VW Passat B6 dzīvē

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Tā, kungi, tas brīdis ir pienācis un pagājušajā nedēļā manā lietojumā nonāca 2006. gada VW Passat B6. Dzinējs - 2.0 TDI (140 ZS), kārba - DSG (jau gara acīm redzu komentus par šo, bet, nu, tad jau redzēs), sedans, labi aprīkots - āda, apsildāmi krēsli (gan priekšā, gan aizmugurē), klima, multistūre, puselektriskie beņķi un visādi gan vajadzīgi, gan nevajadzīgi sīkumi.

Kāpēc? Atklāti sakot, iemesls banāls - iepriekšējais auto mazliet apnicis, braucu ar to 5.5 gadus, tagad nevaru izdomāt - atstāt kā otro mašīnu vai arī pārdot. It kā ir tā, ka 1-2 reizes nedēļā mēdz būs grūtības ar sievu sadalīt auto, bet tāpēc uzturēt otru? Nu, labi, tad jau izdomāšu.

Kāpēc tieši šiseksemplārs? Atklāti sakot, Passat un VW vispār virzienā pat neskatījos. Biju domājis ņemt Qashqai+2 nullīti no salona, bet tā nu sanāca, ka viens liels un iekš LV zināms kantoris atjaunoja autoparku un viņu iepriekšējie pasāti, tiguāni, cirvji un vēl šādi tādi auto nonāca pārdošanā. Tā kā kantoris ir mana kantora sadarbības partneris, klients un vēl visādi citādi zināma iestāde, kā arī ir zināms kantora transporta daļas vadītājs, nu, tad arī tie auto puslīdz zināmi ir, ar salīdzinoši labiem nobraukumiem (konkrētajam tagad manējam arī oriģinālais noskrējiens ir 94 000 km, kas priekš sešgadīga dīzeļa manuprāt nepavisam nav slikti). Pirms dažiem mēnešiem biju ielicis topiku par 2.0 FSI, uz kuru, kā saka, sākumā biju aci uzmetis. Bet, nu, kaut kā tomēr tas auto neuzrunāja, īpaši pēc tam, kad izbraucu ar šo dīzeli (abi auto bija vienā cenā). Parunāju ar vienu rumbulistu, kurš teica, ka 2.0 FSI no pasātiem esot visneejošākā versija, tad vēl viens čoms, kuram ir bijuši 2 B6 dīzeļi un viens benzīnnieks, ieteica labāk uz dīzeli skatīties (kaut gan it kā neesmu no tiem, kas baigi ietekmējas no paziņu ieteikumiem, parasti ņemu auto, ja patīk un neklausos visādus tur "sūds, birst" u.tml.... Plus vēl benzīnnieks bija švakāk aprīkots... Karoče, nosliecos par labu dīzelim. Bai ze vei, šis ir mans pirmais auto ar automātisko kārbu, redzēs, kā būs. Runā, ka tie, kas reizi iesēžas automātos, mehāniskās ķeseles vairs redzēt negrib.

Tātad, doma ir pakļaut sevi lamāšanai un sazinkam vēl, bet tādā kā dienasgrāmatas veidā šajā topikā aprakstīt minētā auto niķus, stiķus un to, kā tie tiek risināti.

Un te jau var sākt ar pirmo. Nada že gadīties, ka pirmajā vakarā pēc darba nevarēju piedarbināt. Aķis nebija vainīgs (pagājušajā gadā mainīts), pie tam, kad biju paņēmis izmēģināt -10 grādu salā, leca normāli. Pieslēdza pie kompja, uzrādīja kloķenes devēju, nu, ķipa ar to esot jāsāk. Dabūt varot tikai pie dīlera. Maksā 39 lati (starp citu, esmu kaut kur lasījis, ka šiem auto esot salīdzinoši lētas oriģinālās detaļas). Tā kā piektdienas pēcpusdienā vistuvāko VW dīleri sazvanīt neizdevās, tad šis pasāciens tika atlikts pēc brīvdienām.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Ja tev tava šrota vietā būtu tādu nopirkuši, pats biksēs aiz laimes taisītu, clio sauktu par īsto un vienīgo un tusētu visādos renostiliņos...

1) Man neviens neko nenopirka

2) Es neesmu mazohists. Pieņemot ka tdiots tam savam nabaga bērnam nopirka parastu 1.2, nevis TC aka ļurbo, tur ir nopietni jādomā kas uz ielas esošs varētu būt lēnāks par to urnu - nu, iespējams ka tāda klija agresīvi žmiedzot spēj turēt līdzi 1.3 otrajam golfam - bet varbūt arī nē. Par to, kā mans bijušais A80 savā sākumstāvoklī - ar nokautu 1.8 gāzes plīti - pret tādu kliju salīdzinās, arī nav šaubu - raķete Bet ja tur tomēr ir ļurbo - nu zaibis- vismaz ir cerības apdzīt kādu uz šosejas - kaut gan atkal to pašu A80 ar 1.8 karbuli panākt diez vai sanāks, jo tas, maita, lai arī lielāks, ir vieglāks...

Es esmu par to ka līdz jaudai ir jāizaug, bet 1.2 ir tāds ļoti sāpīgs sākumpunkts...

P.N. Par hreni fanot var tikai piebaldzēns, jo tur nekā, izņemot lētu plastmasu un sapuvušus bleķus nav.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

1) Man neviens neko nenopirka

2) Es neesmu mazohists.

Atljaujiet pasmaidiit

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Smaidi droši.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jā, msh, tev nepirka, tev atdeva. Būtu atdevuši reni, būtu kaifojis par to.

PS. Bet nu laikam jau vecs audi ir sapņu kalngals.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

Ja tev tava šrota vietā būtu tādu nopirkuši, pats biksēs aiz laimes taisītu, clio sauktu par īsto un vienīgo un tusētu visādos renostiliņos...

1) Man neviens neko nenopirka

2) Es neesmu mazohists. Pieņemot ka tdiots tam savam nabaga bērnam nopirka parastu 1.2, nevis TC aka ļurbo, tur ir nopietni jādomā kas uz ielas esošs varētu būt lēnāks par to urnu - nu, iespējams ka tāda klija agresīvi žmiedzot spēj turēt līdzi 1.3 otrajam golfam - bet varbūt arī nē. Par to, kā mans bijušais A80 savā sākumstāvoklī - ar nokautu 1.8 gāzes plīti - pret tādu kliju salīdzinās, arī nav šaubu - raķete Bet ja tur tomēr ir ļurbo - nu zaibis- vismaz ir cerības apdzīt kādu uz šosejas - kaut gan atkal to pašu A80 ar 1.8 karbuli panākt diez vai sanāks, jo tas, maita, lai arī lielāks, ir vieglāks...

Es esmu par to ka līdz jaudai ir jāizaug, bet 1.2 ir tāds ļoti sāpīgs sākumpunkts...

P.N. Par hreni fanot var tikai piebaldzēns, jo tur nekā, izņemot lētu plastmasu un sapuvušus bleķus nav.

Es lasu šo tekstu... un prātā atkal nāk pirms kāda brīža redzētā filma "Kolka cool"... Līmenis tieši tas pats...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

msh rakstīja: buļ buļ

Es lasu šo tekstu... un prātā atkal nāk pirms kāda brīža redzētā filma "Kolka cool"... Līmenis tieši tas pats...

Nu bet Kolka cool ir realitāte pie tādiem mshveidīgajiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Varenais auto eksperts msh www.youtube.com/...

Un te visa epopeja. Nelasīju, bet nu līmenis skaidrs. Sen jau. Bet jāņem vērā,ka bērns. audi-style.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Varenais auto eksperts msh www.youtube.com/...

Nu, ko lai saka? Pirmais čalis ciemā...

Leksika arī līmenī... Ko lai saka - Kolka cool...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Ja iet spararats uz beigām ...... Lētāk pa 350-400 Ls nedabūsi.

Nu jā, tālu no patiesības neesi... 329.72 Latvijas lati plus darps. Tās pašas firmas, kas ražo ķipa oriģinālo, tikai citā kastītē un par 100 latiem lētāk...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man Merivai gan sajūgs un spararats uz beigām neiet, lai gan rīt auto ir 7 gadu jubileja un cienījams 172 tūkst.km nobraukums,

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Un te visa epopeja. Nelasīju, bet nu līmenis skaidrs. Sen jau. Bet jāņem vērā,ka bērns. audi-style.lv/...

vājprāts

atbildot uz msh jautājumu:

"Bundža - kaut kad būs kādam speciālistam jāparāda un jāizdomā - celt vai mainīt. Pagaidām iztikt kā ir."

Es teiktu -obligāti jāmaina - jānopērk vēl viena bundža no šrota un jāveic viss aprakstītais process no sākuma

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

vispār jau tas msh ar visiem saviem trūkumiem ir malacis, jo - lai gan murgainu, bet savu domu ir veicis līdz galam...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Karoče, necepšu jaunu topiku, jo saistīts ar esošo. Tā kā automašīnai ir paredzēts remonts, ir steidzami nepieciešams patēriņa vai ātrais kredīts tā veikšanai. Meklēdams meklēju un nevarēju tā arī saprast, ar ko tie devēji atšķiras. Es domāju par smscredit, credit24, viasms un vivus.lv. Tā kā mēneša laikā visu atdot nevarēšu, tad droši vien nāksies katru mēnesi pagarināt uz kādiem 2 gadiem. Klau, pēc pieredzes - kuram ir mazāka pagarināšanas maksa? Ā, nu vēl jautājums - dzirdēju, ka viņiem pirms kredīta saņemšanas esot kaut kāda nauda jāieskaita, lai identificētu kontu. Citiem ir 50 santīmi, citiem lats, citiem 1 santīms. Kuri ir tie, kas prasa tikai vienu santīmu? Man tagad baigi jātaupa, citādi nebūs, par ko kurināmo liet iekšā, nāksies visu laiku braukt un pa trīnītim liet, bet tas nebūs pačotno.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Karoče, dīleri par darbu prasa 125 - 140 lati, nedīleri - ap 100. Starpība pārāk maza, tāpēc vairāk sliecos domāt, ka šo darbu tomēr uzticēšu dīlerim.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12, vai overdraftu nevari paņemt? Man savā Citadeles bankā tāda iespēja ir - varu paņemt pat štuku.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: vispār jau tas msh ar visiem saviem trūkumiem ir malacis, jo - lai gan murgainu, bet savu domu ir veicis līdz galam...

a jams pac var saskaitīt cik kāposta ir iestādījis tajā miskastē?

pa to naudu fans bauda merivu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

smaidiigais rakstīja: vispār jau tas msh ar visiem saviem trūkumiem ir malacis, jo - lai gan murgainu, bet savu domu ir veicis līdz galam...

a jams pac var saskaitīt cik kāposta ir iestādījis tajā miskastē?

pa to naudu fans bauda merivu

Jā, manai Merivai šodien 7 gadu jubileja. Nobraukums 172,2 tūkst.km.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: GB12, vai overdraftu nevari paņemt? Man savā Citadeles bankā tāda iespēja ir - varu paņemt pat štuku.

Nevar, man tur ir neatdoti 4 patēriņa kredīti ar baudāmiem 30% gadā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smaidiigais rakstīja: vispār jau tas msh ar visiem saviem trūkumiem ir malacis, jo - lai gan murgainu, bet savu domu ir veicis līdz galam...

a jams pac var saskaitīt cik kāposta ir iestādījis tajā miskastē?

pa to naudu fans bauda merivu

Jā, manai Merivai šodien 7 gadu jubileja. Nobraukums 172,2 tūkst.km.

Ko tad tu te vēl sēdi? Ej, apkamp, skūpsti, lej šampi virsū, maini eļļu uz garšīgāku, lej Diesel Power Ultima Grand, liec pušķus virsū...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Eu, nodzeniet fanam kāds reitingu līdz kādiem baudāmiem mīnus 5000 par spamošanu... Bļin, piesārņo manu topiku ar savas merivas stāstiem. Fan, tam tu esi pats savu spamotavu izveidojis. Ja nemaldos, saucas "Meriva īpašniekiem"... Ej un spamo tur...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 1 Atbildēt

Es nespamoju - ieteicu taču Tev overdraftu. Es tak neesmu vainīgs, ka Tev banka nedod...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smaidiigais rakstīja: vispār jau tas msh ar visiem saviem trūkumiem ir malacis, jo - lai gan murgainu, bet savu domu ir veicis līdz galam...

a jams pac var saskaitīt cik kāposta ir iestādījis tajā miskastē?

pa to naudu fans bauda merivu

Jā, manai Merivai šodien 7 gadu jubileja. Nobraukums 172,2 tūkst.km.

kāāāā???

tu nezini merivas nobraukumu vismaz līdz trešai zīmei aiz komata?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es nespamoju - ieteicu taču Tev overdraftu. Es tak neesmu vainīgs, ka Tev banka nedod...

Es par tavas merivas jubileju... Nafig tev tas bija jāliek manā topikā?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Es par tavas merivas jubileju... Nafig tev tas bija jāliek manā topikā?

Pirmais jau mani pirmais pieminēja - pretenzijas tāpēc viņam!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais jau mani pirmais pieminēja - pretenzijas tāpēc viņam!

Jā, pirmais arī... un ne tikai.

A tu beidz kā tante izlocīties. Uzņemies atbildību par saviem spamiem, nevis "viš jau..."

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti