VW Passat B6 dzīvē

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Tā, kungi, tas brīdis ir pienācis un pagājušajā nedēļā manā lietojumā nonāca 2006. gada VW Passat B6. Dzinējs - 2.0 TDI (140 ZS), kārba - DSG (jau gara acīm redzu komentus par šo, bet, nu, tad jau redzēs), sedans, labi aprīkots - āda, apsildāmi krēsli (gan priekšā, gan aizmugurē), klima, multistūre, puselektriskie beņķi un visādi gan vajadzīgi, gan nevajadzīgi sīkumi.

Kāpēc? Atklāti sakot, iemesls banāls - iepriekšējais auto mazliet apnicis, braucu ar to 5.5 gadus, tagad nevaru izdomāt - atstāt kā otro mašīnu vai arī pārdot. It kā ir tā, ka 1-2 reizes nedēļā mēdz būs grūtības ar sievu sadalīt auto, bet tāpēc uzturēt otru? Nu, labi, tad jau izdomāšu.

Kāpēc tieši šiseksemplārs? Atklāti sakot, Passat un VW vispār virzienā pat neskatījos. Biju domājis ņemt Qashqai+2 nullīti no salona, bet tā nu sanāca, ka viens liels un iekš LV zināms kantoris atjaunoja autoparku un viņu iepriekšējie pasāti, tiguāni, cirvji un vēl šādi tādi auto nonāca pārdošanā. Tā kā kantoris ir mana kantora sadarbības partneris, klients un vēl visādi citādi zināma iestāde, kā arī ir zināms kantora transporta daļas vadītājs, nu, tad arī tie auto puslīdz zināmi ir, ar salīdzinoši labiem nobraukumiem (konkrētajam tagad manējam arī oriģinālais noskrējiens ir 94 000 km, kas priekš sešgadīga dīzeļa manuprāt nepavisam nav slikti). Pirms dažiem mēnešiem biju ielicis topiku par 2.0 FSI, uz kuru, kā saka, sākumā biju aci uzmetis. Bet, nu, kaut kā tomēr tas auto neuzrunāja, īpaši pēc tam, kad izbraucu ar šo dīzeli (abi auto bija vienā cenā). Parunāju ar vienu rumbulistu, kurš teica, ka 2.0 FSI no pasātiem esot visneejošākā versija, tad vēl viens čoms, kuram ir bijuši 2 B6 dīzeļi un viens benzīnnieks, ieteica labāk uz dīzeli skatīties (kaut gan it kā neesmu no tiem, kas baigi ietekmējas no paziņu ieteikumiem, parasti ņemu auto, ja patīk un neklausos visādus tur "sūds, birst" u.tml.... Plus vēl benzīnnieks bija švakāk aprīkots... Karoče, nosliecos par labu dīzelim. Bai ze vei, šis ir mans pirmais auto ar automātisko kārbu, redzēs, kā būs. Runā, ka tie, kas reizi iesēžas automātos, mehāniskās ķeseles vairs redzēt negrib.

Tātad, doma ir pakļaut sevi lamāšanai un sazinkam vēl, bet tādā kā dienasgrāmatas veidā šajā topikā aprakstīt minētā auto niķus, stiķus un to, kā tie tiek risināti.

Un te jau var sākt ar pirmo. Nada že gadīties, ka pirmajā vakarā pēc darba nevarēju piedarbināt. Aķis nebija vainīgs (pagājušajā gadā mainīts), pie tam, kad biju paņēmis izmēģināt -10 grādu salā, leca normāli. Pieslēdza pie kompja, uzrādīja kloķenes devēju, nu, ķipa ar to esot jāsāk. Dabūt varot tikai pie dīlera. Maksā 39 lati (starp citu, esmu kaut kur lasījis, ka šiem auto esot salīdzinoši lētas oriģinālās detaļas). Tā kā piektdienas pēcpusdienā vistuvāko VW dīleri sazvanīt neizdevās, tad šis pasāciens tika atlikts pēc brīvdienām.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..14
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bazars ir par to, ka tas Ķīnas gultnis var būt tik pat kvalitatīvs kā zviedru.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu nezinu, kaada tad tam passatam ir cena? ja godigi es tomer njemtu jaunu qashkai no salona, ja cena ir +- lidziga.

pilnībā piekrītu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja:

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: es prasiju cik cena ir tam konkretajam ko vins nopirka, pajolinj.

Man jau liekas kaškajs ir baigais mēsls un vispār apbrīnoju

neesmu Nissan fans, bet nepiekrītu... nav Patrolis, bet pilsētai pietiek...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kas par talpajobu cep šos ntos topikus?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: kas par talpajobu cep šos ntos topikus?

Šis topiks gan nav dalbajopa cepts.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Bazars ir par to, ka tas Ķīnas gultnis var būt tik pat kvalitatīvs kā zviedru.

pilnīgiem purva āžiem atkārtoju

ja pārdevējs būtu teicis, ka dārgs ir tāpēc, ka kvalitatīvs utttt, tad būtu cits bazars

pārdevējs teica, ka dārgs ir tāpēc, ka nav jau nekāds itāļu izstrādājums

bet uz paša gultņa izrādījās uzrakstīts, ka jamais tomēr ir itāļu ražojuma

pac tak lielījies, ka tev ir autoveikals bijis..... tad jau zināsi kādu varku liek torgaši

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pac tak lielījies, ka tev ir autoveikals bijis..... tad jau zināsi kādu varku liek torgaši

Bija, zinu. Stāsti tu, kādu liek?

PS. Es domāju, ka tu to stāstu vienkārši izdomāji, kā jau tev patīk fantazēt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pac tak lielījies, ka tev ir autoveikals bijis..... tad jau zināsi kādu varku liek torgaši

Bija, zinu. Stāsti tu, kādu liek?

PS. Es domāju, ka tu to stāstu vienkārši izdomāji, kā jau tev patīk fantazēt.

fantazēt Pirmajam patīk par to kā jamais čurā virsū purva āžiem.... jamie jau ciemos nebrauc - dabā ir grūti to izpildīt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu re, atkal tukša programmiņa

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vajag mācīties no Drogām, ķīnieši smuku naudiņu nopelnīja uz mūsu rēķina.

p.s. diemžēl tāda ir tā patiesība, tikai tāds bizness ir spējīgs mūsu zemē pelnīt, nevis tikai izdzīvot. Bet nu līdz valdībai tas neaiziet.

p.p.s. gaidīsim vai Dombrovskis sāks pildīt savu Jaungada solījumu sākt domāt par cilvēkiem vai nē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

p.p.s. gaidīsim vai Dombrovskis sāks pildīt savu Jaungada solījumu sākt domāt par cilvēkiem vai nē.

Izvēdini zāģu skaidas, kuras galvā un sāc sajēgt, ka tev pašam par sevi ir jādomā plus par valsti.

Laimeslāča gaidītājs vēl viens

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pac tak lielījies, ka tev ir autoveikals bijis..... tad jau zināsi kādu varku liek torgaši

Bija, zinu. Stāsti tu, kādu liek?

PS. Es domāju, ka tu to stāstu vienkārši izdomāji, kā jau tev patīk fantazēt.

fantazēt Pirmajam patīk par to kā jamais čurā virsū purva āžiem.... jamie jau ciemos nebrauc - dabā ir grūti to izpildīt

Vai tad tu nezini,uz kurieni jābrauc?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais tak teica, ka speciāli čurāt nebrauks..... bet neaaturēsies pačurāt, ja netīšām satiks apčurājamo

nu kautkā tā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Eu, grūtgalvi, kas tad tur ir ar tiem veikalu uzcenojumiem, kāds tas ir gultņiem?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Eu, beidziet spamot manā topikā. Te tomēr runa iet par Pastkasti B6.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Eu, grūtgalvi, kas tad tur ir ar tiem veikalu uzcenojumiem, kāds tas ir gultņiem?

nu kaadi 30-40% stabili ir un plus veel PVNchiks. ta ir parsvara uz visaam detaljaam.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Jaa,kaa lai to savaadaak nosauc.Man vienmeer ir patikushi dibeni,lieli un miigsti,mazi un stingri,gludu,samtainu aadu vai biezu spalvu klaati.Nav svariigi,ka tik dibens.Varbuut tas man jau geenos ielikts,nezinu,bet taa apzinaati man dibeni saaka patikt ar mana radinieka Maartina ierashanos ciemos kopaa ar vecaakiem,taa iisti neatceros uz kaadiem godiem.Mums,kaa puikaam,guleeshana bija paredzeeta kuutsaugshaa,sienaa.Mums bija jau 18. Es jau tur nakshnoju no taa laika,kad ievestais svaigais siens bija saseedies un pants liidzens.Vieta bija diezgan plata,jo gan palags,gan sega bija divvietiigi,lai eertaak guleet un siena gruzi nebirst iekshaa.

Kas vairs atceras ko taadi puikas visu dienu dariijaam.Kad jau metaas kreesla saakaam shtukot par guleet ieshanu.Vispirms uz diiki nomazgaaties.Kaa ierasts, kad viens vakaros mazgaajos,arii shoreiz, nogeerbies pavisam pliks,noliku ziepes un dvieli uz laipas,bet pats iebridu, kaa piens siltajaa, uudenii.Maartinsh man sekoja.Lai gan bijaam attaali radinieki un peedeejo reizi tikushies pirms vairaakiem gadiem kaa siikie,nejutaam par savu kailumu nekaadu kautriigumu.Vinsh bij paaris gadus jaunaaks par mani,bet drusku varbuut par mani garaaks un stingri apalaaks par mani.pilseetnieciski balts un miigsts.Par to es paarliecinaajos,kad vinsh man paluudza nomazgaat muguru.Nekaadu berzeklu jau man nebija.Tikai ziepju gabalinsh saujaa.Un, plaukstai sliidot pa vina muguru un dibena apalumiem,manu kaajstarpi paarneema patiikama knudona.Gandriiz jau saaka sacelties.Ielaidos uudenii drusku papeldeet lai nomierinaatos.

Nomazgaajushies devaamies pa taisno uz kuutsaugshu.Diikmalas plavaa jau saaka seesties migla.Taads miers un svaigums.Pa trepeem uzkaapushi kuutsaugshaa uzraapaamies uz panta un, turpat blakus nometushi dreebes,paliidaam zem plataas,vateetaas segas.Lai gan aaraa bija silts,tomeer veesais palags un sega uzdzina taadu kaa drebuli un es automaatiski,pagriezies uz saana,piespiedos Maartina kailajam augumam.Un tai pashaa briidii jutu ka mans pipelis atkal saak briest.Guleeju uz muguras un centos nomierinaaties,tachu tajaa briidii jutu savai paveederei uzgulstam Maartina silto plaukstu.Mans pipelis momentaa kluva ciets un jutu kaa Maartinsh. to saneemis saujaa,saak spaidiit un brauciit.Pirmo reizi mans pipelis atradaas saujaa kaagam citam,ne man, un kaads cits to spaidiija,staipiija um miiciija.Un kaa man tas patika...

Man metaas pat karsti un es nostuumu segu.Aaraa bija jau satumsis un kuutsaugshaa vispaar nevareeja redzeet pilniigi neko.Jutu tikai ka Maartinsh sakustas,taa kaa pabiidas uz leju un tad uzliek galvu man uz veedera,visu laiku nepaarstaajot brauciit manu pipeli.Man liidz shim nebija nekaada seksuaalaa pieredze,cik nu kaadreiz pats ar savu pipeli padziivojos.Tas arii viss.Taapeec arii tagad guleeju un laavu visam notikt.Maartinsh sakusteejaas un jutu ka mana pipela galu apnem kaut kas silts un miigsts.Vinsh bija paneemis manu pipeli mutee un nu suukaaja.Ak dievs kas par kaifu.Domaaju ka nobeigshos,Maartinam,kaa jau pilseetniekam,droshi vien pieredze taadaas lietaas bija lielaaka.Taapeec vinsh atliecaas no manis un chukstus uzprasiija-Nu?Patika? Jaa, kolosaali.Es atsaucos.Maartina luupu un meeles miigsto,karsto pieskaarienu nevareeja ne saliidzinaat ar manu vienkaarsho nodrochiishanu.Domaaju,kaa tas buus, kad man taisiisies noiet.Vai man vajadzeetu vinu par to laiciigi briidinaat?Vai varees laist vinam mutee?Vai vinsh to grib un vai taa vispaar var?Vai tas kas man tur naak aaraa vispaar ir eedams un ja ir, tad kaa garsho.Vai nav riebiiga garsha.Taadas domas man burtiski vienaa mirklii izskreeja caur smadzeneem.Maartins, atlaidis mani,kaut ko chabinaajaas pa savaam dreebeem.Es joprojaam guleeju bez segas,galiigi pliks,ar saceelushos pipeli un man bija silti un labi.Tad jutu atkal Maartina plaukstu sanemam manu gurnu.Eu,pagriezies, luudzu!Es paklausiiju un pagriezos uz saana pret vinu.Vinsh uzstaajiigi vilka veel un apveela mani pavisam uz veedera.Nu labi.Gaidiiju kas nu notiks.Redzeet jau neko nevareeja.Tikai jutu Maartina siltaas plaukstas uz abaam sava dibena puseem.Vinsh saaka to spaidiit,glaastiit,miiciit pa rokaam,shad tad jutu vina pirkstus pieskaramies mana dibena caurumam.Man bija taa kaa drusku kauns,ka kaads aiztiek manu pliko dibenu,un reizee prii baigi kaifiigaa sajuuta.Man riktiigi patika.Maartinsh atkal kaut kaa savaadaak sarikteejaas.Jutu ka mana dibena pusiites tiek paplestas un mana dibena caurumam pieskaras kaut kas karsts un miigsts,reizee sajutu arii taadu kaa karstu gaisu uzpuusham.Vinsh laiziija man dibenu.Pat iedomaaties liidz shim nevareeju,ka tas var buut tik fantastiski patiikami.Shovakar,dazu minuushu laikaa es pirmo reizi muuzaa izbaudiiju kaa tas ir ka suukaa man pimpi un laiza dibenu un jutos kaa septiitajaas debesiis.Cik gan maz,izraadaas,es liidz shim esmu zinaajis par seksa nosleepumiem.Maartinsh atkal sakusteejaas un shoreiz,paarkaapis man jaateniski paari notupaas man uz ciskaam.To es,protams,nerdzeeju tikai jutu savas ciskas iespiezam starp vina resnajaam,miigstajaam.Mans dibens atkal tika paplests un atkal pam pieskaaraas kaut kas silts un stingri miigsts.Ar to tika brauciiti mani pakalas vaigi,rieva staro tiem un spaidiits mana dibena caurums.To,kas tagad vareetu notikt,man liekas zina katrs skolas puika.Bet ne katrs ir izbaudiijis kaa tas ir kad tu pliks guli uz veedera,kad tev virsuu ir uztupies otrs puisis un ar sava pipela glumo galu censhas iespiesties mana dibena caurumaa.Leeni spaidot arvien stingraak iespiezoties manii,kameer juutu ka mans dibena caurums papleshas un Maartina pipela gals ir jau man dibenaa.Nekas pat neiesaapeejaas,kaa bija dzirdeets.Tikai juutu kaa vina pimpis leni sliid dzilaak manii.Un man ir taa ka aiz kaifa vareetu nomirt.

Juutu savam dibenam kutinoshi pieskaramies vina kuusu.Taatad jau viss ir iekshaa.Dienas gaismaa neesmu redzeejis vina pimpi saceelushos,bet pat miiksts un nokarens tas bija stingri lielaaks nekaa man.Censhos izbaudiit shiis jaunaas sajuutas,kad manu dibenu ir piepildiijis liels,silts un stingrs pimpis.Maartinsh saak leenaam kusteeties manii,pavelkot aaraa un iestumjot atpakal iekshaa savu pimpi man dibenaa.Vinsh saak ritmiski mani pist.Ar katru gruudienu atskan taads seksiigs plokshkis,vina veederam piesitoties manam dibenam,un mans augums novilno tam liidz.Vinsh taa vareetu mani pist un pist..Klusiibaa pie sevis nodomaaju.Tai briidii juutu ka vinsh iestuumies manii paliek piespiedies taa nodreb,vel paaris reizes leeni palurkaajas manii,tad juutu kaa no mana dibena leeni izsliid Maartina lielais,nu jau miigstais pimpis.Taada patiikama viegluma sajuuta paarnem.Un tad iedomaajoss,ka kaut kur tur dzili manii tagad ir vina seekla.Nezinu cik daudz un kaa vina tur uzvediisies.Vai peec briiza izteecees vai kaut kaa uzsuuksies?Eh tad jau redzees.Galvenais ka taa sajuuta,kad man tur dibenaa tika kustinaats vina pimpis,man neaprakstaami patika un jau tagad zinaaju ka gribeeshu to izbaudiit veel un veel.

Maartinsh apguulaas man blakus,apgriezaas uz veedera,pagrieza seju pret mani un nochuksteeja-tagad tu man,labi!Aha.e Es automaatiski atsaucos,kaut arii shii vispaar bija pirmaa reize,kad es galiigi pliks guleeju mopaa ar veel kaadu, nemaz jau nerunaajot par to, kas tiko bija noticis.Kur taa vienaa momentaa pazuud viss kautriigums un rodas tik milziiga uzdriigsteeshanaas?Bet rodas!Un es celos un taapat paarkaapju jaateniski Maartina resnajaam,miigstajaam ciskaam.Mans pipelis sasprindzis liidz saapiigumam.Juutu Maartina roku sanemam maneejo un iespiezam saujaa taadu kaa viistotliiti stingraa papiiraa.Tas ir sviests.Vinsh tikai pasaka,bet es jau zinu,kas man ar to jaadara.Tumsaa atlociijis papiiru ar pirkstiem panemu picinu,kust saakushaa sviesta,un ar to iesmeereeju savu pipeli.Nolicis paareejo malaa censhos iespraukties ar sava pipela glumo galu starp Maartina lielajiem,miigstajiem pakalas vaigiem.Mekleeju vina dibena caurumu.Mana pipela gals ieshluuk taadaa kaa bedriitee.Es spiezu,vina dibena caurums paveras un mans pimpis saak sliideet vina karstajaa,stingrajaa dibenaa.Kaifs neizturams un tiko mans veeders piespiezas Maartina miigstajam dibesam,man saak noiet.Man nav vairaak speeka un es nolaizos gulus Maartinam uz muguras.Vai es veel pirms stundas vareeju iedomaaties ka taads te pavisam pliks guleeshu uz otra taada pasha plika puisha,ka mans pimpis buus vina dibenaaun ka tirms tam vinsh buus nopisis dibenaa mani,un ka man no taa visa buus neizsakaama bauda.Ak tu greeciigaa,seksa dziive.Kaa tu man patiic!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Eu, grūtgalvi, kas tad tur ir ar tiem veikalu uzcenojumiem, kāds tas ir gultņiem?

nu kaadi 30-40% stabili ir un plus veel PVNchiks. ta ir parsvara uz visaam detaljaam.

Es zinu, man taču bija Bode. Īsti precīzi tie cipari nav, bet pirmais varētu nosaukt precīzāk, jo viņš ZIN.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Gauss, saaku lasiit, domaju bus kautkas reeciigs, bljin a tur ka pidori draga viens otru dibenaa, nu i nah!!!

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

gauss apraksta savas laimes mirkli.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaksis urlzemē par peģiku pataisīts.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kaksis urlzemē par peģiku pataisīts.

Nē, viņš tāds taču ir pēc būtības. Jau defaultā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: kaksis urlzemē par peģiku pataisīts.

Nē, viņš tāds taču ir pēc būtības. Jau defaultā.

kaa tad tu to zini, viens no tiem kuutsaugshaa biji tu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: kaksis urlzemē par peģiku pataisīts.

Nē, viņš tāds taču ir pēc būtības. Jau defaultā.

kaa tad tu to zini, viens no tiem kuutsaugshaa biji tu?

Redzi, ežugalva, es nemaz nelasīju to sūdu. Vienkārši tas pajolis jau te ik pa laikam senāk ir postējis tos savus vēmekļus.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster ko tu stasti, mees tak visi zinaam ka tu esi praiders

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti