VW Passat B6 dzīvē

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Tā, kungi, tas brīdis ir pienācis un pagājušajā nedēļā manā lietojumā nonāca 2006. gada VW Passat B6. Dzinējs - 2.0 TDI (140 ZS), kārba - DSG (jau gara acīm redzu komentus par šo, bet, nu, tad jau redzēs), sedans, labi aprīkots - āda, apsildāmi krēsli (gan priekšā, gan aizmugurē), klima, multistūre, puselektriskie beņķi un visādi gan vajadzīgi, gan nevajadzīgi sīkumi.

Kāpēc? Atklāti sakot, iemesls banāls - iepriekšējais auto mazliet apnicis, braucu ar to 5.5 gadus, tagad nevaru izdomāt - atstāt kā otro mašīnu vai arī pārdot. It kā ir tā, ka 1-2 reizes nedēļā mēdz būs grūtības ar sievu sadalīt auto, bet tāpēc uzturēt otru? Nu, labi, tad jau izdomāšu.

Kāpēc tieši šiseksemplārs? Atklāti sakot, Passat un VW vispār virzienā pat neskatījos. Biju domājis ņemt Qashqai+2 nullīti no salona, bet tā nu sanāca, ka viens liels un iekš LV zināms kantoris atjaunoja autoparku un viņu iepriekšējie pasāti, tiguāni, cirvji un vēl šādi tādi auto nonāca pārdošanā. Tā kā kantoris ir mana kantora sadarbības partneris, klients un vēl visādi citādi zināma iestāde, kā arī ir zināms kantora transporta daļas vadītājs, nu, tad arī tie auto puslīdz zināmi ir, ar salīdzinoši labiem nobraukumiem (konkrētajam tagad manējam arī oriģinālais noskrējiens ir 94 000 km, kas priekš sešgadīga dīzeļa manuprāt nepavisam nav slikti). Pirms dažiem mēnešiem biju ielicis topiku par 2.0 FSI, uz kuru, kā saka, sākumā biju aci uzmetis. Bet, nu, kaut kā tomēr tas auto neuzrunāja, īpaši pēc tam, kad izbraucu ar šo dīzeli (abi auto bija vienā cenā). Parunāju ar vienu rumbulistu, kurš teica, ka 2.0 FSI no pasātiem esot visneejošākā versija, tad vēl viens čoms, kuram ir bijuši 2 B6 dīzeļi un viens benzīnnieks, ieteica labāk uz dīzeli skatīties (kaut gan it kā neesmu no tiem, kas baigi ietekmējas no paziņu ieteikumiem, parasti ņemu auto, ja patīk un neklausos visādus tur "sūds, birst" u.tml.... Plus vēl benzīnnieks bija švakāk aprīkots... Karoče, nosliecos par labu dīzelim. Bai ze vei, šis ir mans pirmais auto ar automātisko kārbu, redzēs, kā būs. Runā, ka tie, kas reizi iesēžas automātos, mehāniskās ķeseles vairs redzēt negrib.

Tātad, doma ir pakļaut sevi lamāšanai un sazinkam vēl, bet tādā kā dienasgrāmatas veidā šajā topikā aprakstīt minētā auto niķus, stiķus un to, kā tie tiek risināti.

Un te jau var sākt ar pirmo. Nada že gadīties, ka pirmajā vakarā pēc darba nevarēju piedarbināt. Aķis nebija vainīgs (pagājušajā gadā mainīts), pie tam, kad biju paņēmis izmēģināt -10 grādu salā, leca normāli. Pieslēdza pie kompja, uzrādīja kloķenes devēju, nu, ķipa ar to esot jāsāk. Dabūt varot tikai pie dīlera. Maksā 39 lati (starp citu, esmu kaut kur lasījis, ka šiem auto esot salīdzinoši lētas oriģinālās detaļas). Tā kā piektdienas pēcpusdienā vistuvāko VW dīleri sazvanīt neizdevās, tad šis pasāciens tika atlikts pēc brīvdienām.

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Gauss rakstīja:

Kur tas pediņš deksters palicis?

Kas ir, kaksi, krievi apnika?

Kaksim (Marchikam) slāvu kungs beidzot brīvdienu piešķīris!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Eu, kurš nospēra manu miljonu?

Jāizsauc policija, nozagts Reitings...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ironija - beigās vietā paņēmu to pašu pirmajā postā pieminēto Qashqai+2... tikai ne jaunu... gadīgu...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

3C ir nu ja kādu laiciņu.

motors ir jaunais,ap 3500km nobraukts.

problēmu vairāk nav.

Rīga korķos vidējais var uzkāpt 8/100(tad bija Daugavgrīvas iela slēgta,ar sekām).

Vidējais vienalga ir ap 5.2/100,reāli 5.5/100

Viss apmierina,dinamika pietiekoša.Kuru var palielināt uz 170zs,ko netaisos darīt.

Tas arī viss,lai kaut ko rakstītu šai plušķainajā saitā.

Kur viss kaut ko sola,bet nekas nemainās.

Pērkot akcents tika obligāti likts uz jauno/pēdējo B6.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es arī tikko nopirku jaunu auto. Bet neteikšu, kādu. Vienīgi teikšu, ka liels nav un jaudīgs arī ne. Un vairs ne dīzelis, bet benzīnnieks.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es arī tikko nopirku jaunu auto. Bet neteikšu, kādu. Vienīgi teikšu, ka liels nav un jaudīgs arī ne. Un vairs ne dīzelis, bet benzīnnieks.

Kas to būtu domājis...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet neteikšu, kādu.

Ko tad vispār nosmirdēji?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es arī tikko nopirku jaunu auto. Bet neteikšu, kādu. Vienīgi teikšu, ka liels nav un jaudīgs arī ne. Un vairs ne dīzelis, bet benzīnnieks.

Tās Tavas bažas par dīzeļa kvēpu filtru savu padarījušas .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfan

Vai merivu pārdevi ,ja jā par cik ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: VWfan

Vai merivu pārdevi ,ja jā par cik ?

Merivu vēl nepārdevu, taču esmu izlicis pārdošanā. Nobraukums ir cienījami 192 tūkst.km.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Labs sludinājums... www.ss.lv/...

Ļoti uzskatāms, ar labām, izsmeļošām fotogrāfijām. Brīnums kā neesi vēl pārdevis

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12

To es saprotu, ka daudziem sludinājumiem ir vairāk bilžu. Nākamajā sludinājumā, iespējams, pielikšu vairāk bildes. Vispār man Merivu pārdot nav spiedīga vajadzība. Varētu pārdot, taču nebūtu arī skāde, ja kādu laiku nepārdotu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: GB12

To es saprotu, ka daudziem sludinājumiem ir vairāk bilžu. Nākamajā sludinājumā, iespējams, pielikšu vairāk bildes. Vispār man Merivu pārdot nav spiedīga vajadzība. Varētu pārdot, taču nebūtu arī skāde, ja kādu laiku nepārdotu.

Tad vismaz to pašu vienu varēji normālu uztaisīt, nevis tā, ka mašīnu redzēt nevar, pie tam, ar kaut kādu ēnu...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12

Saulains laiks bija... Nākamreiz uztaisīšu baudāmāku bildi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kas tad man, ej kaut pats pozē, ne jau man to merivu pārdot vajag. Tikai tā iedomājos - ja nevar neko sakarīgu ielikt, varbūt nelikt vispār neko?

Vispār dīvains cilvēks, fan, tu esi - it kā pieaudzis, bet uzvedas kā mazs bērns - staigā pa saloniem, par savu misiju uzskatīdams pačakarēt prātu visiem, kas tajos strādā. Kad beidzot kaut kādu drapaku nopircis, tad, redzies, neteikšu, it kā baigais valsts noslēpums būtu... Vai arī kaunies no savas izvēles? Ja tā, tad moš vispār nevajadzēja teikt, ka esi iepircies? Citādi kā tad tu tagad te spamosi ar saviem 10 cipariem aiz komata degvielas patēriņu un "cienījamo" nobraukumu? "Manam auto, kura nosaukumu es neteikšu, nobraukums ir tāds un tāds?" Tad nesaprot elementāras lietas par forumu lietošanu un pasāta tēmas bezjēgā raksti par kaut kādiem veciem reno laguna, ko uz kāzām esi dabūjis. Sludinājumus liec tādus, ka kauns skatīties.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nē, man nav kauns par savu izvēli.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nē, man nav kauns par savu izvēli.

Kas tad ir tas svarīgais iemesls, kāpēc nesaki, bet tā vajadzēja pateikt, ka vispār esi paņēmis?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfan

Patiesi mani drusku pārsteidz Tava pēkšņā kautrība . Jo līdz šim ja sāki runāt par kādu autiņu tad visi jau zināja , kad kādā salonā ir nobaudīts kas mazs un ar mazu dīzelīti .

Visi forumā zin kurš ir vārada BAUDĀMS aktīvs ieviesējs . Un tāpat jau visi nojauš ja baudāms tad kādiem parametriem tam jābūt lai nestu šo vārdu . Tā kā sper vaļā ..

Varbūt kaunies no bendzīnieka ? Vai paķēri A klases mersi nevis korejieti ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Vai paķēri A klases mersi nevis korejieti ?

Nē, francūzi. Reno Captur 0.9 Tce...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Patiesi mani drusku pārsteidz Tava pēkšņā kautrība . Jo līdz šim ja sāki runāt par kādu autiņu tad visi jau zināja , kad kādā salonā ir nobaudīts kas mazs un ar mazu dīzelīti .

Vai tad šams nebija kaut kāds ierēdnis, tobiš, valsts darbā strādājošs? Tad jau nav brīnums par kautrību, citādi visi skauģi, kuri uzskata, ka valsts iestādes darbiniekam jābrauc, nu, labākajā gadījumā ar 1988. gada Audi 80, sāks bļaut, ka fans ir korumpants, par viņu naudu pērk jaunus un megadārgus džipus.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

rudens68 rakstīja: Vai paķēri A klases mersi nevis korejieti ?

Nē, francūzi. Reno Captur 0.9 Tce...

Nē, skaistā dizaina šedevrs Renault-Captur tas nav... Nopirku kādu ne tik uzkrītošu modeli, stabilu vērtību, kuru sāka ražot jau treknajos gados...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

GB12 rakstīja:

rudens68 rakstīja: Vai paķēri A klases mersi nevis korejieti ?

Nē, francūzi. Reno Captur 0.9 Tce...

Nē, skaistā dizaina šedevrs Renault-Captur tas nav... Nopirku kādu ne tik uzkrītošu modeli, stabilu vērtību, kuru sāka ražot jau treknajos gados...

Gāzi liksi?

Vai 3 cilindru motors?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Gāzi liksi?

Vai 3 cilindru motors?

Nē, gāzi nelikšu.

Jā, trīscilindru motors.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Polo

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

Citāts no teksta ..............Zem dzinēja pārsega atrodas viens no pasaulē visefektīvākajiem benzīna dzinējiem. Tas ir Nissan jaunākais trīs cilindru, 1,2 litru tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs ar kompresoru (DIG-S). Dzinējs attīsta 98 ZS un vidēji uz 100 km tērē 4,3 l degvielas. I

1.. 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti