jaunas rūpnīcas celt nedrīkst.

Arguments par piesārņojumu neiztur nekādu kritiku. Varu pat saderēt, ka visi Līvānu iedzīvotāji kopā gadā rada piesārņojumu, ko nespēs radīt tādā pašā periodā pat 10 modernas rūpnīcas.

Man radi Balvos ir ar mieru, lai pie viņiem ceļ kaut urāna pārstrādes rūpnīcu, lai tikai ir darbs un nav jāpelna ar kontrabandu, bez sociālajām garantijām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

p.s. dūmgāzes neizmanto kokogļu ieguvē, jo tās elementāri paliek pāri! Procesam siltuma ir par daudz.

Muhahāā.... Jamie izvpelējās tehnoloģiju lai oglēm sanāktu mazāka pašizmaksa un tajā pašā laikā sadedzināmu lietu laida gaisā???? Kam tu to centies iestāstīt????

Un starp citu - tur viss ir atjaunojamie resursi.... Arī gāzes...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Muhahāā.... Jamie izvpelējās tehnoloģiju lai oglēm sanāktu mazāka pašizmaksa un tajā pašā laikā sadedzināmu lietu laida gaisā???? Kam tu to centies iestāstīt????

Jā laida gaisā!!! Tev to cenšos iestāstīt!! Tieši tāpēc arī aizklapēja, jo tās gāzes nežēlīgi smird - vēl trakāk kā cūkufermas sūdi!!

Negribi pastrādāt??

dra.lv/...

Dūmus redzi??

www.jekabpilslaiks.lv/...

Vai atkal brēks ka es tiršu un visiem te cenšos kaut ko iestāstīt no sērijas pasaciņas??!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Nē nu šitas izklausās pēc totāla murga!

Valstī bezdarbs, bet jaunas rūpnīcas celt nedrīkst.

Arguments par piesārņojumu neiztur nekādu kritiku.

Tad kad tu pastrādāsi tajā svina vidē, dabūsi praf saslimšanu, un pensiju apaļi 30 - 50 Ls/mēn, kuras pat ikmēneša zālēm nepietiek, tad iespējams savādāk runāsi!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Muhahāā.... Jamie izvpelējās tehnoloģiju lai oglēm sanāktu mazāka pašizmaksa un tajā pašā laikā sadedzināmu lietu laida gaisā???? Kam tu to centies iestāstīt????

Jā laida gaisā!!! Tev to cenšos iestāstīt!! Tieši tāpēc arī aizklapēja, jo tās gāzes nežēlīgi smird - vēl trakāk kā cūkufermas sūdi!!

Negribi pastrādāt??

dra.lv/...

Dūmus redzi??

www.jekabpilslaiks.lv/...

Vai atkal brēks ka es tiršu un visiem te cenšos kaut ko iestāstīt no sērijas pasaciņas??!!

Tu, idiot, tas var būt arī vienkārši tvaiks nevis dūmi. Kurš tev iedeva diplomu, āzi ??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nortel rakstīja: Nē nu šitas izklausās pēc totāla murga!

Valstī bezdarbs, bet jaunas rūpnīcas celt nedrīkst.

Arguments par piesārņojumu neiztur nekādu kritiku.

Tad kad tu pastrādāsi tajā svina vidē, dabūsi praf saslimšanu, un pensiju apaļi 30 - 50 Ls/mēn, kuras pat ikmēneša zālēm nepietiek, tad iespējams savādāk runāsi!

Iedzer indi, idiņ.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nemazgājušies bomāri nofotografējas uz rūpnīcas fona un tas uzreiz ir pierādījums kaut kam

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nortel rakstīja: Nē nu šitas izklausās pēc totāla murga!

Valstī bezdarbs, bet jaunas rūpnīcas celt nedrīkst.

Arguments par piesārņojumu neiztur nekādu kritiku.

Tad kad tu pastrādāsi tajā svina vidē, dabūsi praf saslimšanu, un pensiju apaļi 30 - 50 Ls/mēn, kuras pat ikmēneša zālēm nepietiek, tad iespējams savādāk runāsi!

Piedod, bet mūsdienu rūpnīcās nav kā padomijā, kā tai pašā Līvānu stikliniekā. Neviens nelaiž 600 grādu nefiltrētas dūmgāzes no krāsnīm tieši atmosfērā vai notekūdeņus uzreiz Daugavā (kas, starpcitu, joprojām ir raksturīgs mazattīstītiem miestiem). Par mikroklimatu un individuālajiem aizsardzības līdzekļiem nerunāsim, par to padomijas rūpnīcas atliekas strādnieks var tikai sapņot.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tu, idiot, tas var būt arī vienkārši tvaiks nevis dūmi. Kurš tev iedeva diplomu, āzi ??

Eu fimpi - tu tur biji?? Tos "tvaikus" ostīji??

Tad vēl saka kāpēc es lamājos. Stulbenis stulbeņa galā, bet sevi uzskata par gudrīti. Neko nezina, negrib zināt, bet imejet mņeņije!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Piedod, bet mūsdienu rūpnīcās nav kā padomijā, kā tai pašā Līvānu stikliniekā.

Piedod, bet tev stulbeni, īpaši pateikšu... Reinā zivis nedzīvo jau vismaz pēdējos 100 gadus! Daugavā un Dubnā tieši pēc stiklenieka novadgrāvja zvejoja zivis un vēl šodien zvejo.

Pirmais ko rietumnieki ievēroja pēc neatkarības atgūšanas Latvijā ir nesacūkotā daba.

Tieši salīdzinot ar stiklenieka tehnoloģijām es arī mierīgu sirdi saku, ka tā akku pārstrādes rūpnīcas piedāvātā tehnoloģija ir ievērojami šmucīgāka par soc laikos pielietoto.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: vai notekūdeņus uzreiz Daugavā (kas, starpcitu, joprojām ir raksturīgs mazattīstītiem miestiem).

Tai "mazattīstītajā" miestā attīrīšanas ietaises strādāja jau kopš manas skolas gaitām, kamēr Rīgā diezgan daudz šmuces pa taisno laida līdz pat 1991 gadā. pamēģini atcerēties, kad nodeva Rīgas attīrīšanas ietaises!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tu, idiot, tas var būt arī vienkārši tvaiks nevis dūmi. Kurš tev iedeva diplomu, āzi ??

Eu fimpi - tu tur biji?? Tos "tvaikus" ostīji??

Tad vēl saka kāpēc es lamājos. Stulbenis stulbeņa galā, bet sevi uzskata par gudrīti. Neko nezina, negrib zināt, bet imejet mņeņije!

Tu biji tās trubas galā, tev ir analīzes no tiem dūmiem??

Es saprotu, ka esmu stulbenis, bet tu gudrs. Nu tad tev ir tie papīri ?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nortel rakstīja: Nē nu šitas izklausās pēc totāla murga!

Valstī bezdarbs, bet jaunas rūpnīcas celt nedrīkst.

Arguments par piesārņojumu neiztur nekādu kritiku.

Tad kad tu pastrādāsi tajā svina vidē, dabūsi praf saslimšanu, un pensiju apaļi 30 - 50 Ls/mēn, kuras pat ikmēneša zālēm nepietiek, tad iespējams savādāk runāsi!

Un cik saņem pusakls, ar beigtām plaušām un ādas vēzi slims stikla pūtējs?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar, tie tajā draugu galerijā arī ir inčeņeri ?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nortel rakstīja: vai notekūdeņus uzreiz Daugavā (kas, starpcitu, joprojām ir raksturīgs mazattīstītiem miestiem).

Tai "mazattīstītajā" miestā attīrīšanas ietaises strādāja jau kopš manas skolas gaitām, kamēr Rīgā diezgan daudz šmuces pa taisno laida līdz pat 1991 gadā. pamēģini atcerēties, kad nodeva Rīgas attīrīšanas ietaises!!

Nu tad ejam pārbaudīt cik privātie "nodod" notekūdeņus attīrīšanas ietaisēm.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Nu tad ejam pārbaudīt cik privātie "nodod" notekūdeņus attīrīšanas ietaisēm.

Ejam!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Un cik saņem pusakls, ar beigtām plaušām un ādas vēzi slims stikla pūtējs?

Ar beigtām plaušām un ādas vēži vēl neviens nav bijis! Pusakls - pat jaunākajam bijušajam stikla pūtējam jau ir virs 40.

Tev nav ne vismazākās nojauskas kas un ko, bet bazūnē!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tu biji tās trubas galā,

Es biju tās trubas galā, bet tu pat tuvumā neesi bijis, un pirms šī rakstiņa pat nenojauti ka ir tāda vieta Rožupe. Toties mņeņije protams ka ir.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Un cik saņem pusakls, ar beigtām plaušām un ādas vēzi slims stikla pūtējs?

p.s. stikla pūtējam nav nekāda sakara ar svinu, tavai zināšanai!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nortel rakstīja:

Nu tad ejam pārbaudīt cik privātie "nodod" notekūdeņus attīrīšanas ietaisēm.

Ejam!!

Vismaz trīs gruntsūdeņu piesārņotājus Līvānos es zinu. Viens esmu es un divi mani kaimiņi. Pēc neveiksmīgas cīņas ar pilsētas vadību nospļāvāmies un sarakām nosēdakas.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Lai tak Edgars lamājas, jo kā jau teicu lamāšanās samazina sāpes par 50%, laikam jau sāpe liela, ja tā jālamājas.... tas nu tā....

Par to ogļu ieguvi... To pabrīķi aizklapēja ciet tāpēc ka papīri nebija kārtībā, un šami vispār nedrīkstēja strādāt, nevis tāpēc ka smirdēja. Protams neviens nenoliedz smirdi, trokšņus un putekļus, bet vai tie bija vai nebija ārpus normām nekur nebija un cik zinu nav teikts.

Par to akku rūpnīcu. Tajā papīrā par plānoto rūpnīcu Olainē, kuru neatļāva, droši vien, varžu un lakstīgalu dēļ, kuru tur vēlējās celt tas pats komersants, kas Kalnciemā un tieši tādu pašu, ir teikts, ka rūpnieciskie notekūdeņi nav plānoti (p. 3.7. pēdējā rindkopa), ražošanā tiks izmantots slēgtais ūdensapgādes cikls (p. 3.3.) Tātad attiecībā uz ūdens tīrību Lielupē varam būt mierīgi. Strādnieku kakučus savāks vietējais kanalizācijas uzņēmums.

Par darba drošību citāts- Būtiska vērība

tiks pievērsta arī svina un tā savienojuma koncentrācijai darba vidē, kā arī atbilstošai darba aizsardzības līdzekļu izvēlei un darba telpu aprīkojumam. (p. 6. otrā rindkopa)

Tātad pēc sākotnējās iecerē viss ir labi, lūk lai tas viss arī paliktu skaisti un labi, tas ir vietējās sabiedrības, atbildīgo institūciju un "zaļo" NVO uzdevums tam sekot līdzi, un tikai tad ja kaut kas ne tā, tad celt brēku. Kamēr nav nekas slikts noticis nav iemesla celt paniku un bremzēt tos, kuri kaut ko grib šeit darīt.... Ja neļaus, aizies uz LT vai EE, un letiņi atkal varēs vaimanāt, ka pie mums nekas nav un viss ir slikti.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti