VW Passat B6 dzīvē

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Tā, kungi, tas brīdis ir pienācis un pagājušajā nedēļā manā lietojumā nonāca 2006. gada VW Passat B6. Dzinējs - 2.0 TDI (140 ZS), kārba - DSG (jau gara acīm redzu komentus par šo, bet, nu, tad jau redzēs), sedans, labi aprīkots - āda, apsildāmi krēsli (gan priekšā, gan aizmugurē), klima, multistūre, puselektriskie beņķi un visādi gan vajadzīgi, gan nevajadzīgi sīkumi.

Kāpēc? Atklāti sakot, iemesls banāls - iepriekšējais auto mazliet apnicis, braucu ar to 5.5 gadus, tagad nevaru izdomāt - atstāt kā otro mašīnu vai arī pārdot. It kā ir tā, ka 1-2 reizes nedēļā mēdz būs grūtības ar sievu sadalīt auto, bet tāpēc uzturēt otru? Nu, labi, tad jau izdomāšu.

Kāpēc tieši šiseksemplārs? Atklāti sakot, Passat un VW vispār virzienā pat neskatījos. Biju domājis ņemt Qashqai+2 nullīti no salona, bet tā nu sanāca, ka viens liels un iekš LV zināms kantoris atjaunoja autoparku un viņu iepriekšējie pasāti, tiguāni, cirvji un vēl šādi tādi auto nonāca pārdošanā. Tā kā kantoris ir mana kantora sadarbības partneris, klients un vēl visādi citādi zināma iestāde, kā arī ir zināms kantora transporta daļas vadītājs, nu, tad arī tie auto puslīdz zināmi ir, ar salīdzinoši labiem nobraukumiem (konkrētajam tagad manējam arī oriģinālais noskrējiens ir 94 000 km, kas priekš sešgadīga dīzeļa manuprāt nepavisam nav slikti). Pirms dažiem mēnešiem biju ielicis topiku par 2.0 FSI, uz kuru, kā saka, sākumā biju aci uzmetis. Bet, nu, kaut kā tomēr tas auto neuzrunāja, īpaši pēc tam, kad izbraucu ar šo dīzeli (abi auto bija vienā cenā). Parunāju ar vienu rumbulistu, kurš teica, ka 2.0 FSI no pasātiem esot visneejošākā versija, tad vēl viens čoms, kuram ir bijuši 2 B6 dīzeļi un viens benzīnnieks, ieteica labāk uz dīzeli skatīties (kaut gan it kā neesmu no tiem, kas baigi ietekmējas no paziņu ieteikumiem, parasti ņemu auto, ja patīk un neklausos visādus tur "sūds, birst" u.tml.... Plus vēl benzīnnieks bija švakāk aprīkots... Karoče, nosliecos par labu dīzelim. Bai ze vei, šis ir mans pirmais auto ar automātisko kārbu, redzēs, kā būs. Runā, ka tie, kas reizi iesēžas automātos, mehāniskās ķeseles vairs redzēt negrib.

Tātad, doma ir pakļaut sevi lamāšanai un sazinkam vēl, bet tādā kā dienasgrāmatas veidā šajā topikā aprakstīt minētā auto niķus, stiķus un to, kā tie tiek risināti.

Un te jau var sākt ar pirmo. Nada že gadīties, ka pirmajā vakarā pēc darba nevarēju piedarbināt. Aķis nebija vainīgs (pagājušajā gadā mainīts), pie tam, kad biju paņēmis izmēģināt -10 grādu salā, leca normāli. Pieslēdza pie kompja, uzrādīja kloķenes devēju, nu, ķipa ar to esot jāsāk. Dabūt varot tikai pie dīlera. Maksā 39 lati (starp citu, esmu kaut kur lasījis, ka šiem auto esot salīdzinoši lētas oriģinālās detaļas). Tā kā piektdienas pēcpusdienā vistuvāko VW dīleri sazvanīt neizdevās, tad šis pasāciens tika atlikts pēc brīvdienām.

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: GB12

Kļūda .......Ko darīsi ar SILDĪTĀJU ,kur remontēsi ?

Tad, kad atdošu visus sms kredītus, ņemšu jaunus un domāšu... Tikai nezinu, cik ilgi būs, jo droši vien būs jāņem nākamie, lai segtu esošos...

Bet, ja nopietni, neesmu domājis. Jātiek vispirms ar šo galā. Kad mainīs spararatu, pie viena lai paskatās, kas īsti par šaizi tam sildītājam ir. Dīlers teica, ka moš tikai kāda kvēlsvece.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: psc, noperk mashinu par hvz cik tukstoshiem, un lai saremonteetu par paris simtiem, jaanjem krediits

es vienkarshi xuyeyu!!! nabags brauc ar limuzinu...

da to humoru tak tikai vadons var saprast - jamam situācija ir līdzīga.... kredītu ir tik daudz, ka bankas vairāk nedod - slēdz durvis ciet deguna priekšā... vienīgā iespēja tikt bankā ir vicināt kāpostu un bļaut - "es atnācu samaksāt kārtējo kredītmaksājumu"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: .....šobrīd noteikti skaitās trešais tūkstotis. ...,.

bļē, pa 3 štukām tak var eirÔpā atrast sakarīgu ķerru ar visām ekstrām

bet te ir virs rajona izkaisīti 3000latu un rezultāts ir pāris aprūsējuši pulksteņi, nekļene un ādas siltie ķebļi šķūnīša kaktā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: .....šobrīd noteikti skaitās trešais tūkstotis. ...,.

bļē, pa 3 štukām tak var eirÔpā atrast sakarīgu ķerru ar visām ekstrām

bet te ir virs rajona izkaisīti 3000latu un rezultāts ir pāris aprūsējuši pulksteņi, nekļene un ādas siltie ķebļi šķūnīša kaktā

Nu tu jau saprātā par naudas kaisīšanu celmu bedrēs sevišķi neatpaliec

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: .....šobrīd noteikti skaitās trešais tūkstotis. ...,.

bļē, pa 3 štukām tak var eirÔpā atrast sakarīgu ķerru ar visām ekstrām

bet te ir virs rajona izkaisīti 3000latu un rezultāts ir pāris aprūsējuši pulksteņi, nekļene un ādas siltie ķebļi šķūnīša kaktā

Nu tu jau saprātā par naudas kaisīšanu celmu bedrēs sevišķi neatpaliec

tu nevari nomierināties, ka es nopirku dārgos aizkarus?

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: GB12, vai overdraftu nevari paņemt? Man savā Citadeles bankā tāda iespēja ir - varu paņemt pat štuku.

Nevar, man tur ir neatdoti 4 patēriņa kredīti ar baudāmiem 30% gadā.

Ātrajos minimāli tev būs vēl baudāmāki 10% mēnesī

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es kā paveca auto īpašnieks (7 gadi un 172.347 km) ģimenes budžetu menedžēju tādā veidā, lai tanī turētos vismaz 500 latu uzkrājums. Tad spararata maiņa nepārsteigs nesagatavotu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es kā paveca auto īpašnieks (7 gadi un 172.347 km) ģimenes budžetu menedžēju tādā veidā, lai tanī turētos vismaz 500 latu uzkrājums. Tad spararata maiņa nepārsteigs nesagatavotu.

Vadā to līdzi ( spararatu) , pārsteigs vēl mazāk. Merivas spararats ir labs ieguldījums nākotnē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es kā paveca auto īpašnieks (7 gadi un 172.347 km) ģimenes budžetu menedžēju tādā veidā, lai tanī turētos vismaz 500 latu uzkrājums. Tad spararata maiņa nepārsteigs nesagatavotu.

oooo tad jau tu vari izsniegt smskredītus īauto jūzeriem...

Ar mazākiem procentiem...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kad fans iepirks otru merivu, tad jamam nāksies turēt uzkrājumā štuku... Ja nu abām mizām nobirst spararati vienlaicīgi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Oi, sacitējos.. tas msh

Ko tu... viss ok, cerams,ka esi jau apguvis māku tam audī paneli ar skoču pietīt,lai nekrīt nost, ar saviem lauķiem kopā filmējot lauķu video

Man tādas mākas nav vajadzīgas - man ir audī, nevis žopelis astma

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: man ir audī, nevis žopelis astma

dzīvo vien savā sapņu pasaulītē par kruto audī... būtu tev šrotaudī vietā leišu radagabals atdevis astmu, čurātu biksēs par to, ka tā ir īstā un vienīgā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Oi, sacitējos.. tas msh

Ko tu... viss ok, cerams,ka esi jau apguvis māku tam audī paneli ar skoču pietīt,lai nekrīt nost, ar saviem lauķiem kopā filmējot lauķu video

Man tādas mākas nav vajadzīgas - man ir audī, nevis žopelis astma

Tevis paša internetā ievietotā šrotvideo ir redzams,kā tu plivinies pa ceļiem ar izjūkošu lūzni. Tas nav Audi, puišel.

Manai Astrai nekas nekur nost nekrīt un tas ir krietni labāks auto par tavu šrotu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pavēstīšu lietu, kas tev kā sēdies-kauj-aptin ap koku-atdod šrotā braucējam liksies savāda - lai kaut ko sataisītu, parasti ir arī kaut kas jānoņem.

Un par to astmas labumu - nu jā, vācu pensis pa desmit gadiem daudz nobraukt nav paguvis, tāpēc tavai astmai tiešām tehniskais stāvoklis vēl pagaidām ir labāks nekā manam audī - kamēr astma nav tikusi aptīta ap koku vai es nopietni parūpējies par stāvokli. Savādāk, nu tu jau pats saproti - tev ir deviņdesmito vidū projektēts žopelis, kurš labākajā gadījumā ir vienā līmenī - tehnoloģiski - ar par desmit gadiem vecāku audī dizainu.

P.N. Redzot pie kā tu esi palicis, nav arī daudz jādomā kas bija tās astoņdesmit vai cik tu tur nosauci, mašīnas - kaut kādi līdz kliņķim nofisti šroti vēl trakākā līmenī nekā šīrim To daudzums jau kā reiz ir atbilstošs - ieķer pa 300 lašiem mizu ar pusgadu tehnisko, pakauj, atdod šrotā un ņem nākamo - brīnums kā astma tur vēl nav nonākusi, bet tas jau ir tikai laika jautājums...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man nav bijusi neviena mašīna 300 ls vērtībā, šrotist. Nekad.

Vispār tev ir tipiska lauķa domāšana, kas veidojas no PET pudeļu kolas un čipsiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

eu maarupes pajolinj, par kaadu video tu tur runaa? iedod linku.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

eu kverpli no liepajas, aizp.is luudzu muti, bomaar, kad domaa skalji par shrotiem un kuram ir/bija lielaaks shrots.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: eu maarupes pajolinj, par kaadu video tu tur runaa? iedod linku.

www.youtube.com/...

un te apraksts par vareno msh un viņa kāriem

audi-style.lv/...

Jābrīnās, kā šis speciālists nestrādā Audi rūpnīcas vadībā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Man nav bijusi neviena mašīna 300 ls vērtībā, šrotist. Nekad.

Vispār tev ir tipiska lauķa domāšana, kas veidojas no PET pudeļu kolas un čipsiem.

Tad tev droši vien ir tas variants, kā vienam paziņam manā vecumā - nopērk kaut kādu lamatu pa 800 lašiem, pakauj, beigās atdod šrotā pa 200-300...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Man nav bijusi neviena mašīna 300 ls vērtībā, šrotist. Nekad.

Vispār tev ir tipiska lauķa domāšana, kas veidojas no PET pudeļu kolas un čipsiem.

Tad tev droši vien ir tas variants, kā vienam paziņam manā vecumā - nopērk kaut kādu lamatu pa 800 lašiem, pakauj, beigās atdod šrotā pa 200-300...

Tava problēma,lauķi, ka tu neredzi tālāk par savu deguna galu un tāda ir arī tava uztvere par jebko- kas ir tev un taviem lauķu čomiem, tas ir visiem. Nu, tā tu spried. Citādi nevar būt.

Dzer kolu un esi laimīgs

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Man nav bijusi neviena mašīna 300 ls vērtībā, šrotist. Nekad.

Vispār tev ir tipiska lauķa domāšana, kas veidojas no PET pudeļu kolas un čipsiem.

Tad tev droši vien ir tas variants, kā vienam paziņam manā vecumā - nopērk kaut kādu lamatu pa 800 lašiem, pakauj, beigās atdod šrotā pa 200-300...

Nē. Mans variants ir piemēram šitāds

foto1.inbox.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tava problēma,lauķi, ka tu neredzi tālāk par savu deguna galu un tāda ir arī tava uztvere par jebko- kas ir tev un taviem lauķu čomiem, tas ir visiem. Nu, tā tu spried. Citādi nevar būt.

Dzer kolu un esi laimīgs

Tur jau vairāk pēc divlitrīgās otpima līnija izskatās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tava problēma,lauķi, ka tu neredzi tālāk par savu deguna galu un tāda ir arī tava uztvere par jebko- kas ir tev un taviem lauķu čomiem, tas ir visiem. Nu, tā tu spried. Citādi nevar būt.

Dzer kolu un esi laimīgs

Tur jau vairāk pēc divlitrīgās otpima līnija izskatās

Tos abus taču komplektos droši vien pārdod, līdzvērtīgi produkti

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šodien passātam tika nomainīts spararats, plus pie viena pusass gumija, kas bija beigta.

Izmaksas:

Spararats - 330 LVL;

Gumija - 16 LVL;

Darps - 112 LVL.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh būtu uzlicis spararatu no vecā kantainā pasāta un šķūrējis tālāk, bet tu ņem un uzlie dārgāku spararatu par msh varenauto.

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti