Bārdas skuveklis

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Sveika tauta. Nepieciešams viedoklis par bārdas dzenamajiem aparātiņiem. Līdzšinējais Philips pēc 8 gadu lietošanas ir atņirdzies- nepieciešams jauns. Skatos uz dažādiem ražotājiem. Varbūt varat kādu ieteikt no savas personīgās pieredzes?

Laba cena ir Braun Cruzer 5 face, bet vai pats aparāts labs? Cenas līdz 100,- eiras.

 
1 2
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Bija Philips ar diviem asmeņiem, laikam, ādai nepatika. Patreiz pēdējās desmitgades lietojam lietojam manuālo skuvekli un labu pēcskūšanās līdzekli.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Domāju 100 eiro vērts aparāts varētu būt labs . No pēdējiem ...90 gadu beigā panasonic dārgais gals ( asmenis darbojas tāpat kā braun "plakanais" + slapjā skūšanās kas toreiz bij vienīgajam . Tad drusku vīlies dārgajā galā paņēmu lēto braunu , tad lēto philips ( 2 asmeņi ) Pašlaik jau kādu gadu philips ap 80 LS , ļoti babs pirkums .Skuj ātri , āda neiekaist .

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Domāju 100 eiro vērts aparāts varētu būt labs . No pēdējiem ...90 gadu beigā panasonic dārgais gals ( asmenis darbojas tāpat kā braun "plakanais" + slapjā skūšanās kas toreiz bij vienīgajam . Tad drusku vīlies dārgajā galā paņēmu lēto braunu , tad lēto philips ( 2 asmeņi ) Pašlaik jau kādu gadu philips ap 80 LS , ļoti babs pirkums .Skuj ātri , āda neiekaist .

Varbūt vari Philipa modelīti nosaukt?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja:

rudens68 rakstīja: Domāju 100 eiro vērts aparāts varētu būt labs . No pēdējiem ...90 gadu beigā panasonic dārgais gals ( asmenis darbojas tāpat kā braun "plakanais" + slapjā skūšanās kas toreiz bij vienīgajam . Tad drusku vīlies dārgajā galā paņēmu lēto braunu , tad lēto philips ( 2 asmeņi ) Pašlaik jau kādu gadu philips ap 80 LS , ļoti babs pirkums .Skuj ātri , āda neiekaist .

Varbūt vari Philipa modelīti nosaukt?

philips PT 920

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Vēl ir tā, ka rotējošām galvām un plakanajam variantam tas darbības princips visnotaļ atšķirās, un ir pat tā, ka cilvēks, kam ideāli derēja rotējošās galvas ar plakano nevar noskūties, un otrādi. Ar to gribu teikt, ka, ja visu laiku lietots Philips, un licies labs esam, tad ar Braun un tam līdzīgajiem var sanākt ieberziens.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

100% tāda pati pieredze. Tāpēc, meklējot salūzušā aizstājēju, noder meklēt to pašu tehnisko principu un izpildījumu, ar kuru iepriekš labi sapratās gan āda, gan operators.

EZ Reģ.: 04.03.2004
5 0 Atbildēt

Atbilstoši portāla raksturam, ieteikšu, ņem mazlietotu. Vien- , divgadīgu, bet ar extrām )))))

striits Reģ.: 04.09.2019
0 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
0 1 Atbildēt

Ja jau topiks pacelts... Ir doma ieķert kādu no Xiaomi agregātiem, ir kādam pieredze?

P.S. Ņemšu jaunu, no salona

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Es ņemtu to, ar ko var noskūties ātrāk, es personīgi dodu priekšroku Braun, manuprāt, ar folijas tipa skuvekļiem var noskūties ātrāk. Ja kaut vai jāskujas 3 minūtes ilgāk , tad mēnesī sastāda 30x3=90 minūtes. 1, 5 stunda pagalam.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

Ar skuvekļiem ir kā ar bitēm. Kas der vienam, pārējiem var nederēt. Tāpēc ieteikt kaut ko ir bezjēdzīgs pasākums. Var tikai pastāstīt par aparātiem, par kuriem cilvēks varbūt nemaz nezina.

Man ir ļoti problemātiska kakla zona. Kā dabuj mikro traumas tā sarkans un vēlāk vēl pumpas sametas. Teiksim tā - nav ziloņa āda, kurai ar žileti var arī skūt pret spalvu. Tad ir čau.

Vēsture tāda. Līdz ar iznākšanu Gilette uzreiz migrēju uz vairāk asmeņu versijām. Beigās 5 asmeņi bija vis labākais. Bet mikro traumas vienalga reizēm diezgan daudz un risinājumam atradu vislabāko pēc skūšanās līdzekli - Eveline after shave GEL sensetive. Bet tieši gēls nevis balzāms. Tāds biezas konsistences gēls ko biezā slānī uzklāj uz kakla un sūrstēšana pāriet 10min laikā vai pat uzreiz un ļoti ātri sadzīst.

Biju pa vidu izmēģinājis 2 un 3 galvu rotējošos, bet tie man noņem kaklam ādas kārtu. Tad pamēģināju Brauc 3 sērijas skuvekli un horizontālais asmenis likās saudzējošāks, bet ātri izdila. Tā es nonācu beigās pie Braun 7 sērijas ar visu tīrīšanas iekārtu. Jau kādus 8 gadus kalpo godam. 1x gadā gan galvu jāmaina, kas nav tā lētākā. Interesantākais, ka šim baterija nejūtas vispār, ka būtu kaut nedaudz nosēdusies gadu laikā. Pēdējā gada laikā esmu atradis vēl superīgāku iekārtu. Philips One Blade, ko arī ieteiktu izmēģināt. Ir nedaudz jāpierod kā ar viņu dzīt, bet ir ļoti ērti un var izmantot arī ar skūšanās putām.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Manuprāt pieaugoša līdzekļu investīcija šajā iekārtā ir bezjēdzīga - tur katrs papildus investētais eiro atspēlējas ar papildus investīciju nepieciešamībā asmeņos (šiem nekas nav mainījies kādus 20 gadus) jeb speciālos skalojamos šķidrumos (un šis ir tīrs papadoss).

Mans pagājušā gada atklājums - Braun 3 series pats vienkāršākais skuveklis, kuru sūtiju no ārzemēm ar smieklīgu cenu (ap 30 EUR) uzrāda atzīstamu bateriju, lielisku baterijas menedžmenta aprīkojumu (max apgrizienus motors saglabā kamēr vien ir kaut 0,01A baterijā) un labu svaru (daudz ceļoju, tāpēc svarīga ir pārvietošana). Nekā lieka, bet asmenis ir tas pats, kas citiem Series 3 līdz pat 120EUR. Baterijas abiem nosprāgs ar vienu ātrumu, Asmeņus jāmaina vienādā sekvencē.

Nesen pamanīju, ka šis agregāts arī mūsu internetveikalus ir sasniedzis. Parastā veikalā IMO tik vienkāršas iekārtas nav.

BRAUN SERIES 3 300S

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Kāda tam nozīme, cik līdzekļi ir jāinvestē, ja tu to dari savai ērtībai un ādas tipam? ... jeb tu nonāc pretrunā ar sevi. Lētāk tev būtu nopirkt žileti un Latgalītē par pāris eiro komunisma laika holderi. Kāpēc tāds papadoss uz 30€ uz kaut kādu ģešmansko, kuram jauna galva grozās ap 20-30€?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nelēc uz ecēšām!

Manam ādas tipam pietiek ar Braun 3. LV veikalos tirgo komplektācijas 50+ EUR. Galvas jebkuram no viņiem ir vienādas, nodilst vienādā ātrumā. Pārējos pribambasus izrādās , ka nevienam nevajag.

Esmu norakstījis vismaz 5 aparātus un visus dēļ baterijas.

Attiecīgi minētais modelis ir askētisks, viegls, bet ar visiem laba aparāta atribūtiem.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

psc.. pats jau otro reizi uzleci. Tas, ko tu uzskati par ideālu, ar ļoti lielu pārsvaru var nederēt citiem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tak pašam bija tāds.

Vnk nesen ir parādijusies versija, kas izslēgusi visas lampiņas un nevajadzīgus mehānismus, vienlaicīgi uzlabojot motora perfomanci. Rezultātā - viegls un efektīvs skuveklis par bomāru cenu. Tas arī viss ko gribēju teikt.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Saka tā, kas iesācis skūties ar rotējošo galvu skuvekļiem (Philips) tie pie tiem arī paliek, kas iesācis ar vibrējošiem (Braun) tie pie tiem arī paliek. Esmu ilggadīgs Braun lietotājs. Sākumā bija 1. sērijas skuvekļi - sākumā domāju, ka labi, bet pēc Braun S3 sērijas skuvekļa iegādes, uzskatu, ka 1.sērijas Brauni ir nekam nederīgi, varbūt jauniem zēniem, kam rugāji mīkstāki. Jau vairākus gadus lietoju Braun S3. Esmu pilnībā apmierināts. Ar vienu uzlādi pietiek vismaz nedēļu.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Bārdas nazis.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Philips RQ12 galviņas man šķita šovasar, kad meklēju dārgas. Aparāts darbojas vairākus gadus, pat baterija normāli tur.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Man vislabāk patīk vienreizējie skuvekļi un piedrā.. tos visu Braunus un filipus

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Es uz elektro versiju no žiletes pārgāju, jo elektrifikācija izrādijās ātrāka, mazāk prasīga un vieglāk pārvietojama. Tie žiletes blakus štrunti ir kaitinoši daudz. Parasti kādu no tiem pakāšu pie kādas vazāšanās. Ar telti vispār tikai elektriski var nodzīt bārdu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Bet tādas daudzmaz normālas gilette vai wilkinson maināmās žiletes tagad maksā jau kādus 4eur gabalā.Pie kam,jo modernākas,jo īsāku laiku var izvilkt.Lētāk būtu kaut kādus bārdas kukaiņus ieviest.Kā aitas,kuras smuki noēd lieko zālāju.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Pa reizei uz akciju var pa trīnīti atrast.

Bēt pietiek 2x nedēļā skūties, nav kā ar mašīnīti bezmaz katru rītu vingrot.

Kāds moš ir lāzerepilāciju mēģinājis?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Jokdaris.

Bija savulaik nopietna aptauja, kurā večiem jautāja par hipotētisku iespēju nahrenizēt bārdu uz mūžigiem laikiem. Teiksim, ar kaut kādu super duper epilāciju. Dīvainā kārtā tie veči, kas ikdienā ņaud par sliktu ādu, dārgiem skuvekļiem u.t.t. ar pārliecinošu pārākumu nobalsoja, ka tādu lietu viņiem nah nevajag.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Atkarīgs jau no katra indivīda-vienam aug smuka bieza un pēc nedēļas atlaišanas vēljoprojām labi izskatīsies, citam reta un gaiša un jau pēc trim dienām skats kā pumpainam tīnim.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 3 Atbildēt

Ir vienkāršāks risinājums - neaizrauties ar skūšanos. Es jau dažus gadus reizi pa pāris nedēļām norauju bārdu un ūsas ar matu mašīnu un miers - lēti un ātri.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Sen atpakaļ bija Philips rotējošais, kad izbeidzās, nopirku tādu pašu un ar to nevarēju jēdzīgi noskūties, piedevām āda sāka iekaist. Pārgāju uz vairākiem gadiem uz vienreizējiem(tiem, kam galviņas mainās) parastajiem skuvekļiem. Pagājušogad Vācijā iepirkšanās centrā , gaidot savas beibes, iegāju Mediamarktā un uz akciju nopirku atkal tādu pašu Philips. Šitais skuj labi. Un par parastajiem skuvekļiem- izmēģināju daudz un dažādās cenu kategorijās, vislabākie izrādījās Lietuvas LIDLĀ pirktie ar pieciem asmenīšiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pirms gadiem 8-9 europā wilkinson parasto skuvekļu labākās 4+1asmeņu žiletes maksāja 3,76e par 4gab.Tagad Lv- teju 8e par 2gab...Lētākās 5asmeņu gilette maijā nopirku pa akciju cash-carry bodē,kkādi 12e- sen jau beigušās/Tā arī sanāk kā te teicāt,ka trīnītis gabalā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Pirms kādiem 8 gadiem nopirku pa 35 Ls Philips aķinieku ar trim apaļiem nažiem,vēl tagad aķis labi tur špani,nav kā jauns bet ārā arī nav metams.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Teica ezis!

Sorry, nenoturējos!

Ad hominem!

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

...ātri gan tas laiks skrien uz priekšu!

Toreiz tika iepirkts Philips s5420

www.philips.lv/c-p/S5420_06/aquatouch-elektriskais-skuveklis-mitrai-un-sausai-skusanai-ar-aquatec-wet-dry#see-all-benefits

Lietoju vēl jo projām, baterija tur labi, sietiņi nav izdiluši, bet rotējošos asmeņus pāris nedēļas atpakaļ pirmo reizi uzasināju- tagad skuj atkal kā jauns. Rotējošās galviņas ūsām, bet bārdai komplektācijā esošais trimmeris.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Uz mirkli pēc ceļojuma bija pazudis( pēc dienas atradu ) PT 920 3 rotori .

Tā kā gatavojos iepirkt vietā ,palasīju kas jauns .

Lielais pārsteigums . Izrādās manam 920 ir konteineris ,kur glabājas nocirptais ,kad pirku pat neienāca prātā ,ka var būt savādāk . Bet nu forumos raksta par dārgāko un pašlaik laikam vienīgo SensoTouch. Un šim nav konteiners , vis birstot uz apģērba ?! Varbūt tas konteiners mazs un tapēc obligāti jāpērk ar tīrīšanas sistēmu ? Katrā ziņā pie jauna pirkšanas šo noteikti noskaidrošu .

Man jau 5-6 gads ,baterija ok . Nažus nēesmu mainījs , kaut gan iesaka pēc gada . Cik palasu arī vairums nemaina .

Ja tagad būtu jāpērk tad lētākais

Ar konteineri

Litija bateriju

nekādus tīrītājus ,sensorus,lampiņas

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Neraugoties uz visiem aparātiem, dažreiz ieteicams noskūties ar parasto žileti, ar to, kuru vīri ir lietojuši 100 gadus un izdzīvojuši ;) Es no tēva mantoju Gillette "stanoku" , kas ražots ap 2.Pasaules kara laiku ASV. Pa reizei to lietoju, jo ar žileti var arī ātri nolīdzināt bakenes vai noskūt matus uz kakla aizmugurē.

Bet tam bija jau nogājis galvaniskais pārklājums, tāpēc nopirku jaunu Merkurs Solingen ražojumu:

www.seitz-kreuznach.de/en/beard-trimming/shaving/razors/merkur-solingen-safety-razor-long-handle-chromed-tooth-comb-9025001/a-403005924/

Krievu vai PSRS ražojuma žiletes turētājus ( stanokus ) nav vērts lietot, tie ir pavirši izgatavoti un bieži ar nepareizu griešanas leņķi.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Cik es saprotu, tad 100 gadus vīri ir ar bārdas nazi skuvušies, nevis žileti. Un žilete jau pamatos skuj ar nepareizu leņķi, lai arī kādu viņu tur iestrādātu. Ja pavēro spečuku darbu, kā jādzen ar nazi, lai nenoņemtu ādu, tad ar žileti to nemaz nav iespējams izdarīt.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

118 gadus ir žilete, jo to patentēja 1901.gadā. Dažādi bārdas naži pastāv no aizvēstures. Acteki, savukārt, tā kā nepazina tēraudu, skrāpējās ar obsidiāna šķembām. Klasiskais taisnais bārdas nazis tika izgudrots 1740. gadā. Bārdas nazis ir kapitāls verķis, bet karu laikā zaudēja popularitāti, jo, ar to skujoties, viegli varēja iegriezt, ja netālu sprāga bumba vai šāviņš.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja: Pa reizei uz akciju var pa trīnīti atrast.

Bēt pietiek 2x nedēļā skūties, nav kā ar mašīnīti bezmaz katru rītu vingrot.

Kāds moš ir lāzerepilāciju mēģinājis?

BS. Es ar mašīnīti skujos tieši tā pat kā ar žileti - 1x 2-3 dienās.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ir vienkāršāks risinājums - neaizrauties ar skūšanos. Es jau dažus gadus reizi pa pāris nedēļām norauju bārdu un ūsas ar matu mašīnu un miers - lēti un ātri.

Ne visi uzturas sabiedrībā, kurā var ligzdu audzēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Kurējā ir tā sabiedrība, kur obligāti jābūt ar tīri noskūtu bārdu - oligarhi un miljonāri? Tas ir vienīgais slānis, kurā man vēl nav sanācis apgrozīties - visos citos bārdaiņu ar dažāda garuma bārdām netrūkst.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Bārda tikai tad der, ja viņa tev piestāv un ir pareizi, rūpīgi kopta un formēta. 1x dienā nodzīt tādā gadījumā ir bez problēmām pretēji bārdas kopšanai.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, un varētu padomāt ka apkārt maz tādu cilvēku kas bārdu dzen reizi pa dažām dienām... Nevajag bez īpašas vajadzības krist galējībās

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Es uz elektro versiju no žiletes pārgāju, jo elektrifikācija izrādijās ātrāka, mazāk prasīga un vieglāk pārvietojama. Tie žiletes blakus štrunti ir kaitinoši daudz. Parasti kādu no tiem pakāšu pie kādas vazāšanās. Ar telti vispār tikai elektriski var nodzīt bārdu.

Nezinu par kādiem blakus štruntiem Tu runā. Vienīgais blakusštrunts, kas man ir vajadzīgs ir pēcskūšanās krems.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šodien skuj, bet rītā h uj.. Beidzās man 5asmeņu žiletes- bet 4gab iepakojums maksā regulārā rimi veikalā krietni virs 20e. Cituviet "pa lēto" ir no 16 līdz 19e,atkarībā no modeļa.Intersant,ka pa atlaidi 3+1 komplekts ar visu kātu maksā tikpat, cik pliki bezpersoniska 4x paciņa bez kāta.Īsāk sakot zb, pa to naudu sanāktu katru gadu jauns Philipss...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti