Alhambra logu slotiņas stājas

BadAss Reģ.: 27.09.2006

Čomam 2000. gada Seat Alhambrai logu slotiņas stājas nost pie mazākās slodzes. Kad paceltas, tad strādā ka prieks, pa sausu stiklu vispār negrib kustēt.

Un pēc tam kad apstajušās, kamēr ar roku nepiepalīdz, no vietas nekustās.

Mēģināja motoru nopirkt šrotā citu, aprūsējušo mehānismu saeļļot, bet rezultāts tas pats. Drošinātajus nesit ārā, motors nenosvilst. Tš ir kkāda aizsardzība? Varbūt kādam ir kādi ieteikumi?

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kāda tur aizsardzība

tas pats mehānisms kādā buksē ēdas

un šrota motors jau tāds pats nīkulis ir

vēl - kādas slotiņas? Ja arī no šrota vai 'cloaca maxima', tad tas var papildināt vājo vietu buķeti

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Jānoņem nost, ne tikai slotiņas, bet pavisam, no buksēm, jāiztīra bukses un jāsaeļļo. Labs slotiņu motors, ja pie tādas slodzes vēl nav nosvilis. Es pagājušo gadu tieši šādu problēmu atrisināju, bukses labāk eļļot ar mitrum izturīgo balto silikona smēri, bet no buksēm pirms tam ir pilnīgi jānotīra tas biezpiens, kas tur sakrājies.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Tieši tā! Man savulaik Volvo 240 šitāds joks bija ar pakaļdurvju stikla tīrītāju - jaunībā vicinājās kā ...

jauna puiša bibis Un tad pēkšņi sāka izpildīt apmēram

1 vēzienu 3 sekundēs. Līdzēja vien visa tā mehaņizma

izjaukšana un 2 bukšu izmazgāšana un saeļļošana, izmantoju molibdena disulfīda ziedi. Pēc salikšanas

vicinājās kā jauns!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Paldies par komentiem, cik sapratu, tad jau ir mēģināts sasmērēt, tik nezinu ar ko - varbūt, ka smērē vaina, ka nepalīdz.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Tur no ārpuses iepilināt nesanāk, ir jāizņem. Jo arī jātīra tie uzkrājusies, ieberzētie netīrumi.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Tur nevar saeļļot, pat WD40/petroleja nelīdz. Izjaukt, notīrīt apsūbējušo matēriju, saeļļot un salikt atpakaļ, un būs ok. Lai gan pirms jaukt var iepriekš pārliecināties, cik grūti tās sviras kustās - atvienojot no motora un pamēģinot manuāli pakustināt.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Teksts no paša īpašnieka:

pagaajuso gad , kad saakaas sii vaina taa arii bij

es ar roreni nevareeju pakustinaat

un knapi izsitu no bukseem

tur viss bij saruuseejis uv pat izruuseejusas bedres

un arii tad tas motorins vareeja veel pagrizt bisku

es ar roku nevareeju

tagad ar roku viegli kustas

kautkaadai aizsardziibai jaabuut

tad jau motors buutu izdedzis apstaajoties

bet uz rotora kolektora nav apdeguma, dzirkstelosanas peedu

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Nu tad iespējams nepienāk pietiekama elektrība - lai pamēra spriegumu ieslēgtam, varbūt kkur vadi nopujuši.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ja vēlies saglābt savus tīrītājus, dari to ātri, kamēr rudais un zaļais vēl nav aizgājuši pa visu mehānismu un motoru. 323. mazdai, ziemas beigās nejauši saplēšot aizmugures logu tīrītāja plastmasas uzliku, mehānisms dabūja mitrumu un sazaļoja mēneša laikā. Motors tur bija iekniedēts mehānismā un bez salaušanas neizņemams. Tā arī pārdevu to auto ar nestrādājošu aizmugurējo tīrītāju.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirms es savējās bukses biju iztīrījis, tā arī bija, ka mehānisms tajās buksēs tik grūti griezās, jau ar atvienotu motoriņu, ka pat ar roreni knapi varēja pagriezt. Un tad es vēl nodomāju, ka motoriņš patiesībā ir ļoti spēcīgs, ja tik ilgi vēl bija griezis, un vēl vesels

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Tur ir gliemežpārvads, tāpēc arī pašu vellu var pakustināt. Man Outbackam aizmugurējo slotu izdevās ar wd40 atdzīvināt, protams, izjaukšu un sasmērēšu, jo tas draņķis tur visu smēri būs izšķīdinājis.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Reku gliemežpārvadi.

www.kakao.lv/index.php?zoomzina=4329

Ieteiktu pastīties vel no tā vīra veikumiem, interesanti.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti